• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

اعترافات و سوتی های وبمستری

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
منم اعتراف میکنم برای اولین بار که تو وبلاگ پست گذاشتم چنان ذوقی کردم انگار قهرمان جهان شدم..یادش بخیر تازه کامپیوتر خریده بودم فکر کردم فییلترششکن یه قطعه مثل کارت گرافیکه خیلی دنبالش گشتم تا بهم گفتن قطعه نیست فقط یه سایته
الان حتما فهميدي كه سايت نيست ؟ [emoji23][emoji23][emoji23]

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
اعتراف میکنم که حدود 4 سال پیش یکی از سایتهای توپم رو که مثل خر ازش پول درآوردم رو وقتی زدم کاملا تقلید بود و دلیل اصلی معروفیتش دامینش بود !
بزارید بقیشو نگم :|
بله ادامش اینه که دامین اون موقع اصلیش(دامین سایت اصلی که درامد روزانش چندین میلیون بود) .com بود که من .net رو ثبت کردم و با همون دامین من ماه اول چقدر بازدید گرفتم ! (روزی حدود 300 فروش بود !)
حالا موضوع سایت چی بود نمیگم !!
البته حدود 6ماه سایت پابرجا بود و از ترس جمعش کردیم !
بيشتر توضيح بده [emoji23]

phoenix1368

Registered User
لایک‌ها
653
همه اعتراف کردن من هم صادقانه بگم حدود 17 سال پیش اولین کامپیوتر که روش بازی علادین و اینا بود و داس بود تازه ویندوز امده بود و ریخته بودن روی یک کامپیوتر دیگه
میخواستم از روی اون ویندوز بردارم با 23 فلاپی کپی کردم بعد اوردم روی کامپیوتر خودم دیدم ای دل غافل نمیشه بعد ها فهمیدم چه خبره
یکبارم کامپیوتر خراب شده بود بردم گفتن ویروسیه گفتم پس مریضی من هم برای اون هست از کامپیوتر ویروس سرما خوردگی گرفتم
طرف تا 20 دقیقه نگاهم کرد بعد گفت ویروس یک برنامه هست
اون موقع گفتم میخواست بگه کامپیوتر خوبه و ویروس منتقل نمیشه الکی گفت بعدش فهمیدم که ...

sss638

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
نزدیک به 2 سال پیش بود که بهمراه یکی از دوستام یک شرکت وب هاستینگ راه اندازی کردیم
چون نمایندگی چندتا از دیتاسنتر ها و مرکز گواهی SSL خارجی رو تونسته بودیم دریافت کنیم چندتا مشتری عالی از یکی از وزارت خونه ها و دو تا از بانک ها داشتیم
خلاصه یک روز گواهی SSL از طرف مرکز چینی بهم میریزه این بنده خدا ها هم زنگ میزنن که مشکل رو پیگیری کنن؛ از بخت بد ماهم اون روز یکشنبه بود و شرکت ما هم هماهنگ با تعطیلات میلادی یکشنبه ها نیمه تعطیل, کسی هم نبود که تلفن ها رو جواب بده منم تو اتاقم راحت خوابم برده بود

از اونجایی که گیج خواب بودم تلفن پشت سر هم زنگ میزد و منم عصبانی گوشی رو بر میداشتم میگفتم پدر ما رو دراوردید، بزار بخوابیم :general107::general410: :general705: هیچی دیگه بعد از اون قضیه اکثر مشتری های معتبرمون رفتن و ما هم تا تعطیلی شدن شرکت پیش رفتیم. :android30:

123arash

Registered User
لایک‌ها
74
الان حتما فهميدي كه سايت نيست ؟ [emoji23][emoji23][emoji23]
البته منظورم این بود که یه ادرس لینکه ندونستم گفتم سایت.
کلا اینکه فهمیدم قطعه نیست.
موفق باشید و شاد

sepehri302

Registered User
لایک‌ها
943
اعتراف میکنم اولین باری که دامنه خریدم کلی دنبال این گشتم که از کجا باید وارد بشم یوزیر و پسورد بدم فکر میکردم مثل وبلاگه.

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
پس ادرس فلان فییلتر بشکن لینک نیست چیه؟حتما این مدت اینم سوتی دادم.شما بگید چیه
مثلا وقتی یه ک*ریو میخری، (ف یلتر شکن) سه تا اطلاعات بهت میدن
آیپی یا آدرس وصل شدن
یوزر
پسورد
و این هارو در برنامه مربوطه وارد میکنی و وصل میشی :)

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
آیپی یا آدرس وصل شدن
یوزر
پسورد
اينا همه لينكن ديگه تو متوجه نيسي [emoji5]

barcanews

Registered User
لایک‌ها
128
اعتراف میکنم رمز عبور وبلاگ هایی که در بلاگفا میساختم رو فرداش یادم نمیومد خخخ . بعدش رفتم لوکس بلاگ . شروع کردم به کپی مطالب از سایت های دیگه . یادمه با تلاش و پشت کاری که داشتم روزی 300 تا پست ارسال میکردم . حتی خبرهای دو ماه پیشش رو هم میزاشتم :general404: کلا خیلی حال میداد .

123arash

Registered User
لایک‌ها
74
آیپی یا آدرس وصل شدن
یوزر
پسورد
داداش الان فهمیدم منظورتو.شما تا الان درباره نرم افزاراش حرف زدی ولی من منظورم فییلتربشکنیه که توش ادرس سایتو مینویسی شاید وب پرووکسی اسمشه..امیدوارم ایندفعه درست باشه

javid_blog

Registered User
لایک‌ها
95
انصافا من هر چی فک می کنم سوتی به ذهنم نمی رسه ، شاید چون قبل از اینکه هر کاری بکنم ساعت ها در موردش تحقیق و برسی می کردم همیشه ! حتی اولین بارم که که به اینترنت وصل شدم هیچ سوتی ندادم !!! الان نوشته های دوستان رو می خونم احساس می کنم این تحقیقات باعث شده خاطرات خوبی رو از دست بدم o_O

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
داداش الان فهمیدم منظورتو.شما تا الان درباره نرم افزاراش حرف زدی ولی من منظورم فییلتربشکنیه که توش ادرس سایتو مینویسی شاید وب پرووکسی اسمشه..امیدوارم ایندفعه درست باشه
:eek:

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
انصافا من هر چی فک می کنم سوتی به ذهنم نمی رسه ، شاید چون قبل از اینکه هر کاری بکنم ساعت ها در موردش تحقیق و برسی می کردم همیشه ! حتی اولین بارم که که به اینترنت وصل شدم هیچ سوتی ندادم !!! الان نوشته های دوستان رو می خونم احساس می کنم این تحقیقات باعث شده خاطرات خوبی رو از دست بدم o_O
یکی از زیر خاکی های پی تی :دی :D
از وبمستران قدیمی :)

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
همون لينكه ديگه [emoji23]
پايان شوخي :|

123arash

Registered User
لایک‌ها
74
همون لينكه ديگه [emoji23]
پايان شوخي :|
اقا ممنونتم پس بالاخره درست بود.البته سوتی اصلی اون زمونا بود که فکر کردم یه قطعه اینترناله رفتم بخرم تا اینکه بعدها فهمیدم وب پروووکسی هست و در نتیجه لینکه.موفق باشید. در پناه خدا

123arash

Registered User
لایک‌ها
74
این پستم بی ربطه ولی خالی از لطف نیست الانم با اپرا مینی بدون کوچکترین مشکلی دارم تمام سایتا رو باز میکنم اصلا یک حالی میده.پیشنهاد میکنم اپرا نصب کنید

بالا