• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

اعترافات و سوتی های وبمستری

shiraz-boy

Registered User
لایک‌ها
350
بابا اشتباه نوشتم شما جدی گرفتین فکر کردم مثل قبل دکمه حذف نداره
قبلا فقط میشد ویرایش کنی
داداش مزاح کردم حالو هوای دوستان عوض شه
اگه بهتون برخورده معذرت میخوام:general601:

farhad17

Registered User
لایک‌ها
338
اعتراف ميكنم ١ ماه پيش يكي با شماره مخفي بم زنگ زد من برنداشتم :/
يه يكي با موبايل زنگ زد بر نداشتم.اس دادم كاري داشتي؟ گفت واسه فلان سايت مزاحمتون ميشم.براي يه سري از توضيحات باس بياي اداره.
من احمق فك كردم دوستامن دارن سر كار ميزارن.
هي اون ميگفت بيا اداره .من ميگفتم تو كار داري تو بيا :D
گفت از پليس فتا هستم گفتم گه نخور باو :eek: :D
بعد از چند مين زنگ زدن خونه.
از اونور داد ميزد عاقاي هاشمي فردا اول وقت پليس فتاي اراك باشين :( ريدم به خودم :(
رفتم فرداش و كاري كه خاستنو انجام دادم واسه واسشون.خيليم تحويل گرفتن :D
خيلي ادم با جنبه اي بود اون طرف.اصن به رو خودش نياورد :D
خیلی باحال بود:general404:
کلی خندیدم:general304:

shak

Registered User
لایک‌ها
521
اعتراف میکنم یکبار در عرض چند شب دومیلیون تومن دامنه درپیت دات کام و دات کو و غیره ثبت کردم، که البته اون موقع فکر میکردم هرکدوم چند میلیون ارزش دارند، یکی هم نبود بگه اگه چند میلیون ارزش دارند چرا تاحالا کسی ثبتشون نکرده!!! هر سال یه تعدادی رو تمدید نکردم تا اینکه بعد چندسال کلا هیچکدوم رو تمدید نکردم و همشون آزاد شدن. حالا با تمدیدهایی که کردم کلی پول دیگه از دست دادم. جالب اینه که الان بعداز چند سال گاهی ازشون هوایز میگیرم تا داغ دلم تازه شه. :general208: جالبتر اینکه بعد از این سالها هنوز هیچکس به ارزششون پی نبرده و ثبتشون نکرده.:D:D:D:D

PrMaster

Registered User
لایک‌ها
401
اعتراف میکنم یکبار در عرض چند شب دومیلیون تومن دامنه درپیت دات کام و دات کو و غیره ثبت کردم، که البته اون موقع فکر میکردم هرکدوم چند میلیون ارزش دارند، یکی هم نبود بگه اگه چند میلیون ارزش دارند چرا تاحالا کسی ثبتشون نکرده!!! هر سال یه تعدادی رو تمدید نکردم تا اینکه بعد چندسال کلا هیچکدوم رو تمدید نکردم و همشون آزاد شدن. حالا با تمدیدهایی که کردم کلی پول دیگه از دست دادم. جالب اینه که الان بعداز چند سال گاهی ازشون هوایز میگیرم تا داغ دلم تازه شه. :general208: جالبتر اینکه بعد از این سالها هنوز هیچکس به ارزششون پی نبرده و ثبتشون نکرده.:D:D:D:D
:general106: عجب حس اشتراکی
لا مصب همه اوایل ثبت دامین فک میکنن اخرش برند Changiz Saman System Iran 98 Pars رو تحت نماد CSSI98P صاحاب میشن و با گوگل مقایسش میکنن ( نمونش خودم اوایل یه دامینی مشابه EriNewsPaye رو ثبت کردم و به افق هایی مثل نارنجی و زومیت نگاه میکیردم:general504::general406: ولی بعد 3 ماه ، عدم امکان تمدید هاست 500 مگ کم بازدید سایت رو از پا دراورد :general405:)

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
چند روز پیش برای فرستادن سفارش مشتری رفتم پست آدرس گیرنده را زده بودم اصفحان کپی کارت دانشجویی هم دادم برای کارت شناسایی، مامور پست گفت این چه طرزه نوشتنه اصفحان رو چرا اینطوری نوشتی چه دانشجویی هستی، مرسوله با همون آدرس اصفحان ارسال شد بعدش فهمیدم اصفحان بجای ح با ه نوشته میشه. کلی آبروم رفت مایه خنده حضار شد نه از اون کارت دانشجویی نه از اون اصفحان :)

ali56543

Registered User
لایک‌ها
542
اعتراف می نمویم که سال 84 یا 85 کامپیوتر بعد کلی التماس به بابام اومدتو خونمون و اینترنت ذغالی دیال آپ هم بهش وصل بود عاقا ما شروع کردیم تونت چرخ زدن و چون کتاب کاربااینترنت رو خونده بودم با یاهو آشنا بودم رفتم توش و چندتا چرت و پرت نوشتم دیدم حال نمیده یه چیز جنسی نوشتم عکسش اومد همون لحظه بابام اومد تو اتاق اون عکسو دید:eek: چیزی نگفت ولی من کلی پشیمون بودم بعداز اون بازهم از اون تصویرها نگاه میکردم ولی کلی مواظب بودم مثلا بعد تموم شدن کار کل هیستوری رو پاک میکردم فک میکردم ممکنه بابام کسی رو بیاره نگاه کنه تو مرورگرم ,البته الان می فهمم نگاه کردن به تصاویر مستهجن خیلی بدتر از انجام دادنشه چون ساعتها وقت و انرژی آدمو میگیره دوباره فرداش ......:general107:

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,485
اعتراف میکنم چند روز پیش پای ورد پرس از چشام داشت خون میریخت که فلان خلاقیت رو بزنم که با وردپرس فلان کار رو بکنم..
بعدش خیلی اتفاقی رفتم سرچ کردم دیدم پلاگین براش ساخته شده :|

exiz.ir

Registered User
لایک‌ها
427
اعتراف میکنم اولین بار که کامپیوتر خریدم سال 84 و کارت دیال آپ رو دیدم چند روزی فکرم درگیر بود و داشتم جا واسه فرو کردن کارت اینترنت میگشتم تو کیس

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,485
اعتراف میکنم همون زمان آماتوری متوجه شدم که تمام سایت های چورنی که فیلتر میکنن سایت های انگلیسی هستن..
منم به زبان های دیگه سرچ میکردم.. تقریبا همگی باز بودن :دی

exiz.ir

Registered User
لایک‌ها
427
اعتراف میکنم شاگردی میکردم که بتونم کارت اینترنت بخرم و هرچی سایت درباره آموزش اینترنتی بود رو باز میکردم و زود کانکشن رو قطع میکردم بعد از طریق هیستوری مرورگر چند روز مینشستم میخوندم یعنی از یه کارت 2 ساعته یه هفته استفاده میکردم .
اعتراف میکنم اوایل که تونستم وارد اینترنت شم نزدیک یه هفته چت کردم بعدش گفتم از اینا نون و آب نمیشه رفتم سراغ سایتای کسب درآمد و اولین وبلاگی که تو بلاگفا زدم polpol.blogfa بود و بالای وبلاگ بزرگ زدم پول .
پ.ن: به نظرم اوایل آدم به هرچی علاقه داشته باشه همونو ادامه میده من بعد 11 سال هنوزم تو همون کارم

exiz.ir

Registered User
لایک‌ها
427
اعتراف میکنم یه بار عاشق یه دختر توی یاهو مسنجر شدم ( 15 16 سالگی ) انقدر که یه شب به خاطر دعوامون تو اینترنت تا صبح گریه گردم و هر روز براش عکس هاش عاشقونه میفرستادم بعد چند هفته فهمیدم پسره
6ez73gz.gif

اعتراف میکنم نصف اینترنت مصرفیم رو از سایت تبیان به انواع روش های نا جوانمردانه تامین میکردم ( مسابقات سایت تبیان رو قدیمی ها یادشونه ) :general707:

اعتراف +18 ...
اعتراف میکنم اولین بار که سایت پ و ر ن باز کردم ، از این سایت ها بود که باید عضو میشدی و فقط چند تا عکس کوچیک گذاشته بود ، منم دیدم یه دختره لخت یه شاخه درخت بزرگ رو گرفته دستش .. اولش نفهمیدم یعنی چی تا فردا که فهمیدم اون شاخه درخت نبوده که دست دختره بوده :general405: ... هیچی دیگه خلاصه تا چند ماه بعد که فهمیدم نباید با مال خودمون مقایسه کنیم و خیلی از اونها ساختگی هستن افسردگی گرفته بودم فکر میکردم من مشکل دارم !

اعتراف میکنم اولین بار ( و دومین بار و سومین بار و چهارمین بار ) که وبلاگ راه انداختم تنها دلیلم این بود که آی دیم رو بذارم کنار وبلاگ دختر ها پی ام بدن که حرف رو من شروع نکنم که اونها ناز کنن ، اونها مجبور شن حرف بزنن من ناز کنم خودم رو خیلی مهم نشون بدم . :confused:

اعتراف میکنم یه بار از یه زن مسن با 2 نفر دیگه تو اینترنت 200 هزار تومان گرفتیم که سایت هایپ راه بندازیم ( سالها پیش ... حدود 9 سال پیش که تازه هایپ رو بورس بود ... کلی براش تعریف کردیم که این کار سود داره و پولدار میشی و ... البته خودش خیلی پولدار بود میگفت میخوام به شما جوان ها کمک کنم ) و وقتی کارمون نگرفت همه فلنگ رو بستیم و 200 هزار تومان رو هم پس ندادیم ( همش به باد رفت ضرر کردیم ) ... خیلی پشیمونم و دیگه هیچ راهی پیدا نکردم که اون زن رو پیدا کنم و پول رو برگردونم . امیدوارم من رو ببخشه .

اعتراف میکنم اولین بار که با فتوشاپ آشنا شدم ، عکس های بازیگر هایی که فقط لباس زیر داشتن رو میبردم تو فتوشاپ رنگ شورتشون رو همرنگ بدنشون میکردم تو فانتزی هام فکر میکردم لخت هستن .:oops:

اعتراف میکنم با عشق زندگیم که سه ساله با همیم ،توی یه پروسه که میشه در موردش یه کتاب نوشت آشنا شدم ولی همه چیز از هک کردن ایمیلش توسط من و دسترسی به عکس های شخصیش شروع شد !!! :general610:
در مورد هایپ مطمئنی با من اینکارو مشارکتی نکردیم؟ منم درست همچین خاطره ای داشتم البته طرف گفت این رقما واسم چیزی نیست بخشیدش

بالا