• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

اعترافات و سوتی های وبمستری

cinemaamooz

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,244
یکی از معدود سوتی هایی که دادم این بود که بار اولی که VPS گرفته بود فکر میکردم میتونم فایل هارو مستقیم بریزم رو سیستم خودم :general208: به چند تا از آشناها گفته بودم میتونم با سرعت 50 مگ دانلود کنم اینا اومده بودن دم در خونه صف کشیده بودن که آقا این فایلارو واسه ماهم دانلود کن :p
مدیونه یکی بگه من تازه کار بودم ؛ VPS خریدم و همچین فکری نمی کردم :general404:
من هم تقریبا تجربه مشابه دارم. بعد همش کپی می کردم ؛ نمیومد توی کامپیوتر. زنگ زدم پشتیبانی گفتم آقا VPS شما خرابه :general404::general404:

persianm

Registered User
لایک‌ها
199
مدیونه یکی بگه من تازه کار بودم ؛ VPS خریدم و همچین فکری نمی کردم :general404:
من هم تقریبا تجربه مشابه دارم. بعد همش کپی می کردم ؛ نمیومد توی کامپیوتر. زنگ زدم پشتیبانی گفتم آقا VPS شما خرابه :general404::general404:
اکثرا این تجربه رو دارن، از جمله خودم

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
نمیدونم اینو نوشتم یا نه ولی:
اعتراف میکنم یه هفته طول کشید تا کلیک راست copy و paste رو یاد بگیرم. :D
یعنی دوستم دیوونه شده بود میگفت باوا تو iq نداری اصن ولم کن :general612:

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
اعتراف میکنم هفته پیش یک محصول گذاشته بودم برای فروش دیجیتالی بود قیمت رو به جای 6500 زده بودم 650 ملت هم یک هفته مفت میخریدن حالا اومدم پولو بردام فکر کردم 1 ملیون شده نگو 100 تومن شده بوده : ی

kingPresident

Registered User
لایک‌ها
1,324
چند تا اعتراف میکنم :
1 اولین بار که هاست و دامنه خریدم اصلا نمیدونستم NS باید ست کنم هی تیکت میزدم چرا وصل نشد هاستم به دامنه !!!
2 اولین بار که سرور اختصاصی خریدم خرکیف بودم که وی پی اس میتونم بسازم
3 هفته پیش داشتم شل آپ میکردم تو هاست یکی هرکار میکردم نمیشد آخرش فهمیدم CXE رو عین اسب کانفیگ کرده
4 این ا همه باحال تره اعتراف میکنم تاحالا استارتر 4 بار از من سرور خریده 2 بار دیتاشو پروندم : ))))))))))))))))) باز یاهو سند تو آل میدم برای آفر ها پی ام میده میگه سرور میخوام فقط هاردشو بیشتر بده اسمایلی عینکی خرخونم میذاره هی : ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

HeSaM4388

Registered User
لایک‌ها
225
اعتراف میکنم سال 99 میلادی ( ! خو یادم نیس چه سالی میشه به شمسی) ولی دقیقا یادمه 99 بود و اول سال که میخواست قرن عوض بشه و همه جا میگفتن ممکنه تمامی سیستم ها به هم بریزه منم اینترنتو قطع کردم و سیستم هم خاموش تا ببینم چی میشه! هی میترسیدم داغون بشه بی سیستم بشم خخخخخ:general609:

یه اعتراف دیگه : !!!
از بس سخت افزار و محتویات تو کیس رو دستکاری میکردم یه بار رفتم سراغ پاور !!! نمیدونم چرا کرمم گرفت دکمه 220 به 110 رو زدم و سیستم رو روشن کردم یه جرقه ی خوشگل زد و یه صدای بلندی داد و دیگه هم روشن نشد!:D
منم که کلا زدم زیر همه چیز و اصلا روحم ازش خبر نداشت! خلاصه تعمیر کار سیستم هم نبود باید میفرستادیم گارانتی مرکز استان اونجا گفته بودن یه ناخن گیر تو کیس بوده!!! حیف پای خودم گیر بود وگرنه قطعا باهاش برخورد فیزیکی میکردم تا دیگه دروغ نگه

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
اعتراف میکنم سال 99 میلادی ( ! خو یادم نیس چه سالی میشه به شمسی) ولی دقیقا یادمه 99 بود و اول سال که میخواست قرن عوض بشه و همه جا میگفتن ممکنه تمامی سیستم ها به هم بریزه منم اینترنتو قطع کردم و سیستم هم خاموش تا ببینم چی میشه! هی میترسیدم داغون بشه بی سیستم بشم خخخخخ:general609:

یه اعتراف دیگه : !!!
از بس سخت افزار و محتویات تو کیس رو دستکاری میکردم یه بار رفتم سراغ پاور !!! نمیدونم چرا کرمم گرفت دکمه 220 به 110 رو زدم و سیستم رو روشن کردم یه جرقه ی خوشگل زد و یه صدای بلندی داد و دیگه هم روشن نشد!:D
منم که کلا زدم زیر همه چیز و اصلا روحم ازش خبر نداشت! خلاصه تعمیر کار سیستم هم نبود باید میفرستادیم گارانتی مرکز استان اونجا گفته بودن یه ناخن گیر تو کیس بوده!!! حیف پای خودم گیر بود وگرنه قطعا باهاش برخورد فیزیکی میکردم تا دیگه دروغ نگه
اون دکمه 220 به 110 رو منم یکبار زدم ، کامپیوترم بگا رفت ، :android06:

فلک زده

Registered User
لایک‌ها
2,917
4 این ا همه باحال تره اعتراف میکنم تاحالا استارتر 4 بار از من سرور خریده 2 بار دیتاشو پروندم : ))))))))))))))))) باز یاهو سند تو آل میدم برای آفر ها پی ام میده میگه سرور میخوام فقط هاردشو بیشتر بده اسمایلی عینکی خرخونم میذاره هی : ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

3 میلیون ماهیانه خالصی داشته باشی معلومه دیتای ملت رو میزنی پاک میکنی پس چی !
sadtrollface.png

campfarsi

Registered User
لایک‌ها
162
اعتراف میکنم تا همین پارسال نمیدونستم پ خ چیه ؟؟ میگفتم اینا چی میگن :rolleyes::general106::general708:

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
سال 2000 بود اون ویروسی که اومد اسمش Y2J بود
البته یه سری سیستم ها به طور کلی قطع شد

babapooldar

Registered User
لایک‌ها
1,044
اعتراف می کنم سال 1967 بود منم آشنایی چندانی با سیستم های شبکه نداشتم بنابراین کابل برق سراسری رو به سیستم زدم برق نصف آمریکا رفت :general611:

idinkhabis

Registered User
لایک‌ها
96
اعتراف میکنم سال 86-7 بود توی یک مسابقه ی وبلاگنویسی کشوری مقام آوردم و بی نهایت ذوق کردم

به همه میگفتم میدونی من کیم؟ من بهترین وبلاگنویس کشورم :general404::general404::general404::general404:

تنها لوح تقدیری که از دوران جوانی واسم مونده همونه
-----------------------------------------------------------------
اعتراف بعدیم اینه سال 83-4 بود که پسر عمم واسم آیدی یاهو ساخت
به هرکی آیدیمو میدادم پسوردشم میدادم :D:D:D

خلاصه اعتراف زیاد دارم کم کم میگم باهم بخندیم:general107:

Last edited:

mohammadmiri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
خیلی از این خاطرات رو منم دارم
ولی قبل خریدن کامپیوتر نیت کردم اگه کامیوتر خریدم اولین چیزی که مینویسم به نام خدا باشه
بعد که خریدم فقط آهنگ گوش دادمو کلا بی خدا شدمo_O
یه اتفاق دیروز برام افتاد.از سرویس دهنده هاست پیامک زدن دامنه با پسوند xyz زیر قیمت تا پایان این ماه آقا ما هرچی دامنه آس بود سرچ کردیم میگفت آزاد.هنگ کردم 4 5 تا ثبت کردم امروز دیدم باز دامنه ها فعال نشدن تیکت زدم گفتم مشکل فنی بوده دامنه های درخاستیتون قبلا ثبت شدن به قول اون دوستمون داشتم چمدون میبستم برم پاتایا:D

cinemaamooz

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,244
قبلا یه سری سی دی می فروختن بیرون ؛ روش می نوشتن نرم افزارهای هک.
توش مثلا 50 تا نرم افزار مسخره بود.

من یه نرم افزار باز کردم ؛ مثل هک که توی فیلم ها نشون می دن بود. خیلی گرافیکی و باحال.
زدم Bank Mellat. بعد نتیجه نداد.
یوهو دیدم صدا ماشین پلیس داره از بیرون میاد ...
به خدا خشتک ها دریدم ؛ داشتم فکر می کردم از کانال کولر فرار کنم ...
به خدا هنوز تپش قلبم تو ذهنم مونده :general404:

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,092
اعتراف میکنم ی بار اومدم سایت مدرسمو ک asp بود هک کنم نوشت ای پی شما ثبت شد خودمو خیس کردم تا ی ماه خواب نداشتم :|(سال ها پیش[emoji53] [emoji3] )

Sent from my Xperia Z1 - THE BEST OF SONY

mha1368

Registered User
لایک‌ها
1,033
اولین سایتی که رفتیم تک تاز بود
اولین سایت تفریحی مملکت باشه فکر کنم :D

وقتی اولین سایت رو راه انداختیم با e107 بود
شب یه مطلب گذاشتیم
فکر کردیم همه جهان الان اینو می خونن :D

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
اعتراف میکنم
اولین سایت که زدم نمیدونستم اصلا هاست چیه فقط پول میدادم :|
یادش بخیر یه بار با دیال اپ اومدم کانکت بشم صداش ناجور بود موقع کانکت یه لقتی زدم به کیس دیگه صداش قطع شد :))
وی پی اس خریدم گفتم دمش گرم سرعت اینترنتم چقدر رفته بالا و میخواستم فایل ها را کپی کنم توی سیستمم ولی نشد خخخ

Poets Of Fall

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
486
اعتراف میکنم یه بار عاشق یه دختر توی یاهو مسنجر شدم ( 15 16 سالگی ) انقدر که یه شب به خاطر دعوامون تو اینترنت تا صبح گریه گردم و هر روز براش عکس هاش عاشقونه میفرستادم بعد چند هفته فهمیدم پسره
6ez73gz.gif

اعتراف میکنم نصف اینترنت مصرفیم رو از سایت تبیان به انواع روش های نا جوانمردانه تامین میکردم ( مسابقات سایت تبیان رو قدیمی ها یادشونه ) :general707:

اعتراف +18 ...
اعتراف میکنم اولین بار که سایت پ و ر ن باز کردم ، از این سایت ها بود که باید عضو میشدی و فقط چند تا عکس کوچیک گذاشته بود ، منم دیدم یه دختره لخت یه شاخه درخت بزرگ رو گرفته دستش .. اولش نفهمیدم یعنی چی تا فردا که فهمیدم اون شاخه درخت نبوده که دست دختره بوده :general405: ... هیچی دیگه خلاصه تا چند ماه بعد که فهمیدم نباید با مال خودمون مقایسه کنیم و خیلی از اونها ساختگی هستن افسردگی گرفته بودم فکر میکردم من مشکل دارم !

اعتراف میکنم اولین بار ( و دومین بار و سومین بار و چهارمین بار ) که وبلاگ راه انداختم تنها دلیلم این بود که آی دیم رو بذارم کنار وبلاگ دختر ها پی ام بدن که حرف رو من شروع نکنم که اونها ناز کنن ، اونها مجبور شن حرف بزنن من ناز کنم خودم رو خیلی مهم نشون بدم . :confused:

اعتراف میکنم یه بار از یه زن مسن با 2 نفر دیگه تو اینترنت 200 هزار تومان گرفتیم که سایت هایپ راه بندازیم ( سالها پیش ... حدود 9 سال پیش که تازه هایپ رو بورس بود ... کلی براش تعریف کردیم که این کار سود داره و پولدار میشی و ... البته خودش خیلی پولدار بود میگفت میخوام به شما جوان ها کمک کنم ) و وقتی کارمون نگرفت همه فلنگ رو بستیم و 200 هزار تومان رو هم پس ندادیم ( همش به باد رفت ضرر کردیم ) ... خیلی پشیمونم و دیگه هیچ راهی پیدا نکردم که اون زن رو پیدا کنم و پول رو برگردونم . امیدوارم من رو ببخشه .

اعتراف میکنم اولین بار که با فتوشاپ آشنا شدم ، عکس های بازیگر هایی که فقط لباس زیر داشتن رو میبردم تو فتوشاپ رنگ شورتشون رو همرنگ بدنشون میکردم تو فانتزی هام فکر میکردم لخت هستن .:oops:

اعتراف میکنم با عشق زندگیم که سه ساله با همیم ،توی یه پروسه که میشه در موردش یه کتاب نوشت آشنا شدم ولی همه چیز از هک کردن ایمیلش توسط من و دسترسی به عکس های شخصیش شروع شد !!! :general610:

بالا