• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

اعترافات و سوتی های وبمستری

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
اعتراف میکنم یه بار عاشق یه دختر توی یاهو مسنجر شدم ( 15 16 سالگی ) انقدر که یه شب به خاطر دعوامون تو اینترنت تا صبح گریه گردم و هر روز براش عکس هاش عاشقونه میفرستادم بعد چند هفته فهمیدم پسره
6ez73gz.gif

اعتراف میکنم نصف اینترنت مصرفیم رو از سایت تبیان به انواع روش های نا جوانمردانه تامین میکردم ( مسابقات سایت تبیان رو قدیمی ها یادشونه ) :general707:

اعتراف +18 ...
اعتراف میکنم اولین بار که سایت پ و ر ن باز کردم ، از این سایت ها بود که باید عضو میشدی و فقط چند تا عکس کوچیک گذاشته بود ، منم دیدم یه دختره لخت یه شاخه درخت بزرگ رو گرفته دستش .. اولش نفهمیدم یعنی چی تا فردا که فهمیدم اون شاخه درخت نبوده که دست دختره بوده :general405: ... هیچی دیگه خلاصه تا چند ماه بعد که فهمیدم نباید با مال خودمون مقایسه کنیم و خیلی از اونها ساختگی هستن افسردگی گرفته بودم فکر میکردم من مشکل دارم !

اعتراف میکنم اولین بار ( و دومین بار و سومین بار و چهارمین بار ) که وبلاگ راه انداختم تنها دلیلم این بود که آی دیم رو بذارم کنار وبلاگ دختر ها پی ام بدن که حرف رو من شروع نکنم که اونها ناز کنن ، اونها مجبور شن حرف بزنن من ناز کنم خودم رو خیلی مهم نشون بدم . :confused:

اعتراف میکنم یه بار از یه زن مسن با 2 نفر دیگه تو اینترنت 200 هزار تومان گرفتیم که سایت هایپ راه بندازیم ( سالها پیش ... حدود 9 سال پیش که تازه هایپ رو بورس بود ... کلی براش تعریف کردیم که این کار سود داره و پولدار میشی و ... البته خودش خیلی پولدار بود میگفت میخوام به شما جوان ها کمک کنم ) و وقتی کارمون نگرفت همه فلنگ رو بستیم و 200 هزار تومان رو هم پس ندادیم ( همش به باد رفت ضرر کردیم ) ... خیلی پشیمونم و دیگه هیچ راهی پیدا نکردم که اون زن رو پیدا کنم و پول رو برگردونم . امیدوارم من رو ببخشه .

اعتراف میکنم اولین بار که با فتوشاپ آشنا شدم ، عکس های بازیگر هایی که فقط لباس زیر داشتن رو میبردم تو فتوشاپ رنگ شورتشون رو همرنگ بدنشون میکردم تو فانتزی هام فکر میکردم لخت هستن .:oops:

اعتراف میکنم با عشق زندگیم که سه ساله با همیم ،توی یه پروسه که میشه در موردش یه کتاب نوشت آشنا شدم ولی همه چیز از هک کردن ایمیلش توسط من و دسترسی به عکس های شخصیش شروع شد !!! :general610:
واسه شما کافور تجویز میکنم :general510:

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
اعتراف میکنم یه بار عاشق یه دختر توی یاهو مسنجر شدم ( 15 16 سالگی ) انقدر که یه شب به خاطر دعوامون تو اینترنت تا صبح گریه گردم و هر روز براش عکس هاش عاشقونه میفرستادم بعد چند هفته فهمیدم پسره
6ez73gz.gif

اعتراف میکنم نصف اینترنت مصرفیم رو از سایت تبیان به انواع روش های نا جوانمردانه تامین میکردم ( مسابقات سایت تبیان رو قدیمی ها یادشونه ) :general707:

اعتراف +18 ...
اعتراف میکنم اولین بار که سایت پ و ر ن باز کردم ، از این سایت ها بود که باید عضو میشدی و فقط چند تا عکس کوچیک گذاشته بود ، منم دیدم یه دختره لخت یه شاخه درخت بزرگ رو گرفته دستش .. اولش نفهمیدم یعنی چی تا فردا که فهمیدم اون شاخه درخت نبوده که دست دختره بوده :general405: ... هیچی دیگه خلاصه تا چند ماه بعد که فهمیدم نباید با مال خودمون مقایسه کنیم و خیلی از اونها ساختگی هستن افسردگی گرفته بودم فکر میکردم من مشکل دارم !

اعتراف میکنم اولین بار ( و دومین بار و سومین بار و چهارمین بار ) که وبلاگ راه انداختم تنها دلیلم این بود که آی دیم رو بذارم کنار وبلاگ دختر ها پی ام بدن که حرف رو من شروع نکنم که اونها ناز کنن ، اونها مجبور شن حرف بزنن من ناز کنم خودم رو خیلی مهم نشون بدم . :confused:

اعتراف میکنم یه بار از یه زن مسن با 2 نفر دیگه تو اینترنت 200 هزار تومان گرفتیم که سایت هایپ راه بندازیم ( سالها پیش ... حدود 9 سال پیش که تازه هایپ رو بورس بود ... کلی براش تعریف کردیم که این کار سود داره و پولدار میشی و ... البته خودش خیلی پولدار بود میگفت میخوام به شما جوان ها کمک کنم ) و وقتی کارمون نگرفت همه فلنگ رو بستیم و 200 هزار تومان رو هم پس ندادیم ( همش به باد رفت ضرر کردیم ) ... خیلی پشیمونم و دیگه هیچ راهی پیدا نکردم که اون زن رو پیدا کنم و پول رو برگردونم . امیدوارم من رو ببخشه .

اعتراف میکنم اولین بار که با فتوشاپ آشنا شدم ، عکس های بازیگر هایی که فقط لباس زیر داشتن رو میبردم تو فتوشاپ رنگ شورتشون رو همرنگ بدنشون میکردم تو فانتزی هام فکر میکردم لخت هستن .:oops:

اعتراف میکنم با عشق زندگیم که سه ساله با همیم ،توی یه پروسه که میشه در موردش یه کتاب نوشت آشنا شدم ولی همه چیز از هک کردن ایمیلش توسط من و دسترسی به عکس های شخصیش شروع شد !!! :general610:
اعتراف می کنم بعد خوندن گفتم داره چرت میگه :android18:
از اعتراف +18 خوشم اومد نشون دادی ...

Poets Of Fall

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
486
واسه شما کافور تجویز میکنم :general510:

اعتراف می کنم بعد خوندن گفتم داره چرت میگه :android18:
از اعتراف +18 خوشم اومد نشون دادی ...

همه کسایی که بین سال 79 تا 84 با اینترنت آشنا بودن ، میدونن اون دوره ، دوره ای بود که تازه ویدئو تو همه خونه ها اومده بود و یه وسیله عادی شده بود ، به جاش سر و کله ماهواره و اینترنت داشت پیدا میشد تو خونه ها و توی این سالها برای مردم اینترنت و ماهواره فقط به معنی فساد و پ و ر ن و ارتباط با جنس مخالف بود . البته واقعا هم همینطور بود .
اون زمان هر کس اینترنت یا ماهواره داشت هر کس بهش میرسید میگفت عکس و فیلم س X ی بیار ببینیم ... یا تو هر خونه یا کافی نتی میرفتی یه مشت پسر نشسته بودن داشتن با یه دختر چت میکردن و خر کیف میشدن .
اتفاق هایی که من تعریف کردم رو میتونم بگم همه پسر های دهه شصتی که به اینترنت دسترسی داشتن تجربه کردن . حالا شاید دقیقا همین ها نبوده یا به این شدت نبوده ، ولی همه داشتن . از نتجابتشونه که چیزی نمیگن :oops:

پ ن :
هر کی اولین بار که میخواست عکس از کامپیوترش بذاره تو وبلاگ یا انجمن ، آدرس عکس رو از توی سیستم خودش داده بود و به همین دلیل که آدرس از سیستم خودش بود ، خودش عکس رو میدید فکر میکرد بقیه هم میبینن دستش رو ببره بالا ! :general509:

Last edited:

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
همه کسایی که بین سال 79 تا 84 با اینترنت آشنا بودن ، میدونن اون دوره ، دوره ای بود که تازه ویدئو تو همه خونه ها اومده بود و یه وسیله عادی شده بود ، به جاش سر و کله ماهواره و اینترنت داشت پیدا میشد تو خونه ها و توی این سالها برای مردم اینترنت و ماهواره فقط به معنی فساد و پ و ر ن و ارتباط با جنس مخالف بود . البته واقعا هم همینطور بود .
اون زمان هر کس اینترنت یا ماهواره داشت هر کس بهش میرسید میگفت عکس و فیلم س X ی بیار ببینیم ... یا تو هر خونه یا کافی نتی میرفتی یه مشت پسر نشسته بودن داشتن با یه دختر چت میکردن و خر کیف میشدن .
اتفاق هایی که من تعریف کردم رو میتونم بگم همه پسر های دهه شستی که به اینترنت دسترسی داشتن تجربه کردن . حالا شاید دقیقا همین ها نبوده یا به این شدت نبوده ، ولی همه داشتن . از نتجابتشونه که چیزی نمیگن :oops:

پ ن :
هر کی اولین بار که میخواست عکس از کامپیوترش بذاره تو وبلاگ یا انجمن ، آدرس عکس رو از توی سیستم خودش داده بود و به همین دلیل که آدرس از سیستم خودش بود ، خودش عکس رو میدید فکر میکرد بقیه هم میبینن دستش رو ببره بالا ! :general509:
حرفاتون صحیحه .من جسارت نکردم که بگم شما اشتباه میگین یا....
این که کل خاطرات جنسی بود .جالب بود :D

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766

babapooldar

Registered User
لایک‌ها
1,044
حرفاتون صحیحه .من جسارت نکردم که بگم شما اشتباه میگین یا....
این که کل خاطرات جنسی بود .جالب بود

دقیقا همین طور بود . البته اون موقع یاهو مسنجر فرق می کرد و تقریبا هر شهری واسه خودش یه اتاق داشت

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
اتفاق هایی که من تعریف کردم رو میتونم بگم همه پسر های دهه شصتی که به اینترنت دسترسی داشتن تجربه کردن . حالا شاید دقیقا همین ها نبوده یا به این شدت نبوده ، ولی همه داشتن . از نتجابتشونه که چیزی نمیگن :oops:

پ ن :
ما هم زیاد بچه نیستیم اون موقع اینترنت میرفتیم و اینا که گفتین رو مام داشتیم البته واسه ما یکم افتضاحیش بیشتر بود.
چون همه رفیقام داشتن یه جوری بنگاه معامله جن.س.ی داشتیم :general607:

myum

Registered User
لایک‌ها
17
یادش بخیر سال 86 برای بچه ها عکسای ****** دانلود میکردم دونه ای 500 تومن ...
یه بار برای یکی وبلاگ ساختم 50 تومن ازش گرفتم بعدش عذاب وجدان گرفتم بهش پس دادم .

AloneFly

Registered User
لایک‌ها
4,646
اون اوایل فکر میکردم اینترنت یعنی یاهو. البته چت هم کم میرفتم
تازه تو این گروهها هم عضو شده بودم برام ایمیل میومد کلی ذوق میکردم
اولین سایتی هم که زدم بعد دوماه شیلتر شد اینقدر ترسیدم کلن چند وقت نت نیومدم :D
بقیشم باید فکر کنم :general705:

ansoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
کلا 3 سال اول دوران وبمستریمو صرف ساختن وبلاگ های مختلف و کپی کردن مطالب به داخل اونها کردم:(

kurt790

Registered User
لایک‌ها
95
اوایل اینترنت بود که شرکتها دایل آپ اینترنت می فروختن ، و ما کلی ذوق داشتیم خب واسه نسل ما یه چیز خیلی جالب بود
یادمه یه فامیل یزد داشتیم 6 ماهه اینترنت داشت ، یه سری که رفتیم خونشون مشخصات اکانتشو بهم داد منم خوشحال که اینترنت مجانی دارم
24 ساعته از تهران کانکت بودم به یزد ، سرتون و درد نیارم اینترنت نامحدود ذغالی اون موقع سر ماه 500.000 تومان خرج رو دستم گذاشت.

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
اوایل اینترنت بود که شرکتها دایل آپ اینترنت می فروختن ، و ما کلی ذوق داشتیم خب واسه نسل ما یه چیز خیلی جالب بود
یادمه یه فامیل یزد داشتیم 6 ماهه اینترنت داشت ، یه سری که رفتیم خونشون مشخصات اکانتشو بهم داد منم خوشحال که اینترنت مجانی دارم
24 ساعته از تهران کانکت بودم به یزد ، سرتون و درد نیارم اینترنت نامحدود ذغالی اون موقع سر ماه 500.000 تومان خرج رو دستم گذاشت.
اخ اخ منم دقیقا یه همچین وضعی گرفتار شدم تو یه وبلاگ مشخصات اینترنت رایگان گذاشته بودید منم گفتم ایول بریم مفت خوری یه ماه بعد پیش خودم گفتم نکنه پول بین شهری بیوفته یه هفته بعد 500 تومن قبض تلفن شد

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
یه زمانی دیدم سایت دانلود چه خوبه یه وبلاگ زدم هرروز مطالبشو توش کپی پیست میکردم منتظر بودم بازدید بیاد بعد میدیم 50 نفر توی یه هفته اومدن بازدید خر کیف میشدم
اون زمانا (10 سال پیش) نمیدونستم بعضی وب سایتا میتونن داینامیک باشن و مجبور نیستی بشینی هر صفحه رو طراحی کنی نشستم برای عموم یه وبلاگ با فرانت پیج طراحی کردم و هر صفحه رو دستی طراحی میکردم با فرانت پیج و... :)

tak-site.ir

Registered User
لایک‌ها
72
اولین وبلاگی که زدم میومدم با خواننده ها درد و دل میکردم و حتی گاهی هم گله میکردم چرا نظر نمیذارن 0_0 تنها بازدید کنندش خودم بودم :))

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
دیشب داشتم توی archive.org اولین وبسایتی ک با دامنه .com ساخته بودمو میدیدم
اونقده حرصم گرفته بود که چرا از همون موقع که تازه وب ایران داشت جون میگرفتم با یه موضوع خوب شروع نکرده بودم
یه وبسایت برا حدود ۱۰ سال پیش که فقط خاطرات خز و یه مشت چرندیات توش منتشر میشد رو تصور کنید :D

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
دیشب داشتم توی archive.org اولین وبسایتی ک با دامنه .com ساخته بودمو میدیدم
اونقده حرصم گرفته بود که چرا از همون موقع که تازه وب ایران داشت جون میگرفتم با یه موضوع خوب شروع نکرده بودم
یه وبسایت برا حدود ۱۰ سال پیش که فقط خاطرات خز و یه مشت چرندیات توش منتشر میشد رو تصور کنید :D

طرز کارکردش پچجوریه؟

http2iran

Registered User
لایک‌ها
1,772
اولین وبی که ساختم بهار 85 بود اوایل مطالب خودمو میزاشتم بعد کپی پیست می کردم گاهی وقتها یکی میومد نظر میداد من فکر میکردم تنها من تو اینترنت وب دارم :D وب منم خیلی بزرگ و پر باره الانم دارمش نزاشتم حذف بشه . هرکسی به تاریخش زندست .:)

FARID2XF

Registered User
لایک‌ها
89
اعتراف میکنم 1 سال از عمرم رو پای وبلاگ نویسی بلاگفا و اسکای تلف کردم که در حقیقت اولین کاری بود که توی اینترنت انجام دادم...(تقریبا توی همه سیستم های وبلاگدهی عضو بودم و دنبال امکانات بیشتر و زیبایی بودم و همچنین از همون ابتدا درگیر رتبه گرفتن توی گوگل بودم اولین باری که مطلبم رو توی نتایج گوگل دیدم شوکه شده بودم به تمام بچه های مدرسه گفته بودم صفحه 3 بود مطلبم!!!)
اول سایتم سایت نبود انجمن بود !!! انجمن ویبولتین ساختم که مرجع درست حسابی توی ایران نداشت سایت ویبی اسکین بود اون موقع مرجعش مستر بهرام عزیز که بدلیل اماتور بودنم خیلی اذیت شدم......تنها هدفم این بود که رئیس باشم :D اینقدر دیده بودم توی انجمن ها یه سری کاربرا مقام دارن منم خواستم...

اولین انجمنی که عضو شدم انجمن جی تی ای ادیتورز بود...

قابل توجه دوستانی که تجربه کارت اینترنت و اینترنت هوشمند دارن...
ماهیانه بیش از 200 تومن من پول اینترنت میدادم... اخر سرم بابام مجبور شد واسم ADSL بگیره !!! خداییش دانلود نداشتم اصن (اصلا با اون سرعت افتضاح نمیشد چیزی دان کرد) اون موقع ها بر اساس زمان انلاین بودن محاسبه میشد :(

Last edited:

harajiha.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
47
این اینترنت هوشمندا رو هنوز هست؟
چه کلاه هایی گذاشتن سرمون :general509:

بالا