• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

اعزامی های فرماندهی هوایی شهید خضرایی بیان اینجا

bashir_sh1985

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
بچه ها رنگ ساک آیا مهم است؟
من یه ساک پیدا کردم که هیچ علامتی نداره،فقط رنگش سبز هست:rolleyes:
بیار همونو...منم یه ساک پیدا کردم تو خونمون همونو میارم...
بابا مگه چقدر پول داریم؟!!!
اینارو **** همه به سربازاش میده...حالا اینا مولا خور کردن رفت:mad::mad::mad:

bashir_sh1985

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
بچه ها من امروز رفتم یه سر بزنم پادگان ببینم شاید فردا تعطیله ویادشون رفت اطلاع رسانی کنند:D:D
بعد یهو دیدیم چندتا ماشین جلو پادگان زدن رو ترمز وهمه هیکل،همه عینک آفتابی..:cool::cool::cool::cool::cool:
گروه سرودم بود...
همه میدویدن..با صداهای عجیب غریب داد میزدن:eek::eek:
همون یاروکه به ما دستور میداد،همین امروز دست به سینه وایستاده بود...
بهرام که گور میگرفتی همه عمر...دیدی که چگونه گور بهرام گرفت:):):rolleyes:
علت رو جویا شدم:confused::confused:
فهمیدم سردار فیروز آبادی تشریف آوردن:p:D:p
دممو گذاشتم رو دوشم و برگشتم خونه..:(:(:(

Last edited:

محسن 102

Registered User
لایک‌ها
88
6 تا اتیکت رو لباس دوخته با یه کیف واکس و دو تا اتیکت کفش شده 45 تومن. شانس آوردم لباسام اندازم بود وگرنه باید یه 200 تومنی پیاده می شدم. :confused:

mahdi113

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
6 تا اتیکت رو لباس دوخته با یه کیف واکس و دو تا اتیکت کفش شده 45 تومن. شانس آوردم لباسام اندازم بود وگرنه باید یه 200 تومنی پیاده می شدم. :confused:
خوب شد تهران نموندم برگشتم اصفهان اینارو انجام دادم چقدر تهران گرونه
اسمم گذاشتی داخلش؟

kia_martan

Registered User
لایک‌ها
4,057
یکی از تجربه هام رو براتون میگم
اقا روز اول میرید یه نایلون مشکی که پوتین جا بشه بزارید دم دست
اولش که میرید میبرنتون مسجد سخنرانی باید پوتین رو بزارید تو یه نایلون مشکی به این خیلی گیر میدن :دی
مثل من نزارید اخر کوله که مجبور بشید کلش رو بگرید

من امروز رفتم امام حسین...تلقارو زد واسه اور کت و یکی از پیراهنام...گفت واسه پیرهن دومیت نمیخواد
مگه چن وقت اونجایی 2 تا پیرهن دادی اتیکت بزنه !
پیرهن رو میدادی جا دستمزد مغازه دار راحت دیگه پولم نمیدادی

sejrik

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
یکی از تجربه هام رو براتون میگم
اقا روز اول میرید یه نایلون مشکی که پوتین جا بشه بزارید دم دست
اولش که میرید میبرنتون مسجد سخنرانی باید پوتین رو بزارید تو یه نایلون مشکی به این خیلی گیر میدن :دی
مثل من نزارید اخر کوله که مجبور بشید کلش رو بگرید

مگه چن وقت اونجایی 2 تا پیرهن دادی اتیکت بزنه !
پیرهن رو میدادی جا دستمزد مغازه دار راحت دیگه پولم نمیدادی
پیرهن کثیف میشه میخوایم بشوریم
نمیشه که با 1 پیرهن سر کنیم
شاید جر خورد

arminx

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
هی آقا هی، فردا باس بریم! هی آقا هی! >_<

ali_68

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان خسته نباشید
ازبچه های که الان توانجا سرباز هست یا اونجا بوده کسی خبر داره مارو کجا میخوان تقسیم کنند ما که خدمت قبلی بودیمو نگه نداشتن گفتن برید 15ام بیاید تا تقسیمتون کنیم احتمال داره خود تهران مارو نگه داره؟

محسن 102

Registered User
لایک‌ها
88
میگم همین دو روز اول رُسِمونو کشیدن انصافا! اما تجربه ی بدی نیس به نظرم. بچه ها همه تون آقا و عالی هستید. امیدوارم چند هفته ی جالبی (!) پیشرو داشته باشیم! (حالا نه لزوما به سختی این دو سه روز اول). ;)

sejrik

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
من همین الان از اسلامشهر میام
تیپ امیر
علنا ما رو به فنا دادن
تو این 2 روز اینقدر مارو دووندن و بشین پاشو دادن خداوکیلی الان نمیتونم بشینم
افسرهامون هم همه عقده ای هستن باید التماسشون کنیم
یکی از بچه های خودمونم شده ارشد
خیلی پست فطرت هست
جای اینکه از ما طرفداری کنه همه اش زیر آبمون میزنه
جمیعا لعنتش کنید

mv1368

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
سلام دوستان
من هم این 2،3 روز خیلی خسته شدم و واقعا خوابم میاد.
من گردان شهید بابایی بودم که تغییر نام داد شد صیاد شیرازی،گروهان قوامی،خدا رو شکر بچه ها خوبن.
گفتن که از شنبه کلاس شروع میشه،ببینیم چقدر فرق خواهد کرد اوضاع:rolleyes:

bage_aseman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
45
سلام دوستان
من هم این 2،3 روز خیلی خسته شدم و واقعا خوابم میاد.
من گردان شهید بابایی بودم که تغییر نام داد شد صیاد شیرازی،گروهان قوامی،خدا رو شکر بچه ها خوبن.
گفتن که از شنبه کلاس شروع میشه،ببینیم چقدر فرق خواهد کرد اوضاع:rolleyes:
آقا منم همون جام .
قبلن آسایشگاه 1 بودم الان 2 ام. اگه خاستی منو پیدا کنی من کچلم! موهامو با شماره چهارو بیست و پنج صدوم می زنم و تخت بالا در سلطه من قرار دارد!

bage_aseman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
45
آقا من خودم آمادگی جسمانی کار کردم ، عضله های پام تقریبا تفکیکه ولی با این کارایی که اینا تو روز اول با ما کردن زانو هام ایقدر درد میکنه که هنوزم نمیدونم پامو دراز کنم یا جمع باشه بهتره!
با این طرز نشستن(نظامی) و بشین پاشو فقط به تاندون کشکک و مفصل زانو فشار میاد و دچار ساییدگی میشه! چه آموزشیه آخه!:eek: یه چیز دیگه تو همه جا پا مرغی به خاطر همین آسیب ها خیلی وقته حذف شده اونوخت اینجا یه کاراموز که اندازه مرغ اطلاع نداره به ما پامرغی میده !
یه نکته از تجربیات خودم هر وقت یه گروهان یا... نیروی 5،4 تایی خواست و گفت دنبالم بیایید حتما در اسرع وقت بپیچید! آقا ماروز اول وقتی همه تو مسجد بودن ، کل اون گونی های پتوها و ملافه ها رو 6 نفری تا جلوی ستاد بردیم بعدشم یک کامیون سرپوشیده که تا خرخره جعبه پوتین وگونی ملافه و... داشت رو به دستور رنجر عزیز تو انبار خالی کردیم و بدون یه ذره استراحت آخر سرم قاطی بچه های دیگه وقتی از مسجد برگشتن تا شب کلی بشین پاشو و ... رفتیم!:confused:

sejrik

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
آقا من خودم آمادگی جسمانی کار کردم ، عضله های پام تقریبا تفکیکه ولی با این کارایی که اینا تو روز اول با ما کردن زانو هام ایقدر درد میکنه که هنوزم نمیدونم پامو دراز کنم یا جمع باشه بهتره!
با این طرز نشستن(نظامی) و بشین پاشو فقط به تاندون کشکک و مفصل زانو فشار میاد و دچار ساییدگی میشه! چه آموزشیه آخه!:eek: یه چیز دیگه تو همه جا پا مرغی به خاطر همین آسیب ها خیلی وقته حذف شده اونوخت اینجا یه کاراموز که اندازه مرغ اطلاع نداره به ما پامرغی میده !
یه نکته از تجربیات خودم هر وقت یه گروهان یا... نیروی 5،4 تایی خواست و گفت دنبالم بیایید حتما در اسرع وقت بپیچید! آقا ماروز اول وقتی همه تو مسجد بودن ، کل اون گونی های پتوها و ملافه ها رو 6 نفری تا جلوی ستاد بردیم بعدشم یک کامیون سرپوشیده که تا خرخره جعبه پوتین وگونی ملافه و... داشت رو به دستور رنجر عزیز تو انبار خالی کردیم و بدون یه ذره استراحت آخر سرم قاطی بچه های دیگه وقتی از مسجد برگشتن تا شب کلی بشین پاشو و ... رفتیم!:confused:
حرفات رو باید با آب طلا نوشت
من غریق نجاتم مشکل بدنی ندارم
ولی این 2 3 روز 300 400 بار بشین پاشو دادن
دست به پام بزنم اشکم در میاد از درد
و در مورد نکته دوم که ذکر کردی
من شدم منشی گروهان دیدم طرف خیلی زیاده خواهه
پیچوندم
یکی دیگه شد منشی
الان ما مرخصی هستیم اون اونجا پا میکوبه :D
خداییش اینا فک میکنم با سرویس کردن بچه ها میتونن حرف شنوی ایجاد کنن
کاشکی یکم معرفت داشتن درک می کردن که حالا که زور دستشونه باید انسان گونه رفتار کنن

payamx3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
واقعا با ابنکه سخت بود ولی انقدر بچه ها خوب بودن که یاد همین خاطرات چند روز میوفتم بیخیال سختیش میشم و دلم واس بچه ها تنگ میشه ولی بعضی از دوستا هم خیلی بی جنبه هستن دست به دامن هر آشنایی شدن که کار آسون بر دارن اگر هم کسی پستی گرفته از هنر آموزها بدتر با ما برخورد میکنه خیلی جالب بود واسم :دی در ضمن بشیر رفیق دلم واسه تو خیلی تنگ شده خیلی آقایی :)

davood666

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
چپ راست چپ.
من تو گروهان لشگری هستم.اقا رو اتیکت سمت چپ باید فقط اسم گروهان بنویسیم؟(گروهان لشگری).در ضمن گفتن تو پادگانم واسمون میزنند اتیکت یا نه؟
با تشکر.

محسن 102

Registered User
لایک‌ها
88
چپ راست چپ.
من تو گروهان لشگری هستم.اقا رو اتیکت سمت چپ باید فقط اسم گروهان بنویسیم؟(گروهان لشگری).در ضمن گفتن تو پادگانم واسمون میزنند اتیکت یا نه؟
با تشکر.
سلام داوود. پس باهمیم. آره فقط گروهان لشگری بنویس. اگه اتیکت داره لباست خودتم میتونی تو یه مقوائی چیزی بنویسی بذاری توش!! :)
تو پادگان رو اطلاعی ندارم. کدوم کوپه ای؟

davood666

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام داوود. پس باهمیم. آره فقط گروهان لشگری بنویس. اگه اتیکت داره لباست خودتم میتونی تو یه مقوائی چیزی بنویسی بذاری توش!! :)
تو پادگان رو اطلاعی ندارم. کدوم کوپه ای؟
کوپه 4.شما چی؟ راستی رو لباسم باید بزنیم؟

محسن 102

Registered User
لایک‌ها
88
من کوپه 1. بهتره باشه. ولی خب همیشه با اوور هستیم و شاید نیازی نباشه، چون دیده نمیشه. من خودم نمیزنم.

بالا