• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

اعزامی های فرماندهی هوایی شهید خضرایی بیان اینجا

hamid_tar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
جالب اینجاست که ساک ندادن و تعیین تکلیفم میکنن که ساک بدون مارک بیارید. خب منی که ندارم برم کلی پول بابت ساک بدم؟

milad khanmirza

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
جالب اینجاست که ساک ندادن و تعیین تکلیفم میکنن که ساک بدون مارک بیارید. خب منی که ندارم برم کلی پول بابت ساک بدم؟
اره والا ب اجبار داریم میریم اینهمه هم باید هزینه کنیم .

mousa7610

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
بچه‌ها نگران گل مل نباشین، یه چیز ساده است فوقش ۵۰۰ تومن از خود پادگان میخرین. ولی چیزای دیگه رو سعی کنین از بیرون تهیه کنین، چون اونجا چیز بی‌کیفیت میدن. مثلا صندلی باید داشته باشین که اونجا صندلی آبی بی‌کیفیت به قیمت ۶ تومن دادن که برا همه زود پاره میشد، مخصوصا کسایی که اضافه وزن داشتن. ولی بیرون صندلی خوب باکیفیت ۷ تومن میفروختن. ما هم اولش اون ۶ تومنیه رو خریدیم و بعدش دوباره مجبور شدیم از بیرون ۷ تومنی بخریم!
لیوان شیشه‌ای هم بیارین که مجبور نشین از اونا بخرین. همینطور دمپایی آبی.

mousa7610

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام به همه هم پادگانی های عزیز و گل
من معاف از رزم هستم و برای امریه اقدام کردم توی یه سازمان . اونم موافقت کرد و دبیرخانه مهروامضا و .. انجام شد . اما بعد از چند روز کارگزینی اون سازمان بهم گفت که برای امریه باید بین تاریخی که واسه امریه اقدام می کنی ، تا زمانی که اعزام میشی حداقل 2 ماه زمان باشه . ولی برگه سبز من تا زمان اعزام چند روز بیشتر فاصله نداشت . برای تعویق انداختن اقدام کردم و اونا هم گفتن برای 1393/6/1 به خاطر کمبود نیرو امکان تعویق نیست . خلاصه القصه این شد که نتونستم برم اونجا و الان باید اعزام بشم . حالا سوالم اینه که من می تونم بعد از آموزشی یا قبل از اینکه آموزشی تموم بشه ، مجدد برای امریه اقدام کنم و تا قبل از تموم شدن آموزشی کارش رو درست کنم که بعد از آموزشی برم امریه ؟
(توضیح این که من برای ارشد هم امتحان دادم و احتمالا تا 10 شهریور معلوم میشه کجا در میام و به خاطر همین احتمال مرخصی گرفتن واسه دانشگاه هم دارم و ممکنه چند روز بعد آموزشی برم دانشگاه تا 2 سال)
ممنون

دوست عزیز، نه دیگه برا شما کار از کار گذشته و الان اصلا نمیتونین امریه بگیرین، چون همه جا واقعا دو سه ماه زودتر از اعزام باید برگ سبز بدین و اونا تو اون فرصت بررسی کنن و با **** وظیفه هماهنگ کنن و این حرفا.
ولی با توجه به ماجرای ارشدتون، فک کنم خوش‌شانسی آوردین. چون اگه امریه میگرفتین هم وقتی سربازی رو ترک کنین، امریه‌تون باطل میشد. به این هم توجه داشته باشین که هر کس فقط و فقط یک بار کلا میتونه امریه بگیره و بعدش به هر دلیلی اگه امریه‌اش لغو بشه، دیگه نمیتونه دوباره بگیره. بنابراین شما همون بهتر که الان نتونستین بگیرین و دو سال بعد که دوباره خواستین سربازی رو ادامه بدین، همون موقع بگیرین.

شهاب د

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
دوستانی که پوتین شون رو عوض کردند چه قدر پول اضافه دادند؟
از امام حسین پوتین‌تون رو گرفتید یا میدون گمرک؟

hamid_tar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4

hamid_tar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
آم
ما رو امروز تقسیم کردند! (3 اردیبهشت). خب اکثر فوق لیسانس و دکتراها میفتن تهران. پدر نظامی و متاهل ها هم که هرجا رو بخوان میرن. امریه ها که وضعیتشون مشخصه. من خودم تهران، اداره ی مهندسی افتادم. از الان دوستانه بهتون بگم به این چیزا فکر نکنین اصلن.
نکته ی بسیار مهم: نمرات امتحانات و تیراندازی (که اصن نمره نمیدن بهتون!) و ... همه اش فرمالیته و کشکه! این موضوع رو هیچوقت یادتون نره.
امیدوارم دوستای خوبی پیدا کنین و روزهای سخت (اصلنم سخت نیست البته) رو با اونها و در کنار هم سپری کنین و خوش بگذره بهتون. ;)
اگه گروهان لشگری (فوق لیسانس و دکترا) افتادین ندا بدین تا آمار همه اشون (فرمانده و اراشد) رو بدم بهتون! :general404:
آمار بده من افتادم

محمد 1365

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
راستی هر دو تا برگه سبز و سفید رو حتما ببرید چون هر دوشون رو ازتون تحویل میگیرن
اگر نداشته باشید یک راست میفرستنتون پلیس به علاوه ۱۰ یا فتوکپی سر پادگان که چند ساعت کارتون طول میکشه انجام بشه.
جا داره از راهنمایی شما خیلی خیلی تشکر کنم من این مدارکو بر نداشته بودم شب یه نگاه کردم و برداشتم صبح تو پادگان دقیقا همینمدارکو لازم داشتن و خیلی از بچه هر رو فرستادن تا تهیه کنن واقعا ممنون

محمد 1365

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
منم یاسینی افتادم !!
آقا برای روز شنبه که باید بیایم ، گفت گل آنکادر قرمز و این وسایل رو از شهر بخریم و بیایم ، یا اینکه خودشون میارن همونجا و شنبه از خودشون باید بخریم؟
آقا گل آنکادر چیه دیگه؟

محمد 1365

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان این گروهان قوامی که ما بودیم چیزی در مورد گل و دمپایی و صندلیو امتحانات و .... ندادن چه جوریاس یعنی امتحان میگیرن از ما مثل اینکه هیچی به ما نگفتن

mehrad_brazil

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
از دوستان پادگان های نیروی هوایی **** کسی هست؟پیام خصوصی بده خبر خوب دارم واسشون.

milad khanmirza

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4

hamid_tar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
این گت رو چجوری بندازیم. همین کش کوفتی رو میگم اصلا نمیدونم چه بلایی سرش بیارم

mousa7610

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
دوستان این گروهان قوامی که ما بودیم چیزی در مورد گل و دمپایی و صندلیو امتحانات و .... ندادن چه جوریاس یعنی امتحان میگیرن از ما مثل اینکه هیچی به ما نگفتن
بعدا میگن بهتون. ولی خب از قبل از بیرون بخری راحتتری دیگه. بوفه های داخل مال خود پادگانه، اینجوری میکنن که پولش بره جیب خودشون.

همون شاخه گله مصنوعیه . از گلفروشی هم میشه خرید . من ک از نظامی فروشا خریدم . خیابون دانشکده . هر شاخه 2500 تومانه
آقا گل رو استثنائا از بیرون نخرین، چون عوض میکنن. منم از بیرون شاخه گل خریدم بعدا اومدیم تو دیدیم که گفتن گل ستاره ای باید باشه و دوباره خریدیم.

این گت رو چجوری بندازیم. همین کش کوفتی رو میگم اصلا نمیدونم چه بلایی سرش بیارم
مهم نیست اونجا بیست بار بعدا توضیح میدن. اگه خیلی خواستی از الان بدونی هم، این فیلم مستند که بچه ها قبلا هم جند بار لینکش رو گذاشتن رو دانلود کن و ببین. یه جاییش گتر رو توضیح میده. در کل سربازی توی خضرایی رو توضیح میده که برای شما هم دقیقا همینه، میتونه مفید باشه براتون.
http://uploadboy.com/fsfdqpdddx3x.html

محمد 1365

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آقایون همسنگر من یه مشکلی دارم آقا ما شنبه ساعت 3 شب از کرج راه بیوفتیم بریم تهران دقیقا از چه مسیری و با چی بریم ماشین که نمیشه برد مترو هم که نیست اتو بوسم که نیست با چی بریم؟بعد دوستان پیش کسوت مارو راهنمایی کنن از داخل کرج چه جوری میرفتن تشکر

mousa7610

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
آقایون همسنگر من یه مشکلی دارم آقا ما شنبه ساعت 3 شب از کرج راه بیوفتیم بریم تهران دقیقا از چه مسیری و با چی بریم ماشین که نمیشه برد مترو هم که نیست اتو بوسم که نیست با چی بریم؟بعد دوستان پیش کسوت مارو راهنمایی کنن از داخل کرج چه جوری میرفتن تشکر
با مسیر کرج آشنا نیستم، ولی دو تا نکته: ۱) دم در پادگان، یه پارکینگ هست. ۲) بی‌آرتی همیشه کار میکنه.

بالا