برگزیده های پرشین تولز

اعزامی های فرماندهی هوایی شهید خضرایی بیان اینجا

aminnami

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان برگه اعزام من 1/4/95 بود حالا برگه پست اومده زده پایگاه هوایی شهید خضرایی (فک کنم تهران ) به نظر شما بعد از اموزشی مشهد میافتم چون کمک خرج خانوادم .
کمکم کنید ممنون [email protected] خبر شو بهم بدید خ مهمه

ideaneshan

Registered User
لایک‌ها
1,356
سلام دوستان برگه اعزام من 1/4/95 بود حالا برگه پست اومده زده پایگاه هوایی شهید خضرایی (فک کنم تهران ) به نظر شما بعد از اموزشی مشهد میافتم چون کمک خرج خانوادم .
پایگاه شکاری داره مشهد؟
اگه تک پسر اینا باشی اره میوفتی.
من خودم خدمت برو نیستم حال و حوصلشو ندارم مثل شما درگیر خانواده هم هستم.
اما یه دوستی دارم پارسال رفت خدمت.افتاد نیرو هوایی هشتم شکاری اصفهان
میگفت وسط آموزشی فرماندمون باهامون مصاحبه کرد.از وضعیت زندگی و خانوادمون پرسید.آخر مصاحبه هم اولویت هامون برا اینکه کدوم شهر بیوفتیم رو پرسید:Dاکثرا هم افتادن جایی که میخواستن و گفته بودن.بجز اون شر و شلوغ ها که تمامشون رو فرستادند چابهار!
خیالت هم راحت تا جایی که ازش شنیدم نیرو هوایی اصلا جای سختی برای خدمت نیست.کلا معروفه به هتل هوایی!!

فرشاد فرشاد

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام همگی . روز اول اموزشی میشه ماشین برد اینجا یا نه؟ وضعیت چطوریاس

m2012m

Registered User
لایک‌ها
113
سلام. وضعیت مرخصی به فوق لیسانسای متاهل میدونید چطوره؟؟ هفته اول کامل اونجاییم؟؟
سلام
شما در روز اعزام لباس ها رو دریافت میکنید و حدود1هفته به شما مرخصی میدن
بعداز مراجعه از مرخصی،حدود یک هفته میمونید و از اون به بعد مرخصی های روزانه شروع میشه
درضمن برای افراد متاهل از 4شنبه غروب تا شنبه صبح مرخصی درنظر گرفته میشه

m2012m

Registered User
لایک‌ها
113
سلام
من هم ورودی 4/1 خضرایی هستم از کرج.
یه سوال داشتم ؟
راجع به تقسیم بندی گردان ها ؟؟؟؟؟؟؟؟ چه طوری هستش به میل ما هم میشه؟؟؟
و بعد می خواستم بدونم چه طوری میشه بعد از اموزشی همون خضرایی بمونیم؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام
تقسیم بندی گروهان باتوجه به مدک تحصیلی هست
ارشد و دکتری در یه گروهان،کارشناسی و کاردانی در گروهان های دیگر
درضمن یه تعدادی از بچه های کارشناسی و کاردانی به تیپ حضرت امیر واقع در اسلامشهر اعزام خواهند شد
در کل زیاد نگران اینکه کدوم گروهان هستید نباشید،چون فرقی ندارند و در کل کمتر از2ماه آموزشی هست
در آخر دوره همه ی بچه هارو جمع میکنند و سوالاتی میپرسند که اونموقع شما میتونید باتوجه به توانایی ها و شرایطتون صحبت کنید باهاشون و اگرامکانش باشه نگهتون میدارند ولی اینو بدونید اولویت با پدر نظامی ها و پارتی دارهاست!

m2012m

Registered User
لایک‌ها
113
سلام
دوست عزیز شما اگه مشکل دارید،باید استشهادنامه بنویسید و ببرید مسجد محلتون که امام جماعت امضاکنه ،همچنین تعدادی از همسایه هاتونم هم باید امضاکنن که تاایید شه شما کمک خرجید و مشکل دارید
اگرهم تک پسرهستید مدارکتون روهم ببرید
در اموزشی به شما میگن هرکس مشکلی داره مدارکش رو بیاره و تحویل کمیسیون گرفتاری ها بده،وقتی مدارکتونو دادید،پیگیره کارتون باشید تا روز تقسیم

m2012m

Registered User
لایک‌ها
113
سلام همگی . روز اول اموزشی میشه ماشین برد اینجا یا نه؟ وضعیت چطوریاس
سلام
روز اول که4/1باشه میتونید ببرید چون بشما مرخصی میدن،ولی بعدش که ازمرخصی برمیگردید حداقل1هفته نگهتون میدارن،بازهم میتونید ماشین بیارید ولی تا زمانی ک بشما مرخصی ندن،ماشینتون بیرون میمونه

m2012m

Registered User
لایک‌ها
113
یه سوال ذهنم مشغول کرده .
توی دروه اموزشی اجازه می دن ساعت 2 به بعد از پادگان بیرون بیایم بریم خونه؟؟؟؟؟
خیر دوست عزیز
ساعت خروج از پادگان در دوره اموزشی درصورت داشتن مرخصی روزانه،4بعدازظهرهست
ولی 5شنبه که همه مرخصی میرن ساعت خروج9صبح هست

m2012m

Registered User
لایک‌ها
113
راستی دوستان من برگ اعزامم زده خضرایی تهران ولی محل مراجعه رو نوشته **** وظیفه استان خودمون! این قضیش چیه؟ من یک تیر باید خضرایی باشم یا **** وظیفه استان؟؟:general210:
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
سلام
کساییکه محل زندگی شون تهران هست مستقیم باید برن پادگان
بقیه باید به **** وظیفه شهرشون مراجعه کنن

Farzadfm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان ، منم ١ تير اعزامم شهيد خضرائي دوتا سوال داشتم اولي اينكه صد در صد مشكلي نداره يك تير موهارو نزيم بيايم ؟يه وقت خودشون نزنن.
دومي هم اينكه من ليسانسم از رباط كريم هم ميام چون آموزشي استان خودم افتادم حتما بعد اموزشي يه استانه ديگه ميوفتم يا شانسيه؟؟ كلا چه جوريه امكانش هست همون تهران يا جايي نزديك رباط بيوفتم يا پارتي مي خواد؟؟
ممنون

Farzadfm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
دوستان اين قضيه ميدون **** چيه ؟ من الان برگمو از پليس +١٠ گرفتم زده ١ تير ٩ صبح خضرائي، الان بايد نه اونجا باشم يا قبلش ميدون ****؟

m2012m

Registered User
لایک‌ها
113
سلام
دوستان اين قضيه ميدون **** چيه ؟ من الان برگمو از پليس +١٠ گرفتم زده ١ تير ٩ صبح خضرائي، الان بايد نه اونجا باشم يا قبلش ميدون ****؟
شما اگر ساکن تهرانید،مستقیم برید خضرایی
درضمن برگه سفید و برگه سبزتون روهم حتما باخودتون ببرید

m2012m

Registered User
لایک‌ها
113
سلام دوستان ، منم ١ تير اعزامم شهيد خضرائي دوتا سوال داشتم اولي اينكه صد در صد مشكلي نداره يك تير موهارو نزيم بيايم ؟يه وقت خودشون نزنن.
دومي هم اينكه من ليسانسم از رباط كريم هم ميام چون آموزشي استان خودم افتادم حتما بعد اموزشي يه استانه ديگه ميوفتم يا شانسيه؟؟ كلا چه جوريه امكانش هست همون تهران يا جايي نزديك رباط بيوفتم يا پارتي مي خواد؟؟
ممنون
سلام
نه لازم نیست روز اعزام موهاتونو بزنید
ببینید اگر شرایطی مثل پدرنظامی_تاهل_تک فرزند ذکور_کمک خرج خانواده بودن که بتونید ثابتش کنید _ودر آخر پارتی
اگر هیچکدوم از این شرایط رو ندارید،احتمالش کم هست تهران بمونید ولی100%نیست
در ضمن آخرای دوره به شما خواهند گفت که مثلا اگر میخواهید دژبان یا ارشد آموزشی بشید نگهتون میداریم،یا علاقه به عقیدتی سیاسی اگر دارید،یه مصاحبه با شما میکنند و سوالات شرعی میپرسند که احتمالش هست اگه خوب جواب بدید نگهتون دارن،اگر رشتتون عکاسی یا کامپیوتر هست عقیدتی خوب برمیداره
این هم یه گزینس و میتونید شانستونو امتحان کنید

سینا ج

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام،بنده فوق لیسانس مهندسی صنایع هستم،ایا مدرک تحصیلیم باعث میشه بعد از اموزشی بیفتم تهران،اصلا مدرک تحصیلی نکته مثبتی محسوب مبشه برای این مورد؟

بالا