برگزیده های پرشین تولز

اعزامی های فرماندهی هوایی شهید خضرایی بیان اینجا

Sepehr.moonlight

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دوستان متن اس ام اسی که از **** وظیفه اومده رو میشه بفرستید.
يگان خدمتي شما در اعزام 1398/06/01 براي مرکز پايگاه هوايي شهيد خضرايي (امريه دار) تعيين گرديد.جهت دريافت برگه معرفي نامه به دفاتر پليس+10 مراجعه نماييد.

kiamars.h.f

Registered User
لایک‌ها
143
يگان خدمتي شما در اعزام 1398/06/01 براي مرکز پايگاه هوايي شهيد خضرايي (امريه دار) تعيين گرديد.جهت دريافت برگه معرفي نامه به دفاتر پليس+10 مراجعه نماييد.

برادر سخت نگیرید ، قطعا دوره اسونی نیست ، ولی اونقدرها هم بد نیست حداقل خضرایی ، در کل سخت بگیرید سخت تر میگذره بهتون ، راه های پیچوندن رو یاد بگیرید تو اموزشی ، و خیالتون راحت هیچ کاری نمیتونن بکنن باهاتون چون در حال اموزش هستید و توجیه نیستید طبق قوانین نیروهای مسلح

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,404
سوسول بازی در نیارید خضرایی بهترین پادگان ایرانه

AriaGH

Registered User
لایک‌ها
46
دوستان کسی اطلاع داره دوره کد رو کسایی که متاهل یا پدر نظامی هم باشند ممکنه بهشون بخوره یا نه؟
ممنون میشم کسی که اطلاع داره بگه.

m2012m

Registered User
لایک‌ها
113
من 93/08/01خضرایی بودم بمدت 3ماه(دوره کد)
عالیه واقعا،جاهای دیگه رو ندیدید دوستان...
خداروشکر کنید که خضرایی هستید.

mehrdad_sh

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
52,239
سلام دوستان

من بعد از 7 سال اومدم به تاپیک سر زدم و به عینه گذر زمان رو دیدم ...
زمانی که این تایپیک رو ایجاد کردم اعزامی تیر 90 بودم خضرایی البته وقتی ما رو روز اول بردن خضرایی بعدش اونجا تقسیم شدیم افتادیم تیپ هوایی حضرت امیر اسلامشهر که از خضرایی هم آسونتره ...
توی سربازی شایعه همیشه هست هیچ وقت به شایعه ها و حرف های بی پایه و اساس گوش نکنید همیشه از منابع موثق اطلاعات رو بگیرید. هیچ وقت نیروی شما عوض نمیکنن یعنی شماها که نیرو هوایی هستید هیچ موقع نمیفتید نیروی زمینی یا و ...
کسایی که پدر نظامی، متاهل یا کد امریه دارن موقع آموزشی خودشون به شما میگن که مدارک رو آماده کنید و زمانی که براتون تعیین میشه مدارک رو ارائه میدید تا به درخواستتون رسیدگی بشه بحث معاف از رزم زیاد به شما کمکی نمی کنه و یک چیز فرمالیته ست ممکن به جاش از شما بیگاری و کارهای جایگزین بکشن پس زیاد وقتتون رو تلف این مساله کنید.

زمان ما تلگرام و ایستاگرام نبود و ارتباطات سخت تر بود الان خیلی آسون شده

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,404
سلام دوستان

من بعد از 7 سال اومدم به تاپیک سر زدم و به عینه گذر زمان رو دیدم ...
زمانی که این تایپیک رو ایجاد کردم اعزامی تیر 90 بودم خضرایی البته وقتی ما رو روز اول بردن خضرایی بعدش اونجا تقسیم شدیم افتادیم تیپ هوایی حضرت امیر اسلامشهر که از خضرایی هم آسونتره ...
توی سربازی شایعه همیشه هست هیچ وقت به شایعه ها و حرف های بی پایه و اساس گوش نکنید همیشه از منابع موثق اطلاعات رو بگیرید. هیچ وقت نیروی شما عوض نمیکنن یعنی شماها که نیرو هوایی هستید هیچ موقع نمیفتید نیروی زمینی یا و ...
کسایی که پدر نظامی، متاهل یا کد امریه دارن موقع آموزشی خودشون به شما میگن که مدارک رو آماده کنید و زمانی که براتون تعیین میشه مدارک رو ارائه میدید تا به درخواستتون رسیدگی بشه بحث معاف از رزم زیاد به شما کمکی نمی کنه و یک چیز فرمالیته ست ممکن به جاش از شما بیگاری و کارهای جایگزین بکشن پس زیاد وقتتون رو تلف این مساله کنید.

زمان ما تلگرام و ایستاگرام نبود و ارتباطات سخت تر بود الان خیلی آسون شده
خضرایی همه جاش اسونه،کسایی که میگن خوب نیست باید به ی چیزشون شک کرد

mehrdad_sh

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
52,239
خضرایی همه جاش اسونه،کسایی که میگن خوب نیست باید به ی چیزشون شک کرد
قطعا نسبت به نیروی زمینی و انتظامی آسونه البته میگم من خودم خضرایی نیوفتادم اون زمان افتادم اسلامشهر نمیدونم الان هم نیرو از خضرایی میگیره یا کلا جمع شد یه تیپ بود

ولی خوب سربازی قطعا سختی های خودش رو داره چون محدودیت ها و اجبار همیشه برای انسان سخته

m2012m

Registered User
لایک‌ها
113
اطلاعات اشتباه ندید متاهل و پدر نظامی تو شهر خودشون خدمت میکنن اگه شهر خودشون پادگان نباشه نزدیک ترین محل خدمتی خدمت میکنن
خب چه ربطی داره؟
دوره کد به پدرنظامی یا متاهلی ارتباطی نداره،اگر بخوری وایمیسی دوره کدت که تموم شد،به پادگان شهرت درصورت وجود یا نزدیکترین پادگان به شهرت میری واسه یگان

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,404
خب چه ربطی داره؟
دوره کد به پدرنظامی یا متاهلی ارتباطی نداره،اگر بخوری وایمیسی دوره کدت که تموم شد،به پادگان شهرت درصورت وجود یا نزدیکترین پادگان به شهرت میری واسه یگان
دوره کد نمیخورن

m2012m

Registered User
لایک‌ها
113
Screenshot_20191102-172302.png
دوره کد هیچ ارتباطی به پدر نظامی و متاهل بودن ندارد.

Amirhossein633

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان
من 98/10/1 اعزامم(خضرایی) و نمیدونم دقیقا چه وسایلی رو لازم هست که با خودم ببرم و میترسم فقط بار خودمو سنگین کنم
از دوستانی که تجربه داشتن ممنون میشم اگه راهنمایی کنن

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,404
سلام دوستان
من 98/10/1 اعزامم(خضرایی) و نمیدونم دقیقا چه وسایلی رو لازم هست که با خودم ببرم و میترسم فقط بار خودمو سنگین کنم
اعزامی ۴ سال پیش من،دوره حدودا سختیه،بخاطر سرماش میگم و نداشتن تعطیلی نه چیزه دگ وگرنه بقیش هیچی نداره،فقط و فقط خوردنی با خودت ببر لیوان شیشه ای هم ببر،ناخونگیر،قاشق و چنگال دگ هیچی نبر تا شرت و حوله هم خودشون میدن،۲ تا دونه لباس گرمم ببر که از زیر بپوشی تموم

Amirhossein633

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان
40 روز از اموزشی گذشت ...
خضرایی واقعا جای خوبیه
تو این 40 روز اصلا سخت نگذشت به من به جز 2-3 روز اول

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,404
40 روز از اموزشی گذشت ...
خضرایی واقعا جای خوبیه
تو این 40 روز اصلا سخت نگذشت به من به جز 2-3 روز اول
کلا خضرایی سخت نیست ،بعضیا نمیدونم چجوری شکایت میکنن،دگ خیلی سوسول نباشید