• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

افزایش درآمد وبسایت شما

vinkenzo

Registered User
لایک‌ها
34

من تائید میکنم... ایشون برای یکی از سفارشات بنده 2000 لایک فرستادند چون تاخیر داشت 2200 تا فرستادن و همه درست انجام شد... الان سایت جدیدا مثل اینکه فیلter شده نمیدونم چرا!!!!!!!
سلام متشکرم
بله سایت فیلتر شده
حالا در حال مکاتبه هستیم برای رفع فیلتر، احتمالاً مجبور شیم یه سری بسته ها رو حذف کنیم، اما کار ادامه داره مشکلی نیست. سفارش ها هم انجام میشه
موفق باشید

dark_7qe

Registered User
لایک‌ها
66
+1 گوگل ارائه نمیدید؟؟

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
id یاهو ندارید ؟

behnamy

Registered User
لایک‌ها
463
اینایی که لایک کردن اگه توی پیج اسپم کنیم اعصابشون خورد نمیشه؟ :D منظورم اینه که این پروفایل هایی که لایک کردن کارشون توی فیضبوک فقط همینه دیگه، آره؟

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
سفارش جدید ثبت شد

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
لایک‌ها
4,947
واسه پیج فرزاد فرزین قراره سفارش ثبت کنم : | اوه اوه چه خوب میشه : | 600000 لایک میخواد یکی : |

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
من سه تا سفارش ثبت کردم نوشته در حال انجام ولی یدونه لایک هم براشون اضافه نشده

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
سه روز طول میکشه یعنی واسه من که طول کشید..

Sent from my ST26i using Tapatalk

به نکته زخیمی اشاره کردی چون منم به مشتری گفتم بین 3 تا 10 رئوز طول میکشه و تاریخ ثبت هم ۱۳۹۲/۱۲/۲۱ بوده

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
ممنان سفارشات ما انجام شد
ولی خیلی بیشتر از اون چیزی بود که سفارش داده بودیم
برای یه صفحه 1700 و برای یه صفحه 1000 تا سفارش داده بودیم که برای هر کدوم 3هزار تا فرستادن

npayamak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آپدیت سیستم کی تموم میشه ما سفارش بدیم ؟

bazaromde.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام
دوستانی که تمایل دارن درآمد سایتشون رو با یک سیستم مشابه با همکاری در فروش افزایش بدن لطفاً این پست را ا انتها بخونن

یک پیشنهاد مناسب همکاری براتون دارم که در زیر به صورت مختصر براتون توضیج می دم، و در صورت نیاز اطلاعات تکمیلی در اختیارتون قرار می گیره

تیم ما از بزرگترین تهیه کننده کنندگان Like و Follower برای شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام ، گوگل پلاس، SoundCloud، Keek، و .... در دنیاست و با توجه به پتانسیل مناسب وبسایت های شما از نظر یوزر این امکان فراهم هست که یک همکاری مناسب و سود ده داشته باشیم.

همون طور که مشاهده می کنید ما در وبسایت http://Social7.ir یک پنل جهت همکاری تدارک دیدیم و محصولات رو به قیمت پایه و عمده در اونجا قرار دادیم، شما با یک جستجو در اینترنت متوجه میشین که ما ارزان ترین قیمت رو می دیم و حدود 200 الی 500 درصد از مارکت های دیگه ارزان تر هست سرویس های ما

با توجه به پتانسیل سایت شما، شما می توانید یک بخش کوچک شبیه فروشگاه در سایت خود ایجاد کنید و محصولات ما را به هر قیمتی که مایل هستین بفروشید و از این راه به درآمد بسیار مناسب و حتی بیشتر از درآمد سایت خودتان برسید.

نحوه ی سود دهی سیستم:

مثلاً در حال حاضر با توجه به پنل Social7 قیمت 1000 فالوور برای صفحه ی توییتر 10 هزار تومان می باشد

شما می توانید با توجه به قیمت بازار هر 1000 فالوور توییتر را تا حدود 30 الی 35 هزار تومان بفروشید (مشخص هست که قیمت پایین تر باعث فروش بیشتر شما می شود) یعنی حدود 20 الی 25 هزار تومان سود به ازای هر 1000 لایکی که بفروشید و همین طور برای باقی محصولات

بعد از اینکه هزینه را از مشتری دریافت کردین وارد سایت Social7 می شوید و سفارش خود را به همراه تعداد و آدرس صفحه ثبت می کنید و هزینه ی سفارش رو پرداخت می کنید و بقیه کار را ما انجام خواهیم داد. فقط کافی هست یک فروشگاه کوچک در سایت ایجاد کنید یا اگر فروشگاه دارید محصولات ما رو اضافه کنید و بفروشید
حالا در نظر بگیرین در طول ماه 100 هزار لایک یا فالوور یا بیشتر سفارش ثبت کنید، سود را خودتان حساب کنید.
Social7.ir

از مزایای این سیستم :
کیفیت مناسب
بعد از ثبت چند سفارش خواهید دید که سرویس ما بالاترین کیفیت را دارد

قیمت مناسب
با کمی جست جو در اینترنت متوجه می شوید که ما سرویس ها را با ارزانترین قیمت ممکن در اختیار شما قرار می دهیم

قیمت های ما بین 300 تا 500 درصد پایین تراز سایت هایی است که اقدام به فروش این سرویس می کنند

درآمد شما از سیستم مستقیماً به دست خودتان می رسد
شما با فروش هر سرویس به مشتریان خود، درآمدتان را مستقیماً از وی دریافت خواهید کرد و نیازی به انتظار نیست

درآمد نامحدود!
اگر شما در طول ماه فعال باشید، مطمئن باشید درآمد مناسبی از سیستم خواهید داشت،و هیچ محدودیتی در میزان درآمد شما نیست

ساده و قابل انجام برای همه
این کار نیاز به توانایی و دانش زیادی ندارد، شما می توانید به راحتی بازاریابی کنید

پس همین حالا در پنل سایت ثبت نام کنید و شروع به درآمد زایی کنید.

Social7.ir

همچنین اگر نکته ی مورد ابهامی وجود داره می توانید با من تماس حاصل کنید

Email: [email protected]
Skype ID: vinkenzo_amir
سایت عمده فروشیbazaromde.ir
لطفا تعرفه هارو برای من بفرستید

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
سفارشات 5 و 6 ششم ما هم ثبت شد

blue-panther

Registered User
لایک‌ها
284
دوستان من دیدم چند نفر پرسیدن لایک پیج خارجی به چه دردم میخوره و الان چی پست کنیم براشون؟؟
اصلا شما این لایکر هارو در نظر نیگیرید.. ولی این خوبه که وقتی چند نفر ایرانی ببینند زیاد لایک دارید توجهشون به پیج شما جلب میشه.. و لایک میکنند.. وقتی هم با این تعداد لایک داشته باشید خودکار تبلیغتون تو فیسبوک میشه.. چون وقتی کسی لایک بزنه دوست هاش هم میبینه و لایک میزنن..

من هم سفارش دادم ببینیم چی به چیه

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
مدیر عزیز لطفا شماره موبایل بزارید
ضمنا برای هر سفارش شماره فاکتور مخصوص ایجاد کنید که قابل پیگیری باشه

بالا