برگزیده های پرشین تولز

افزایش درآمد وبسایت شما

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,988

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
آقا من سایت تبلیغاتی دارم خیلی به کارم میاد! توی نت هم آشنا زیاد دارم! امیدوارم همکاری های گسترده ایی داشته باشیم...

vinkenzo

Registered User
لایک‌ها
34
آقا من سایت تبلیغاتی دارم خیلی به کارم میاد! توی نت هم آشنا زیاد دارم! امیدوارم همکاری های گسترده ایی داشته باشیم...
سلام
در خدمتم دوست عزیز
انشاالله براتون سود آور باشه

npayamak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
برای هر کسب و کاری مناسبه ؟
اگر سایتی به زبان انگلیسی باشه میشه شکل نداره ؟

jacksonmagic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دوستان.من به عنوان بازاریاب ثبت نام کردم.ابتدا برای تست، آدرس پیج خودم در فیـــــض بوک را وارد سیستم کردم و 200 لایک سفارش دادم. دیگه ببینیم چی میشه!

kharkhun

Registered User
لایک‌ها
40
منم یه سفارش دادم
به محض گرفتن اینجا میگم

ارسال شده از SM-T211 با استفاده از تپاتالک 2

kharkhun

Registered User
لایک‌ها
40
من هنوز یه لایکم نگرفتم
چقدر طول میکشه؟

ارسال شده از SM-T211 با استفاده از تپاتالک 2

jacksonmagic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دوستان ظاهرا بنده فکر کرده بودم که لایک برای پست و عکس برای پروفایله ولی مدیریت سایت برام پیام فرستاد که فقط برای پیج هست درخواست رو لغو کرد و هزینه رو به پنل کاربریم برگردوند.پشتیبانی خوبی داره.
فقط یه سوال میشه برای پیج خودمون هم لایک بخریم؟

vinkenzo

Registered User
لایک‌ها
34
دوستان ظاهرا بنده فکر کرده بودم که لایک برای پست و عکس برای پروفایله ولی مدیریت سایت برام پیام فرستاد که فقط برای پیج هست درخواست رو لغو کرد و هزینه رو به پنل کاربریم برگردوند.پشتیبانی خوبی داره.
فقط یه سوال میشه برای پیج خودمون هم لایک بخریم؟
بله دوست عزیز شما اشتباهاً آدرس پروفایل داده بودین که امکان لایک نیست. بله می تونید برای هر صفحه ای که امکان لایک کردن داشته باشه تهیه کنید

kharkhun

Registered User
لایک‌ها
40
لطفا زمان شروع و خاتمه ارسال لایک ها را علام بفرمایید.
آیا گزارش هم ارائه میشود؟

jacksonmagic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
چرا هزینه های لایک فیسبوک زیاد شدند!!؟

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,988
فقط لایک ایرانی ندارید ؟

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
استاتر گرامی بنده هم ایمیل زدم امروز هم SMS دادم هم اینجا اعلام میکنم نیستید؟! یکسری موارد برای ما سوال شده! مثل اینکه مثلا 1000 لایک چقدر زمان میبره ارسال بشه همینطور 1000000 لایک چقدر زمان میبره + اینکه چرا بخش های آموزشی سایت هنوز تکمیل نشده؟ یکسری ابهاماتی در خصوص نوع کار سیستم مثل همین زمان ارسال،تغییر قیمت بدون اطلاع رسانی قبلی به نمایندگانتون رو اگر میشه مختصر و مفید برامون توضیح بدید ممنونتون میشیم...

vinkenzo

Registered User
لایک‌ها
34
چرا هزینه های لایک فیسبوک زیاد شدند!!؟
سلام، خیر به هیچ وجه تغییر قیمت نداشتیم دوست عزیز، فقط سرور فیس بوک در حال آپدیت هست مدت سفارشات فیس بوک یه مقدار بیشتر شده

vinkenzo

Registered User
لایک‌ها
34
استاتر گرامی بنده هم ایمیل زدم امروز هم SMS دادم هم اینجا اعلام میکنم نیستید؟! یکسری موارد برای ما سوال شده! مثل اینکه مثلا 1000 لایک چقدر زمان میبره ارسال بشه همینطور 1000000 لایک چقدر زمان میبره + اینکه چرا بخش های آموزشی سایت هنوز تکمیل نشده؟ یکسری ابهاماتی در خصوص نوع کار سیستم مثل همین زمان ارسال،تغییر قیمت بدون اطلاع رسانی قبلی به نمایندگانتون رو اگر میشه مختصر و مفید برامون توضیح بدید ممنونتون میشیم...
شما لطف کنید قبلاً از هر سوالی یکبار صفحه ی اصلی سایت رو بخونید اگر جوابی داده نشده بود من در خدمت هستم. در ضمن هیچ تغییر قیمتی صورت نگرفته، اگر تغییر قیمتی صورت بگیره در بخش اخبار اعلام میشه و شما در صفحه ی اصلی خواهید دید. سفارشات با تعداد بالا به زمان مختلفی نیاز داره بستگی به تعداد داره، همون طور که همه جای سایت نوشته شده ما سعی داریم همه ی سفارشات رو ظرف 24 الی 72 ساعت انجام بدیم، حالا سفارشات تعداد خیلی بالا داشته باشن طبیعیاتا بیشتر طول خواهد کشید

kharkhun

Registered User
لایک‌ها
40

raibo

Registered User
لایک‌ها
41
اینستاگرام هر کامنت 500 تومن :O اقا کامنت گذار خواستید ما در خدمتیماD:

بالا