برگزیده های پرشین تولز

الان درآمد ماهانه یا سالیانه تون چقدره؟ چقدر درآمد راضیتون میکنه؟

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
ماهی سی تومن تازه می رسی به حداقل در امد کشورهای توسعه یافته
البته هزینه غذا و مسکن در ایران از اون کشورها بیشتره

تو کدوم کشور توسعه یافته حداقل درآمد ماهیانه میشه 30 میلیون ؟ ( تقریبا 9 هزار دلار ) احتمالا منظورتون درآمد سالیانه ست :D

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
تو کدوم کشور توسعه یافته حداقل درآمد ماهیانه میشه 30 میلیون ؟ ( تقریبا 9 هزار دلار ) احتمالا منظورتون درآمد سالیانه ست :D
کدوم کشور رو شما بلدی ؟
همون کشور
احتمالا سرچ که بلدی سرچ بزن در گوگل حداقل درآمد کشورهای توسعه یافته

amirsarab3

Registered User
لایک‌ها
328
میگم اونایی که مغازه دارن ما رو راهنمایی کنن،با حساب سر انگشتی یعنی متوسط سود 25 درصد و فروش بین 12-25 میلیون ماهیانه،بدون ریخت و پاش چیزی دستمو نمیگیره،یا خرج زندگی زیاده،یا از جایی نشتی داره این پولمون

Sent from my LT26i using Tapatalk
خرج زندگی زیاده عمو الان یه سفر داخلی میخوای بری شیرین باید یکی دو تومن پیاده شی .

soheildvb

Registered User
لایک‌ها
85
واقعیت ها یه چیز دیگست .
من مغازه کامپیوتری دارم خودمو جر واجر کنم روزی 30-40 سود خالصه هستش . نمی فهمم این اقایونی که 4 میلیون درامد دارن یعنی روزی 133 هزار سود خالصه هستش ؟ نکنه با اصل جنسش حساب میکنن ؟
مثلا یه جنسی فروختن 130 هزارتومن 3 هزارتومنش سودش بوده ؟
والا بلا پدر من تو مرکز شهر کرج مغازه دارو خودشو میکشه برجی بالای 2 تومن درامد نداره

Last edited:

meysam_2012

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
443
میگم اونایی که مغازه دارن ما رو راهنمایی کنن،با حساب سر انگشتی یعنی متوسط سود 25 درصد و فروش بین 12-25 میلیون ماهیانه،بدون ریخت و پاش چیزی دستمو نمیگیره،یا خرج زندگی زیاده،یا از جایی نشتی داره این پولمون

Sent from my LT26i using Tapatalk
آقا حسابداری داری؟

Last edited:

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
کدوم کشور رو شما بلدی ؟
همون کشور
احتمالا سرچ که بلدی سرچ بزن در گوگل حداقل درآمد کشورهای توسعه یافته

احتمالا ریاضی که بلدی ؟ :D

همون آمریکا که شما گفتی : 7.25 دلار در ساعت. ماهی 190 ساعت هم اگر باشه ( که نیست و کمتره ) میشه : 190*7.25 = 1377.5 دلار

با احتساب انعام و اینکه احتمالا این نرخ تو ایالت های مختلف فرق میکنه میگیم 2000 دلار که میشه ماهی حدود 6 میلیون پانصد هزار تومان که خیلی با 30 میلیون شما متفاوته.

اگر اعداد و ارقام این لینک درست باشه درآمد متوسط یک دندانپزشک در آمریکا بدون احتساب مالیات و هیچی تقریبا میشه اون مبلغی که شما گفتید. ( آمار سال 2005 )

amirsarab3

Registered User
لایک‌ها
328
واقعیت ها یه چیز دیگست .
من مغازه کامپیوتری دارم خودمو جر واجر کنم روزی 30-40 سود خالصه هستش . نمی فهمم این اقایونی که 4 میلیون درامد دارن یعنی روزی 133 هزار سود خالصه هستش ؟ نکنه با اصل جنسش حساب میکنن ؟
مثلا یه جنسی فروختن 130 هزارتومن 3 هزارتومنش سودش بوده ؟
والا بلا پدر من تو مرکز شهر کرج مغازه دارو خودشو میکشه برجی بالای 2 تومن درامد نداره
عزیزم مغازتو بدجایی زدی که اینقدر فروشت کمه آخه روزی 30 40 تومن سود ؟ من الان رفیق دارم همکار شماست چیزی که من به عینه دیدم اینه که تو اون چند دقیقه ای که من اونجا بودم 10 تا ازش فیلم خریدن 10 تا هم بازی خریدن و هر روز یک عالمه فتوکپی و ... داره توی هر دی وی دی براش 1500 میمونه شما حساب کنید ببینید در روز چه قدر سی دی فروش میکنه , شما فروشت چه قدره ؟ لوازم جانبی ازت میخرن ؟ چند وقت یکبار میخرن ؟ البته اینم بگم مغازش رهنه ولی ماهی الحمدالله دو و نیم سه تومن در میاره .

alphii

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
245
درامد =صفر
سرمایه =صفر
پشتیبانی =صفر
آشنا یا پارتی =صفر
امید به آینده =صفر(ندارم)
:D:D:D

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
عزیزم مغازتو بدجایی زدی که اینقدر فروشت کمه آخه روزی 30 40 تومن سود ؟ من الان رفیق دارم همکار شماست چیزی که من به عینه دیدم اینه که تو اون چند دقیقه ای که من اونجا بودم 10 تا ازش فیلم خریدن 10 تا هم بازی خریدن و هر روز یک عالمه فتوکپی و ... داره توی هر دی وی دی براش 1500 میمونه شما حساب کنید ببینید در روز چه قدر سی دی فروش میکنه , شما فروشت چه قدره ؟ لوازم جانبی ازت میخرن ؟ چند وقت یکبار میخرن ؟ البته اینم بگم مغازش رهنه ولی ماهی الحمدالله دو و نیم سه تومن در میاره .
الان خدمات کامپیوتری سر هر کوچه یدونه هست آنقدر دست زیاد هست که حد نداره به نظر من درآمد چندانی هم نداره مخصوصا اگه مغازه نداشت باشی

amirsarab3

Registered User
لایک‌ها
328
الان خدمات کامپیوتری سر هر کوچه یدونه هست آنقدر دست زیاد هست که حد نداره به نظر من درآمد چندانی هم نداره مخصوصا اگه مغازه نداشت باشی

مونده کجا بزنی , قطعا اونی که تو یه کوچه ی تنگ و باریک و محلی میزنه فرق داره با اونی که بر خیابونه شغل خیلی خوبی نیست ولی بد هم نیست اگه کیفیت کارات خوب باشه و قیمت خوب بدی و الکی نخوری مشتریت زیاد میشه مطمئن باشید اونی هم که شما میگی زیاد شده بهت فول میدم اگه درست کار کنی و محصولات متنوع مغازه ات شیک و قیمتات خوب باشن تو میشی سرور محله اینو دیدم که میگم .

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
شما ریاضی بلدی کافیه
نمیشه بیشتر حساب کنی مشتری شیم ؟
اولا من که بودم
بالای 190 ساعت کار میکردم
تمام دورو بری هام هم روزی ده ساعت کار میکردن
اگر هفته را 5 روز کاری در نظر بگیریم که بعضی ها شنبه ها هم کار میکردن
میشه هفته ای 50 ساعت میکنه حدودا ماهی 220 ساعت
من که سال 2012 داشتم بر میگشتم حقوقم به سالی 80 هزار دلار رسیده بود با سه سال سابقه کار و مدرک فوق لیسانس
ما هفته ای حقوق میگرفتیم
برای آدم های صفرکیلومتر و با سواد معمولی اگر هفته ای 850 دلار نمیموند واینمیسادن
حالا حساب و کتاب کن
ببین میتونی تخفیف بدی مشتری دائمی بشیم یا نه

شما حرف از حداقل حقوق زدی ، منم گفتم حداقل حقوق این نیست.

تو ایران هم حداقل حقوق 610 هزار تومنه. اما بعضی ها 3 شیفت کار میکنن حقوقشون میشه سه برابر این :D میشه یک میلیون و دویست هزار تومان رو حداقل حقوق ایران در نظر بگیریم ؟ شما آدمِ کاری و زرنگ ! ولی تو آمریکا زیادن که همون ماهی 2 - 3 هزار دلار در امد دارن. خواستی آدرس میدم این دفعه رفتی یه کمکی بهشون بکن :D

صرفنظر از این بحث ها این نگاهِ از بالا به پایین شما جالبه ! تو هر تاپیکی دیدم میگی کسی نمیاد اطلاعاتش رو رایگان در اختیار شما بذاره ! خودت برو سرچ کن ! بیخیال بابا ! نقشه ساخت شاتل رو که نمیخوای رو کنی ! طرف تو گوگل هم سرچ کنه میاد یه فروم مثل همینجا. الان هم که لطف کردی و بخشی از اطلاعات و تجربیاتت رو بر کاربران PT ارزانی داشتی متاسفانه عدد و رقم هات اشتباه از آب در اومد.

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
خرج زندگی زیاده عمو الان یه سفر داخلی میخوای بری شیرین باید یکی دو تومن پیاده شی .
چخبره عمو. الان با تور چهار روزه میبرن کیش میارن صبونه و ناهار و شام هم میدن هر روز 395هزار تومن مبگیرن. همین شرایط واسه طور انتالیا هست با یه میلیون.

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
شما حرف از حداقل حقوق زدی ، منم گفتم حداقل حقوق این نیست.

تو ایران هم حداقل حقوق 610 هزار تومنه. اما بعضی ها 3 شیفت کار میکنن حقوقشون میشه سه برابر این :D میشه یک میلیون و دویست هزار تومان رو حداقل حقوق ایران در نظر بگیریم ؟ شما آدمِ کاری و زرنگ ! ولی تو آمریکا زیادن که همون ماهی 2 - 3 هزار دلار در امد دارن. خواستی آدرس میدم این دفعه رفتی یه کمکی بهشون بکن :D

صرفنظر از این بحث ها این نگاهِ از بالا به پایین شما جالبه ! تو هر تاپیکی دیدم میگی کسی نمیاد اطلاعاتش رو رایگان در اختیار شما بذاره ! خودت برو سرچ کن ! بیخیال بابا ! نقشه ساخت شاتل رو که نمیخوای رو کنی ! طرف تو گوگل هم سرچ کنه میاد یه فروم مثل همینجا. الان هم که لطف کردی و بخشی از اطلاعات و تجربیاتت رو بر کاربران PT ارزانی داشتی متاسفانه عدد و رقم هات اشتباه از آب در اومد.
میبینم که طرفدار من شدی
میتونی چند تا تاپیک از همون هر تاپیکی بگی که من گفتم کسی نمیاد اطلاعاتش رو رایگان به کسی بده
بعد هم چه مشکلی داری با این حرف ؟

ضمنا عدد و رقم رو هم خودم دادم تو داری از عدد و رقمی که خودم دادم هم ایراد میگیری
یعنی عددی که خودم گفتم مثلا ساعتی 7 دلار تو داری از اون هم ایراد میگیری خوبه حالا خودم گفتم
مثلا از من نکته درآوردی ؟
طرف توی گوگل سرچ کنه میری توی سایت های آماری و اقتصادی اینجا فورومه که هرکی میتونه بیاد حرف غیر مستند بزنه

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
چون بعضی از طرفدارهای عمو جی السی خیلی منو دوست دارن اینم بهشون تقدیم میکنم
کد خبر: ۱۰۷۰۴۲
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۲ - ۱۲:۴۴

صفحه نخست

مقایسه دستمزد ماهیانه 10 کشور +جدول
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
سازمان بین المللی کار با ارائه گزارشی از وضعیت دستمزد نیروی کار در کشورهای مختلف، اعلام کرد: پرداخت دستمزد به نسبت بهره وری نیروی کار، سرمایه و میزان توسعه یافتگی کشورها بستگی دارد.

به گزارش انتخاب به نقل از مهر، سازمان جهانی کار در تازه ترین گزارش خود درباره وضعیت دستمزدها و طرح این سوال که آیا دستمزدها در سراسر جهان همگرا است؟ اعلام کرد: نیمی از تمام افراد شاغل، از دستمزد به عنوان تکیه گاهی برای زندگی استفاده می کنند. دستمزد منعکس کننده بهره وری سرمایه، نیروی کار و تکنولوژی در هر کشور است.
بنابراین مهم است که بدانند که آیا این شرایط منجر به دستمزد بهتر برای اکثریت در اقتصاد می شود، به ویژه در اقتصاد جهانی که به شدت به هم پیوسته است. گزارش دستمزد 2013-2012 سازمان بین المللی کار نشان می دهد در دهه گذشته دستمزد واقعی منجر به دو برابر شدن قدرت خرید در آسیا شده و این وضعیت در اروپای شرقی و آسیای مرکزی تقریبا 3 برابر بوده و 15 درصد نیز در آمریکای لاتین تاثیر داشته است.

هم اکنون دستمزد کارگران شاغل در بخش ساخت و ساز کشورهای در حال ظهور 3 تا 5 برابر کمتر از کارگرانی است که در کشورهای پیشرفته فعالیت می کنند. علاوه بر این، روش های گوناگونی برای تعیین حداقل دستمزد وجود دارد که می توان به بررسی قیمت غذای اصلی در هر منطقه از جمله برنج، ماکارونی، گندم و یا آرد ذرت پرداخت که در این فرمول بدون نیاز به تیدیل کردن نرخ ارز، بررسی های قیمتی صورت می گیرد.

نقش عوامل بین المللی در شکل دادن به سطوح دستمزد نیز به صورت نسبی قابل بررسی است. برخی استدلال می کنند با جهانی شدن، فشار دستمزدها رو به پایین است اما برخی هم می گویند نهادهای داخلی کشورها در تعیین دستمزدها و حفظ شرایط نقش دارند.

جدول میانگین دستمزد اسمی ماهیانه 10 کشور در 2010

(ارقام به دلار)

کشوردستمزد ماهیانه
اندونزی250
مکزیک600
پرو600
چین700
مصر700
ترکیه1400
پرتقال1600
آفریقای جنوبی2400
آلمان2800
آمریکا3400
در این جدول به خوبی وضعیت حقوق و دستمزدها و تفاوت ارقام نشان می دهد که در هر کشور به نسبت وضعیت بهره وری نیروی کار و سرمایه و همچنین توسعه اقتصادی؛ پرداخت ها انجام می شود. به عنوان نمونه می توان تفاوت پرداخت دستمزد ماهیانه 250 دلاری سال 2010 در اندونزی را با 3400 دلار آمریکا مقایسه کرد که اختلاف بسیار زیادی وجود دارد.

از سویی به میزان توسعه و بهره وری اقتصادی کشورها، وضعیت دریافت دستمزد نیروی کار در بخش ساخت و ساز نیز متفاوت است. این مسئله درباره کارگران شاغل در بخش ساخت و ساز کشورها دیده می شود و به صورت کلی شاغلان بخش ساخت و ساز کشورهای توسعه یافته از درآمدهای بالاتری نسبت به نیروی کار مشابه در کشورهای در حال توسعه برخوردار هستند.

جدول میانگین دستمزد ماهیانه کارگران ساخت و ساز در2010

(ارقام به دلار)

کشوردستمزد ماهیانه
اندونزی200
پرو500
چین600
پرتقال800
ترکیه1000
آمریکا2800
آلمان3500

amirsarab3

Registered User
لایک‌ها
328
چخبره عمو. الان با تور چهار روزه میبرن کیش میارن صبونه و ناهار و شام هم میدن هر روز 395هزار تومن مبگیرن. همین شرایط واسه طور انتالیا هست با یه میلیون.

داداش من اون مبلغی که شما نوشتی واسه یه نفره تو که نمیخوای یه نفره بری ؟ من کلا منظورم اینه که یه سفر میخوای بری حالا با تور یا بدون تور باید اینقدر بدی شما با تور میری کیش دست خالی که نمیخوای برگردی یا فقط بخور و بخواب نیست که پول تفریحات و اینجور چیزام هست .

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
داداش من اون مبلغی که شما نوشتی واسه یه نفره تو که نمیخوای یه نفره بری ؟ من کلا منظورم اینه که یه سفر میخوای بری حالا با تور یا بدون تور باید اینقدر بدی شما با تور میری کیش دست خالی که نمیخوای برگردی یا فقط بخور و بخواب نیست که پول تفریحات و اینجور چیزام هست .
اره دیگه من یه نفره میرم فوقش دوتا دوستمم بیان که خرج خودشونو میدن. خرید کردن هم که بحثش جداست

amirsarab3

Registered User
لایک‌ها
328
اره دیگه من یه نفره میرم فوقش دوتا دوستمم بیان که خرج خودشونو میدن. خرید کردن هم که بحثش جداست

داداش خداوکیلی یه نفره میری ؟ اصن بهت حال میده ؟ یه نفره که خیلی سخته نمیشه اصن رفت در ضمن خداوکیلی ندیدم کسی با رفیقاش با تور بره در بین اون رفیقا حداقل یکیشون که ماشین داره با اونا میریم (خودم شخصا) البته با رفیقا رفتنی زیاد خرج نمیکنیم ابزار گناه (مشروب و ...) هم که نداریم مثه خیلیا پس خرجمون خیلی کمه .

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
داداش خداوکیلی یه نفره میری ؟ اصن بهت حال میده ؟ یه نفره که خیلی سخته نمیشه اصن رفت در ضمن خداوکیلی ندیدم کسی با رفیقاش با تور بره در بین اون رفیقا حداقل یکیشون که ماشین داره با اونا میریم (خودم شخصا) البته با رفیقا رفتنی زیاد خرج نمیکنیم ابزار گناه (مشروب و ...) هم که نداریم مثه خیلیا پس خرجمون خیلی کمه .
دلیل این که با تور میرن ماشین نداشتن نیست واسه اینه که هزینه خیلی کمتر میشه. مسله اینه ماها کلا زیاد مینالیم و ناشکری میکنیم وگرنه وضعیت اونقدرا هم خراب نیست و رو به بهبوده

meysam_2012

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
443
خوب داداش از امروز شروع کن داشته باش، یه هلو بخر یا اگه به نظرت گرونه یه نرم افزار ارزون تر، خواستی بهت پیشنهاد میدم، همه هزینه ها تو بزن توش، سر یه ماه می فهمی نشتی کجاست
همین امشب تصمیمتو بگیر صبح بخرش و شروع کن، نگی بمونه سر هفته و ... شما با فروشی که گفتی کمه کم باید ۳ تومن برات بمونه دیگه

بالا