برگزیده های پرشین تولز

الان درآمد ماهانه یا سالیانه تون چقدره؟ چقدر درآمد راضیتون میکنه؟

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
دوستان فضولی نباشه ولی جواب این سوال رو راستو حسینی بدیم ببینیم وضعیتمون نسبت به بقیه جچوریه
اگه خودتونم مثل من درامدی ندارین و با خانواده زندگی میکنین درآمد نان آور خونه رو بگین
یا علی

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
هزارمین تاپیک در مورد درامد :دی

فقط این رو بگم که اگر ماهی 100 میل هم درآمد داشته باشی باز هم میتونی خودت رو بدبخت و بیچاره توصیف کنی ، چون خیلی ها هستند که بیشتر از تو درآمد دارن.. مهم اینه که راضی باشی از زندگیت .. دخلت به خرجت بخوره..

AloneKing

Registered User
لایک‌ها
996
ماهی 1500 ولی راضیم نمیکنه :( (یا شاید برکت نداره ) از این دست میاد از اون دست خرج میشه اصن انگار ن انگار ...

arrow2014

Registered User
لایک‌ها
736
ادم با پول کمم میتونه خوشبخت باشهولی سخته من درامد ثابت ماهانه ندارم و پروژه ای حساب میکنم تو کار انجام پروژه دانشجویی هستم شکر خوبه

miim

Registered User
لایک‌ها
451
ماهی حدود 6 میل البته من نه بابام.من که یه دانشجوی آس و پاسم.همونطور که یه حدیث هم فکر کنم داریم بهترین گنج قناعته.آدم سعی کنه به همون روزی ای که نصیبش میشه قانع باشه و خدا رو شکر کنه البته این منکر تلاش بیشتر برای درامد بیشتر نیست

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
هزارمین تاپیک در مورد درامد :دی

فقط این رو بگم که اگر ماهی 100 میل هم درآمد داشته باشی باز هم میتونی خودت رو بدبخت و بیچاره توصیف کنی ، چون خیلی ها هستند که بیشتر از تو درآمد دارن.. مهم اینه که راضی باشی از زندگیت .. دخلت به خرجت بخوره..
میدونم هزارمین تاپیکه ولی قبلیا همش میومدن اسپم میدادن:confused:

mr_khodaei2011

Registered User
لایک‌ها
179
من ماهی 600 هزار تومن. مجرد هستم ولی همینم برام هیچی نمیشه . خدا بدادم برسه بخام با این زندگی کنم

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
ماهی حدود 6 میل البته من نه بابام.من که یه دانشجوی آس و پاسم.همونطور که یه حدیث هم فکر کنم داریم بهترین گنج قناعته.آدم سعی کنه به همون روزی ای که نصیبش میشه قانع باشه و خدا رو شکر کنه البته این منکر تلاش بیشتر برای درامد بیشتر نیست
دادا دانشجویی که پسر پدری با درامد ماهی 6تومن باشه اس و پاس نمیشه که ، میشه بچه مایه:cool:

homayo0on

Registered User
لایک‌ها
620
قبلا بین 1 تا 1.5
ولی الان به شغل شریف دانشجویی مشغولم یه چیزیم سر میدم تا زندگیم بچرخه بزودیم میخوام به شغل شریف تکدی گری بپردازم :دی

karafarin

Registered User
لایک‌ها
266
mahi 2-3mil

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
قبلا بین 1 تا 1.5
ولی الان به شغل شریف دانشجویی مشغولم یه چیزیم سر میدم تا زندگیم بچرخه بزودیم میخوام به شغل شریف تکدی گری بپردازم :دی
حاجی درامد 1-1.5 ول کردی رفتی دانشجو شدی؟o_O

farzad.sadeshi3

Registered User
لایک‌ها
57
من الان تقریبن 3 ماهی 4.500 در آمدم هست
یعنی ماهی 1.500
مجردم و وام چیزی هم هنوز نگرفتم که بخام قسط بدم . الان خودم و بدون هیچ قسطی ماهی 1.500

اما باید تلاش کنم بیشتر بشود . این حقوق صبحهام هست و اگر عصرها هم برم جایی قاعدتن باید بیشتر شود

اما در آمد ماهی 4 میلیون در حال حاضر راضی م میکنه و میتونم اکثر نیازها برطرف کنم
برای امسال ماهی 4 اما مسلمن ممکنه سالهای بعد انتظارم بیشتر یا کمتر شود

چون گفتی راست حسینی

پس در آمد جاری در حال حاضر ماهانه : 1.5
در آمد مورد انتظار : 4 میلیون

که امیدورم از طریق کار و تلاش و بالا بردن دانش و کار بهتر این فاصله رو از طریق بالا بردن در آمد جاری ام کمتر کنم و به در آمد مورد انتظارم برسانم

taralius

Registered User
لایک‌ها
2,393
اینک در این پست آیا قراره مرفهان بیدرد شناسایی بشن ؟. یارانشون قطع بشه یا دل بعضی ها بسوزه که چرا اندازه بعضی دیگه مایه دار نیستند؟
البته در نظر اس... همه برابرند فقط بعضی ها برابرترند.

Last edited:

onia1423

Registered User
لایک‌ها
130
من الان تقریبن 3 ماهی 4.500 در آمدم هست
یعنی ماهی 1.500
مجردم و وام چیزی هم هنوز نگرفتم که بخام قسط بدم . الان خودم و بدون هیچ قسطی ماهی 1.500

اما باید تلاش کنم بیشتر بشود . این حقوق صبحهام هست و اگر عصرها هم برم جایی قاعدتن باید بیشتر شود

اما در آمد ماهی 4 میلیون در حال حاضر راضی م میکنه و میتونم اکثر نیازها برطرف کنم
برای امسال ماهی 4 اما مسلمن ممکنه سالهای بعد انتظارم بیشتر یا کمتر شود

چون گفتی راست حسینی

پس در آمد جاری در حال حاضر ماهانه : 1.5
در آمد مورد انتظار : 4 میلیون

که امیدورم از طریق کار و تلاش و بالا بردن دانش و کار بهتر این فاصله رو از طریق بالا بردن در آمد جاری ام کمتر کنم و به در آمد مورد انتظارم برسانم
میشه بپرسم شما کارتون چیه؟؟ خواهش میکنم به مام بگید تا بعنوان کار دوم انجامش بدیم البته من شهرستانم اینجا جون به ازراییل نمیدن مثل تهران نیست که درامد ها بالا و مردم راحت پول خرج کنن! تهران با پراید هم یه چند دور بزنی ماهی همینقدر درمیاری! درسته!!؟؟

Sent from my HUAWEI Y511-U30 using Tapatalk

taralius

Registered User
لایک‌ها
2,393
تو تهران میتونید با پراید دور بزنید ماهی اینقد در بیارید اما همینقدم باید خرجش کنید وگرنه بعد 5 سال باید ماشینو بندازید دور حالا جریمه و بیمه و ... بماند.
اگه اینجور بود که راننده تاکسیا تو تهران میلیاردر بودن همشون.

miim

Registered User
لایک‌ها
451
استارتر خودت جواب ندادی به سوالا داداo_Oo_O

farzad.sadeshi3

Registered User
لایک‌ها
57
;
میشه بپرسم شما کارتون چیه؟؟ خواهش میکنم به مام بگید تا بعنوان کار دوم انجامش بدیم البته من شهرستانم اینجا جون به ازراییل نمیدن مثل تهران نیست که درامد ها بالا و مردم راحت پول خرج کنن! تهران با پراید هم یه چند دور بزنی ماهی همینقدر درمیاری! درسته!!؟؟

کارمند بانک سینا

onia1423

Registered User
لایک‌ها
130
;

کارمند بانک سینا
خوشبختم عزیزم منم سهامشو دارم با نماد وسینا
ولی این کجا و ان کجا
با گزارشات دستکاری شده همه سودا میره جیب حضرات اقایان