برگزیده های پرشین تولز

الان درآمد ماهانه یا سالیانه تون چقدره؟ چقدر درآمد راضیتون میکنه؟

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
استارتر خودت جواب ندادی به سوالا داداo_Oo_O
خودم که هیچی بابامم نمیگه چقدر حقوق میگیره ولی فکر کنم در حد همین 2تومن اینا
خرج 2تا بچه رو میده شما خودت حساب کن دیگه وضعمون تعریفی نداره:(

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
حدود 3.5 ولی زیاد هم نیست این دوره زمونه. اگه بشه یه کاری واسه بعد از ظهر ها داشته باشم و 2 تومنم از اونجا در بیاد اونوقت خوبه.

miim

Registered User
لایک‌ها
451
خودم که هیچی بابامم نمیگه چقدر حقوق میگیره ولی فکر کنم در حد همین 2تومن اینا
خرج 2تا بچه رو میده شما خودت حساب کن دیگه وضعمون تعریفی نداره:(

تو نگفته بودی بابات طلافروشه؟

onia1423

Registered User
لایک‌ها
130
طبق گفته عمام همانطوری که جنگ برا ما نعمت بود تحریم ها و گرانی و تورم نیز برای ایران و ایرانی نعمت هست و باعث میشه مردم به عسلام نزدیکتر باشن و شعب ابیطالب و سختیای ابتدای عسلام بر مردم همیشه در صحنه و شهیدپرور ایران تدایی بشه , پس اگر با فقر ما عسلام زنده میماند ای تحریم ها مارا دریابید, عمریکا با تشدید تحریم ها عسلام مارا زنده کن:'(

Sent from my HUAWEI Y511-U30 using Tapatalk

onia1423

Registered User
لایک‌ها
130
حدود 3.5 ولی زیاد هم نیست این دوره زمونه. اگه بشه یه کاری واسه بعد از ظهر ها داشته باشم و 2 تومنم از اونجا در بیاد اونوقت خوبه.
خوش بحالت همشهری اسمشم بیار تا ماهم بیایم سراغ کارت پادویی کنیم

arrow2014

Registered User
لایک‌ها
736
من که راضیم از درامد ولی خیلی دوس داشتم ثروت ع ا قا رو داشتم بیل گیتس هم میومد کنارم لنگ مینداخت

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
3.5 میگیری راضی نیسی؟o_O
بابا دمت گرم من روحیه شمارو داشتم الان جا بابک زنجانی بودم:cool:

onia1423

Registered User
لایک‌ها
130
من بیشترین وامی که گرفتم ۵ میلیون بود اونم بعط کلی بدوبدو و ضامن بیارو ببر حالا کارمند رسمی بودم و گواهی کسر از حقوق ام اورده بودم با سود۱۶ درصد دوهفته ای از درخواستم میگذشت و امروز فردا اخرش باهزار جور دعوا با رییس بانک بالاخره تونستم از سیستم بانکی ایران یه وامی بگیرم و بزنم به زندگیم هرچند تو مدت کمی گم شد و من موندم و قسط های بی صابش!

Last edited:

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
معذرت میخوام شما کارتون چی هستش ؟

خودم و خانومم کارمندیم.

3.5 میگیری راضی نیسی؟بابا دمت گرم من روحیه شمارو داشتم الان جا بابک زنجانی بودم:cool:
بحث راضی بودن نیست. اتفاقا خیلی هم راضیم و خدامو شکر میکنم. بحث اینه که بتونی کارهایی که میخوای رو بکنی و عقده به دلت نمونه. محتاج حقوق نباشی و پشتت گرم باشه. انتظارات بچه هات رو بتونی برآورده کنی."الان بچه نداریم البته ولی تو راهه"

خوش بحالت همشهری اسمشم بیار تا ماهم بیایم سراغ کارت پادویی کنیم

شما سرور مایی...والا بدجور موندم یه لنگه پا.الان یه آپارتمان دارم خالی مونده همونجوری. یکمم توی بانک دارم.ولی نتونستم یه کار و کاسبی راه بندازم. انقد هم اسکلم که از فرصتی مثه رشد بورس امسال نتونستم استفاده کنم.

MAS✪UD

Registered User
لایک‌ها
245
من عادیش ماهی 1 تومنی دارم وام هم دارم، قسطشو دارم میدم
خدارو شکر ولی با این شرایط مملکت 2 تیکه بخری دیگه هیچیش نمیمونه ما که مجردیم اوضامون اینه حالا بخایم با این درآمدا غلطی بکنم چی
اصلا نمیشه فکنکم

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
من عادیش ماهی 1 تومنی دارم وام هم دارم، قسطشو دارم میدم
خدارو شکر ولی با این شرایط مملکت 2 تیکه بخری دیگه هیچیش نمیمونه ما که مجردیم اوضامون اینه حالا بخایم با این درآمدا غلطی بکنم چی
اصلا نمیشه فکنکم

ازدواج به درآمد زیر 1.5 حماقت محضه...البته همین مبلغ به جز کرایه خونه منظورمه...تا 2 سال پیش خوب بود ولی الان دیگه شدنی نیست.

پریروز یه ماشین ظرفشویی خریدم 3200 مردحسابی

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
بازم یه تاپیک تکراری
به خاطر اینکه اسپم نباشه
علاقه به گفتن درامدم ندارم

arrow2014

Registered User
لایک‌ها
736
نامردا کاری کردن که برکت از کشورمون رفته ماهی ده تومنم دربیاری میره، به قول دوستمون این نسل ایرانی باید منقرض شه تا نسل اریایی جدیدی بیاد همه ریاکار و دزد و... به هیشکی نمیشه اعتماد کرد و همه میخوان از یکی دیگه بکنن

MehrnusH

Registered User
لایک‌ها
7
ازدواج به درآمد زیر 1.5 حماقت محضه...البته همین مبلغ به جز کرایه خونه منظورمه...تا 2 سال پیش خوب بود ولی الان دیگه شدنی نیست.

پریروز یه ماشین ظرفشویی خریدم 3200 مردحسابی

چقدر آقایون اینروزا فکر مادیات هستند شما چند سالتون هست ؟ فکر میکردم فقط خانوما توقعشون بالاست

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
خودم و خانومم کارمندیم.

بحث راضی بودن نیست. اتفاقا خیلی هم راضیم و خدامو شکر میکنم. بحث اینه که بتونی کارهایی که میخوای رو بکنی و عقده به دلت نمونه. محتاج حقوق نباشی و پشتت گرم باشه. انتظارات بچه هات رو بتونی برآورده کنی."الان بچه نداریم البته ولی تو راهه"

شما سرور مایی...والا بدجور موندم یه لنگه پا.الان یه آپارتمان دارم خالی مونده همونجوری. یکمم توی بانک دارم.ولی نتونستم یه کار و کاسبی راه بندازم. انقد هم اسکلم که از فرصتی مثه رشد بورس امسال نتونستم استفاده کنم.

خدا کوچولوتونو واستون نگه داره
ولی دیگه با این درامدو پول تو بانکو یه اپارتمانه اضافه شما میشین جز مرفهین بی درد گمونم

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
چقدر آقایون اینروزا فکر مادیات هستند شما چند سالتون هست ؟ فکر میکردم فقط خانوما توقعشون بالاست

آقایون تو فکر مادیات نیستند ، به فکر اینن که اگر با در آمد پایین ازدواج کنن ، امثال مهرنوش !!! خانم ها بعد از چند ماه قهر میکنن و میرن خونه باباشون ...

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
منم فکر میکردم فقط آقایون بلدن تو فرم پست بدن:Dنگو اشتباه میکردم

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
آقا درآمدا به یه طرف،من یبار فیش حقوقی بابام رو دیدم واقعا پشمام ریخت،یعنی ریخت واقعا،حس کردم !
ماهی ۷۰۰ تومن بابت مالیات ازش کم میشه
ماهی ۲۰۰ هم بیمه
خدایی حالا بیمه هیچی،مالیات چرا باید انقد باشه،واقعا چه کاری برای ما انجام میشه ؟
تف به این مملکت
خودمم لیسانسو گرفتم و فعلا مشغول خوندن برا فوق لیسانسم،لذا کار،بی کار !
بعد از آزمون فوق یه غلطی خواهم کرد

Sent from my SHW-M380W using Tapatalk 2

بالا