برگزیده های پرشین تولز

الان درگير چه بازيهايی هستين؟

voodoo

Registered User
لایک‌ها
0
اقا اين آندر گراند عجب چيزيه هركي نگرفته نصف عمرش برفناست آخرت گرافيكه توش ماشين اسپرت ميكني خفن يه بازي ديگه هم گرفتم به اسم وارمز 3 دي (جنگ كرمها) آخر خندس.

usgroup1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از en2fa :
آقا من 2 تا بازی از يکی گرفتم هر کدوم يکجوری هستن اما خوب يکيشون کار نمیکنه عکس روی cd ایش هم خيلی باحاله...
حالا دلم رو بسوزنين اگه قشنگه...

Clive Barker's Undying که نصب نمیشه...
و
Evil Islands که يکجور بازی rpg بايد باشه البته آلمانی حرف میزنن اما بانمک بايد باشه...

راستی من حرف از اینا زدم ياد يک بازی افتادم که خيلی باهاش زندگی میکردم کسی ميدونه اسمش چيه خيلی خيلی خيلی من دوسش داشتم...

يک بازی بود 3d که دوربين خودش حرکت میکرد و تويه چند مکان بود بايد میرفتی با اینو اون حرف میزدی و جنگ کردن هم داشت...
چند تا مد حرکت داشت مثلاً aggresive يادم هست که برای دعوا انتخاب میکردی...

والا دقيق يادم نمياد اما يک سرزمين هم میرفتی که جادو ياد بگيری و انگار اصلاً قرار بود جادوگر شی...
اها آره يک مرحله يادم هست که بايد جادوگر میشودی و در این ضمينه پيشرفت میکردی.....

تو ساحل و بارون هم يک مرحله هايی بود....اولش هم بارون ميومد.....

آه...چی بگم ديگه....هيچيش يادم نمياد....اما خيلی مرحله داشت و باحال بود....کل هم بازی کردم....
جون من زودتر بگين که دارم ديونه میشام.........sam?!!...فکر کنم بازی ورژن 2 بود....
شايدم نه.......

اولش دارت پرت بايد میکدی طرف يکی....سور ماشين هم تو يه مرحله که کنار ساحل بود میشدی...
يادتون نيومد...
Undying كه خيلي باهاله FPS با انجين Unreal و يه داستان توپ ترسناك فارسيشم كرديم.
اين بازيه خودت يه دور اين نشونياتو بخون ما مثلا قراره بفهيم كدوم بازيو ميگي :D

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
به نقل از en2fa :
يعنی چی دلم برشن ميسوزه؟!!
:D يعني خيلي وجدانم ناراحت شد وقتي Arthas اون human hero كه يه زمان رفيقش بود رو كشت!!و evil شد! چه ميشه كرد من سرشت پاكي دارم :)
به نقل از en2fa :
نکنه حالا که undead شودی فکر میکنی خيلی خدايی ها....
آقا حيف که نمیشه اما حاضرم با human ها حالت رو بگيرم اگه فرستی بود و تونستيم باهم بازی کنيم....
تازه اگه تونستم از روی linux هم ميارم بلا که حالت رو بگيرم... :)
نه بابا من سر استراتژي هيچ ادعايي ندارم. و مخصوصا اين WC3 كه خيلي بازي آسوني هست.
در مورد لينوكس هم.. :mrgreen:

Donnell

Registered User
لایک‌ها
1
آقا من با GTA Vice City خيلي خيلي حال كردم... :D

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
به نقل از en2fa :
Clive Barker's Undying که نصب نمیشه...
من اين بازيو دارم..خيلي هم امتياز بالايي گرفته بود و برا همين خريدمش..اما فكر ميكنم اينجا هم نوشتم كه اصلا خوشم نيومد ازش و خيلي يكنواخت و خسته كننده بود.
البته از نظر اتمسفر ترسناكش حرف نداره..ولي بهرحال من كه نصفه ولش كردم و خوشم نيومد.

حالا جريان اينستال نشدنش كه ميگي نميدونم چيه.
به نقل از en2fa :
راستی من حرف از اینا زدم ياد يک بازی افتادم که خيلی باهاش زندگی میکردم کسی ميدونه اسمش چيه خيلی خيلی خيلی من دوسش داشتم...

يک بازی بود 3d که دوربين خودش حرکت میکرد و تويه چند مکان بود بايد میرفتی با اینو اون حرف میزدی و جنگ کردن هم داشت...

والا دقيق يادم نمياد اما يک سرزمين هم میرفتی که جادو ياد بگيری و انگار اصلاً قرار بود جادوگر شی...
اها آره يک مرحله يادم هست که بايد جادوگر میشودی و در این ضمينه پيشرفت میکردی.....

تو ساحل و بارون هم يک مرحله هايی بود....اولش هم بارون ميومد.....

آه...چی بگم ديگه....هيچيش يادم نمياد....اما خيلی مرحله داشت و باحال بود....کل هم بازی کردم....
جون من زودتر بگين که دارم ديونه میشام.........sam?!!...فکر کنم بازی ورژن 2 بود....
شايدم نه.......
اولش دارت پرت بايد میکدی طرف يکی....سور ماشين هم تو يه مرحله که کنار ساحل بود میشدی...
يادتون نيومد...

والا من با اين نشونيها كه دادي ..فقط فهميدم بازيش RPG بوده! :mrgreen:
حالا بگذار ممد بياد شايد بتونه كمكي كنه!

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
من كه همچين چيزيو بازي نكردم اما خيلي جالب به نظر مياد :rolleyes:
حالا مطمئني RPG بود آخه چند سال پيش كه بازي 3D RPG نبود.
يعني خيلي وجدانم ناراحت شد وقتي Arthas اون human hero كه يه زمان رفيقش بود رو كشت!!و evil شد! چه ميشه كرد من سرشت پاكي دارم
پس حتما بايد TFT رو بازي كني و مخصوصا آخرشو ببيني.

voodoo

Registered User
لایک‌ها
0
آندينگ رو رو مينيمم نصب كن مشكل حله. بعدش هم انقدر ترسناكه كه من اصلا طرفش نرفتم.

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
آقا من دارم ديونه میشم...تا صبح بيدار بودم فکر میکردم اسم بازی چيه؟...

میدنی همچين هم فکر کنم rpg نيست...قاطی پاتی هست....يکم rpg هست يکم هم....يکجور ديگه.....
اما چيزی که يادم اومد اینه که کلاً طرف قرار بود جادوگر شه...يعنی از يک مرحله جادوگری به يک مرحله ديگه پيشرفت میکرد....
من اسمشو از زير خاک هم که شده در ميارم.....اگه بتونم يکی از دوستام رو پيدا کنم حتماً اسمش رو ميدونه....
حتماً بازی کردين اما انقدر بد توضيح دادم نفهميدين....حالا...ما بريم که این هفته 3 تا امتحان دارم

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
به نقل از mammad :
حالا مطمئني RPG بود آخه چند سال پيش كه بازي 3D RPG نبود.
چرا..منم يادمه 5-6 سال پيش هم (زماني كه دوم 2 و دوك نيوكم 3 و..بازي روز بودن) يه بازي اي رو ديده بودم رو پي سي ( 3 دي ) كه اونموقع خيلي عجيب بود و حالا كه فكرشو ميكنم ميبينم سبكش تقريبا RGP بوده.حالا نه RGPبه تمام معنا اما يه جورايي تركيبي از RGP و اكشن و ادنچر..
مثلا بازي اي يادمه كه خيلي هم قشنگ بود و اصلا اسمشو يادم نيست..كه يه شخصيتي بود كه درگير يه ماجرا ميشد و هي جادو و اينچيزها هم تو بازي ياد ميگرفت و پيشرفت ميكرد و دقيقا حالت RGP بود گيم پلي بازي و فايت مودش تو بعضب مراحلش ..بعد يادمه يه جاش رسيدم كه با يه جادوگر روبرو ميشد و جاويي كه بهش حساس بود رو من يادنگرفته بودم و تبديلم كرد به قورباغه! و تا چند مرحله مجبور شدم با قورباغه بازي كنم ! :rolleyes: :) در اين حد يادمه الان! اما منظور اينكه بود همچين چيزهايي هم اما كم بود و معروف هم نبودن.3D هم بود.
حالا نميدونم ايني كه صحبت شد هم اينجور بوده يا نه.
به نقل از mammad :
پس حتما بايد TFT رو بازي كني و مخصوصا آخرشو ببيني
آره حتما TFT جزو ليستمه.

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
اين سندباد چجوريه؟بازي خوبي هست؟

من آخرين بازي كه تموم كردم EarthBound هست و كاپيتان سوباسا :D براي SNES مسخرست نه؟اما حال ميده!اينم عكس آخر بازيه.اصلا اين دختره تو كارتوني كه تلويزيون پخش ميكرد نبود!!
به اين سانسورچيهاي ايراني بايد جايزه بدن!طوري حذف كردن كه هيچكي حتي شك نميكرد.به اين دختره فكر كنم ميگفت خواهر!! :D
Tsubasa.jpg

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
من خوشبختانه رفتم دانشگاه و امدم و فکرش يکم پريد اما ممد تو چی نميدونی اینو؟!!

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
ايول آقا همه ليست بازی ها رو گشتم و بعد از حدود 2 ساعت رسيدم به....اگه گفتيد.....
آخه مطمئنم که همتون اسمشو شنيدين....little big adventure II....
ايول
درست گفتم ديگه نه..بازی رو بد تعريف نکردم...خيلی خيلی بازی رديفی بود ها....
اینهمه خودم رو جر دادم که فقط يادم بياد و بعد بگم بازی رديفی بود نه؟!!!
اما خوب میارزيد!!

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
به نقل از en2fa :
ايول آقا همه ليست بازی ها رو گشتم و بعد از حدود 2 ساعت رسيدم به....اگه گفتيد.....
آخه مطمئنم که همتون اسمشو شنيدين....little big adventure II....
ايول
درست گفتم ديگه نه..بازی رو بد تعريف نکردم...خيلی خيلی بازی رديفی بود ها....
اینهمه خودم رو جر دادم که فقط يادم بياد و بعد بگم بازی رديفی بود نه؟!!!
اما خوب میارزيد!!
:) من اينو بازي كردم..حالا نميدونم 1 بود يا 2 يا هر دوش..اما يه شخصيتي بود كچل و فكر كنم لباسش هم آبي بود كه توي يه زندان اسير بود بايد فرار ميكرد..تا اين حد الان يادمه :) حالا كه فكرشو ميكنم اين شماره 1 بود 2 رو من بازي نكردم..بازيش هم كه اسمش روشه ادونچر-اكشن بود.و شماره دوش ميگفتن خيلي كاملتره ولي من 2 رو نداشتم.

sharifgame

Registered User
لایک‌ها
2
اقا من توصيه مي كنم اين بازي رو بكل بي خيالش شين. من اين بازي رو تقريبا يكسال و نيم پيش بازي كردم. بازيش جالبه اما موضوع درست حسابي نداره. نمي دونم شايد چون من نسخه دوشو بازي كردم اينجوري بود. اما كلا بازي با حالي نبود

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
من که اصلاً موافق نيستم خيلی باحال بود...من که خيلی حال کردم.....
ممد تو خوشت مياد....من 82.3% تضمين میکنم...

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
من که اصلاً موافق نيستم خيلی باحال بود...من که خيلی حال کردم.....
ممد تو خوشت مياد....من 82.3% تضمين میکنم...

مهمترين نکتش از نظر من نه که خيلی طولانی هست...حداقل برای من که 2-3 هفته طول کشيد(البته با طرز بازی خودم...25 ساعت در روز)

sharifgame

Registered User
لایک‌ها
2
اينقدر با حال بود كه دو تا پست گذاشتي ;)

بالا