• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

...الان من سابقه دار شدم یعنی ...

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
والا من موندم چرا سایتهای گنده رو نمیگیرن الان نمونش فارس کیدز 600 بار فیلتر شده فیلماش هم صحنه دارن احتمالا یا اینا حرفه ای هستند یا این دوستمون بد شانس بوده
پلیس فتا که رفته بودم گفتم این همه سایتهایی هستن که دارن فیلم سک.... خرید و فروش میکنن یا لینک دانلود میزارن آزادانه گفت اونا خارج نشین هستن اکثرا .اینم شانس ماست بدو بدو گیر دادن به یه وبلاگی که راکد بوده و فقط یه پست داشته اونم عکسای نیمه نه کامل

ashk4n

Registered User
لایک‌ها
330
پلیس فتا که رفته بودم گفتم این همه سایتهایی هستن که دارن فیلم سک.... خرید و فروش میکنن یا لینک دانلود میزارن آزادانه گفت اونا خارج نشین هستن اکثرا .اینم شانس ماست بدو بدو گیر دادن به یه وبلاگی که راکد بوده و فقط یه پست داشته اونم عکسای نیمه نه کامل
البته تقصیر خودتونم هست خیلی زیادی مبتدی کار کردی اخه کی میاد روی وبلاگ تبلیغ غیر مجاز کنه اکثر وبلاگ ها سروراشون ایرانه و با یک ایمیل از فتا ای پی تو میدن
یا در برخی موارد خودشون یا بزدیدکنندتون در قسمت ثبت شکایات ریپورتتون رو میدن

ashk4n

Registered User
لایک‌ها
330
شما میتونستی یک سرور اختصاصی از ovh امریکا بگیری و دی ان اس هاتون رو از طریق cloud flare یا شرکت no ip مخفی میکردی اینجوری کار رو مشکل تر میکردی شاید قیدتو هم میزدن

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
من اصلا خبر نداشتم که این کارم جرم حساب میشه طبق راهنمایی که از بچه ها گرفته بودم مگرنه مخفی کردن و عوض کردن آیپی که کاری نداره

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
شاید از طریق سایت اصلیم که مجاز بوده و شماره موبایلم که تو سایت اصلیم بوده

yas_hfb

Registered User
لایک‌ها
42
دوست عزیز زیاد ناراحت یا نگران نباش. اگه حکمتون فقط جریمه باشه و بار اولتون باشه هیچ سو سابقه براتون ثبت نمیشه.
بنده خودم بابت یک موضوعی شبیه به موضوع شما , البته موضوع من یک مطلب سیاسی داخل سایتم بود که بابت این موضوع چندین بار منو دادسرای فرهنگ و رسانه احضار کردن و یکی دو بارم دادگاه انقلاب رفتم که آخر سر برام جریمه نقدی بریدن ولی بعد از اون برای ثبت شرکت سوپیشنه گرفتم هیچ چیزی ثبت نشده بود.
فکر کنم برای همچین موضوعی چون سابقه قبلی هم نداشتید فقط همون جریمه نقدی 200-300 هزار تومانی براتون ببرن.
فقط امیدوارم این موضوع یه تجربه بشه براتون تا دیگه همچین اتفاقاتی براتون نیافته ;)

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
دوست عزیز زیاد ناراحت یا نگران نباش. اگه حکمتون فقط جریمه باشه و بار اولتون باشه هیچ سو سابقه براتون ثبت نمیشه.
بنده خودم بابت یک موضوعی شبیه به موضوع شما , البته موضوع من یک مطلب سیاسی داخل سایتم بود که بابت این موضوع چندین بار منو دادسرای فرهنگ و رسانه احضار کردن و یکی دو بارم دادگاه انقلاب رفتم که آخر سر برام جریمه نقدی بریدن ولی بعد از اون برای ثبت شرکت سوپیشنه گرفتم هیچ چیزی ثبت نشده بود.
فکر کنم برای همچین موضوعی چون سابقه قبلی هم نداشتید فقط همون جریمه نقدی 200-300 هزار تومانی براتون ببرن.
فقط امیدوارم این موضوع یه تجربه بشه براتون تا دیگه همچین اتفاقاتی براتون نیافته ;)
سلام با جریمش مشکلی ندارم ایشالا شلاق و اینا نباشه

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
سلام هنوز چیزی نیومده دادا گفتن یه 20 روزی میشه

Hamid_J

Registered User
لایک‌ها
716
من پست اولت رو فقط خوندم
اگر دادگاه رفتی و حکم داد که شلاق توش بود و رفتی اجرای احکام باید شلاق بخوری پس باید بری اداره آگاهی و انگشت نگاری بشی و در اون صورت که برات سابقه درست میشه در غیر اینصورت هیچ سابقه ای درست نمیشه یعنی شلاق توی حکمت نباشه که احتمال زیاد هم نیست!
در ضمن سابقه دار هم بشی مهم نیست!! فکر کردی این همه راننده کامیون که میان برای کارت هوشمند درخواست عدم سوء پیشینه میکنن سابقه دارن نیستن نصف بیشترشون سابقه مواد و یکمشون هم سابقه سرقت دارن که وقتی که سوء پیشینه رو توی اداره آگاهی پر کردی باید بری پیش دادستان شهرتون (هر جا هست) اون نگاه میکنه اگه بار اول بوده یا از روی سابقه وقت زیادی گذشته باشه برات گواهی عدم سوء پیشینه رو امضا میکنه میبری توی هر کجا که بخوای
خیالت تخت اصلا ناراحت نشو

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
من پست اولت رو فقط خوندم
اگر دادگاه رفتی و حکم داد که شلاق توش بود و رفتی اجرای احکام باید شلاق بخوری پس باید بری اداره آگاهی و انگشت نگاری بشی و در اون صورت که برات سابقه درست میشه در غیر اینصورت هیچ سابقه ای درست نمیشه یعنی شلاق توی حکمت نباشه که احتمال زیاد هم نیست!
در ضمن سابقه دار هم بشی مهم نیست!! فکر کردی این همه راننده کامیون که میان برای کارت هوشمند درخواست عدم سوء پیشینه میکنن سابقه دارن نیستن نصف بیشترشون سابقه مواد و یکمشون هم سابقه سرقت دارن که وقتی که سوء پیشینه رو توی اداره آگاهی پر کردی باید بری پیش دادستان شهرتون (هر جا هست) اون نگاه میکنه اگه بار اول بوده یا از روی سابقه وقت زیادی گذشته باشه برات گواهی عدم سوء پیشینه رو امضا میکنه میبری توی هر کجا که بخوای
خیالت تخت اصلا ناراحت نشو
مثل اینکه شلاق را میشه خرید
اینم بخون :
سلام من همین الان از دادگاه اومدم :رفتم اونجا توضیحاتمو دادم بعد گفت خب دیگه شما اینجا کاری نداری میتونی بری حکم میاد در خونتون بهش گفتم آقای قاضی حالا چیکارم میکنید با توجه به اینکه سابقه دار نیستم گفت سابقه که همه آدما از بدو تولد سابقه ندارن که کم کم سابقه دار میشن گفتم خب حالا چیکارم میکنید گفت سعی میکنیم حبس نباشه شلاقی چیزی گفتم آقای قاضی اینم در نظر بگیرید که من بار اولمه اینجاها میام و اصلا سو سابقه ای نداشتم هیچوقت و خواهشا آیندمو نابود نکنید گفت حالا شایدم جریمه

hjj_kh

Registered User
لایک‌ها
1,413
ازتون انگشت نگاری کردن؟؟

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
نه ولی پایین اقرار نامه چه تو پلیس امنیت چه تو دادستانی چه پلیس فتا انگشت زدم

hjj_kh

Registered User
لایک‌ها
1,413
راجب انگشت نگاری تحقیق کنین
مهم این انگشت نگاری هست که سابقه حساب میشه

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
نه انگشت نگاری نشدم.گفتن رای میاد در خونتون ولی هنوز خبری نشده

hjj_kh

Registered User
لایک‌ها
1,413
به نظر صدور سابقه برای پروانه و استخدام ممنوعیتش با انگشت نگاری هست.این پرونده که برا شما تشکیل دادن خیلی جزی هست و اگه مشکل امنیتی و .. داشته باشین این پروندتون رو بررسی میکنن.وگرنه به نظر من صدرو پروانه یا استخدام براتون مشکلی نداره چون انگشت نگاری نشدین

بالا