برگزیده های پرشین تولز

امکان ساخت يک اکانت گوگل ادسنس

shahak1358

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
salam
man mayelam yek hesab dar google baz konam lotfan man ra rahnemaee konid
ba tashakor.

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13
salam
man mayelam yek hesab dar google baz konam lotfan man ra rahnemaee konid
ba tashakor.

قسمت وب مسترها ، آشنایی با حساب گوگل ادسنس توضیح داده شده ، ولی اگر امکانش رو ندارید که خودتون باز کنید در پست اول نوشته شده که چیکار کنید تا من برای شما حساب باز کنم

cyb3rninja666

کاربر فعال
لایک‌ها
13
با سلام به همه دوستانی که اینجا پست زدن یا به هر نحوی از من چنل و حساب گرفتن !
این یک ماه به دلیل مشکلات پیش امده تو ایران و قوانین جدید حساب های ارزی تو ایران ، تعطیلی ها و نا ارامی ها در تهران و شیراز ، همچنین موج جدید تحریم های بانکی از طرف بانک های خارجی ، دوستان دیر درامدشون رو دریافت کردن و عده ای حتی با 1 ماه تاخیر نسبت به چیزی که وعده داده شده بود ؛ که بسیار متاسفم و از اعتمادشون هم ممنون هستم .

امیدوارم از این مشکلات دیگه پیش نیاد ؛ همچنین قوانین مربوط به کارمزد ( افزایش 5% داشت ) و زمان پرداخت درامد چنل ها 2 ماه یکبار شده . در صفحه اول جزیات بیشتر رو میتونید بخونید .

با تشکر

Last edited:

pedal

Registered User
لایک‌ها
21
سلام
دوست عزیز فکر نمی کنی داری گرون حساب می کنی
آخه برای چنل دادن 17 درصد هم که می گیری
سایت گوگل ادسنس دات آی آر 100 تومن می گیره و 10 درصد که بنظرم اونم زیاده.
یعنی وقتی صد تومن بابت وریفای کردن ساده اکانت گرفت دیگه درصد معنا نداره. حالا شما ممکنه بگی مردم همینم رو سرشون می زارن. چون آشنا تو خارج ندارن پس حالا که مجبورن شما هر جور دوست داری حساب می کنی!
من فکر می کنم که همه ما باید یجوری به هم کمک کنیم و هوای همو داشته باشیم. البته ممکنه بگی دارم شعار میدم ولی این نظر منه. اگه ناراحت نمی شی باید بگم که داری از آب گل آلود ماهی می گیری
قصد من از این حرفا جسارت و خدای نکرده توهین نیست. شما هم بچشم یک انتقاد ببین.
همین

MD66

Registered User
لایک‌ها
208
سلام
یعنی وقتی صد تومن بابت وریفای کردن ساده اکانت گرفت دیگه درصد معنا نداره. حالا شما ممکنه بگی مردم همینم رو سرشون می زارن. چون آشنا تو خارج ندارن پس حالا که مجبورن شما هر جور دوست داری حساب می کنی!
من فکر می کنم که همه ما باید یجوری به هم کمک کنیم و هوای همو داشته باشیم. البته ممکنه بگی دارم شعار میدم ولی این نظر منه. اگه ناراحت نمی شی باید بگم که داری از آب گل آلود ماهی می گیری
همین

150%
تایید میشه.
این همه قوانین رو که دیدم یاده قطعنامه های شورای امنیت افتادم.

درسته ایشون هم زحمت میکشن ولی دیگه نباید این همه پول بگیرن یا درصد بر دارن یا یه پولی همون اول بگیرن . 2 تاش رو میگیرن .!!!!!!

Last edited:

cyb3rninja666

کاربر فعال
لایک‌ها
13
سلام
همین

ممنون برای فید بک، خیر متاسفانه من همچین فکری نمیکنم که قیمتم بالا باشه ، جناب کاشان وب ( KASHANWEB ) هم از دوستان صمیمی هستن و بنده ارادت خاص خدمت ایشون دارم ، ولی نکته ای که هست اینه که در یک "فری مارکت " ، هر کسی مسول تعیین قیمت خودش هست و به همین دلیل هم هست که بازار رقابتی هست .
خوبیش هم دقیقا اینه، یک بازار آزاد بیشتر هوای مصرف کننده رو داره تا یک بازاری که به صورت صنفی و زد و بند بازی ، همه یک قیمت تعیین میکنن، الان ما قیمت های مختلف داریم ، از 10 تا 45% . از هزینه ستاپ 0 تا 400 هزار تومان ( به صورت ترکیبی از این 2 تا )، فقط کافی هست که کمی بگردید. هر سرویس دهنده بر اساس هزینه خودش و سودی که فکر میکنه نصیبش میشه، قیمت گذاری میکنه

خیر ناراحت نمیشم، اصلا تعریف تجارت " ارایه خدمات یا کالا برای دریافت سود هست " و هر کسی سعی می کنه که سود بیشتری کسب کنه . متاسفانه من non profit organization نیستم و در ضمن انجام این کار هم خرج داره، از هزینه بانکی ماهیانه و هزینه بانکی بابت هر پولی که وارد حساب میشه تا فرستادن پول به ایران در شرایط تحریم ، تا محدود بودن آدرس هایی که من اینجا دارم ، نرخ ارز بانکی و .... ، در ضمن شما جریمه های مالیاتی و .... رو هم که در ایران اصلا وجود خارجی نداره حساب کنید. برای سرویسی که " من " ارایه میدم این بهترین قیمت هست .
بنده هم هیچ وقت نگفتم کسی مجبور هست از من سرویس بگیره ، خیلی از کسایی که با من تماس گرفتن و با شرایط کاری من موافق نبودن ، توسط خود من به دیگر دوستان از جمله کاشان وب ارجاع داده شدند.
دوباره از انتقاد و فید بک شما تشکر می کنم ولی همونطور که گفته شد امکان ارائه سرویس توسط من در حال حاضر فقط و فقط با قبول تمامی شرایط گفته شده در پست اول هست

150%
تایید میشه.
این همه قوانین رو که دیدم یاده قطعنامه های شورای امنیت افتادم.

درسته ایشون هم زحمت میکشن ولی دیگه نباید این همه پول بگیرن یا درصد بر دارن یا یه پولی همون اول بگیرن . 2 تاش رو میگیرن

قوانین برای مشخص کردن چهارچوب و شرایط فعالیت هست، که به سهولت انجام مراودات ختم میشه . قوانین باعث شفاف سازی و نظم هست و باعث میشه در انتها دو طرفی که قوانین رو قبول کردند راضی باشند؛ در صورتی هم که یکی از طرفین ناراضی باشه می تونه با مراجعه به قوانین و مقایسه عملکرد طرف مقابل با قوانین فوق به بهترین نحو عکس العمل نشون بده.
تا وقتی که افراد 20 خط قانون رو می گن قطعنامه شورای امنیت و هیج وقت " ToS " هیچ سایتی رو نمی خونن ، انتظار زیادی نباید داشته باشیم ازشون ، و در آخر هم میان میگن فلان سایت از ما کلاهبرداری کرد ( در صورتی که خودشون قوانین سایت فوق رو رعایت نکردند بر فرض )
پست های این انجمن رو بخونید می بینید عده ای زیادی از افراد به ظاهر شاکی خودشون در واقع مقصر هستند چون قوانین رو کامل نخوندند و یا قبول ندارند و بعد از انجام معامله ناراضی و شاکی هستند !!!!

در مورد این همه پول گرفتن یا درصد گرفتن، توضیح دادم ، هر کسی نسبت به هزینه ای که داره ، قیمت میزاره ، و خوشبختانه بازار انحصاری نیست ، افراد زیادی هستند که با قیمت های پایین تر و بالاتر در حال فعالبت هستند ، هم اکانت میدن و هم چنل ؛ مسلما اگر کسی از یکی از شرایط من ناراضی بود به سراغ یکی دیگه از سرویس دهنده ها میره .

از شما هم برای فید بک و ارایه نظرتون متشکرم ولی همونطور که گفته شد برای من تغییر این شرایط به نفع مصرف کننده در حال حاضر مقدور نیست.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

حالا جدا از بحثی که من کردم در مورد نبود امکان کم کردن هزینه، کاربرانی که 20,000 تومان براشون زیاد به نظر میرسه می تونن مقایسه زیر رو بکنن.

یک مقایسه جزیی:

شما اگه بخواید یک دامین .کام ثبت کنید قیمتش 10$ هست حدودا .
به همین ترتیب هزینه یک دامین .کام مادام العمر بخواید از طریق godaddy ثبت کنید که قیمتش 10.5 دلار هست با احتساب نرخ بهره بانکی 15% حدودا میشه 70دلار.
به همین ترتیب 2 تا دامین 140 دلار
( اینها برای دامین با مشخصات آزاد هست ) .
شما اگه قرار باشه هر سال این مبلغ 20.000 تومان رو بدبد ( در صورتی که اصلا اینطوری نیست و فقط برای مقایسه گفتم ) در طول عمرتون در حدود 133.333 تومان باید پول بدید.
یعنی اینکه تو بدترین شرایط ( پرداخت سالانه این میزان ) شما اندازه 2 تا دامین دارید هزینه میکنید !!!
( از مقایسه این هزینه با هزینه تبلیغات و یا هاست هم خودداری می کنیم، چون تو همون سال اول بیشتر از این مقدار کل هست )

و کلام آخر اینکه از بعد اقتصادی بخوایم نگاه کنیم، تمام تصمیمات بر اساس خوشبینی های فردی و مجزا گرفته میشه و حساب کتاب های اقتصادی یک دکترین نیستند بلکه روشی هستند برای تصمیم گیری بهتر .
اگه فرد تو تصمیم گیری هاش ، ریسک پذیری و هزینه های پنهان رو دخالت نده، هیچ جایی نمی رسه.
بی دلیل نیست که در دنیا بیش از 50% شرکت هایی که ثبت میشن تا سال 3 ورشکست می کنن . لول

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Last edited:

reza_6272

Registered User
لایک‌ها
231
اقا من یه چند روزی هست ایمیل زدم بشما بابت گرفتم چنل از یه سایت دیگه ولی جوابی ندادین! لطفا ایمیلتونو چک کنید.

cyb3rninja666

کاربر فعال
لایک‌ها
13
اقا من یه چند روزی هست ایمیل زدم بشما بابت گرفتم چنل از یه سایت دیگه ولی جوابی ندادین! لطفا ایمیلتونو چک کنید.

بسیار شرمنده بابت تاخیر، پاسخ داده شد.

larvard007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام من یه چنل می خوام چند بار هم پ خ دادم ولی گویا چک نکردین.:happy: لطفا شرایط رو واسم بفرستید.

cyb3rninja666

کاربر فعال
لایک‌ها
13
سلام من یه چنل می خوام چند بار هم پ خ دادم ولی گویا چک نکردین.:happy: لطفا شرایط رو واسم بفرستید.

سلام، اول اینکه متاسفم، پرشین تولز این مدت database error میداد نمیشد درست امد تو سایت، به هر حال من دیروز پاسخ پخ شما رو دادم

و اینکه شرایط توی پست اول امده

golchinfar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مایه تاسفه که ما داریم درمورد دستاوردی مثل ادسنز هم دلال بازی درمیاریم ولابد بعد از داشتن حساب ادسنز هم می خوایم فکر کنیم که چطور با کلک آمار کلیکهامونو بالا ببریم. دوستان من حساب ادسنز دارم و به هر وبمستر فعال و حرفه ای حاضرم که چنل مجانی بدم. پورسانت هم نمی خوام و افتخار می کنم که هموطن بالیاقتم داره کسب درآمد می کنه.:D

cyb3rninja666

کاربر فعال
لایک‌ها
13
مایه تاسفه که ما داریم درمورد دستاوردی مثل ادسنز هم دلال بازی درمیاریم ولابد بعد از داشتن حساب ادسنز هم می خوایم فکر کنیم که چطور با کلک آمار کلیکهامونو بالا ببریم. دوستان من حساب ادسنز دارم و به هر وبمستر فعال و حرفه ای حاضرم که چنل مجانی بدم. پورسانت هم نمی خوام و افتخار می کنم که هموطن بالیاقتم داره کسب درآمد می کنه.:D

کسی اینجا فکر نمیکنه که با کلک امار کلیک هاشو بالا ببره،
در ضمن دلال بازی هم نیست، forwarding service هست ، این هم هزینهش هست، و من تاسفی توش نمی بینم :)
تو زندگی در تمام دنیا، ما داریم از سرویس های مختلف یا بعضا forwarding استفاده می کنیم ، و هم سرویس و هم forwarding هزینه داره

شما هم اگه همچین سرویسی ارائه می کنی ، می تونی یک تاپیک بزنی و عنوانش رو بزاری " ارائه چنل ادسنس مجانی و بدون کارمزد برای انتقال پول ."، حتما استقبال میشه؛ ولی لطفا اینجا اسپم نکن،
thanks for your understanding

larvard007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام آقا من یه سایت در پ خ داده بودم واسم چنل بگیرید چی شد ؟ بررسی کردین؟ :happy:

cyb3rninja666

کاربر فعال
لایک‌ها
13

Golden_Nokia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام.

چقدر طول میکشه که اکانت رو تحویل بدید و اینکه در تعداد کد گوگل آیا محدودیتی دارین یا نه؟ یعنی مثلا حداکثر 20 تا میدین , اینجور چیزی.

ممنون

asadiweb

Registered User
لایک‌ها
135
سلام یه پ خ داده شد لطفا جواب بدید

reza_6272

Registered User
لایک‌ها
231
دوستانی که از ایشون cyb3rninja666) چنل گرفته بودن کسی این مدت اخیر دریافتی داشته؟ شماره تماسی ادرسی چیزی داره ؟
پ.ن : ظاهرا متواری شده!

بالا