برگزیده های پرشین تولز

امکان ساخت يک اکانت گوگل ادسنس

best20

Registered User
لایک‌ها
0
دوستانی که از ایشون cyb3rninja666) چنل گرفته بودن کسی این مدت اخیر دریافتی داشته؟ شماره تماسی ادرسی چیزی داره ؟
پ.ن : ظاهرا متواری شده!

کلاهبردار که شاخ و دم نداره :blush:

وقتی می گه
امکان ورود به حساب نداريد
هزينه نصب حساب : 250،000 تومان

خوب می خواد یه کاری بکنه دیگه :D

ایشون اگه وقاعا کارش درست بود یه اکانت درست می کرد با آدرس خودش بعد میداد دست مردم

طوری میگه 250،000 تومان که انگار می خواد کوه جابه جا کنه :lol:

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
عجب ! پس این همه توجیح، بازار گرمی بود !

ما که به آقا اشکان ( kashanweb ) ارادت و اطمینان بیشتری داریم و همه خریدهامون رو پیش ایشون انجام میدیم.

reza_6272

Registered User
لایک‌ها
231
نتیجه چی شد :(

به کجا متواری شده؟... :wacko:

وقتی می گه

ایشون اگه وقاعا کارش درست بود یه اکانت درست می کرد با آدرس خودش بعد میداد دست مردم

ما که به آقا اشکان ( kashanweb ) ارادت و اطمینان بیشتری داریم و همه خریدهامون رو پیش ایشون انجام میدیم.
نه همچنان متواری هست! یکی رو پیدا کردم داره یه کارایی برام میکنه اگه به نتیجه رسید میگم همینجا شاید به درد خیلی های دیگه هم بخوره طرف سپاهی هست و تو بخش شبکه خرش میره ....
حاضرم چند برابر مبلغ طلبم بدم ولی حال این ادما گرفته بشه این طرف هم 1/5 برابر حق الزحمه میگیره خودش میگه کارت نباشه! تا ببینیم...

در مورد اکانت هم که فرمودید چنلی که داده بود هر روز ایمیل گوگل به ایمیل خودم میومد یعنی درامد هر روز مشخص بود دیگه تا چند ماهم پرداخت درستی داشته... ولی پولش میرفت پیش ایشون!
البته امیدوارم واقعا مشکلی بوده باشه همش! چون تو این مدت یکی دوبارم ایمیل زد که فعلا نیستم و اومدم واریز میکنم و از این حرفا...

اقا اشکان هم کارش درسته یه چیزایی هم قراره برای من ردیف کنن که دیگه نور الا نور:دی

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
نه همچنان متواری هست! یکی رو پیدا کردم داره یه کارایی برام میکنه اگه به نتیجه رسید میگم همینجا شاید به درد خیلی های دیگه هم بخوره طرف سپاهی هست و تو بخش شبکه خرش میره ....
حاضرم چند برابر مبلغ طلبم بدم ولی حال این ادما گرفته بشه این طرف هم 1/5 برابر حق الزحمه میگیره خودش میگه کارت نباشه! تا ببینیم...

در مورد اکانت هم که فرمودید چنلی که داده بود هر روز ایمیل گوگل به ایمیل خودم میومد یعنی درامد هر روز مشخص بود دیگه تا چند ماهم پرداخت درستی داشته... ولی پولش میرفت پیش ایشون!
البته امیدوارم واقعا مشکلی بوده باشه همش! چون تو این مدت یکی دوبارم ایمیل زد که فعلا نیستم و اومدم واریز میکنم و از این حرفا...

اقا اشکان هم کارش درسته یه چیزایی هم قراره برای من ردیف کنن که دیگه نور الا نور:دی

سلام
احتمال خیلی بیشتر مشکلی وجود داره ، جدی میگم . ایشون از کاربرای خوب و قدیمی اینجا بوده :) خیلی خیلی بعیده همچین کاری کرده باشه. مشکلی پیش اومده و ایشالا برمیگرده :)
موفق باشید

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297

سلام
احتمال خیلی بیشتر مشکلی وجود داره ، جدی میگم . ایشون از کاربرای خوب و قدیمی اینجا بوده :) خیلی خیلی بعیده همچین کاری کرده باشه. مشکلی پیش اومده و ایشالا برمیگرده :)
موفق باشید
منم خیلی برام سخته باور کنم ایشون این کارو کرده باشه. شاید مشکلی پیش اومده. توی یاهو هم همیشه میومد اما مدتیه نمیاد

Hosseinpro

کاربر قدیمی پرشین تولز*همکار باز نشسته
فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
آره
اصلا بهش نمیخوره مال مردم خور باشه، احتمالا مسئله بزرگی براش پیش اومده که مدتیه به قول منصور تو یاهو نمیاد و به پستهای تاپیک رسیدگی نمیکنه
امیدوارم زودتر برگرده و به دوستان ثابت کنه سوء تفاهم شده و کلاهبرداری ای در کار نبوده

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13

وقتی می گه

shoma harf nazan

kheyr bazar garmi nabood, ashkan khan ham maro mishnase, kama bish midone che khabare :)

baraye shoma message zadam,
lazem be basij kardane adam va sepahi naboood
vali hala ke esmesho avordid, rasti chi shod ? tonestan kari konan ?! :hmm:
vaghean ke :)

سلام
موفق باشید

mamnoon. shoma lotf dari

منم خیلی برام سخته باور کنم ایشون این کارو کرده باشه. شاید مشکلی پیش اومده. توی یاهو هم همیشه میومد اما مدتیه نمیاد

mansoooooor <3

آره
اصلا بهش نمیخوره مال مردم خور باشه، احتمالا مسئله بزرگی براش پیش اومده که مدتیه به قول منصور تو یاهو نمیاد و به پستهای تاپیک رسیدگی نمیکنه
امیدوارم زودتر برگرده و به دوستان ثابت کنه سوء تفاهم شده و کلاهبرداری ای در کار نبوده

mokhlese shoma ham hastim, daghighan hamoon chizi ke fekr mikardi shod

tabnak065

Registered User
لایک‌ها
8
آقا یه چیزی
من اگه اکانت داشته باشم اما توی آدرسش و بانک و غیره مشکل داشته باشم میتونی کاریش کنی ؟
سلام شما هنوز با گوگل ادسنس کار می کنید؟ پیگیرش هستید هنوز؟خواهشا جواب بدید

tabnak065

Registered User
لایک‌ها
8
سلام
خیلی عالیه پس منتظر شرایط چنل ها هستم :)
ممنون و متشکر از لطف شما
فعلا خدانگهدارت تا بعد
سلام می خواستم بدونم نتیجه ی کار شما با گوگل ادسنس چی شد؟ نتیجه ی این فروم چی شده؟ چرا همین جوری رها شده؟

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام می خواستم بدونم نتیجه ی کار شما با گوگل ادسنس چی شد؟ نتیجه ی این فروم چی شده؟ چرا همین جوری رها شده؟
سلام
من الان سایت خاصی ندارم که با ادسنس کار کنم ، ولی این فروم رها شدنش به این علته که استارتر دیگه ادامه ندادن :)
مگه شما وبسایتی دارین که مایلین باهاش توی ادسنس کار کنید؟

tabnak065

Registered User
لایک‌ها
8
سلام
من الان سایت خاصی ندارم که با ادسنس کار کنم ، ولی این فروم رها شدنش به این علته که استارتر دیگه ادامه ندادن :)
مگه شما وبسایتی دارین که مایلین باهاش توی ادسنس کار کنید؟
فعلا که سایت ندارم ولی می خام راه بندازم ولی اول باید یه روش پرداخت مطمئن پیدا کنم از گوگل ادسنس(هیچ آشنای قابل اعتمادی در خارج ندارم) تا انگیزه ای داشتم باشم برای سایت زدن.

aloochy

Registered User
لایک‌ها
214
سلام دوستان. برای ساخت حساب ادسنس باید حساب بانکی و شماره موبایل و آدرس غیر ایران داشته باشید.
من چند وقت پیش در ترکیه این کار رو توسط یکی از شرکت ها انجام دادم و حسابم فعال شد.
میتونید در اینترنت یه سرچی کنید

بالا