• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

انتخاب شاپ عرضه کننده تلفن همراه با کیفیت

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301

t4x

Registered User
لایک‌ها
23
سلام دوستا ن صاحب این تاپیک یعنی آقای احسانی یه کلاه برداری از بنده کرده خواستم به اطلاع دوستان برسونم،داستان از این قراره'
بنده یه گوشی هایر 910 به قیمت نو از آقای احسانی خریداری کردم،وقتی گوشی دست من رسید که مشخص بود گوشی کار کرده، بعد اینکه خواستم گوشی رو روشن کنم گوشی روشن نمیشد و رو حالت ریکاوری موود میموند،گذاشتیم باتریش تموم شد دوباره زدیم به شارج و بازم خود به خود رفت رو همون حالت.گفتن مرجوع کنید،یه گوشی نو و سالم براتون میفرستم،مرجوع کردیم، دوباره همون گوشی رو برامون فرستادن گفتن درست شده.ایندفعه گوشی روشن میشد ولی هر برنامه ای روش نصب میکردیم بلافاصله ریست میشد،بازم گفتن مرجوع کن ایندفعه یه گوشی نو برات میفرستم،که دوباره یه گوشی دست دو تعمیری برام فرستادن که سریال گوشی با سریال رو کارتونش هم خونی نداره،معلوم نیست دزدی هست،،نیست،،.حالا تمام اینا به کنار به آقای احسانی گفتم این سه بار کرایه ی اضافی که من دادم گردن اشتباه شماس باید پرداخت کنین که از اون موقع دیگه اصلا جواب گوشیمم نمیده.از ما که دیگه گذشت بقیه خریدارا بدونن

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333
سلام دوستا ن صاحب این تاپیک یعنی آقای احسانی یه کلاه برداری از بنده کرده خواستم به اطلاع دوستان برسونم،داستان از این قراره'
بنده یه گوشی هایر 910 به قیمت نو از آقای احسانی خریداری کردم،وقتی گوشی دست من رسید که مشخص بود گوشی کار کرده، بعد اینکه خواستم گوشی رو روشن کنم گوشی روشن نمیشد و رو حالت ریکاوری موود میموند،گذاشتیم باتریش تموم شد دوباره زدیم به شارج و بازم خود به خود رفت رو همون حالت.گفتن مرجوع کنید،یه گوشی نو و سالم براتون میفرستم،مرجوع کردیم، دوباره همون گوشی رو برامون فرستادن گفتن درست شده.ایندفعه گوشی روشن میشد ولی هر برنامه ای روش نصب میکردیم بلافاصله ریست میشد،بازم گفتن مرجوع کن ایندفعه یه گوشی نو برات میفرستم،که دوباره یه گوشی دست دو تعمیری برام فرستادن که سریال گوشی با سریال رو کارتونش هم خونی نداره،معلوم نیست دزدی هست،،نیست،،.حالا تمام اینا به کنار به آقای احسانی گفتم این سه بار کرایه ی اضافی که من دادم گردن اشتباه شماس باید پرداخت کنین که از اون موقع دیگه اصلا جواب گوشیمم نمیده.از ما که دیگه گذشت بقیه خریدارا بدونن

به به چه خوب بالاخره پیدات شد
من یک هایر 910 برات فرستادم گفتی مشکل داره قبول کردم برات تعویض کنم وقتی رسید دیدم هایر سالمه ولی یه چیزی اینجا توجه من رو جلب کرد به خودش و اون هم اون شماره 0917 بود که شما هایر رو به اون شخص فروخته بودی . ایشون به من زنگ زد گفت شما هایر رو چند به ایشون فروختی من نگفتم 480 ولی ازش پرسیدم مگه هایر رو ایشون به شما چند فروخته گفت 750 هزارتومان آخه مرد ناحسابی انصاف هم خوب چیزیه یعنی تو 270 هزار سر یک گوشی خوردی؟؟؟؟؟ هم مدارکش هست هم شماره اون بنده خدا حالا این تا اینجا

البته چند بار باهات که حرف زدم فهمیدم چطور آدمی هستی اینجا هم که هیچ اعتباری نداری اگر یادت باشه گفتم اسم من رو تو اینترنت سرچ بزن متوجه میشی که شغلم چیه و تو کدوم شرکتها کار کردم و چه سابقه ای دارم ولی هرز گاهی متاسفانه یک فردی مثل تو به پستم میخوره که واقعا" نمیدونم و نمیخوام چیزی بگم ولی خود جامعه مطمئن باش حساب افرادی مثل شما رو میرسه.

تازه آلان همون هایر که گفتی مشکل داره و کهنه است نه مشکل داره و نه کهنه بود دست مشتریمه و کاملا" سالمه و اون اشتباه خودت رو بگردن دیگران نینداز البته کار خدا بود که دست تو برای مشتریت اینجا رو بشه و بفهمه که تو چه کلاهی سرش گذاشتی آخه مرد چی بگم ناحسابی هایر 910 رو به مردم میدن 750 هزارتومان مگه تو سر سفره حلال و شیر پاک بزرگ نشدی؟ اگر نشدی پس برو دیگه من حرفی باهات ندارم چون گفتم شاید جوانی و خام هستی و بی تجربه نصیحتت کنم.

والسلام

t4x

Registered User
لایک‌ها
23
اولندش اون چیزی که راجع به قیمت فروش من گفتی اصلا صحت نداره،شما بلخره سنی ازت گذشته نباید رو یه حرف نتیجه گیری کنی،بعدشم به شما مربوط نیست من چه قیمتی فروختم، شما فرض کن من 500 تومنو 5 ملیون فروختم،دخلی به شما نداره.شما مسول فروش خودتی نه دیگران،من حرفای شما رو اصلا قبول ندارم،گوشی واقعا خراب و همچنین تعمیری بوده که برگشت خورده،شما هر کی باشی کاسبی بیش نیستی،اگه جنابعالی اسمن اعتبارت خیلی زیاده منم به عنوان یه آدم فرضا بی اعتبار بی کار نیستم بیام بهذشما تهمت بزنم،رییس جمهور هم نیستی که بیان برات پاپوش بزارن پس حتما یه جای کارت ایراد داره.گذشته از اینها شما قبول داری گوشی که الان به من دادی سریال گوشی با سریال کارتونش من همدخونی نداره؟از کجا معلوم دزدی نباشه؟تو مردک که سر سفره ی حلای بزرگ شدی با اون موهای سفیدت سر چندرغاز دروغ نگو.آقای با اعتبار اگه شهامت داشتی بهت که زنگ میزدن جواب گوشیتو میدادی

t4x

Registered User
لایک‌ها
23
جنابعالی اگه آداب اجتماعی میدونستی میفهمیدی من تو پستم از فروش شما انتقاد کردم اما به شخصیتت توهین نکردم
چند کلاس درس خوندی که اینقدر راحت و نامربوط به شخصیت آدما توهین میکنی

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333
اولندش اون چیزی که راجع به قیمت فروش من گفتی اصلا صحت نداره،شما بلخره سنی ازت گذشته نباید رو یه حرف نتیجه گیری کنی،بعدشم به شما مربوط نیست من چه قیمتی فروختم، شما فرض کن من 500 تومنو 5 ملیون فروختم،دخلی به شما نداره.شما مسول فروش خودتی نه دیگران،من حرفای شما رو اصلا قبول ندارم،گوشی واقعا خراب و همچنین تعمیری بوده که برگشت خورده،شما هر کی باشی کاسبی بیش نیستی،اگه جنابعالی اسمن اعتبارت خیلی زیاده منم به عنوان یه آدم فرضا بی اعتبار بی کار نیستم بیام بهذشما تهمت بزنم،رییس جمهور هم نیستی که بیان برات پاپوش بزارن پس حتما یه جای کارت ایراد داره.گذشته از اینها شما قبول داری گوشی که الان به من دادی سریال گوشی با سریال کارتونش من همدخونی نداره؟از کجا معلوم دزدی نباشه؟تو مردک که سر سفره ی حلای بزرگ شدی با اون موهای سفیدت سر چندرغاز دروغ نگو.آقای با اعتبار اگه شهامت داشتی بهت که زنگ میزدن جواب گوشیتو میدادی

صحت داره عزیزم البته آدمهای مثل تو آلان زیادن تو جامعه که از اعتماد یا جهل مردم سوءاستفاده لازم رو میکنن.
شما حق نداری درصدی بیشتر از مصوبه های وزارت بازرگانی بفروشی اینطور هم نیست هر کسی توی این مملکت هر جور دلش بخواد رفتار کنه کافیه فقط اون طرف ازت مدرک داشته باشه ببرتت تعزیرات اونجا میفهمی که اینطور هم نیست ضمنا" وقتی مشتریت به من زنگ زده به من کاملا" حالا ربط پیدا میکنه چون اینجا مشخص شد شما از اعتبار من سوء استفاده کردی یه جورائی به ایشون گفتی که بنده عرضه کننده این جنسم به ایشون بله سنی ازم گذشته مثل تورو زیاد تجربه کردم.

گوشی شما رو تحویل احسان اکبری دادم کل پرشین و ایران میشناسن و قبولش دارن و بعنوان سند میتونن شهادت بدن که شما دروغ گفتی.
ضمنا" روزی که من گوشی رو به شما 480 دادم قیمتش 520 بود خودت میدونی که آقای بحرینی داشت 520 میفروخت پس اینجا شما 40 هزار به من بدهکاری این تااینجاش .
بعدشم من بعد از گذشت یک هفته قبول کردم گوشی رو عوض کنم که هیچ کسی بعد از 24ساعت نمیکنه باز هم این مردانگی من بود برای بار دوم.

گوشی که آلان بهت دادم سریالش نمیخونه و مهم هم نیست میگفتی پس میگرفتم و پولت رو پس میدادم آلان دوماه از این ماجرا گذشته و من آدمهائی مثل تو رو که اون همه بی ادب هستی رو میزارم تو بلک لیست یعنی دیگه باهاش کار نمی کنم و جواب نمیدم اگر بحث شهامته من مکانم مشخصه و جواب ندادم بخاطر ترس نیست بخاطر اینه که آدم بی ارزشی مثل تو ارزش صحبت نداره و اس دادی تهدید کردی و....
موهای من سفیده یا سیاه است مهم نیست مهم اینه که هیچ وقت توی زندگیم کارهای تورو نکردم این یعنی ارزش برای خودم و برای جامعه خودم ولی تو بیا خودت رو معرفی کن که کی هستی و چی هستی و چه ارزشی تو این جامعه بجا گذاشتی ؟

Last edited:

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333
جنابعالی اگه آداب اجتماعی میدونستی میفهمیدی من تو پستم از فروش شما انتقاد کردم اما به شخصیتت توهین نکردم
چند کلاس درس خوندی که اینقدر راحت و نامربوط به شخصیت آدما توهین میکنی

لازم نیست با این نوع نوشتار مظلوم نمائی کنی و قیافه حق به جانب بگیری شما اولین تاپیکت رو بخون البته اگر سواد داری و معلوماتت میکشه و ندادی به کسی دیگه برات بنویسه چون معلومه یادت رفته تاپیک اولت خطاب به کاربران نوشتی که بنده کلاه بردارم حالا من توضیح دادم که تو روی این گوشی 270 هزار خوردی و کار زشت و کثیفی کردی به تو توهین کردم؟ در مورد شخصیت این دیگران هستن که قضاوت میکنن لازم نیست که شما زیاد خودت رو ناراحت بکنی ضمنا" شخصیت انسانها به تربیت خانوادگی است به سفره ای که سرش بزرگ شدن به نونی که حلال دهنش گذاشتن به شیری که حلام از سینه مادر به دهنش گذاشتن و درس فقط کمی کمک میکنه بهتر باشیم منم سوادم درحد توست ولی هیچ وقت توی زندگیم حتی چند ثانیه وقتم رو با افرادی مثل تو به هرز ندادم خدا رو شکر از عکسهای وایبرت معلومه که چه خبره داداش برو میدونم تو پرشین تو هیچی نداری فقط میخوای عقدتو خالی کنی و تاپیک منو خراب کنی اصلا" برام مهم نیست خداروشکر من کار خلافی نکردم که ازش بترسم تو نگران باشه همیشه با این روش زندگی که در پیش داری .

ضمنا" من شمارتو به نام " مشتری بد" سیو کردم یعنی هیچ وقت به این شماره جواب نمیدم یعنی تو دیگه برای من از دست رفتی حالا من اصلا" اهمیتی ندارم داداشم سعی کن اونهائی که توی زندگیت ارزشمند هستن اینطورت نکنن.

Last edited:

akparas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
چه خبره اینجا :general410:

drpc

Registered User
لایک‌ها
274
سلام
اقای احسانی عزیز ببخشید اس 5 فول کپی از نظر باطری چه طور؟
داغ نمیکن؟
بعد ببخشید حافظه ی داخلیش 2 گیگ یا ram 2 گیگ داره؟

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333
سلام
اقای احسانی عزیز ببخشید اس 5 فول کپی از نظر باطری چه طور؟
داغ نمیکن؟
بعد ببخشید حافظه ی داخلیش 2 گیگ یا ram 2 گیگ داره؟

رم واقعی ۵۱۲ است وداغ نمیکنه باتری هم تاجایی که تست کردم خوب بوده
سلام

mahdish

Registered User
لایک‌ها
4
سلام آقای احسانی
thl 4400 برسه به دستم چند در میاد و چند روزه میرسه

mohamad n

Registered User
لایک‌ها
592
سلام حاجی
HTC rezound داری؟کمترین قیمتی که تا حالا فروختی رو برام بفرست یکیشو میخرم
گوشی بهتر از این داری تی همین رنج قیمت؟
البته بعید میدونم هیچ کدوم به خوبی اچ تی سی باشن مخصوصا دوربینش

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333
سلام آقای احسانی
thl 4400 برسه به دستم چند در میاد و چند روزه میرسه
سلام
این مدل رو ندارم.

سلام حاجی
HTC rezound داری؟کمترین قیمتی که تا حالا فروختی رو برام بفرست یکیشو میخرم
گوشی بهتر از این داری تی همین رنج قیمت؟
البته بعید میدونم هیچ کدوم به خوبی اچ تی سی باشن مخصوصا دوربینش
سلام
خیلی هم دوربینش عالی نیست به نظر من THL T5s و هواوی 3C خیلی بهتر از اچ تی سی هستن از تمام جهات.

GPUX

Registered User
لایک‌ها
65
یک عدد Lenovo S650 از جناب احسانی خریداری شد، منظر دریافت گوشی هستم.

با تشکر از ایشان.

SILENCEmzs

Registered User
لایک‌ها
47
سلام خسته نباشید
honor 3c که توی فروشگاه اوردید مهلت تست داره؟ حتمن باید بنچمارک بگیرم ازش. با هزینه ارسال تا اصفهان چقدر میشه قیمت؟ ممنون

c.c.x

Registered User
لایک‌ها
13
برای رزوند های مورد دار امکان اول ارسال هم وجود داره.
چون گوشی ها مورد دار هستند میگم.

mahsoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این سامسونگ که اس فورشو من گرفتنم ان تو توش الکیه یک سی چی یو زد نصب کردم مشخصات عوض شد !! شما تست گرفتید ؟
cpu : 1.3
ram : 2gb
raam 512
دوربین vga خروجیش م 3gp !!!
روزلیشن هم 960 -540 بود
توضیح بدید ایا این گوشی که شما میفروشید همینطوره یا فرق داره تشکر
بنده خریدارم

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333
سلام خسته نباشید
honor 3c که توی فروشگاه اوردید مهلت تست داره؟ حتمن باید بنچمارک بگیرم ازش. با هزینه ارسال تا اصفهان چقدر میشه قیمت؟ ممنون
سلام همه گوشیهای من مهلت تست داره . بنچمارک من گرفتم گذاشتم. با هزینه ارسال 660 هزار.

برای رزوند های مورد دار امکان اول ارسال هم وجود داره.
چون گوشی ها مورد دار هستند میگم.
سلام همش دوتا دارم به زودی تموم میشه .

این سامسونگ که اس فورشو من گرفتنم ان تو توش الکیه یک سی چی یو زد نصب کردم مشخصات عوض شد !! شما تست گرفتید ؟
cpu : 1.3
ram : 2gb
raam 512
دوربین vga خروجیش م 3gp !!!
روزلیشن هم 960 -540 بود
توضیح بدید ایا این گوشی که شما میفروشید همینطوره یا فرق داره تشکر
بنده خریدارم
سلام

من خودم به اکثر سایتها فروختم ولی نتونستم هیچ وقت خودم بفروشم چون همش گفتم دو هسته ایه و راستشو گفتم ولی دیگران گفتن چهار هسته ایه و کلیی ازش فروختن
من فقط یکبار 30تا چهار هسته ای واقعی اوردم تموم شد ولی شما چی این گوشی برات مهمه ؟ اینکه طرح سامسونگ باشه مهمه یا قدرت و امکانات و کیفیتش؟

بالا