• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

انتخاب شاپ عرضه کننده تلفن همراه با کیفیت

123456hhh

Registered User
لایک‌ها
193
یه سوال از استاتر محترم :
محکم ترین گوشی های چینی مال کدوم شرکت هاست ؟
مثلا : 1 - هوایی 2 - دوجی و ...
با تشکر فراوان

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
داداش اسم این گوشیت چیه ؟
بگو تا خدایی نکرده از اینا نخریم !
دمت گرم
گوشی من نیست
طرح نوت سه هست پرتش کردن خورد دیوارو اینجوری شده وگرنه خوب بود گوشیش!

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333
گوشی طرح نوت 3 خیلی قدیمیه دیگه نیست اون هم که هست خرید نکن پشیمون میشی.
داداش اسم این گوشیت چیه ؟
بگو تا خدایی نکرده از اینا نخریم !
دمت گرم
دوست من یعنی اینکه گوشی ایشون زمین خورده شکسته خیلی جنسش بد بوده؟ گوشی های دیگه نمیشکنه!!!!!

123456hhh

Registered User
لایک‌ها
193
گوشی طرح نوت 3 خیلی قدیمیه دیگه نیست اون هم که هست خرید نکن پشیمون میشی.

دوست من یعنی اینکه گوشی ایشون زمین خورده شکسته خیلی جنسش بد بوده؟ گوشی های دیگه نمیشکنه!!!!!

اونو که اون دوستمون گفت ، متوجه شدم داداش
یه پست دیگه دادم ، لطفا به اونم جواب بدید .

♛AMIN♛

Registered User
لایک‌ها
30
لایک داری
اینقدر به خودت اعتماد داشته باش که از کسانی که آزارت میدن به راحتی بتونی دل بکنی ....
گاهی بعضیا کارشون فقط چیدن بال آرزوهای شماست.... پروفسور مجید سمیعی
لایک داری

hosseinmo

Registered User
لایک‌ها
26
یک دستگاه xiaomi redmi note 4g + گارد + برچسب از جناب احسانی عزیز خریداری شد

wsxproxy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
اینقدر به خودت اعتماد داشته باش که از کسانی که آزارت میدن به راحتی بتونی دل بکنی ....
گاهی بعضیا کارشون فقط چیدن بال آرزوهای شماست.... پروفسور مجید سمیعی

من یکی از کسایی هستم که 12 تا گوشی خریدم - اما به قول خودت همکار به حساب میومدم اما امروز یه کارمند به حساب میام !!!
اینم بررسی خرید گوشی ها تا بهتر شمارو بشناسند و پیامک هایی که همین آقا بخونید تا باورتون بشه ..
اولین خریدم گوشی دوج 800 با قیمت 420 تومان از ایشون بوده که فقط یه فروشگاه ساز پرستا شاپ روی هاست نصب داشتند - خرید تلفنی بوده و در اس ام اسی که دادم قید شد رنگ کاور اضافه نارنجی باشه ایشون هم چک کردن و گفتند موجود هست اما در نهایت چیزی که فرستاده شد گوشی با کاور بنفش بود ( برای اینکه واسه مشتری بود بک کیس گوشی رو دوباره به آدرس تهران پست کردم تا کاور رنگ نارنجی برام ارسال بشه به همراه شارژ چون شارژ گوشی هم خراب بود همه توش زنگ زده بود - بعد سه روز برام ارسال شد اما در عین تعجب دیدم بک کیس رنگ سفید بجاش ارسال شده آخرشم بهم پیامک داده فوش آب دار به من بده تا آروم بشی گفتم فوش چیه عزیز مال مشتری خلاصه شرمندگی برام موند

دومین خرید گوشی Lenovo A850 پلاس بود که باورتون نمیشه اسکرینش همه لک دار طوری که استفاده شده باشه چیزی نگفتیم فروخیم رفت
و همین جور گوشی خریدم تا رسید به گوشی کوبوت که ایشون آوردن - به اشتباه برای بنده گوشی Inew V3 plus فرستادن - قبلش به همین برادر گرامی زنگ زدم چون دوستم گفته بود گوشی رو اشتباه سفید فرستاده وقتی زنگ زدم با عصبانبت جواب شنیدم شما گفتید سفید در صورتی که سه بار اس و تک زدیم که کوبوت رنگ مشکی - دیدم گوشی رو اشتباه فرستاده گوشی که تو سایت خودش فروش زده 690 تومان من 460 داده بودم + هزینه پست + یه هزینه پست هم موقع رسیدن ازم گرفتن ( به مبلغ 12 هزار تومان آره آقای احسانی شما مرد باش شمایی که طاقت ارسال یه گوشی با هزینه پست 12 تومان رو نداری و ما هر وقت دوباره پول پست برات ریختیم یا بدون اطلاع دادی تیپاکس ما 17 پول تیپاکس دادیم با کلی صرف وقت تحویل گرفتیم !!! )
فرداش شیطون رو لعنت کردم و زنگ زدم و گفتم ماجرای گوشی رو ... باور کنید تو 10 تا گوشی قبل 200 سود نکردم اما بی شرفم دروغ بگم چون اگه دروغ گو بودم میتونستم نگم گوشی رو به هر قیمتی بفروشم ... بعد چند دقیقه این اس ام اس رو بهم داد
do.php

زنگ زدم بهش گفتم آقا دو روز بهم وقت بده تونستم گوشی رو بفروشم که هیچ اگه نفروختم واست ارسال میکنم ... قیمت بهم داد 660 تومان و منم به یکی از دوست های صمیمی خودم گفتم گوشی خوبیه اگه پول نداری بقیش رو ماه دیگه بده به دوستم گفتم داره واسم اینقد حساب میکنه چون رفیق درج یکم بود گفت مشکلی نیست 390 بهم داد 300 بمونه ماه بعد گفتم باشه

دقیق مثل همین اس ام اس پایین حساب کردم و پولو ریختم به حساب همین آقا ( حتی ازم نپرسید و بدون اطلاع من با تیپاکس برام فرستاد مررررررررد باش پول پست میگفتی بهت میدادم همون ور که قبلاً دادم همون طور که پول گوشیتو نخوردم وووووو ........ )
do.php

بعد از چند روز یه سفارش دیگه دادم - تا اینکه دیروز دوستم اومد مغازم همونی که آی نیو رو داده بودم بهش گفت مارو گیر آوردی گفتم چطور گفت رفتم تو سایت همینی که میگی آدم خوبه انتخاب شاپ گوشی که دادی بهم رو زده 590 گفتم والا ... هنگ کردم کلی حرف خوردیم به خاطر کار خوبی که کرده بودیم تا اینکه امروز صبح اس دادم گفتم چرا قیمت ها رو اینجور زدی جوابو ببینید ...
do.php

آخه کدوم آدم احمقی باور میکنه که تو بار جدید آوردی ( تاج موبایل - آقای جمشیدی ) ریویو زده ترکونده از Inew V3 Plus به خاطر اینکه اینقد باطریش ضعیف هست که هیچکی اصلاً طرفش نمیره و همه سایت ها حراج زدن همین مدل رو چون گوشی که باطریش یه روزم دوووم نیاره کی میاد 690 بابتش پول میده !!!! مرررررررررد باش بگو گرون دادم بهت یا هرچی نه اینکه منو امثال منو که حالا به هر دلیلی سراغ این گوشی ها اومدیم هالو فرض کنی ... بعد این اس رو دادم ببینید چی جواب برام نوشته خدایش خودتون قضاوت کنید
do.php

جواب رو ببینید چی داده
do.php

do.php

do.php

آقای احسانی اگه همین کاربرا نبودن شما چی بودی ؟ اصلاً کجا بودی ؟ فقط ضررت رو به روخ میکشی که ضرر کردم تو پرشین فروم و... آره من و خیلی های دیگه بدبختیم شما پولداری واقعا فکر میکنی چی هستی مرررررررد بزرگ - من از شناختی که از خریدهایی که کردم ازت دارم شک ندارم گوشی اسکالری که داده بودی مشکل داشته و بعد اومدی نشون بدی مشکلی نبوده - نزار گوشی هایری رو که فرستادی و باطریش ولوو شده بود تو جعبه رو عکس بگیرم بذارم ببینند ( همون طوری که همون بنده خدا گفتش ) آیا واقعا یه گوشی نو چنین باطری داره !!!!
گوشی S820 لنوو رو میذاری واسه فروش بعد یه هفته میبینیم از قسمت دست دوم ها تو سایتت سر در آورده نذار دهن باز بشه بگه شما آدمی هستی که واسه 10 هزار تومان حاضری جووووون بدی آره فدات شم . اینجا اتفاقا جای اینه که چهره واقعی افرادی مثل شما که پشت تلفن با متانت صحبت میکنی رو بشه شمایی که داری از این فروم و جماعت درآمد به دست میاری بعد میای میگی همه مثل من "گیرن" ...
شما اس دادی شما جز عمده فروش نیستی و فقط سه تا گوشی خرید کردی!!! واقعا .... D:
do.php

انگار خیلی پیر شدی : سه تا لنو A850 پلاس - پنج تا گوشی هایر - یه دونه دوج Dg800 - یه Inew v3 plus - پیر گاردین پی 8 و آخریشم یه کوبوت حالا اگر بازم شک داری مدرک دارمااا ...شما کدوم گوشی رو بهم تخفیف دادی ؟؟؟ منظورت آی نیو هست که 660 دادی بعد زدی 590 منظورت لنوو هست 570 دادی ؟ قبلا که 640 برام حساب کردی یادت نیست راست میگی بار جدید حتما رسیده - هایر رو 220 خریدم بعد از چهار تا یه دونش رو 190 حساب کردی اونم موقعی که خودت قیمت 198 زدی تو سایت - کدوم تخفیف و میگی شما به خاطر یه هزینه پست همین جوری سفارشم رو تیپاکس کردی با اون که میدونستی من اصلاً تیپاکسی خرید ازت ندارم ...

اما نتیجه : شاید با خودت بپرسی اینا رو میگم که چی بشه منی که داشتم به قول خودت گوشی با تخفیف ازت میخریدم و باهات کار میکردم چرا اینارو میگم چه سودی برام داره ... فقط خواستم بگم شما مرررررررررد مررررررررررد نکن اوکی !! رفاقت و صداقت چیزی هست که شما ازش بویی نبردی و فقط به فکر پولتی - خواستم چهره واقعیت رو به همه نشون بدم حتی اگه قرار باشه قید هر چی سود و پولو بزنم که مرده شور این پولوو ...

در آخرم اگر شرایط یا قانونی از فروم رو رعایت نکردم عذر میخوام چون خیلی وقته نیومدم اینجا - اما یادش بخیر ...

Last edited:

hosseinmo

Registered User
لایک‌ها
26
در آخرم اگر شرایط یا قانونی از فروم رو رعایت نکردم عذر میخوام چون خیلی وقته نیومدم اینجا - اما یادش بخیر ...
اقا دوست ندارم قضاوت کنم ولی ایشون تنها اشتباهی که کردن گوشی رو اشتباه فرستادن باقی موارد منطقی نیست!منم یه شیائومی خریدم قیمت دیروزش 30 تومن گرونتر بود دلیل نمیشه که همه ی اونایی که 30 تومن گرون خریدن بیان بگن کلاه سرمون گذاشتی که!!

wsxproxy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
شرمنده اينو ميگم اما سخته آدم منافع خودشو كنار بذاره و نظر بده و شما انگار بيشتر به منافع مالي خريدت داري اين نظرو ميدي
وگرنه كدوم منظق اختلاف 100 هزار رو قبول ميكنه
كدوم منطق ميپذيره يه گوشي كه ده بار تاكيد كني واسه رنگش اشتباه ارسال بشه دوباره پست كني دوباره بفرستن بازم با رنگ اشتباه

واسم مهم نيست اما دلم واسه اوني ميسوزه كه با كلي اميد مياد پول جمع ميكنه ميخواد از اين جور آدما خريد كنه
من تنها از اين آقا خريد نميكنم و تازه اينترنتيم نيستم اما حاضر نيستم صداقت و به پول بفروشم

wsxproxy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
اقا دوست ندارم قضاوت کنم ولی ایشون تنها اشتباهی که کردن گوشی رو اشتباه فرستادن باقی موارد منطقی نیست!منم یه شیائومی خریدم قیمت دیروزش 30 تومن گرونتر بود دلیل نمیشه که همه ی اونایی که 30 تومن گرون خریدن بیان بگن کلاه سرمون گذاشتی که!!
من كجا گفتم كلاه بردار شما چطور به اين نتيجه رسيدي جاي علامت سوال داره

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333
من كجا گفتم كلاه بردار شما چطور به اين نتيجه رسيدي جاي علامت سوال داره
سلام
ایشون در اصطلاح ما که تو کار فروشگاهی هستیم بهش دلال میگن. از من گوشی میخره نه مکان داره نه مجوزات میبره به خلق الله میفروشه. خوب قیمتهائی که من به ایشون دادم هر گوشی با 40 هزار تخفیف بوده و خرید داشتن تا اینکه من چند روز پیش به دلایلی قیمتها رو به شدت کاهش دادم ایشون شروع کرد به ناراحتی که من الان دو گوشی دستم مونده شما مثلا" اینیو رو 630 دادی الان زدی590 پس باید به من هم میدادی 590 من گفتم شما 12 روز قبل خرید کردی موبایل قیمتش روز به روزه مثلا" من لنوو وایب ایکس 2 خریدم 1170 هفته بعد بار رسید خریدم شد 1 میلیون و 170 هر گوشی ضرر کردم.
به هر حال کل دیروز ایشون اعصاب من رو خرد کرد و البته هنوز هم ول کن نیست یعنی مخل اعصاب و کار من شده شاید اگر وقت کنم از ایشون در مراجع قضائی شکایتی هم تنظیم کنم این موارد هم خداروشکر مستند اینجا هست.
حالا دوست عزیز شما اگر به ضررت بود چرا این همه خرید کردی تا اینجا اگر من کلاه بردار بودم تو همون خرید اول کلاه رو گذاشته بودم سرت و همینجا شکایت میکردی مشکلت همین کاهش قیمت منه که نمیخوای قبول بکنی قیمت موبایل روز به روز کاهش پیدا میکنه و این کار در حد خودش ضرر و زیان زیاد داره باید مرد باشی و به قول معروف چنتشو داشته باشی ضرر هم بدی مثل من که هر ماه حدود 2میلیون درکنار سودم ضرر هم میکنم. به نظرم شما اگر انسان ضعیفی هستی بهتره بری تو اداره ای جائی حقوق بگیر بشی چون تجارت دل میخواد و کار بچه ها نیست.

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333
سلام
من باید عرض کنم یک عذرخواهی به مدیر زحمت کش و خوب modernyanni بدهکارم امیدوارم همیشه در تمام مراحل زندگی سلامت باشن عزیز بنده هستن به هیچ وجه قصد جسارت نداشتم تنها اینکه عصبی بودم بخاطر برخی اتفاقات کاری که چندین و چند بار پیش اومد خوب محیط مجازی است و انسانها پشت یک آواتار و یک نام پنهان هستن خوبها و بدها قابل تشخیص نیستن در کل چند نفری حسابی حال من رو گرفتن اذیتم کردن مهم نیست قانون جهان تک تک ما را بخاطر اعمال مجازات خواهد کرد هیچ کسی بی عیب نیست فقط خداست که هیچ عیبی ندارد و تلاش کاری خودم رو متمرکز میکنم توی فروشگاه بیشتر از محیط مجازی مقداری فاصله میگیرم از همه عزیزان عذرخواهی میکنم و از مدیران عزیز تقاضا میکنم تاپیک بنده رو قفل کنند با سپاس فراوان.

wsxproxy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
سلام
ایشون در اصطلاح ما که تو کار فروشگاهی هستیم بهش دلال میگن. از من گوشی میخره نه مکان داره نه مجوزات میبره به خلق الله میفروشه. خوب قیمتهائی که من به ایشون دادم هر گوشی با 40 هزار تخفیف بوده و خرید داشتن تا اینکه من چند روز پیش به دلایلی قیمتها رو به شدت کاهش دادم ایشون شروع کرد به ناراحتی که من الان دو گوشی دستم مونده شما مثلا" اینیو رو 630 دادی الان زدی590 پس باید به من هم میدادی 590 من گفتم شما 12 روز قبل خرید کردی موبایل قیمتش روز به روزه مثلا" من لنوو وایب ایکس 2 خریدم 1170 هفته بعد بار رسید خریدم شد 1 میلیون و 170 هر گوشی ضرر کردم.
به هر حال کل دیروز ایشون اعصاب من رو خرد کرد و البته هنوز هم ول کن نیست یعنی مخل اعصاب و کار من شده شاید اگر وقت کنم از ایشون در مراجع قضائی شکایتی هم تنظیم کنم این موارد هم خداروشکر مستند اینجا هست.
حالا دوست عزیز شما اگر به ضررت بود چرا این همه خرید کردی تا اینجا اگر من کلاه بردار بودم تو همون خرید اول کلاه رو گذاشته بودم سرت و همینجا شکایت میکردی مشکلت همین کاهش قیمت منه که نمیخوای قبول بکنی قیمت موبایل روز به روز کاهش پیدا میکنه و این کار در حد خودش ضرر و زیان زیاد داره باید مرد باشی و به قول معروف چنتشو داشته باشی ضرر هم بدی مثل من که هر ماه حدود 2میلیون درکنار سودم ضرر هم میکنم. به نظرم شما اگر انسان ضعیفی هستی بهتره بری تو اداره ای جائی حقوق بگیر بشی چون تجارت دل میخواد و کار بچه ها نیست.
آقای احسانی شما چی از بنده میدونید بنده هم مغازه دارم و هم پروانه کسب ( لطفا جو ندید ) اگر شما اس ام اسی از بنده رو اینجا بذارید که بنده گفتم دوتا گوشی رو دستم مونده من اون موقع به انسان بودنم شک میکنم !
نمیخوام موضوع رو کش بدم اما
اظهارات بنده ربطی به قیمت ها نداشته بلکه به دروغی هست که شما گفتید "بار جدید اومده 100 تومان کاهش قیمت داشته" در صورتی که خودتونم الان اینجا میگید خواستم قیمت های سایت رو پایین بیارم ( من اصلاً کاری با شما ندارم من به اسم فروشگاه انتخاب شاپ ازتون خرید کردم حتی اصلاً روحم ازین تاپیک خبر نداشته تا دو روز پیش اتفاقی لینک بالا رو دیدم و الانم همین جا اومدم از خرید هایی که کردم تحلیل گذاشتم و هر فروشگاهی نقاط مثبت و منفی داره قرار نیست که بنده بیام از 12 تا خریدی که داشتم بگم کدومش خوب بوده داستان بنویسم آره شما کسی هستید که خیلی سریع سفارشات رو فرستادید و از بابت ارسال سریع ازتون ممنونم اما نقاط مثبت دیگه رو بذار دیگران که دارن باهات کار میکنن و در آینده کار خواهند کرد بنویسن )
بنده هیچ بی حرمتی نه دیروز کردم نه اینجا چون برای شما به عنوان یه ایرانی یه شیعه یه مسلمون احترام قائل هستم تو بدترین شرایط بهم حرف زدید گفتم آقای احسانی عزیز! ( اگرم برداشت بد از موضوع شده از همه عذر میخوام ) اما حاضر نیستم چشمم رو ببندم و شما خودتون اس دادید برا گفتن و نوشتن حرفام و....
(آخرشم بگم و تمام، آقای احسانی عزیز من شیعه امام حسینم هستم یاد گرفتم از هیچی جز خدام نترسم و نمیترسم حتی اگه قرار باشه کاری رو از دست بدم که توش برام پول بیشتر باشه و بس )

Last edited:

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333
آقای احسانی شما چی از بنده میدونید بنده هم مغازه دارم و هم پروانه کسب ( لطفا جو ندید ) اگر شما اس ام اسی از بنده رو اینجا بذارید که بنده گفتم دوتا گوشی رو دستم مونده من اون موقع به انسان بودنم شک میکنم !
نمیخوام موضوع رو کش بدم اما
اظهارات بنده ربطی به قیمت ها نداشته بلکه به دروغی هست که شما گفتید "بار جدید اومده 100 تومان کاهش قیمت داشته" در صورتی که خودتونم الان اینجا میگید خواستم قیمت های سایت رو پایین بیارم ( من اصلاً کاری با شما ندارم من به اسم فروشگاه انتخاب شاپ ازتون خرید کردم حتی اصلاً روحم ازین تاپیک خبر نداشته تا دو روز پیش اتفاقی لینک بالا رو دیدم و الانم همین جا اومدم از خرید هایی که کردم تحلیل گذاشتم و هر فروشگاهی نقاط مثبت و منفی داره قرار نیست که بنده بیام از 12 تا خریدی که داشتم بگم کدومش خوب بوده داستان بنویسم آره شما کسی هستید که خیلی سریع سفارشات رو فرستادید و از بابت ارسال سریع ازتون ممنونم اما نقاط مثبت دیگه رو بذار دیگران که دارن باهات کار میکنن و در آینده کار خواهند کرد بنویسن )
بنده هیچ بی حرمتی نه دیروز کردم نه اینجا چون برای شما به عنوان یه ایرانی یه شیعه یه مسلمون احترام قائل هستم تو بدترین شرایط بهم حرف زدید گفتم آقای احسانی عزیز! ( اگرم برداشت بد از موضوع شده از همه عذر میخوام ) اما حاضر نیستم چشمم رو ببندم و شما خودتون اس دادید برا گفتن و نوشتن حرفام و....
(آخرشم بگم و تمام، آقای احسانی عزیز من شیعه امام حسینم هستم یاد گرفتم از هیچی جز خدام نترسم و نمیترسم حتی اگه قرار باشه کاری رو از دست بدم که توش برام پول بیشتر باشه و بس )

سلام من صحبتم با شخص شما نیست با مدیران محترم و اعضاء محترم پرشین تولز. شما خریدهائی به صورت سریالی از من داشتی راضی بودی که ادامه دادی تا کی؟ نکته اینجاست

تازمانی که من inew v3 plus رو 80 هزار کاهش قیمت دادم شما گفتی یا تفاوت رو برگردون یا پرشین میرم آبروت رو میبرم واقعا" متاسفم که اینجا برای آبروم باید به شخص شما کولی بدم. تاریخ خرید شما از روی قبض پست و تیپاکست مال 10 روز قبل از کاهشه قیمته دیگه زشته گستاخی تا این حد. شما قیمت رو دیدی واریز کردی به حساب من اگر نمیخواستی من مشکلی نداشتم مگر نامه فدات شوم نوشتم برات. من اصلا" دلم میخواد گوشیمو امروز مفت بدم به هر کسی که دوست دارم این به شما چه ربطی داره.

مدیران محترم آیا درسته یک کاربر صفر امتیازی اینقدر من رو سر هیچ به چالش بکشن؟ این باعث میشه نتونیم دیگه اینجا کار کنیم. البته ایشون همین رو هم گفته بود که نمیزارم پرشین کار کنی خوب بله چون ایشون میدونه میشه چینین کاری کرد.

cyres

Registered User
لایک‌ها
673
ابر شهــر،خاک وطن من♥ส็็็็็็็็็็็็็็็نیشابــور منส
من با اقای احسانی معامله نداشتم ولی داداشم و پسرعمه م ازشون خرید داشتند و همه جوره پیگیر و وظیفه شناس بودند
چندساله تو پرشین تولز فعالیت میکنند و تا الان مشکل خاصی ازشون ندیدم
آبروی کاسب رو بردن اصلا درست نیست،و کاش یا گذشت بشه یا در حلوت حل و فصل بشه
=-=-=
شرمنده که دخالت کردم
اقای احسانی نوکیا X2 سفید میخام،اگر موجوده اطلاع بدین،همچنین اگر مشکی ش موجوده اونو به همراه قیمت اطلاع بدین
ممنون

kamran_ms

Registered User
لایک‌ها
413
سلام اقا امیر گل
سپاهی هستم
دوستان اول برای شناخت خود بگم من هیچ اشناییت حضوری با اقا احسانی نداشتم و ندارم
و اگرم الان اندک آشناییتی با امیراقا دارم ب خاطر کاردرستی و انصاف ایشون بوده
از دوست عزیز wsxproxy گله مندم ک واقعا خیلی کار بدی کردن ک اومدن توی محل کار اقای احسانی حرفای کاملا شخصی و ابتدایی رو گفتن
حرفایی ک من از اول تا اخر خوندم خیلی متاسف شدم ک ی نفر بدون هیچ سابقه ای توی پی تی اینچنین محل کار یه ادم متشخص و با انصاف رو خراب کنن
هرچند ک بارها خودم شاهد بودم ک اقا احسانی چنان سودی از پی تی ندارن و خیییییلی وقتا از حق خودشون واسه مشتریاش گذشته حتی چندین بار واسه خودم
چندین باره اتفاق های عجیبی افتاده ک هرکی جز اقا احسانی بودن صد درصد حاضر ب پس گرفتن کالا نمیشدن
اما اقا احسانی با صبوری و خوش رویی خیلی محترامه قبول به عدوت کردن
و درمورد اون پیاما ک wsxproxy اومدن داخل این تایپیک عکس گرفتن و گذاشتن به ولاه من جای این کاربر خجالت کشیدم چون از این کار بدتر توی دنیا شرعا و ذاتن وجود نداره....چه اقا احسانی چه من چه هزاران نفر دیگه وقتی اینچنین ادمی مخل ارامش ایشون بشه اعصاب ادم خراب میشه و ناسزا میگن
اینا رو میگم چون واقعا خیلی بده بخاطر ی مشکل شخصی و بچه گانه بیاین و محل کار ایشون رو خراب کنید
وگر نه از نوشتن این چست هیچی نصیب من نمیشه جز هزینه کردن وقتم ک واقعا لازم دونستم اینا رو بگم
اقا امیر عزیز شمام ب دل نگیر و اهمیت نده و کار خوبتو ادامه بده...
یاحق

wsxproxy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
کلا از دروغ بدم میاد اما شما یه اس از من اینجا بذار که بنده از شما پول خواستم آره همون ماوتفاوت رو !!! ( واقعا شرم آوره ) یه اس از من بذار که من گفتم میام آبروی شما رو اینجا میبرم !!! ( واقعا خنده داره واقعا فیلم زیاد نگاه میکنید شما ؟؟ ) نزاشتی هم نگران نباش من برات چیزایی که گفتم رو میذارم تا اون نکته ای که گفتی بی جواب نمونه ...

از لحن صحبت شما معلومه خیلی براتون گرون تموم شده! شما از چی ناراحتید اینکه من اومدم حرف حقیقت رو گفتم .... پس نگرانی از چی ؟ شما که اس دادی گفتی بنده هزار تا هوادار دارم نیازی به شما و امثال شما ندارم ( پس از چی نگرانی هر کی خواست باور میکنه هر کی خواستم باور نمیکنه، حق دارید بگید اصلاً من میخوام گوشیهام رو مفت بفروشم... راست میگید برای شما اصلاً مهم نیست یه کسی ده روز قبل تر یه گوشی رو 100 تومان گرون تر بخره کسی که ممکنه 100 تومان چهار روز کارگریش باشه ( منم کاری ندارم شما مفت بده اینجا اومدم گفتم دیگه نارحتیت واسه چیه، نمی دونم موندم )

این کاربر صفر امتیازی زمانی تو پرشن تولز اومده و عضو شده که شما اصلاً نمی دونستی اینترنت تو ایران هست یا نیست D:

در مورد این دوستمون هم بگم ( kamran_ms ) من موندم شما از چی خجالت کشیدید !؟؟ شما چرا قسم میخوری به ولا من خوندم خجالت کشیدم شما دین رو چقد میفهمید سودی که تو دین برای یه کالا اومده چقدره؟ که شما اینجا مبحث شرعی و دینی رو واسه من میکشی وسط ، اصلاً با سابقه یا بی سابقه یه اتفاقی رخ داده از بنده اینجا نقل شده و هر انسانی درک داره و درست و بدو تشخیص میده ( لطفا شما پی منافع و کار خودت با استاد احسانی باش حرفاتونو میخونم نمی دونم باید بخندم یا گریه کنم به این شیعه بودنم ) ما زیاد مثل شما تو نت دیدیم و خواهیم دید، بیکار هم نیستیم مخل آرامش بشیم و وقتمنو بذاریم برا افرادی مثل شما که از این حرفا خجالت کشیدند اما قید منافع و فروش خودمونو و کار با چنین فردی رو میزنیم تا شرمنده یکی مثل دوستمون نشیم که صد تومان مزد چهار روز کارگریشه و تحلیل از خریدام رو هم بدون هیچ دروغی اینجا گذاشتم و درآخر دوست عزیز شما اصلاً چشماتو ببند و خجالتم نکش به جای من، خدا اون روزو نیاره که بیام اینجا محل کار کسی رو خراب کنم همین الانشم دارم از خیلی ها از همین فروم که از سال قبل آشنا شدم خرید میکنم یه پست هم ندادم و از نوشته هات خیلی خیلی معلومه چیزی نصیب شما نمیشه بدرووود )

Last edited:

123456hhh

Registered User
لایک‌ها
193
من اصلا" دلم میخواد گوشیمو امروز مفت بدم به هر کسی که دوست دارم این به شما چه ربطی داره.
واقعا ؟ مفت ؟ :general105:
یه گوشی مفت به من میدی ؟ :):p
( ارزون ترین گوشیم باشه ما قبول داریم ;) )

Last edited:
بالا