برگزیده های پرشین تولز

انتخاب شماره كد 939 ايرانسل

H+R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
408
خودشون که 1 ماه فرصت دادن برای فعال کردنش. در کل تا مدارک از طرف پست و ارسال فکس ارسال نشه اینا سیم کارتو فعال نمیکنن.

ارسال مدارك موقعي هست كه سيم تو دستت باشه يعني پست شده باشه....

داش علی

کاربر فعال گرافیک
کاربر فعال
لایک‌ها
942
خیلی جالبه. 5 شنبه ثبت دادم هنوز نفرستادن!

oiii

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام ، از دوستان 1 سوالی داشتم ،

اگر کسی دستگاه فکس نداشت برای تکمیل مدارک و فعال شدن سیم کارت باید چی کار کنه ؟؟؟

داش علی

کاربر فعال گرافیک
کاربر فعال
لایک‌ها
942
با سلام ، از دوستان 1 سوالی داشتم ،

اگر کسی دستگاه فکس نداشت برای تکمیل مدارک و فعال شدن سیم کارت باید چی کار کنه ؟؟؟
میره بیرون فکس میکنه. تو کافینت

oiii

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگر فقط کپی شناسنامه رو تحویل پست برای ثبت نام بدیم کافی نیست ؟؟؟؟

mosafer.tk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Salam
Be nazare sho in shomareiayi ke kharidam ronde nazaretuno khaheshan begid
٠٩٣٩٨١٨١٧١٨

٠٩٣٩٤١٤١٣١٤

Nazare shoma kheyli vasam moheme

cybamin

Registered User
لایک‌ها
138
من كه مامور پست اومد كپي كارت ملي و شناسنامه را خودش دم در گرفت. يه پاكت و فرم هم بود از توي پاكت سيمكارت خودش در اورد داد من امضا كردم و با خودش برد. همون وقت هم كه سيمكارت را تست كردم فعال بود. فقط نميدونم چرا روي بسته سيمكارت نوشته بود "بسته بازگشت" ؟؟ باركد 4تايي هم نداشت (يا سفيد بود)!

Atomic

Registered User
لایک‌ها
2
من كه مامور پست اومد كپي كارت ملي و شناسنامه را خودش دم در گرفت. يه پاكت و فرم هم بود از توي پاكت سيمكارت خودش در اورد داد من امضا كردم و با خودش برد. همون وقت هم كه سيمكارت را تست كردم فعال بود. فقط نميدونم چرا روي بسته سيمكارت نوشته بود "بسته بازگشت" ؟؟ باركد 4تايي هم نداشت (يا سفيد بود)!

راستی چک کن ببین چقدر اعتبار داره برای من که به جای 3 هزار تومان 2 هزار تومان اعتبار داشتن. روی بسته من هم نوشته بسته بازگشت. البته من سیم کارت دائمی هم دارم که روی آن هم همین عبارت بسته بازگشت چاپ شده.

cybamin

Registered User
لایک‌ها
138
راستی چک کن ببین چقدر اعتبار داره برای من که به جای 3 هزار تومان 2 هزار تومان اعتبار داشتن. روی بسته من هم نوشته بسته بازگشت. البته من سیم کارت دائمی هم دارم که روی آن هم همین عبارت بسته بازگشت چاپ شده.
از منم 2تومن داشت. احتمالا سيمكارت دائميت را هم با طرح شماره طلايي برداشتي؟

Atomic

Registered User
لایک‌ها
2
از منم 2تومن داشت. احتمالا سيمكارت دائميت را هم با طرح شماره طلايي برداشتي؟

آره و حدود 3 سال و نیم پیش بود که 935 و بعدش 936 طلایی دائمی به قیمت 150 هزار تومان ثبت نام می کرد. من همون موقع چندتا گرفتم.

واقعا جالبه که خودشون گفتن3 هزارتومان اعتبار داره ولی 2 هزار تومان (1947 تومان) اعتبار داشت!!!.

cybamin

Registered User
لایک‌ها
138
آره و حدود 3 سال و نیم پیش بود که 935 و بعدش 936 طلایی دائمی به قیمت 150 هزار تومان ثبت نام می کرد. من همون موقع چندتا گرفتم.

واقعا جالبه که خودشون گفتن3 هزارتومان اعتبار داره ولی 2 هزار تومان (1947 تومان) اعتبار داشت!!!.
پس نتيجه ميگيريم كه كلا شماره هاي طلائي را با بسته بازگشت ميدن.

Atomic

Registered User
لایک‌ها
2
پس نتيجه ميگيريم كه كلا شماره هاي طلائي را با بسته بازگشت ميدن.

راستش نمیدونم اما این تعریفی هست که سایت ایرانسل از بسته بازگشت کرده:

بسته بازگشت
سیم کارت مفقود شده، سرقت شده یا صدمه دیده به آسانی با خریداری یک "بسته بازگشت" قابل جایگزینی است.
در صورتی که مشتری یک "بسته بازگشت" خریداری کرده باشد، شرایط زیر درنظر گرفته می‌شود:

• خط تلفن مشتری در زمان سرقت یا گم شدن باید بر روی شبکه ایرانسل فعال بوده باشد (می تواند در حالت "تعلیق" باشد ولی نمی بایست "غیرفعال" باشد).
• گر چه تمام تلاشمان را جهت صرفه جویی در زمان لازم برای انجام این عملیات خواهیم نمود ولی مشتریان باید بدانند که پس از درخواست تعویض سیم کارت حداقل 24 ساعت طول می‌کشد تا سیم کارت جدید فعال شود.
• مشتری تنها هزینه "بسته بازگشت" یا بسته راه اندازی جدید" پیش پرداخت" را بنابر انتخابش می پردازد .
• توزیع کنندگان نمی بایست هیچگونه هزینه اضافی از مشتریان مطالبه کنند.
• ارائه گواهي جايگزيني سيم كارت (قاب اصلي كه سيم كارت بر آن متصل بوده است) الزاميست.

cybamin

Registered User
لایک‌ها
138
اين 2روزه يه چندتا Sms دادم الان ديدم اعتبارم شده 2800 تومن :blink::blink::blink:

ضمنا بعد از هر تماس/sms يه پيغام ميده كه چقدر مانده اعتبار داري (مثل اعتباريهاي همراه اول). اين جديده؟ چه جوري ميشه غيرفعالش كرد؟ روي خطها ديگه هم هست اين امكان؟ قبلا نبود انگار؟؟

Atomic

Registered User
لایک‌ها
2
اين 2روزه يه چندتا Sms دادم الان ديدم اعتبارم شده 2800 تومن :blink::blink::blink:

ضمنا بعد از هر تماس/sms يه پيغام ميده كه چقدر مانده اعتبار داري (مثل اعتباريهاي همراه اول). اين جديده؟ چه جوري ميشه غيرفعالش كرد؟ روي خطها ديگه هم هست اين امكان؟ قبلا نبود انگار؟؟

برای من هنوز تغییر نکرده.
جواب اون سوالتون هم این لینک هست

HTML:
http://irancell.ir/Layer2/?id=369

Atomic

Registered User
لایک‌ها
2
از دوستان کسی شماره های اسمی رزرو کرده؟ مثل چنین شماره هایی : 0939alireza یا امثال اینها. به نظر من این شماره ها خیلی خیلی با ارزشتر از شماره های رند هستند. خیلی هم خوب خرید و فروش میشه.

cybamin

Registered User
لایک‌ها
138
از دوستان کسی شماره های اسمی رزرو کرده؟ مثل چنین شماره هایی : 0939alireza یا امثال اینها. به نظر من این شماره ها خیلی خیلی با ارزشتر از شماره های رند هستند. خیلی هم خوب خرید و فروش میشه.
چيزي نيس كه خيلي حا افتاده باشه بين مردم. قبلش بايد يك ربع توضيح بدي!

بالا