برگزیده های پرشین تولز

انتخاب نهایی میان دو گوشی: "Nokia 3250" VS. "Sony Ericsson W800i"

Which one is your accordingly choice?

• Total voters
    18

مازیار

Registered User
لایک‌ها
2
آخرش هم یکی توضیح کامل نداد که 3250 با Application های جاوا و سیمبین 9.1 مشکل compatibility داره یا نه؟؟؟

ببخشید عزیز! مودمم سوخته بود و نتونستم پی امت رو جواب بدم!
3250 بازی جاوا اجرا میکنه!توی رزولوشن خودش! خوب و با سرعت هم اجرا میکنه! امل وقتی که دیگه گوشی سیمبین میخری اصلا طرف بازی جاوا نمیری! من خودم اصلا یه بازی جاوا هم ندارم! میریزم یه دست بازی میکنم و پاک میکنم! ولی بازی هایی مثل Brothers in Arms یا مثلا SkyForce رو با این که چند بار تموم کردم باز هم بازی میکنم! من به تو اطمینان میدم که 3250 هیچ مشکلی توی بایزی جاوا نداره و سرعتش از N70 و 6630 و کل سیمبین 8 ها هم بیشتره! و اصلا با W800 قابل مقایسه نیست! یه گوشیه جاوا هستش! و زود خستت میکنه! ولی چرا! دوربینش عالیه! پلیرش خوبه! ولی تو که عشق بازی هستی، من 3250 رو بهت توصیه میکنم! هیچ برنامه جاوایی هم ندیدم که اجرا نکنه! و توی Jbenchmark هم که دیدی چه قدر از گوشی های دیگه جلو تره!

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببخشید عزیز! مودمم سوخته بود و نتونستم پی امت رو جواب بدم!
3250 بازی جاوا اجرا میکنه!توی رزولوشن خودش! خوب و با سرعت هم اجرا میکنه! امل وقتی که دیگه گوشی سیمبین میخری اصلا طرف بازی جاوا نمیری! من خودم اصلا یه بازی جاوا هم ندارم! میریزم یه دست بازی میکنم و پاک میکنم! ولی بازی هایی مثل Brothers in Arms یا مثلا SkyForce رو با این که چند بار تموم کردم باز هم بازی میکنم! من به تو اطمینان میدم که 3250 هیچ مشکلی توی بایزی جاوا نداره و سرعتش از N70 و 6630 و کل سیمبین 8 ها هم بیشتره! و اصلا با W800 قابل مقایسه نیست! یه گوشیه جاوا هستش! و زود خستت میکنه! ولی چرا! دوربینش عالیه! پلیرش خوبه! ولی تو که عشق بازی هستی، من 3250 رو بهت توصیه میکنم! هیچ برنامه جاوایی هم ندیدم که اجرا نکنه! و توی Jbenchmark هم که دیدی چه قدر از گوشی های دیگه جلو تره!

بنده هم متوجّه غیبت ناگهانی شما شده بودم.
ببینید دوست عزیز، من برای شما یک مثال بیارم. گوشی قبلی من N90 بود که سری 60 ویرایش دوّم محسوب میشه ولی با 80% همۀ نرم افزار ها و Game ها، به ویژه Application های سیمبین که راحت روی 6630 و N70 نصب می شدند مشکل داشت و دوستان هم دلیلش رو رزولوشن بالای صفحۀ نمایش 352 در 416 پیکسلی N90 دونستند.

آیا 3250 با موضوع سیمبین 9.1 و نرم افزار های سری 60 ویرایش سوّم، مشکلی مشابه با N90 ندارد؟؟؟

مازیار

Registered User
لایک‌ها
2
آیا 3250 با موضوع سیمبین 9.1 و نرم افزار های سری 60 ویرایش سوّم، مشکلی مشابه با N90 ندارد؟؟؟

کاملا فهمیدم منظورتو! میدونی چیه؟! N91 به خاطر رزولوشن عجیب غریب و غیر استانداردش،نمیگم بده رزولوشن بالا ولی کلا غیر استاندارده و گوشی های زیادی تو این رنج نیستن، بازی جاوا رو خوب هندل نمیکرد! برنامه سیمبین رو هم بعضی ها باز به رزولوشن مربوطند!
اما رزولوشن 3250 استاندارده! گوشی های زیادی این رزولوشن رو دارند! و چند وقتی هم هست که دیگه QVGA داره استاندارد میشه! و بازی جاوا برای 3250 واقعا خیلی زیاده! ولی گوش کن! میدونم خیلی بازی دوست داری! اگه 3250 بگیری اصلا سراغ بازی جاوا نمیری!
اگه بازی جاوا واقعا برات این قدر مهمه، الان باید گوشی QVGA بگیری!
من 3250 رو از W800 و 6630 و اینا خیلی بالاتر میدونم! و سیستم عامل اون هم نسبت به N90 خیلی پیشرفت کرده!

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
3250 نسخه 9 هست....چون اکثر گوشی های نسخه 9 رزولوشن 320 در 240 دارن به جز این و یک دو تا مثل N91 یا N80 در نتیجه باز همون مشکل برات پیش میاد...بازی های سری 8 که اکثرا رزولوشنشون به 3250 میخوره روش کار نمیکنه چون سری 9 هست....بازی های سری 9 هم که اکثرا 320 در 240 هستن بهش نمیخوره چون رزولوشنش فرق داره...

در نتیجه این وسط گوشی میشه چوب دو سر گ*ی....بهتره از ویرایش 9 ام یه گوشی با رزولوشن فراگیر یعنی 320در 240 انتخاب کنی یا اینکه یه گوشی با ویرایش 8 بخری ...

البته برای اینها هم بازی هست ولی نه به وفور 320در 240 یعنی بعضی بازی ها گیر میاد ولی کلا بهتره این کار رو نکنی...

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
3250 نسخه 9 هست....چون اکثر گوشی های نسخه 9 رزولوشن 320 در 240 دارن به جز این و یک دو تا مثل N91 یا N80 در نتیجه باز همون مشکل برات پیش میاد...بازی های سری 8 که اکثرا رزولوشنشون به 3250 میخوره روش کار نمیکنه چون سری 9 هست....بازی های سری 9 هم که اکثرا 320 در 240 هستن بهش نمیخوره چون رزولوشنش فرق داره...

در نتیجه این وسط گوشی میشه چوب دو سر گ*ی....بهتره از ویرایش 9 ام یه گوشی با رزولوشن فراگیر یعنی 320در 240 انتخاب کنی یا اینکه یه گوشی با ویرایش 8 بخری ...

البته برای اینها هم بازی هست ولی نه به وفور 320در 240 یعنی بعضی بازی ها گیر میاد ولی کلا بهتره این کار رو نکنی...

خیلی ممنون، دنبال پیدا کردن همین موضوع بودم.... در نتیجه 3250 رو بی خیال بشم؟؟؟

مازیار

Registered User
لایک‌ها
2

مازیار زیراب میزنی؟! شوخی کردم!
بازی های سیمبین اکثرا، یعنی 95 درصد اصلا با رزولوشن کاری ندارن! یعنی همون بازی رو که روی N73 اجرا میشه، میتونی روی 3250 هم اجرا کنی! و بعضی بازی ها هم که به رزولوشن مربوطند، یا برناتمه هایی که این طورند، برای همه رزولوشن ها موجودند! اگه میتونی مثال نقض بزن!

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هرچند من که حتی نقشه تهران رو هم روی 3250 نتونستم اجرا کنم // البته " مازيار " گويا اینکار رو کرد
square.gif

Banned_Bananas من هردوی اینهارو استفاده میکردم / هميشه هم گفتم 3250 جدا ناراحت کننده هست / از نظر پردازش برنامه،بازيهای جاوا که راستش من به هيچ نتيجه مطلوبی روی 3250 نرسيدم / از نظر اسپيکر بيش از حد بلند هست ولی کيفيت رو اصلا حفظ نمیکنه و صدای بلند = کيفيت پايين هست در 3250
icare.gif
/ از نظر دوربين که ديگه هيچی نمیشه گفت يه 2 مگاپيکسل فوق تعطيل بدون فلش
rainbowf.gif
//

مازیار جون، نظرت در مورد این گفته های Dark Knight چی هست؟؟؟

مازیار

Registered User
لایک‌ها
2
همون طور که علیرضا گفت، من نقشه تهران رو اجرا کردم! و ازش عکس هم گذاشتم! به احتمال زیاد ایراد از برنامه ایشون بوده! برنامه ای که من استفاده کردم رهیاب تهران 85 بودش!
Jbenchmark رو که خودت دیدی! من زیاد رو گوشی های دیگه بازی جاوا امتحان نکردم! ولی اگر هم امتحان کنم، اگر نمره عالی نگیره خوب رو میگیره!
و صداش هم بلنده! و اگه تا 100 درصد بلند کنی طبیعیه که کیفیت افت کنه! و مثلا در حدی که صدا از W800 میاد، اگه بلند کنی صداشو، با اون فرقی نخواهد داشت تو کیفیت! و افت کیفیت توی ولوم بالا هم زیاد قابل توجه و زیاد نیست!
دوربینش روهم کاملا قبول دارم! واقعا تعطیله! هیچ عذری هم نمیشه آورد!

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457

مازیار جون، نظرت در مورد این گفته های Dark Knight چی هست؟؟؟

مازیار زیراب میزنی؟! شوخی کردم!
بازی های سیمبین اکثرا، یعنی 95 درصد اصلا با رزولوشن کاری ندارن! یعنی همون بازی رو که روی N73 اجرا میشه، میتونی روی 3250 هم اجرا کنی! و بعضی بازی ها هم که به رزولوشن مربوطند، یا برناتمه هایی که این طورند، برای همه رزولوشن ها موجودند! اگه میتونی مثال نقض بزن!

ببینید من نظر های شخصی و چیزهایی که تو این همه گوشی بازی بهش رسیدم رو گفتم...خود شما جناب Banned_Bananas گویا مشکل رزولوشن رو با N90 تجربه کردین....حالا باز مازیار داره حرف خودش رو میزنه من دیگه چی بگم...

من نظرم همونه که بالا گفتم...بهتره نخرید....حالا خود دانید...

مازیار

Registered User
لایک‌ها
2
بابا من که نمیگم بخره! من میگم هیچ مشکلی نه با بازی جاوا داره، نه با سیمبین! رزولوشنش باعث شده بازی جاوا براش به حد کافی باشه! و در مورد بازی سیمبین هم که گفتم!
راستی سلام مازیار! یه هفته ای بود مودمم سوخته بود! میگفتم الان اون جا چه خبره!

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
سلام...خوبی؟

از بس تو اینترنت میچرخی مودم میسوزه دیگه....ولی خبری نیست که اینجا...طبق معمول...4 نفر حرف حساب زدن و تعدادی حرف چرت و پرت شنیدن...همین....میدونی که...

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7
البته مودم نسوخت. مودم رو سوزوند :D

مازیار

Registered User
لایک‌ها
2
سلام...خوبی؟
از بس تو اینترنت میچرخی مودم میسوزه دیگه....ولی خبری نیست که اینجا...طبق معمول...4 نفر حرف حساب زدن و تعدادی حرف چرت و پرت شنیدن...همین....میدونی که...

خوب دیگه! آدم اینترنت نیاد چی کار کنه؟!

البته مودم نسوخت. مودم رو سوزوند

آدما که به پوچی میرسن از این کار ها میکنن!

بالا