برگزیده های پرشین تولز

انتقادات و پيشنهادات بخش مشاركت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

هستی

همکاربازنشسته
لایک‌ها
708
من مثلا يه کاربر فعالم قبول داريد؟
خسته شدم از اين همه حرف و سردرگمي
چه برسه به يه کاربر معمولي
آقايون خانوما بس کنيد تو رو خدا

اصلا این بحث ها فایده نداره.مگه اینکه به جای این صحبت ها راه حل های اصولی ارائه بشه

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720
به شما هم توصيه ميکنم پست ها رو با دقت بيشتری بخونين شايد , شايد تونستين بگين که هزينه 70000 تومان دانلود قراره صرف چی بشه!

اين Quote جناب ققنوس:
يك سرچي براتون زدم و ديدم كل مجموعه چيزي در حدود 100 تا 110 گيگابايت حجم داره !

اگر در بازارچه بخوايم دانلودش كنيم چيزي حدود 120 هزار تومان هزينه اش هست . يعني قيمتش چيزي در حدود 5 يا 6 سيزنيه كه از بازارچه خريداري بشه ...

اگر خودم بخوام دانلوشدش كنم وقتي سرم خلوت شد ، چيزي بين 60 تا 70 هزار تومان هزينه داره ...

شما روي 70 هزار تومان بحث را ببنديد ولي دانلودش به زمان احتياج داره . چيزي در حدود يك تا دو ماه از زماني كه دانگها جمع شد ...

چون بعضي از سيزنها سيد خوبي نداره و ممكنه خيلي طول بكشه تا بريزمشون روي سرور ......

فرموده اند هزينه بين 60 تا 70 هزار تومنه. از اونجا كه من نوعي وقتي ميخوام داوطلب باشم، بايد يه نرخ تخميني بدونم، گفتن حساب رو بگذاريد روي 70 تومن. فرض بگيريم كار 100-110 گيگ باشه، هزينه هم 60000-66000 تومن هست.

بعدش هم حجم اينكار تخميني بوده، شما يك كار به من نشون بديد كه به مرحله جمع كردن سهمها رسيده باشه و بيشتر از گيگي 600 تومن پاي ما حساب شده باشه.

اصلا هيچ كجا ايشون هزينه سرور رو پاي ما نگذاشتند كه شما بحث رو به اين سمت ميخواهيد بكشيد.

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
آقا شما تا 5 روز پيش آواتار ققنوس رو گزاشته بودی تو امضات من که گفتم ، برش دار و کورکورانه از کسی پيروی نکن ، برش داشتی !

24.gif
24.gif
24.gif

اولا" من همچیم حرفی از جانب شما نخوندم ...اگر هم میدیدم ارزشی براش قایل نمیشدم، چون حرفی که شما میزنید کاملا" برام بی ارزشه

دوما" من از هیچ کسی کوکورانه پیروی نمیکنم اینجا چهره واقعی همه برای هرکسی آشکار شده ، بچه های بخش مشارکت ققنوس(هادی) رو هم میشناسند نسبت به جناب ایزدی هم شناخت دارند

سوما" من آواتار هادی رو از امضام به خاطر خواهش بی ارزش شما برنداشتم ،الان هم عکس توی امضام رو ببینی متوجه همه چیز میشی (اگه متوجه باشی)

مال شما هم مشکل داشته که ارسال نشده حتماً ( همونطور که بستهٔ علی مشکل داشت )

مشکل داشته!!!!
21.gif
پررویی هم حدی داره

اگه مشکلی داشته چرا از اول مشکلی نداشه و این اواخر مشکل پیش اومده؟!!!
البته این طرز رفتارت باعث میشه چهره واقعیت بهتر آشکار بشه

ضمن اينکه داريم آدم هايی که امروز سفارش ميدهند و فردا ميگيرند ، منتها اونها امضای مشمول آواتار ندارند و حال ندارند بيان اينجا پست بزنند .

پس مشکلت با منه؟ تو حتی با من هم مشکل داشته باشی حق نداری بسته من رو پیش خودت نگه داری و نفرستی

البته میتونی سریالی رو که پولش رو خیلی وقته گرفتی ، رو نفرستی ولی جناب prelude2love!! این کار شما توی فرهنگنامه ها یه عنوان بد داره که ذکرش در شان بخش مشارکت نیست.

لازم باشه ، همهٔ سريال ها رو خودم . با همون شرايط هادی پخش ميکنم ،. (البته ايشون هدفشون آبی کردن آسمان و دريا بود ، من فرض کنيد ، هدفم پوله ، مهم اينه که با همون شرايط و همون کيفيت پخش ميکنم ) پس لطفاً کاربران low و دنباله رو نترسند و پست پشتيبانی کننده نزنند .
بنده قول ميدم ، اگه هادی هر ماه ميخواد 5 تا سريال بزاره ، من اگه ايشون بخواهند از اين حربه واسه ايجاد وحشت استفاده کنند ، 2 تا سريال بزارم . الا آخر .

جناب prelude2love اصلا" خودت رو با هادی مقایسه نکن که اصلا" از یک جنس نیستید.

جناب prelude2love یا سریال stingers تا روز یکشنبه 86/10/2 صحیح و سالم بدستم میرسه یا شماره حساب میدم پول مشارکت+هزینه سریال (11800=6400+5400) رو به حساب واریز میکنید.

والسلام

sinalaserjet

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

من گفتم که دیگه اینجا پست نمی زنم اونم به این دلیل که ما از مسیر راه حل خارج شدیم و داریم به مشکلات بخش دامن می زنیم ، به عنوان مثال بعضی ها اینقدر بیکار هستن که به جای ارائه راه حل میان امضای کاربران رو تفتیش می کنند ........

در مورد هزینه دان هم مسئله روشن تر از آن هست که این همه شماها بحث می کنید!(من که یادم نمیاد کسی از کاربران به هزینه دان اعتراضی داشته باشه)

در هر حال فقط یه نکته رو لازم دونستم اونم اینکه امضای یه کاربر به هیچکس ربطی نداره و به جای اینکه بیاید به امضا گیر بدیم بهتر که دنبال راه حل باشیم ، که اونم توی این شرایط بعید می دونم کسی دنبال راه حل باشه!

این روند بیشتر باعث دلسرد شدن کاربران میشه ، امیدوارم که مشارکت به روزهای گذشته خودش برگرده.

موفق باشید

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
خواهر:به گفته خوده دوستان روزی 100-200 تا dvd رايت ميشه. حالا ميگيم 100 تا، دسته پايين ميگيريم. dvd خام 200 تومان ، قيمت پخش 350 تومان. ضرر: 150 تومان برای هر dvd که ميشه روزی 15000 تومان يا ماهی 450 هزار تومان ضرر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

از اين 450 هزار تومان 150 هزار تومان, نه کمه, ميگيم 250 هزار تومان خرج استهلاک رايتر و پول رفت و آمد و بنزين و اتفاقات متقربه و ... هست. يعنی ما داريم صحبت از حداقل ماهی 200 هزار تومان ضرر خالص در امر مقدس و انسان دوستانه پخش در بخش مشارکت ميکنيم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!....

روزی 100 دیویدی .........ماهی 3000 دیویدی - هر دیویدی 10 دقیقه => ماهی 30000 دقیقه - روزی 16 ساعت
+ زمان بسته بندی + زمان رفتن به پست خونه + زمان گرفتم پی ام ها و پاسخ دادن + زمان چک کردن حساب +........
چه کار کمی.......... و البته با چه سود زیادی(ماهی 200 تومن!!!!!!!) ............. ببخشیدا با روزی 5-6 ساعت گدایی میشه 2-3 برابر این رو دراورد

البته شاید این پول برای کسانی بسیار زیاده!!!!!!!!
خواهر جان خود شما میدونی که این پول ها بسیار بی ارزشه(در مقابل وقت) و خود شما تا بحال چندین برابر این رو برای این بخش هزینه کردین!!!!!!! پس خواهشا سعی نکنید با مسائلی این چنینی هادی و یا وحید رو تخریب کنید!!

============================================
در مورد دانلود هم قضیه کاملا روشنه!!!!!!!!!!! هیچ دلیلی هم نداره که هادی بخواد فاکتور و این چیزا نشون بده!!!!
اصلا شما فک کنید هادی دانلودر بازارچه است!!!!!!!! به دانلودر بازارچه هم میگید فاکتور بده؟؟؟؟؟؟
ایشون به عنوان یک دانلودر بازارچه(فرض) میان و توی تاپیک ها میگن که حاضرن هر گیگ (از تورنت) 600 دان کنن...... خوب هر کس پیشنهاد بهتری ( 500 یا 400 یا 300 یا........) داره بیاد بگه!!!!!!! مگه جلوی کسی گرفته میشه؟؟؟

هر کسی میتونه با قیمت کمتری دانلود کنه (البته با همون سرعت) بیاد توی همون تاپیک ها اعلام کنه!!!!!! بسم ا...

========================================

و شما اقای ایزدی!!!!!!!!!!!!!

هر وقت وارد دعوا شدید جز بیشتر کردن دعوا کار دیگه ای نکردید!!!!!!!

90 درصد پست هاتون هم در چند صفحه گذشته جز جواب های غیر منطقی چیز دیگه ای نبوده!!!!!!

"شما متوجه نیستی" ............. "شما misunderstanding داری ، چون بحث اصلاً سر اين نيست عزيز
" ............" سهراب جوابت رو داده" ......"صحبت شما ارزش جواب دادن نداره"....... و انواع جواب های دیگه که توی این تاپیک فراوونه!!!!!!!

اگه بهتون برنمیخوره میخواستم خواهش کنم اگه میشه توی بحث ها و دعواهایی که تقریبا به شما هیچ دخلی نداره بیخود شرکت نکیند!!!!!!

DarePit

Registered User
لایک‌ها
0
بنده شما رو بر عکس برخی ها که باند باز نبودند ، مستقيماً ستايشگر جناب هادی جان ميدونم
پس بلاخره یه نقطه مشترک بین من و شما پیدا شد ، هر دو ستایشگریم ، من ستایشگر هادی عزیز و شما ستایشگر خانم فریدا.
اما محمد جان پست قبلی من جنبه ستایشی نداشت ، متوجه نشدی !!

ايشون تا قدم به تاپيک survivor گزاشتند شما رفتيد واسه امضاتون خطاتی کرديد ! ، لذا بنده هم متقابلا حرف های شما رو فاقد ارزش ميدونم

باز گیر دادی به امضای مردم مسلمون!

اولا ، اول برادر هادی عزیز قدم به اون تاپیک گذاشتن بعد بنده وارد شدم :دی
دویما ، جناب هادی عزیز فرمودند اگر لینک تاپیک تو امضا باشه بهتره ، از اونجایی که ارادت خاصی به ایشون دارم ، این کار رو انجام دادم.
سیوما ،شما با خطاتی امضا من مشکل دارید یا با حرکت ناجوانمردانم !
چهارما ،اگر توجه کرده باشی (حتما کردی آخه خیلی ریز بینی) من تمام امضاهام تا الان با خط خوش بوده ، پس خطاتی امضام دلیل خاصی نداشت
پنجما ، من نه از شما میترسم نه از کسه دیگه ، تو همون تاپیک هم اعلام کردم هر جا هادی و دوستاش باشن منم هستم پس شکی در ارادت بنده به جناب هادی عزیز وجود نداره. نمیخواد تو به من بگی.

فيلم های شما کامل به شما داده شد و کم بودن 10 فيلم به خاطر بد حساب کردن تعداد تراک هايی بود که انتخاب کرده بوديد .
و به اين دليل که ديگه سفارش نداديد با سفارش بعدی براتون ارسال نشد

نه من و نه شما اشتباه حساب کرده بودیم، شما حدود 10 عنوان فیلم رو کم دادین ،هنوز هم pm های این قضیه موجودِ ، اگر نیاز بود در خدمتم
مهم تعهدی بود که شما نتونستین بهش عمل کنین.
شاید من دیگه نخوام از شما خرید کنم ! اونوقت چی !

پ.ن: هادی جان خاک پاتم ...(تا کور شود هر آنکه نتوان دید)

سپاسگزارم.

navid_k

Registered User
لایک‌ها
43
آقایون !!! خانوما !!!
این حرفهای فاکتور و حسابرسی و ... چیه آخه ؟!!!
دیگه واقعا حرفهای زشتی داره زده میشه !
آخه نا سلامتی اینجا بخش مشارکته ! بازارچه که نیست اینطور حرفها زده بشه !
من که کاره ای نیستم خجالت کشیدم ، چه برسه به بزرگان امر مشارکت !

درسته که من به هادی عزیز ارادت خاصی دارم و اغلب گله هاش رو هم بجا میدونم و حرفها و کارهای برخی مخالفینش رو هم کاملا در تضاد با منافع ،اهداف و فرهنگ مشارکت دونسته و میدونم ... ، منتها دیگه بعضی از این حرفها از شان خانوم فریدا هم به دور هست و فکر نمیکنم ایشون هم راضی باشند به اینکه این مساله به اینجاها بکشه !!!

مگه قرار نشد محدوده ها و وظایف روشن بشه و در فضایی منطقی به مسادل رسیدگی بشه ؟
این مدیران گرامی چیکار میکنند ؟؟؟
عجیبه ها !
در این فروم بارزترین فعالیت مدیران پاک کردن پست ها و حتی بن کردن کاربر هاست ، در صورتیکه در مواردی مثل همین مورد اگه مدیریت صحیح و بموقع انجام بشه نه نیازی به حذف پست هست و نه کارت و بن کردن و این قبیل کارهای رادیکالی !

Fandogh

کاربر فعال انیمیشن
کاربر فعال
لایک‌ها
42
با سلام مجدد

camper.gif
bigun.gif

plasma.gif
para.gif

اینم یک دونه دست جمعی
redeemer.gif

می دونم که من جزو اون 100000000000 دلسوز دسته ی اولی که Rax گفت هستم و احتمالا جزو دسته سومی که جناب nemissosso گفتند. . . . .

ولی جون خودتون و فندق من سعی کنید که مشکل اصلی که درگیری بین ققنوس و لینخوچونگ هست حل کنید.

نه اینکه اینجا رو به مکانی برای حل مشکلات شخصی خودتون و تیکه انداختن به هم بکنید.

بابا مدیر ارشد گفت یک راهی برای خروج از بحران پیدا بکنید. پس بیاین مشکلات بین این دو نفر رو (اگه امکانش هست) اول حل کنیم بعد به جون هم بیفتیم.

بازم می گن ماجرا از زبان ققنوس جان اینجا گفته شد :
http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=1555784&postcount=752

البته متاسفانه کل ماجرا از زبان خانم فریدا گفته نشد :(

ولی بیاین اینا رو حل کنیم.

همین.

ghoghnuse

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام به همه دوستان

یک پست خنده دار دیدم در مورد قیمت و شرایط سرور ... نمی دونم دوستانی که تا دیروز نمی تونستند زیرنویس سریال سندباد رو در کامپیوتر اجرا کنند ، یکدفعه چطوری اینقدر اطلاعات در زمینه سرور پیدا کردند ...
242.gif

توضیحات رو می سپروم به جناب وحید که خبره این کار هستند تا اگر وقت داشتند یک توضیحی بدند در مورد انواع سرور ها و غیره ...

فقط بطور مثال برای دوستان بگم این مثل اینه که به یک نفر که داره با بولدزر گود برداری می کنه بگیم که : برو یک بیل بخر 5 هزار تومان و روزی 100 هزار تومان برای بولدزر خرج نکن ... ولی شما درست می فرمایین ...

البته ققنوس خیلی بچه بدیه ... پول کاربرا رو خورده و یک آبم روش بی تربیت ...

بعضی از کارهای بدش اینهاست که من می گم برای روشن شدن اذهان عمومی :

1 : حدود 60 تا سریال رو با هزینه خودش خریده یا دانلود کرده . سریالهایی که دوستان فعال همین انجمن که قراره جایگزین نفرات مورد دار قبلی بشند ، تو لیستشون داشتند و دلشون نیومد 5 تا از سریالهاشون را به اشتراک بگذارند ...

2 : این ققنوس بی ادب و آقای ایزدی یک دوست مشترک داشتند به اسم آقای شایق پور که ایشون تو یک جایی سریال دانلود می کردند ... ققنوس بی تربیت سریالهایی را که نداشت از اقای شایق پور می خرید ولی آقای ایزدی سریالهای اشتراک رو با همون سریالهایی خریداری شده ققنوس تاخت می زد و می گذاشت تو لیست فروشش تو بازارچه ... ای ققنوس بی ادب...

3 : این ققنوس یک عادت خیلی بد دیگه هم داشت . وقتی می دید رفیقاش می خوان یک سریال را دانلود کنند می پرید وسط که من این کارو می کنم ... تا همین اواخر هم اکثر سریالها را از جیبش دانلود می کرد تا دون بپاشه و مشتری جمع کنه ولی یک دفعه طمع گرفتش !! گفت من می تونم پولدار بشم . می تونم میلیاردر بشم . بگذار بگم هر گیگ 600 تومان دانلود می کنم ... برای اینکه گندش درنیاد هم یک سروری را الکی بهونه کرد تا خلق الله رو تیغ بزنه . ولی مادام مارپل و معاون کلانتر مچش را گرفتند و مضحکه خاص و عامش کردند ...

4 : وای یادم رفت کارهای بد دیگه اش رو بگم ... این از خدا بی خبر 4 تا pc خرید و رو هر کدومشون دو تا رایتر گذاشت و با هارداش چیزی حدود 2 میلیونی هزینه کرد که یک سال دیگه نصف همین قیمت هم ازش بر نمی دارند . حالا برای چی ؟؟ برای اینکه بدبخت فقیر بود ... پدر و مادرش دو تا دبیر باز نشسته قبلی و مدیر مدرسه فعلی بودند و دستشون به دهنشون نمی رسد ... خودش هم یک مهندسی در پیت و 10 سال سابقه تدریس نرم افزار داشت و فقط بیچاره بطور میانگین ماهی 1 میلیون درامد داشت !! واسه همین اومد تو کار پخش و خطر زندانی شدن به دلیل ترویج مظاهر فساد غرب را به جون خرید تا یکشبه راه صد ساله رو بره و پولدار بشه ... ولی غافل از اینکه چشمان تیزبین مادام مارپل و ماسکی مراقبشند و یک روز این خیانتهاش رو برملا می کنند تا عبرتی بشه برای سایرین ...

دیگه نمی گم این ققنوسه چه کارهای زشت دیگه ای کرده تا بیشتر از این حالتون ازش بهم نخوره ... ولی خودمونیم عجم مدیریتی داشتند این مادام مارپل و معاون کلانتر ... خدایی دمشون گرم ... خوب شد پیداش کردند ... حتی من شنیدم با ebay ساخت و پاخت کرده و چند تا سریال رو که قرار بوده اشتراک بخره ، قیمتش را بالا برده و بعدا سهمش رو گرفته ... خدا مادام مارپل رو برای اشتراک نگه داره که دست این کلاهبردار رذل را رو کرد ...

خدایا سایه مادام مارپل را که موسس اصلی اشتراک بودند از سر ما کم نکن ...

خدایا دوستان مادام مارپل رو در انجمن زیاد کن . چون مثل اینکه یارهای ایشون تعدادشون به تعداد انگشتان یک دست هم نمی رسه ... و این موضوع یکی از دلایل بر حق بودن ایشونه چون حق و حقیقت همیشه در اقلیته ...

خدایا انجمن اشتراک را به فروم Eshterakparadise تبدیل کن تا سایه مادام مارپل همیشه بر سر کاربران باشه .

خدایا بقیه کاربران را کور یا اینترنت آنها را قطع کن که چشم دیدن زحمات مادام مارپل را ندارند ... من از طرف همه این دوستان عذر می خوام . اینها تحت تاثیر افسونهای اون جونم مرگ شده ققنوس بودند ... امیدوارم در توبه هنوز باز باشه و این دوستان بتونند بعد از سفری به یزد و تهیه اسباب خدمت ، در ذیل الطاف ملوکانه ان سرکار همام قرار بگیرند ... بالاخره بشر جایز الخطاست ...

خدایا دامنه فعالیت دوستان را به کل اینترنت گسترش بده . به امید روزی که فقط یک سایت در کل عالم با نام InternetParadise داشته باشیم ...

خوب دیگه برای امشب کافیه .

این برنامه طنز ، هدیه ای بود از جانب رابین هود اشتراک ، ققنوس کلاهبردار منش برای دوستانش که خیلی دوستشون داره و دلش به عشق محبت و معرفت همه شون می تپه ...

دوستدار

بدرود .

پ. ن : Reza_Badkonaki جون بابا تو چرا یکدفعه جوش میاری ؟؟؟

Sir Vahid

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
4,575
از شما مي خواهم دوست عزيز prelude2love دست از اين كار برداريد.
اين كار بچه گانه كه جواب اين يكي رو دادن و اونو دادن كه نشد بزرگي.
شما يك تنه خودتو در گير جواب دادن كردي كه چي؟
بابا دست بردار.
در ضمن متوجه نشدم
(((((((((
نوشته ای از prelude2love
عآليست از نام مولا علی و حق و ... هم کمک بگيريد شايد فرجی شد !

دوستان لطف کنند به اينجا و اینجا و اینجا نگاهی بيندازند)))))))

اين يعني كه من دخالت نكنم و يا. . .!!

بي خيال . . . . .
آقاي prelude2love اگر شما منفعتي از اين كار نداريد پس شما هم خواهشا پاتو از ماجرا بكش بيرون و اگر . .. .
در ضمن اگر متهم نشوم به عامل كسي بودن و. . .
مي خواستم بگم خواهر فريداي عزيز شما مي گيد نمي دونم ماهي 450 هزار تومان
درآمد دارند .
شما فكر مي كنيد ما كاربران عادي اگر بخواهيم همين فيلم ها رو از جاي ديگه بگيريم
چقدر بايد هزينه كنيم؟ مسلما بايد چندين برابر اين جا پول بپرادزيم. پس اگر نفعي هم براي ايشان داشته باشد
مطمئنا براي ما خيلي خيلي بيشتر به صرفه است. پس خواهش مي كنم اين جور
بهانه ها را نياوريد كه با اين كار فقط دل ما را آزرده مي كنيد.
آقا من بد مي گم بياين دست از رئيس بازي برداريد و همه براي همديگر احترام قائل شويد و اگر ديديد كسي يا كساني پيش كاربران اعتبار پيدا كردندخوشحال شويد و به
نظراتش احترام بگذاريد؟ عزيزان بزرگي به پست و رياست و . . . نيست بلكه
به مقبوليت و محبوبيت بين كاربران و مردم است
.چه اين كه به هر حال رياست تمام
شدني است اما محبوبيت و احترام هرگز فراموش نمي شود.
تازه هم اگر كسي بخواهد نظر تام الاختيار داشته باشد كسي نيست به جز علي آقا
live for what? كه مدير ارشد اين بخش هستند و به نظر من همه كاره اين
بخش و حق آب و گل دارند
. آقاي live for what? عزيز از شما مي خواهم
كه نگذاريد بخش مشاركت به ورطه ي نابودي برود و خواهش مي كنم به خاطر
ما كاربران عادي و كوچولو مثل من نگذاريد ((وحيد و هادي ))بروند. خواهش مي كنم.
بله شايد كساني پيدا شوند كه كار پخش را ادامه بدهند.اما آيا تضميني وجود دارد
كه مشكلات اين دو عزيز براي آنان به وجود نيايد؟مطمئنا تا رياست طلبي باشد
و تا منافقاني باشند كه ايجاد اختلاف بكنند هرگز نمي توان گفت ديگر مشكلي نخواهيم داشت.

دوستان چرا نمي توانيم همديگر را تحمل كنيم؟چرا براي همديگر احترام قائل نيستيم؟
چرا بايد اجازه دهيم كساني بيرون از مشاركت به خود اجازه دخالت بدهند؟
چرا به من كه به عنوان يك كاربر عادي فقط نظرم را در يك فروم آزاد بيان مي كنم انگ
عامل بيگانه و كسي بودن زده مي شود؟
چرا آستانه ي تحملمان بايد اين قدر پايين باشد كه براي فرار از فشار فرا فكني كرده و با تهمت به دوستان خود ؛ خود را از فشار
افكار عمومي بيرون بياوريم؟آقاي live for what? عزيز فكر مي كنم حالا نوبت
دخالت شماست. سكوت جايز نيست. دست بيگانگان اين بخش خوب را كوتاه كنيد.
از وحيد و هادي هم ميخام برگردندبه خاطر روح مشاركت و به خاطر كاربران.
از خواهر فريدا هم مي خواهم كمي فكر كنند.چه اين كه ايشان نيز دور و برشان
را ممكن است افراد ناآگاه گرفته باشند؟
به خاطر مشاركت و به كوري چشم منافقان.
من نظراتم رو به عنوان يك كاربر عادي بيان كردم . اگر اشتباه و توهيني بود از همه
عذر خواهي مي كنمو مي خوام اونو به حساب كوچولو بودن من بگذارند.

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325

سلام........
hi.gif

یه دفه عصبی شدم!!!!!!!............اخه بعضی حرفا و ایراد گرفتن ها دیگه خیلی خیلی داره غیر منطقی میشه!!!!!

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
سلام به همه دوستان

یک پست خنده دار دیدم در مورد قیمت و شرایط سرور ... نمی دونم دوستانی که تا دیروز نمی تونستند زیرنویس سریال سندباد رو در کامپیوتر اجرا کنند ، یکدفعه چطوری اینقدر اطلاعات در زمینه سرور پیدا کردند ...
242.gif

توضیحات رو می سپروم به جناب وحید که خبره این کار هستند تا اگر وقت داشتند یک توضیحی بدند در مورد انواع سرور ها و غیره ...

فقط بطور مثال برای دوستان بگم این مثل اینه که به یک نفر که داره با بولدزر گود برداری می کنه بگیم که : برو یک بیل بخر 5 هزار تومان و روزی 100 هزار تومان برای بولدزر خرج نکن ... ولی شما درست می فرمایین ...

1 : حدود 60 تا سریال رو با هزینه خودش خریده یا دانلود کرده . سریالهایی که دوستان فعال همین انجمن که قراره جایگزین نفرات مورد دار قبلی بشند ، تو لیستشون داشتند و دلشون نیومد 5 تا از سریالهاشون را به اشتراک بگذارند ...

2 : این ققنوس بی ادب و آقای ایزدی یک دوست مشترک داشتند به اسم آقای شایق پور که ایشون تو یک جایی سریال دانلود می کردند ... ققنوس بی تربیت سریالهایی را که نداشت از اقای شایق پور می خرید ولی آقای ایزدی سریالهای اشتراک رو با همون سریالهایی خریداری شده ققنوس تاخت می زد و می گذاشت تو لیست فروشش تو بازارچه ... ای ققنوس بی ادب...

3 : این ققنوس یک عادت خیلی بد دیگه هم داشت . وقتی می دید رفیقاش می خوان یک سریال را دانلود کنند می پرید وسط که من این کارو می کنم ... تا همین اواخر هم اکثر سریالها را از جیبش دانلود می کرد تا دون بپاشه و مشتری جمع کنه ولی یک دفعه طمع گرفتش !! گفت من می تونم پولدار بشم . می تونم میلیاردر بشم . بگذار بگم هر گیگ 600 تومان دانلود می کنم ... برای اینکه گندش درنیاد هم یک سروری را الکی بهونه کرد تا خلق الله رو تیغ بزنه . ولی مادام مارپل و معاون کلانتر مچش را گرفتند و مضحکه خاص و عامش کردند ...

4 : وای یادم رفت کارهای بد دیگه اش رو بگم ... این از خدا بی خبر 4 تا pc خرید و رو هر کدومشون دو تا رایتر گذاشت و با هارداش چیزی حدود 2 میلیونی هزینه کرد که یک سال دیگه نصف همین قیمت هم ازش بر نمی دارند . حالا برای چی ؟؟ برای اینکه بدبخت فقیر بود ... پدر و مادرش دو تا دبیر باز نشسته قبلی و مدیر مدرسه فعلی بودند و دستشون به دهنشون نمی رسد ... خودش هم یک مهندسی در پیت و 10 سال سابقه تدریس نرم افزار داشت و فقط بیچاره بطور میانگین ماهی 1 میلیون درامد داشت !! واسه همین اومد تو کار پخش و خطر زندانی شدن به دلیل ترویج مظاهر فساد غرب را به جون خرید تا یکشبه راه صد ساله رو بره و پولدار بشه ... ولی غافل از اینکه چشمان تیزبین مادام مارپل و ماسکی مراقبشند و یک روز این خیانتهاش رو برملا می کنند تا عبرتی بشه برای سایرین ...

دیگه نمی گم این ققنوسه چه کارهای زشت دیگه ای کرده تا بیشتر از این حالتون ازش بهم نخوره ... ولی خودمونیم عجم مدیریتی داشتند این مادام مارپل و معاون کلانتر ... خدایی دمشون گرم ... خوب شد پیداش کردند ... حتی من شنیدم با ebay ساخت و پاخت کرده و چند تا سریال رو که قرار بوده اشتراک بخره ، قیمتش را بالا برده و بعدا سهمش رو گرفته ... خدا مادام مارپل رو برای اشتراک نگه داره که دست این کلاهبردار رذل را رو کرد ...

خدایا دوستان مادام مارپل رو در انجمن زیاد کن . چون مثل اینکه یارهای ایشون تعدادشون به تعداد انگشتان یک دست هم نمی رسه ... و این موضوع یکی از دلایل بر حق بودن ایشونه چون حق و حقیقت همیشه در اقلیته ...

خدایا انجمن اشتراک را به فروم Eshterakparadise تبدیل کن تا سایه مادام مارپل همیشه بر سر کاربران باشه .

خدایا بقیه کاربران را کور یا اینترنت آنها را قطع کن که چشم دیدن زحمات مادام مارپل را ندارند ... من از طرف همه این دوستان عذر می خوام . اینها تحت تاثیر افسونهای اون جونم مرگ شده ققنوس بودند ... امیدوارم در توبه هنوز باز باشه و این دوستان بتونند بعد از سفری به یزد و تهیه اسباب خدمت ، در ذیل الطاف ملوکانه ان سرکار همام قرار بگیرند ... بالاخره بشر جایز الخطاست ...

خدایا دامنه فعالیت دوستان را به کل اینترنت گسترش بده . به امید روزی که فقط یک سایت در کل عالم با نام InternetParadise داشته باشیم ...

این برنامه طنز ، هدیه ای بود از جانب رابین هود اشتراک ، ققنوس کلاهبردار منش برای دوستانش که خیلی دوستشون داره و دلش به عشق محبت و معرفت همه شون می تپه ...

دوستدار

بدرود .

والله دلم براش سوخت ... اصلا تو این بخش و ول کن ... با این چیزایی که داری برو تو بازارچه و فروم های دیگه بفروش راحت درآمد ی هم داشته باش. موفق باشی

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
چرا همه اینجا دارن ضرر میکنن ؟ قنوس - اون خواهر فریدا و بقیه ... چیه ؟ کپی از رو سریال هایی که کپی رایت داره ثواب دار که وقت و هزینه تون رو صرف میکنین ؟ خدا وکیلی من نفهمیدم چرا .. .یکی به من بگه ... شما فقط فی سبیل الله این کارو میکنین ؟ مایه دارین؟ اصلا اینجا چه خبره ؟ من تا حالا یه بار خرید کردم از هادی

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
مدیران عزیز فعلا" حساب کتاب دقیق بر روی تخلفات مخفی ققنوس!!! رو کنار بذارند و اجالتا" به تخلف آشکار نورچشمی شون رسیدگی کنند.

باشد که در این مدت ققنوس هم بیدار شده و طریق ندامت در پیش گرفته و تمام دانلودهای اشتراک،بازارچه ،داخل فوروم ، خارج فوروم و حتی بین الملل رو با هزینه خودشان انجام دهند.

و من الله توفیق

osho

Registered User
لایک‌ها
1
درود

آن را که عیان است چه حاجت به بیان است ( به همین راحتی )

پستهای افراد مختلف از دوست و دشمن نشان دهنده وجود جریانی خودجوش

بر علیه عاملین ایجاد تفرقه در جهت رسیدن به منافع شخصیه که با مطالعه اونها

هر عقل سلیم و هر فرد آگاهی می تونه تشخیص بده حقیقت رو ، از آنچه در پوشش

حق به جانبیه عوامل معلوم الحال است .

من هادی عزیز رو در حد یه کاربر می شناسم ، نه با ایشون فوتبال بازی می کنم

و نه تا حالا دیدمش تنها یه سریال در قالب مشارکت ازشون خریداری کردم ، اما . . .

( در جواب این لفافه پوشان باید بگم کور خوندی بچه ( preload ) یا هر چیزی که هستی باش

نمی زاریم تو و اربابات ( با پوزش از خانم فریدا : من آدم نمک نشناسی نیستم ) و سایر ذینفعان منفعت طلب به

اهدافتون برسید .

برو تو همون بازارچه دستفروشیتو بکن ، انجمن اشتراک لیاقت می خواد و جیگر

که تو پستات ثابت کردی هیچ کدومشو نداری ، فقط حرف مفت می زنی .

بساته دست فروشا اینجا نیست پسرم ، جول و پلاستو جمع کن ، وگرنه با بیل

جمعش می کنن .)

اینجا خرد جمعیه که زبان گشوده و جوابتو ده برابر قدو قوارت داده .

frog

Registered User
لایک‌ها
36
عزیز اینجا تاپیک مشارکت هستش و نه خرید و فروش .

آخه کدوم منفعت دوست عزیز اینکه روزی 16 ساعت بشینی و بدون چشم داشتی برای دیگران DVD رایت کنی !

همه چیز که سود و منفعت نیستش .

--------------------------------------------------------

فقط امیدوارم دوستان با کمک هم سعی کنیم این آتیش رو خاموش کنیم نه اینکه خودمون هم هزیمش بشیم .

بدرود .

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
يک نکته که من زياد شاهد هستم پشت سر هم تکرار ميشه ، يکی از دوستان هم ديروز توی pm گفتن:

من نه از کسی حمايت ميکنم، نه ارباب کسی هستم، ...

اگه جايی من از کسی حمايت کردم، لطفاً نشون بدين. من با همه کاربرها (به جز 3 نفر، که دلائلش هم واضح هست) يکسان برخورد ميکنم.

لطفاً ديگه از اين عناوين برای اشاره به شخص من استفاده نکنين.

( با پوزش از خانم فریدا : من آدم نمک نشناسی نیستم )
اصلاً قابل شما رو نداشت! خواهش ميکنم.

اگه بازم کمک خواستين در خدمت تون هستم.

amirhomayoun

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان من نه کاربر فعال PT هستم نه ghoghnuse رو بیشتر از شما میشناسم. ایشون لطف کردن یکی دو مرتبه چند سریال رو برام فرستادن با کیفیتی که من واقعا تحسین میکنمش و با قیمتی که مایه شرمندگیه گفتنش. بنا به همین برخورد اندک و با خوندن 3-4 صفحه آخر این تاپیک حق رو به ایشون میدم. این دوستی هم که کاربر بخش بازار و فروش و پول و اینها هستن اگه بجای آتش افروزی در بخش مشارکت به بخش فروش برسن احتمالا سود بیشتری نصیبشون میشه. (و ضرر کمتری نصیب ما)

ضرورت وجود دکمه "سپاس" اینجاست. اگر میشد از پستها تشکر کرد همه متوجه میشدند که هر کاربری چقدر طرفدار داره و اینجوری جلوی گرد و خاک کردن های بیش از حد احتمالا گرفته میشد.

پ.ن.) من تعجب میکنم ... وقتی یه نفر به صورت حرفه ای میتونه جزء نقاط قوت یه انجمن باشه مدیران بایست جلوی دلسرد شدنش رو بگیرن. این تاپیک نامش هست "انتقاد ها و پیشنهادها" قرار نیست بحث بشه توش که. به نظر میاد که وقتی کسی پیشنهادی داد یا انتقادی مطرح کرد یکی از دوستان مدیر بایست بررسی کنه و جلوی اظهارنظرهای شخصی رو بگیره.

navid_k

Registered User
لایک‌ها
43
سلام به همه دوستان

242.gif

دوستدار

بدرود .

25r30wi.gif

احسنت ! هادی ، برادر طبع طنزت خیلی خوبه ها ! من یه جورایی دستی در طنز دارم ، طبع طنزت از سردبیر ماهنامه ی ما که بیشتره :D هر وقت سرت خلوت تر شد دستی هم به طنز برسونی خوبه ها ! چاپ کردنش هم با من
Laie_81.gif
(البته اگه همین الان مشغول نباشی)
خوب عذر میخوام از حاشیه !

هادی جان من گله دارم ازت !
شما چرا جواب میدی به همچین حرفهایی؟؟ مگه کسی به شما شک داره ؟
اصلا این حرفها دیگه ارزش جواب دادن نداره !
بعد میگن هادی توهین میکنه ! هادی اگه میگه به طنز انتقاد میکنه !
در صورتیکه الان یکی دو نفر دارن در کمال وقاحت و جدیت حرفهایی میزنن که از صدتا فحش بدتره !!!!

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
چه تاپیک زشتی!توش میشه راحت به یکی هر چی میخوای بگی !به نظر من این تاپیک نفرت انگیز ترین تاپکیه که تا حالا دیدم!
65.gif

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا