برگزیده های پرشین تولز

انتقادات و پيشنهادات بخش مشاركت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

nemesissoso

Registered User
لایک‌ها
0
نکته دوم :
در مورد بحث های مربوط به بخش انیمیشن ، کسانی که انگ نابود کردن بخش را می زنند آیا تا به حال به این فکر کرده اند که بخش انیمیشن از کجا بوجود آمده؟؟؟؟ آیا غیر از این است که گروهی از کاربران با فعالیت در تاپیک "معرفی انیمیشن های جدید و قدیمی دنیا" http://forum.persiantools.com/t35042.html باعث تبدیل شدن تاپیک به بخش شدند؟؟؟؟ پس چرا بعد از گسترش بیشتر ، این بخش نباید به صورت فروم مستقل دربیاید؟؟ آیا باعث سرافکندگی pt است که یک فروم تخصصی انیمیشن به زبان فارسی را تحویل اینترنت داده؟؟؟؟
دوست خوبمان mmx_2020 در بالا گفته اند که "همون کسی که تو بخش انیمیشن جیره بندی گذاشته بود و برای بخش اشتراک هم میخواست سهمیه تعیین کنه الان دایه دلسوز بخش شده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" با توجه به تاپیک "فهرست اعضای گروه انيميشن پرشين تولز و نحوه استفاده از آرشیو آن" http://forum.persiantools.com/showthread.php?t=83443 سهمیه بندی را من انجام دادم و به خاطر ندارم که در بخش اشتراک همچین موضوعی را پیش کشیده باشم!
در مورد سهمیه بندی آیا کسانی که در این سهمیه بندی بودند ناراضی بودند؟؟؟ احتمالا تعدادی از دوستان ناراضی بودند که چرا کم است و... اما همیشه در وقت معین به سفارش خود رسیدند. نه مانند دوستانی که در تاپیک ایشان: "پخش کلیه کارتونهای من بدون محدودیت" http://forum.persiantools.com/t83871.html که در پست اول گفته اند:"زمان دریافت مجموعه ها هم بنا به تعداد و سیستم پستی متغير است من 3 روزه و در صورتي تعداد سفارشات خيلي زياد شود يكهفته بعد از درخواست ميفرستم ." 2 ماه برای رسیدن بسته های خودشان انتظار کشیده اند؟؟؟؟
در ادامه گفته اند: "من وقتی رفتم بهشون پیشنهاد همکاری دادم جواب جالبی دادند تو پست دوم تاپیک من هست .کلیه کارتونهایی رو که دارید (400 دیسک ) برای ما بفرستید ماهی 10 دیسک بگیرید ." این حرف را من که مسئولیت جیره بندی(سهمیه بندی) را بر عهده داشتم به ایشان زدم یا یکی دیگر از پخش کننده ها؟؟؟ دوست عزیزمان mahsa_nini که از کاربران عادی pt هستند به ایشان گفته اند:" انگار من زودتر از بقيه رسيدم
راه حل عادي :
ليست رو به يكي از توضيع كننده ها بدين هرچي رو كه نداشته باشن از شما ميگيرن
به تعدادي كه گرفتن واستون ميفرستن .
بقيه رو هم طبق سهميه دريافت ميكنيد.
===========
شرمنده كه زودتر از بزرگترا جواب دادم "
پس چه کسی این موضوع را به ایشان گفته؟؟؟؟
انیمه های Yu yu hakusho , naruto , kenshin را هم که از بخش انیمیشن تهیه کرده اند و در مقابل آن چیزی به آن بخش نداده اند.
در ادامه بازهم گفته اند:"آلان چند ماهه که دارم با هزینه شخصی ماهیانه تعداد زیادی کارتون دانلود میکنم و منتی هم نمی گذارم ولی لااقل دیگه متروکه شدن بخشی رو که کاربرهاش تو صف جیره بودند رو گردن من نیاندازید." تا جایی که من اطلاعات دارم اکانت هایی که ایشون برای دانلود استفاده می کنند را مدیر بخش linghuchong برای ایشان تهیه کرده و هزینه ای هم دریافت نکرده.
ایشان در تاپیکشان گفته اند که " اما من وقتي به بخش .... مراجعه كردم منو پذيرفتن ولي منو اول فرستادن پيش جناب دني ايشون فرمودن كارتونها رو ميزنن و من 2 هفته منتظر شدم و بعد دو بار بهشون PM زدم ولي ايشون چون سرشون شلوغ جوابي ندادن من به
جناب فريدا PM زدم گفتند به جناب روزبه PM بزنم من ليستم رو براي ايشون فرستادم ايشون فرمودن فقط يكي از درخواستهاي من دستشون است من هم PM ايشون رو براي جناب فريدا فرستادم ايشون هم گفتند برم پيش جناب سهراب كه اينجا من واقعاً‌ رنجيدم چون وقتي به ايشون PM زدم ايشون به من گفتند سهميه 2 ديسك و اسم مشخصات و .. رو بديد تا بريد تو نوبت من تو PM به ايشون گفتم كه جناب فريدا به من گفتند به شما مراجعه كنم خلاصه داستان اينطوري تمام شد كه جناب دني كارها رو براي من فرستادند و من هم كه ليستم رو تو تاپيك گذاشتم و گفتم حاظرم اينارو با شما Share كنم هم اصلاً فراموش شدم شما خودتان قضاوت كنيد ."
من تا به امروز از ایشان نه pm و نه email دریافت کرده ام!!!!

ایشان توسط daneel olivaw به طلایی ارتقا کرده بودند و بدون در اختیار گزاشتن انیمه یا پرداخت وجه از ایشان هم dvd دریافت کرده بودند.

در مورد متروکه شدن بخش انیمیشن، اگر توهینهایی که به من و دوستان دیگر شد را به خاطر داشته باشید متوجه علت دل سرد شدن من به عنوان کاربر می شوید.
دوست خوبمان fandogh هم به نکات دیگری اشاره کردند​

nemesissoso

Registered User
لایک‌ها
0
نکته سوم:

در مورد اشتراک ، تا به امروز من در اشتراک خیلی از مجموعه ها شرکت داشتم (چه در خرید و چه در دانلود) و پخش کننده 5 سریال هم بودم. و هنگامی هم که از پخش کناره گیری کردم با هماهنگی مدیر ارشد live for what و به علت مشکلات شخصی خودم بود و هیچ کجا هم اشاره ای به مشکلات خودم نکردم.
سریال هایی که من تا به حال پخش کرده ام اینهاست:

1-پرستاران
که با مشارکت دوستان زیر تهیه شد:
Asura
Behdad_web
Azhy
Mad
Mtvideos
Roky
Lucky15000
Whos
Elenazokaei
Saeidalizadeh
shvalaie
Zirnevis
Dixie chicks
Brader shian
soroush_mahdavi
Ghoghnuse
saqar
amaranth
Linhu
علی یار
S41M4
Nahidea
Prelude2love
Alex10_m10
Domrul
دو سهم linghuchong
سه سهم خودم
و دوستان زیر هم هنگامی که من پخش را بر عهده داشتم از من این سریال را دریافت کرده اند:
m_d_1980
Phn_uk

2-Hornblower
که 6 قسمت آن را linghuchong دانلود کردند و دو قسمت باقی مانده و کتاب های آن را خودم دانلود کردم

3-جنگجویان کوهستان
که آن را linghuchong دانلود کردند

4-انیمه سندباد
که اسما با مشارکت دوستان زیر تهیه شد :
Linhuchong
Saheljunior
amaranth
Manisha
Hamid77
Mypersian
Fade-to-black
MMX_2020
Zirnevis
Mahmoodi
دوست آقای Mahmoodi
Mahiar0
Smiley
DoctorX
Baghlani.s
Roozbeh33
Leila_t
Asura
Info-free
Neoboy2010
Sohrabkhan
Domain
nemesissoso
Brader Shian
Captain7ir
Ali9999
ولی هزینه آنرا linghuchong از جیب پرداخت کردند و هنوز دوستان زیر سهم خود را پرداخت نکرده اند:
Manisha
Hamid77
Fade-to-black
MMX_2020
Mahmoodi
دوست آقای Mahmoodi
Mahiar0
Baghlani.s
Neoboy2010
Captain7ir
ali9999

5-انیمه مسافر کوچولو
که اسما با مشارکت دوستان زیر تهیه شد:
Zirnevis
mahmoodi
Ghoghnus
little prince
Amaranth
Mypersian
Daneel Olivaw
Asura
Saheljunior
mahsa_nini
Jini
Domain
Manisha
Info-free
Brader Shian
nemesissoso
Sohrabkhan
Linhuchong
Captain7ir
Leila_t
Ali9999

ولی هزینه آنرا linghuchong از جیب پرداخت کردند و هنوز دوستان زیر سهم خود را پرداخت نکرده اند:
mahmoodi
Ghoghnus
mahsa_nini
Jini
Manisha
Captain7ir
ali9999
mmx_2020

در این میان دوستمان ghoghnuse مبلغ 4000 تومان از سمت دوست دیگرمان mmx_2020 به صندوق اصلی بخش نزد daneel olivaw پرداخت کرده اند.

مبالغ اضافه ای که از سه سریال تهیه شده به صورت اشتراکی پیش من مانده به این شرح است:
سریال پرستاران 2 نفر هرکدام 11200 تومان جمعا 22400 تومان
سریال سندباد 31 نفر هرکدام 2600 تومان جمعا 80600 تومان
سریال مسافر کوچولو 18 نفر هر کدام 1300 تومان جمعا 23400 تومان
جمعا 126400 تومان
هزینه ها:
ارسال سریال پرستاران برای آرشیو 41 دیسک dvd و 16 دیسک divx (سری 1 تا 4) جمعا 57 دیسک هر کدام 350 تومان جمعا 19950 تومان
ارسال سریال های کارتونی فوق برای پخش کننده شهرستان و آرشیو 26 دیسک هرکدام 350 تومان جمعا 9100 تومان
هزینه اولیه پرداخت شده توسط linghuchong برای سریال های کارتونی فوق 123$ کانادا به قیمت امروز طبق قیمت بانک ملی http://www.bmi.ir/Fa/curr.aspx هر دلار 943.9 تومان جمعا 116100 تومان

جمعا 145150 تومان
مانده حساب منفی 18750 تومان

لازم به ذکر است که فصل 5 سریال پرستاران هم با هر دو فرمت dvd و divx جمعا 14 دیسک برای ghoghnuse ارسال شد(به جای آن من از ایشان سریال های امپراطور دریا 5 دیسک ناپلئون 2 دیسک و کنت مونت کریستو 2 دیسک را گرفتم)
این مبلغ ذکر شده را من از جیب خودم پرداخت کرده ام و بخش اشتراک باید آن را به من پرداخت کند!!!!

ویرایش:
من در محاسبات سهم خودم از ئو سریال کارتونی را منظور نکرده بودم
از مجموع مبلغ 3900 تومان سهم خودم کم می شود

nemesissoso

Registered User
لایک‌ها
0
نکته نهایی
دوستانی که در اینجا وارد بحث شده اند در سه گروه قرار می گیرند:
1-کسانی که به هر نحوی یکی از طرفین بحث هستند مانند ghoghnuse , linghuchong , prelude2love , rax و سایر دوستان که من به خودم این اجازه را دادم که خودم را نیز در این گروه قرار بدهم.​

2-کسانی که از اعضای فعال بخش هستند و به نحوی زینفع در این بحث مانند هستی و osho و دوستان دیگر.​

3-کسانی که یا در این بخش فعالیت جدی ندارند و یا از اعضای قدیمی فروم محسوب نمی شوند مانند vahid121 , kuchulu , navid_k , omid_60 و غیره.​

دوستانی که در گروه سوم قرار دارند (به نظر من) به علت عدم آگاهی کامل از سابقه این بحث و در جریان قرار نداشتن نباید در این بحث ها شرکت کنند و از کسی طرفداری کنند.​

Sir Vahid

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
4,575
عآليست از نام مولا علی و حق و ... هم کمک بگيريد شايد فرجی شد !

دوستان لطف کنند به اينجا و اینجا و اینجا نگاهی بيندازند

جناب آقاي كاربر فعال بازارچه!!:)
منظور شما چيست؟ شايد مي خواهيد بگوييد من عامل اين ها هستم.و از اين حرف ها ؟
آقاي محترم چي شد حرف هاي من حرف حق است كه ناراحت شديد؟:D:blush:
در ضمن شما كه پير بازارچه هستيد بفرمائيدبه تاريخ عضويت من نگاه بندازيد. :lol:
برادر عزيز كسي با نهايت20 پست عامل كسي نيست. من وقتي از اين دو بزرگوار (هادي و وحيد عزيزم((به كوري چشم بدخواهان )) )محبت ديدم و يكرنگي ديدم و صداقت ديدم بايد بگويم ((هاي وحيد )) ((هوي هادي))؟؟!!!!
يا بگويم هادي آقا و وحيد جان ؟ انصاف كجاست؟
نكنه فكر كرده ايد كه بايد به شما بگويم prelude2love خوشكلم و ناز نازيم:lol::lol::lol:
برادر گرامي انسان بنده محبت است شما اگر اين را درك نكرده ايد چه بگويم كه نرود ميخ آهنين در سنگ:eek: واگر ميدانيد
كه فكر مي كنم انشاءالله مي دانيد پس چرا تهمت مي زنيد؟
در ضمن دوستان - شما فكر مي كنيد كسي كه كاربر فعال بازارچه است مي توانداز اعضاي فعال بخش اشتراك باشد؟!!!!!!:lol::lol::lol:
دوست عزيزم آقاي prelude2love عزيز شيطنت بس است.:f34r: شما فكر كرده ايد ملت شعور ندارند؟ خوب را از بد تشخيص نمي دهند؟
پس شما به خدا يي كه مي پرستيد اين قدر اختلاف نيندازيد. من نمي دونم هدف شما چيست ؟:cool:

كاربران عزيز به نظر شما من با 20 پست مي توانم از طرفين دعواباشم؟اصلا من چه احتياجي دارم كه از كسي طرفداري كنم؟خدا مي داند من به عنوان يك بي طرف و به عنوان يك كاربر عادي نظرات خود را گفتم و اعتقاد دارم ملت به فضل الهي آن قدر مي فهمند كه حق چيست و ناحق كيست. بر خلاف نظر آقاياني كه فكر مي كنند ملت نمي فهمند و مي شه سرشان رابا چرب زياني كلاه گذشت و قيافه حق به جانب گرفت.
من از تمامي دوستان حتي آقاي prelude2love به علت اين كه نظرم را گفتم عذر خواهي مي كنم اگر خلاف ادب بود.:)

حالا نمي دونم باز چه تهمتي قرار است به من از طرف prelude2love عزيز زده شود.:D

در پناه حق باشيد.

Daneel Olivaw

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
31
من نمی دونم چرا زمانی که از مدیرا بازخواست میشه کسی مشکلی با شفاف سازی نداره، ولی با یه درخواست ساده برای شفاف سازی سر قضیه قیمت دانلود همه موضع گرفتن
puzzledsmile.gif

این قضیه هزینه دانلود از وقتی اولین بار مطرح شد دغدغه شخصی من بود، ولی چون با داشتن اینترنت دایال آپ و عدم امکان دانلوداز هزینه سرور خبر نداشتم، هیچ بحثی رو مطرح نکردم.

ولی دیروز پی امی بهم رسید که یکی از بچه ها - یه فرد بی طرف، نه مدیر یا کس دیگه ای - در مورد این مساله کسب تکلیف کرده بود.

واقعا خواهش بزرگیه که جناب ققنوس در این مورد شفاف سازی کنن؟ لحن من بی ادبانه و توهین آمیز بود؟ اگه اینطوره بگین دقیقا کجای پست من بد و توهین آمیز بود که تصحیحش کنم!

از من خواسته شد ریز مبالغ مشاکتی که تا حالا گرفته شده رو ارائه بدم منم گفتم میدم. چرا باید سر یه درخواست ساده ما از ایشون انقدر بحث به پا بشه؟

مگه هر بار که درخواستی از ما میشد و ازمون خواسته میشد مطلبی رو شفاف سازی کنیم یا براش قانون دقیق بذاریم ما بهانه میاوردیم و طفره می رفتیم؟ غیر از اینه که هر بار به درخواست ها عمل کردیم حتی با وجود اینکه بیشتر مواقع با لحن بسیار بسیار بد و توهین آمیزی مطرح شده بودن؟ نمونه ها کم نیست: زمانی که من توی تاپیک آلفرد هیچکاک نظرم رو گفتم که 30 تومن اضافه بابت دی وی دی اریجینال زیاده و تا حالا این کار انجام نشده، با وجود اینکه به انواع باندبازی ها و پارتی بازی ها متهم شدم، تاپیکی زدیم و یه روال مشخص برای این قضیه تعیین کردیم و نتیجه کاملا خلاف نظر من شد ولی هیچ مخالفتی نکردم.

بعد از ماجرایی که برای ایجاد تاپیک خرید یکی از سریال ها توسط فریدا زده شد و ایشون متهم شد که داره از قوانین تخطی می کنه (در حالی که 2 تا تاپیک دیگه هم با فاصله کمی زده شد و کسی معترض نشد!) اومدیم یه روال مشخص برای ایجاد تاپیک تهیه سریال ها گذاشتیم.

حالا هم که ریز مبالغ دریافتی خواسته شده و لحن بیان معنیش اینه: شما دارین این وسط مبالغ هنگفتی که حق کاربران هست رو می خورین! اعتراف کنین! من باز اومدم گفتم ریز مبالغ رو قرار میدم.

یه کم انصاف بد نیست. اگه اون پی ام به دست من نرسیده بود توی این شرایط این مساله رو مطرح نمی کردیم. ولی وقتی برای کاربرها شبهه پیش اومده، حتی اگه جرات ندارن اینو با صدای بلند بیان کنن، شبهه باید برطرف بشه. نه توهینی شده نه بی انصافی. یه درخواست ساده برای رفع شبهه و تعیین روال دقیقه. همین و بس.

حالا دوستان عزیز می تونن موضع بگیرن و این مورد رو به 1000 مورد دیگه مربوط کنن و به ما انواع و اقسام نسبت ها رو بدن و بازم این مورد رو مطرح کنن که ایشون به گردن همه ما حق دارن. بله ایشون به گردن ما حق دارن، خیلی سریال ها رو به اشتراک گذاشتن که خود من استفاده کردم، دانلود خیلی از سریال ها رو انجام دادن، ولی تمام این مسائل ربطی به یه درخواست ساده که بارها موارد مشابهش رو توی همین بخش شاهد بودیم نداره. میشد هم به جای اینکه بگیم: تو اصلا می دونی هزینه سرور و دانلود و ... چقدر میشه! یه جواب روشنگرانه بدیم تا شبهه ها برطرف بشه. درخواست بزرگیه واقعا؟

دوستان عزیزی که گفتن براشون مهم نیست که این مساله مشخص بشه و صرف قضیه دانلود شدن مهمه؛ ممکنه برای شما مهم نباشه، ولی برای افراد دیگه ای (کسانی که هیچ گونه دشمنی و غرضی نسبت به جناب ققنوس ندارن و تا حالا هم برخوردی با ایشون نداشتن!) سوال پیش اومده و ما فقط سوال اون عده رو منتقل کردیم. جناب ققنوس می تونن اگه مایلن به جای یه جواب ساده، بازم اعتصاب کنن و از این سوال در جهت تخریب شخصیت مدیران استفاده کنن. ولی طفره رفتن از جواب از دید من فقط یه معنا می تونه داشته باشه.

ببخشيد، قوانين اينجا كجاش گفته ما نميتونيم پول بگذاريم رو هم، بديم يك سريال تو بازارچه دانلود شه؟ اينم بگذاريد به همون حساب. تازه قبل از وحيد كه گيگي 1200 تومن براي تورنت ميگيرن، ما بايد لااقل گيگي 1800 ميداديم و كارمون هم انجام نميشد!!!! حالا براي پرداخت گيگي 600 تومن، چه سودي جز ضرر ممكنه تو جيب كسي بره؟

من يك چيزو ميدونم، اينجا بخش اشتراكه، بخش خيريه كه نيست كه يك نفر همه هزينه ها رو متحمل بشه. در ضمن ما خودمون اگر احساس كنيم بايد در مورد دريافت پول شفاف سازي بشه، خودمون هم ميتونيم سوال كنيم. احتياجي به برادر بزرگتر و وكيل و وصي هم نداريم.

آمادئای عزیز، حرف من اصلا ناقض حرف شما نیست! کسی نمیگه برای دانلود سریال پول نگیرین! میگیم مشخص کنین، طبق روال باشه، قانونمند باشه. یه دانلودر بازارچه یه هزینه مشخص بابت هر گیگ می گیره و همیشه هم همونقدره. توی بخش مشارکت تا حالا هزینه ای گرفته نمیشد. اگه قراره از این به بعد گرفته بشه، یه روال مشخص میذاریم براش، محاسبه قیمت میشه، توی قوانین گذاشته میشه، و در مورد همه سریال ها اعمال میشه.

من می گم جایی که اعتراضی نشده چرا باید پیگیری بشه ولی جایی که اعتراض شده پیگیری نمی شه؟؟؟؟!!!!

سلام
هستی عزیز راست میگن...
دنیل جان، اگه کسی مشکلی داشت با دانلود گیگی 600 خب یا کنار میرفت از مشارکت کننده ها یا میگفت...مگه کسی اعتراضی کرده؟؟؟
من که انتظار ندارم دوستان با هزینه شخصی و به خاطر چشم و ابروی من خودشون متحمل هزینه بشن...هر چند ملت ایران ذاتا اینجوریه ها...اگه کسی لطف بکنه در حق من ، کم کم اون لطف میشه وظیفه و باید انجام بده...
من دقیقا میدونم ریال به ریالی که به هادی دادم صرف چی شده...مشکلی هم ندارم...ولی میدونم هنوزم من به هادی بدهکارم...خیلی بیشتر از این حرفها...

شاد باشید

همونطور که گفتم اعتراض شده ولی در پی ام. این که بگیم یکی مشکل داره میره کنار که نشد راه حل :blink: منم که توی پست قبلی گفتم: هر کسی تا حالا مجانی دانلود کرده لطف کرده و وظیفه اش نبوده. ولی اگه قراره هزینه ای گرفته بشه، مشخص و دقیق و طبق روال باشه.

اطلاع از حساب کتاب مبالغ اضافی باقیمانده از هزینه خرید یک سریال و مبالغ اضافی اشتراک که بعدا" دریافت میشه چی؟؟ اینم جزو حقوق کاربران بخش محسوب میشه یا خیر؟

بله این مورد هم مثل مرد دانلود حق کاربرانه و منم گفتم که میدم.

دنی عزیز

مدتیه این پستها رو می خونم و کلا تاسف می خورم

امیدوار بودم با درایت مدیران این مشکل حل شه ، اما در این پست بالای( قرمز شده ) شما نکته بسیار

ظریفی نهفته است که مایلم به عنوان یک کاربر من رو روشن کنید که هدف فرد مورد نظر چیه ؟

تا در صورت سوء نظر ایشون به اندازه کافی ازشون فاصله بگیریم !

لطف کنید برای همه کاربرایی که این مطالب رو مدتهاست می خونن و از دوست گرفته تا دشمنان این فرد و افراد رو

می شناسن مشخص کنید هدف شما و دوستانتون ( خانوم فریدا ) از این همه گوشه و کنایه و انواع

اقسام صناعات ادبی و کش دادن این بحث چیه ؟

توی پست قبلی هدف ایشون رو گفتم و نیازی نمی بینم توضیح بیشتری بدم.

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
متاسفانه مدتي نبودم و فكر ميكردم قضيه حل ميشه!

اما متاسفانه پستهايي خوندم
كه توهين به شعور جمع و زير پا گذاشتن اصول تنها نكته اونها بود

و بسيار متاسف شدم كه عده اي بدون اطلاع دقيق دست به قضاوتهاي اشتباه و تخريب همديگه زدن

اين روند ادامه دار نخواهد بود!
براي من اصولي كه به خاطر اون اين بخش درست شد از همه چيز مهمتر هست!

اصلآ دوست ندارم اين مطلب رو بگم!
اما مدير ارشد اينجا من هستم و اگر تشخيص بدم كه اصول زيرپا گذاشته ميشه درش رو تخته ميكنم!

برام مهم نيست كه كي اينجا چي كار كرده؟!
كي شروع كرده؟
كي تموم كرده!؟
چرا كرده؟! چرا نكرده؟!

مهم روح مشاركت هست!
روزي مديري به طعنه ازم پرسيد چندتا سريال دانلود كردي يا چندتا سريال پخش كردي و ....

جوابشون رو ندادم!

الان ميدم ، اينجا جلوي دوستان عزيز ديگه!

هدف ترويج روح مشاركت بود!
هنر اين بود كه بدون دخالت مستقيم خودم! كاري كردم كه صدها نفر از سود اين هدف بهرمند بشن!
دخالت هم نكردم كه فردا نگن دوقرون برداشت يا يه قرون گرفت!

هر كس هر كاري كرده براي روح مشاركت (100% همه ازش سود ميبرن اما هدف اصلي مهم هست)
بدون منت و چركه انداختن كه فلان كار رو كردم و بهمان كار رو نه!
دستش درد نكنه!

اگر خلاف اين هست!
برن يه بخش ديگه! يه فروم ديگه! يه دنياي ديگه .....

اين كه اين بحث ها شده و اين حرفها گفته شده تا الان!

نشونه خيلي بدي نيست
بحث تا حدي احساسي شده به نظر ميرسه وضعيت جنگي برقرار هست

اما از الان به بعد نبايد اين جوري باشه

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720
آمادئای عزیز، حرف من اصلا ناقض حرف شما نیست! کسی نمیگه برای دانلود سریال پول نگیرین! میگیم مشخص کنین، طبق روال باشه، قانونمند باشه. یه دانلودر بازارچه یه هزینه مشخص بابت هر گیگ می گیره و همیشه هم همونقدره. توی بخش مشارکت تا حالا هزینه ای گرفته نمیشد. اگه قراره از این به بعد گرفته بشه، یه روال مشخص میذاریم براش، محاسبه قیمت میشه، توی قوانین گذاشته میشه، و در مورد همه سریال ها اعمال میشه.

بنده خدمتتون عرض كردم:

شما مثال بياريد كجا ريز مبالغ به صورت شفاف مطرح نشده؟ در چند سريالي كه بنده خودم داوطلب پرداخت شدم، هزينه اي بابت سرور، اكانت و چيزهاي ديگه گرفته نشد، مگر دانلود (تازه اونهم كارهايي كه به علت حجم زياد كارهايي كه فعلا در حال دانلود بوده، محول شده به بازارچه)، كه اونهم بهمون دقيقا گفته شد چقدر كار به دانلودر محول ميشه، عدد ضربدر 600 شد و سهم همه مشخص شد. من شخصا احتياجي به شفافيت بيشتر از اين ندارم، دوستاني هم كه داوطلب پرداخت هزينه بودند، اگر سوالي در اين زمينه داشتند مسلما ميپرسيدند.

كجاي اين مسئله ابهام داشته كه احتياج به شفاف سازي داشته باشه؟ شما از مشكلات قبلي ما چيزي كه حل نكرديد هيچ، اومديد به مسائلي اشكال ميگيريد كه با رضايت كاربران صورت گرفته. افراد داوطلب شدند. كسي ما رو مجبور به مشاركت نكرده بود...

DarePit

Registered User
لایک‌ها
0
جناب آقای ایزدی واقعا شرمنده ، من هیچوقت نتونستم در مقابل حرفای شما کوتاه بیام و نخواهم تونست.

محمد جان این رو به شما قول میدم اگر یه تاپیک رای گبری راه بندازیم اسمشم بزاریم "بهترین گزینه برای حذف(بیرون انداختن) از بخش اشتراک" و اسم تمام اشخاصی رو که شما دوست دارین رو توی گزینه ها + اسم شما رو بزاریم ، شما بیشترین رای رو میارین !
پس با این وجود فکر نمیکنم حرف های شما حتی ارزش خوندن هم داشته باشه ! چه برسه که یکی مثل من بیکار(البته توهین نشه به دیگر دوستان ، اونها هم حتما نتونستن در مقابل حرفهای سود جویانه ایشون کوتاه بیان) بخواد بیاد جواب شما رو بده !

ضمناً : مگه نميگيد حجم دانلود زياد شده که هزينه اي شده ؟ ، کمش کنيد ، آقا ، ما نميخوايم ، هر ماه 200 گيگ بزاريد واسه ما ( که نميزاريد ، و اينها همش imagine هايی است که شده باور هاتون !) 100 گيگ بزاريد

آخه شما چه کاره ای که از طرف جمع صحبت میکنی ! هرچی هستی برای خودت تو بازارچه هستی ! جالبه که اونجا هم کسی قبولت نداره !

از من پرسيده شد که دانلود سريال چقدر سخته : بايد بگم که دانلود اگه روی روال بيفته خيلی هم ساده است . هيچ کدوم از کاربرا از ترس اينکه دانلود داره قطع ميشه ، پست التماس معابانه به جناح متشوش کنندهٔ جو نزنند لطفاً !

این یکی رو فکر کنم امیرفرخ عزیز جوابتون رو داد.
میگم شما برای پخش نقشه چیده بودی حالا برای دانلود هم داری .... !

بازم ميگم دوستان از اين تهديد ها نهراسند ! ، بنده سعی ميکنم ، تا جايی که ممکنه ، اينگونه تهديد ها رو جبران کنم ، مثلاً کمک شديد در پخش ، کمک شديد در تهيهٔ سريال و ...

محمد جان شما در مورد کاری که در قبالش پول گرفتی تعهدی نداشتی چه طور حالا میتونی در کاری که به قول خودتون بدون سود باید انجام بشه تعهدی داشته باشی !!! اون موقع که تازه اومده بودم تو اشتراک نمیدونم چند ماه پیش میشه اما همون اول یه سفارش فیلم به شما دادم ، اگه یادت باشه شما حدود 10 فیلم برای من نزده بودی (یعنی ده فیلم کسری داشت سفارش بنده) ، البته به اطلاع حضار گرامی برسونم که هنوز اون 10 فیلم به دست بنده نرسیده چون ایشون به من گفتن با سفارش های بعدی براتون میفرستم !!! :دی

حالا چه طور میخوای جوابگوی این همه درخواست باشی ! نمیدونم والا !!

کسی به ايشون اجبار نکرده که قبول کنند ميتونند نکنند ، اونوقت من مجبور ميشم قبول کنم ،و يا امثال من !

حداقل این قدر تابلو نگو ، بابا میدونیم تو برای پخش نقشه کشیدی !!
آها ، شاید هم میترسی سریال ها رو برای پخش به تو ندن ، البته بعید هم نیست بهت ندنا(آخه صلاحیت که نداری ، فقط اسم کاربر فعالی داری که اونم با زدن پستهای بی ارزش و نیم خطی بهش رسیدی) ، مواضب باش !

آقا شما تا 5 روز پيش آواتار ققنوس رو گزاشته بودی تو امضات من که گفتم ، برش دار و کورکورانه از کسی پيروی نکن ، برش داشتی ! حالا خودت بگو

اجازه هست من بگم ؟

آخه به شما چه ، کی با امضاش چه کار کرده !

من اينجا اعلام ميکنم ، که اشتراک هيچ مشکلی نداره ، لازم باشه ، همهٔ سريال ها رو خودم . با همون شرايط هادی پخش ميکنم ،. (البته ايشون هدفشون آبی کردن آسمان و دريا بود ، من فرض کنيد ، هدفم پوله ، مهم اينه که با همون شرايط و همون کيفيت پخش ميکنم ) پس لطفاً کاربران low و دنباله رو نترسند و پست پشتيبانی کننده نزنند

باز شما از طرف خودت حرف زدی ! زشته آخه نکن این کارو
تو با شرایط هادی پخش میکنی !؟؟؟
happy0196.gif
وای دلم ، مردم از خنده

من اسم همشونو نوشتم ، و اگه بگم کی ها بودند ،. خندتون ميگيره !

آخ جون
اسم من هم هست ؟ :دی

اضافه میکنم اگه قرار باشه اشتراک بیوفته دست تو و امثال تو خودم به شخصه اشتراک رو میبوسم میزارم کنار.

پ.ن: با کلی حرفای ناگفته (البته به غیر از اونایی که امیر فرخ اضافه کرد :دی ) .....

سپاسگزارم.

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
سلام خدمت همگی

اين چند روز همه دارن از مدير ها حساب 10-20 تومان پول رو ميخوان که واقعاً برام جالبه که چقدر مهمه! من وقتی کلی خريد برای اين بخش کرده بودم و نزيديک 400-500 دلارم دسته شماها بود از اين کارا نکردم!
جالبتر اينه که من به بخش بدهکار که نيستم هيچ طلبکار هم هستم. محاسباتش هم که پايين اومده!

به هر جهت اين نشونه اعتماد بيش از حد و ارادت همه کاربران عزيز اين بخش نسبت به ماست و جواب اعتماد متقابلی هست که ما (به شخصه خوده من) نسبت به اونها داشتيم!!! خيلی خيلی از همگی ممنونم

و اما حالا که بازار حساب و کتاب گرمه چرا من هم يه کم حساب و کتاب نکنم؟؟؟!!!

البته اين بيشتر به خاطر سيل pm هايی هست که من دارم و از من داره سوال ميشه صيغه اين هزينه های جديد چيه؟!

خوب اگه چند وقت پيش هم از من در مورد server و مخارجش ميپرسيدين، هيچ جوابی برای گفتن نداشتم چون چيزی در اين رابطه نميدونستم ولی اين چند وقته که خودم هم درگير خريد و راه اندازی server بودم، به اندازه کافی اطلاعاتم بالا رفته که بتونم جواب دوستان رو بدم.

خيلی ساده ما 2 نوع server داريم. اختصاصی (پولی) و عمومی (مجانی)

خوب server عمومی که مجانی هست يعنی يه هزينه اوليه داره و بعدش ديگه هيچی!
server اختصاصی رو ميشه با ماهی 7 دلار جور کرد تا خدا ميدونه ماهی 110 دلار!!!

حالا تفاوت اين 2 تا چيه؟! يا برای هدف ما کدوم يکی از اين 2 تا مورد نياز هست:

هدف انداختن تورنت ها بر روی server هست تا دانلود به صورت مستقيم انجام شه که 2 مزيت داره: هم سرعت dl بيشتر ميشه و هم اينکه اينترنت مون صرف آپلود نميشه!

حالا برای اين کار بايد حتماً از server اختصاصی استفاده کرد؟! خير، ولی اگه هم بخوايم از server اختصاصی استفاده کنيم دليلی نداره از server اي که هزينه 110 تومانی داره استفاده کنيم. همين کار رو با server بسيار کم هزينه تری ميشه انجام داد.

در حالی که از اين server فقط برای مقاصد اين بخش هم استفاده نميشه!

حالا سوال من اينه، چرا مشارکت کننده های بخش اشتراک بايد هزينه يه server اختصاصی رو بدن؟!

مسئله از جيب دادن پيش اومد!!!

برای من جای سوال داره (البته خيلی ها شايد دلشون بخواد چشم هاشون رو روی اين مطلب ببندن و مسلما بودن من اينجا و مطرح کردن اين مطالب به هيچ وجه باب ميل دوستان نيست، برای همين هم دوست دارن من سر به تنم نباشه و از هر حربه اي هم برای خراب کردن شخصيت من و بقيه استفاده ميکنن!) ضرر کار دشوار پخش در اين بخش چقدر هست؟!

يه حساب و کتاب کوچولو ميکنيم:

به گفته خوده دوستان روزی 100-200 تا dvd رايت ميشه. حالا ميگيم 100 تا، دسته پايين ميگيريم. dvd خام 200 تومان ، قيمت پخش 350 تومان. ضرر: 150 تومان برای هر dvd که ميشه روزی 15000 تومان يا ماهی 450 هزار تومان ضرر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

از اين 450 هزار تومان 150 هزار تومان, نه کمه, ميگيم 250 هزار تومان خرج استهلاک رايتر و پول رفت و آمد و بنزين و اتفاقات متقربه و ... هست. يعنی ما داريم صحبت از حداقل ماهی 200 هزار تومان ضرر خالص در امر مقدس و انسان دوستانه پخش در بخش مشارکت ميکنيم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!....

البته اصلاً حرفی نيست. کار طاقت فرساست و دوستان هم حق دارن ضرر بکنن!

جای سوالش يادم اومد: اين هزينه اي که داره از جيب ميشه ، از روی همين ضرری هست که رفته توی جيب، يا از يه جای ديگست؟!

راستی اين روزا حقوق پايه يه مهندس تازه کار چقدره؟!

برگرديم به بحث اول: حالا چرا بايد اين هزينه سرسام آوری که شما اينجا گفتين و ميشه با خيلی کمتر از اينها کار رو راه انداخت، توسط کاربرای اين بخش پرداخت بشه!

ضرر مالی که دوستان ميکنن حق شون هست! زحمت ميکشن، نوش جانشون ولی کسايی که اينقدر به فکر مشارکت هستن نميتونن از اين ضرری که ميکنن، هزينه های server (که ميشه با 1/10 قيمت هم تمومش کرد) رو متقبل بشن! حدودن 1/20 ضرر محاسبه شده ميشه اگه اشتباه نکنم!

چرا از يه server ارزون قيمت تر و يا مجانی استفاده نميکنين؟

البته اينارو برای جواب به کسانی که به من pm زدن و پرسيدن دارم ميگم وگرنه ...

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720
خانم فريدا،

اولا كه ما تا بحال هزينه سرور پرداخت نكرديم، فقط هزينه دانلود رو پرداخت كرديم.

به گفته خوده دوستان روزی 100-200 تا dvd رايت ميشه. حالا ميگيم 100 تا، دسته پايين ميگيريم. dvd خام 200 تومان ، قيمت پخش 350 تومان. ضرر: 150 تومان برای هر dvd که ميشه روزی 15000 تومان يا ماهی 450 هزار تومان ضرر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

يعني استهلاك دستگاه رايتر و وقت ارزشمند طرف هيچ؟ خطر انجام اينكار توي شرايط حاكم بر جامعه ما هم هيچ؟ من خودم هم هرچي حساب ميكنم حاضر به پخش نيستم، اگر كسي حاضر به پخشه با اينهمه ضرر، سريالهايي رو كه زمين مونده بدين بهشون پخش كنند. من حاضرم شرط ببندم هيچكدوم 6 ماه دوام نيارن با اين همه منفعت!!!

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
خانم فريدا،

اولا كه ما تا بحال هزينه سرور پرداخت نكرديم، فقط هزينه دانلود رو پرداخت كرديم.

يعني استهلاك دستگاه رايتر و وقت ارزشمند طرف هيچ؟ خطر انجام اينكار توي شرايط حاكم بر جامعه ما هم هيچ؟ من خودم هم هرچي حساب ميكنم حاضر به پخش نيستم، اگر كسي حاضر به پخشه با اينهمه ضرر، سريالهايي رو كه زمين مونده بدين بهشون پخش كنند. من حاضرم شرط ببندم هيچكدوم 6 ماه دوام نيارن با اين همه منفعت!!!
سرکار خانم

توصيه ميکنم پست ها رو کامل بخونين، مثله اينکه شما يه خط درميون ميخونين!

در ضمن اگه شما و ديگر دوستان اينقدر اصرار در پرداخت سهم تون برای تهيه سريال ها رو دارين ميتونين سهم تون رو در هزينه دانلود و يا خريد سريال هايی که من تهيه کردم رو به حساب دنی بريزين. من شکايتی ندارم.

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720
شما وقتي بحث رو به جاهايي ميكشيد كه ربطي به ماجرا نداره، جز ناديده گرفتن چه كار ميشه كرد؟ شما سوال اصلي بنده رو ناديده ميگيريد! من سوالم از شما اينه كه ما كي هزينه براي سرور پرداخت كرديم؟

در ضمن از مجموع كارهايي كه شما تهيه كرديد، من فقط از ارتش سري خوشم اومده كه گرفتم، بفرماييد سهم بنده چقدر ميشه تا پرداخت كنم.

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
شما وقتي بحث رو به جاهايي ميكشيد كه ربطي به ماجرا نداره، جز ناديده گرفتن چه كار ميشه كرد؟ شما سوال اصلي بنده رو ناديده ميگيريد! من سوالم از شما اينه كه ما كي هزينه براي سرور پرداخت كرديم؟

در ضمن از مجموع كارهايي كه شما تهيه كرديد، من فقط از ارتش سري خوشم اومده كه گرفتم، بفرماييد سهم بنده چقدر ميشه تا پرداخت كنم.
خانم محترم

يه سر به تمام تاپيک های مشارکت بزنين و ميبينين که تو کدوم تاپيک ها صحبت از پول server هست يا نيست.

اگه روزگاری خواستين سريال بافی رو هم بگيرين، سهم مشارکت تون رو بدين.

علی یار

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اینهمه حساسیت رو ی این قضیه واقعا برای چیه؟؟

یعنی الان جناب ققنوس با این موضوع که شفاف سازی و قانونمند بشه که درصورت دان

دانلود کننده چند درصد از هزینه هاش بازمیگرده مخالفن ؟؟ یا دوستان ؟؟؟

بنده بعید میدونم. چون مطمئنم اگه این مسئله از جانب فرد دیگری (هر کسی) صورت میگرفت ایشون

حتما برای قانونمند کردن مطلب و اینکه یه روال مشخص و درست داشته باشه بعنوان اولین

پیشقدم موضوع رو مطرح میکردن که در آینده مشکلی پیش نیاد...

پرواضحه که تعیین روال این موضوع به رضایت و عدم رضایت مشارکت کننده ها ارتباطی نداره. بهرحال قطعا

قیمت مناسب خواهد بود و بصرفه .و احتمالا باعث تشویق دیگر دوستانی که امکان دان رو دارن ...

پس ایراد کار کجاست؟؟!!!

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720
خانم محترم

يه سر به تمام تاپيک های مشارکت بزنين و ميبينين که تو کدوم تاپيک ها صحبت از پول server هست يا نيست.

اگه روزگاری خواستين سريال بافی رو هم بگيرين، سهم مشارکت تون رو بدين.

ببينيد، شما يك لينك به من بديد ممنون ميشم.

ققنوس عزيز، هرجايي كه خواستند هزينه براي تهيه سريال دريافت كنند، ريز قضايا رو شرح دادند. مثلا اينكه 12 گيگ به بازارچه ميدند، گيگي 600 تومن، 7200 سهم افراد، سهم هر نفر هم فلان قدر. حرفي در مورد اينكه هزينه سرور رو ما بايد پرداخت كنيم در يكي از اين مواردي كه من توش شركت كردم آورده نشده. اگر موردي هست كه من نديدم همونطور كه گفتم لينك بديد. ايشون راجع به هزينه ها و مشكلاتشون صحبت كردند، اما براي اون فراخواني براي پرداخت هزينه ندادند. اگر هم ميدادند، مسلما كساني كه صلاح ميدونستند داوطلب ميشدند و اونها كه فكر ميكردند قيمت منصفانه نيست هم مجبور نبودند داوطلب بشن، مهم اينه كه كار زودتر از هر طريقي شده به بخش برسه.

اگر با اين شرايط موجود روزگاري بافي به نتيجه رسيد، چشم بنده سهمم رو با كمال ميل ميدم. به هر حال اين سرياليه كه اونقدر ها هم مشتاقش نيستم. من Angel رو بيشتر دوست دارم. ;)

DarePit

Registered User
لایک‌ها
0
من که هر چی میخونم نمیبینم کسی حرفی از هزینه بابت سرور در این لینک زده باشه ! فقط هادی گفته از اونجایی که یکی از مدیران از ایشون اسناد و مدارک دولتی مربوط به سرور میخوان نمیتونن همکاری کنند. همین !

سرکار خانم خواهر فریدا شما بهتر راه دیگه ای پیدا کنید

بدرود.

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
من که هر چی میخونم نمیبینم کسی حرفی از هزینه سرور در این لینک زده باشه ! فقط هادی گفته از اونجایی که یکی از مدیران از ایشون اسناد و مدارک دولتی میخوان نمیتونن همکاری کنند. همین !

بدرود.
به شما هم توصيه ميکنم پست ها رو با دقت بيشتری بخونين شايد , شايد تونستين بگين که هزينه 70000 تومان دانلود قراره صرف چی بشه!

prelude2love

Registered User
لایک‌ها
83
شما یه queer رو خواستی دان کنی دیدیم چی شد...
با تأخير به پخش رسيد و الان سر و مر و گنده است (تأخير هم به خاطر اين بود که دانلودر بهم رکبی زد )

مباحث مطرح در تاپیک سریال پزشک دهکده :
بعضی از کاربران : آقا، کی پخش میشه این سریال؟؟
کاربر برجسته، پخش کننده گرامی، فروشنده بازارچه : امروز فردا

سريال برای پخش کننده فرستاده شده و تأخير به خاطر يافتن آخرين قسمت از فصل آخر بود که آخر هم نشد
سريال هم کلاً 1 ماه هم نميشه که به بنده سپرده شده تا کامل کنمش

قسمت bold شده که ... بسیار بعید میدونم... عزیز شما اول کاور ها رو درست باز کن... یا روی dvd ها بنویس چی هستن... کسانی که از هادی dvd گرفتن از شما هم گرفتن خودشون میتونن بگن کار کدوم حرفه ای و تمیزه...

اگه حرستون نميگيره ! کار من

حالا اگه اون شخص تو بازارچه هم تاپیک به سود کاربران داشته باشه ببین چه سودی میبره...اونم وقتی سود کاربران در 4 برابر بودن قیمت نسبت به اشتراک هست...اینجوری معلومه پخش بعضی چیزا که طالب داره میره واسه بازارچه و تو اشتراک بعد از یه مدتی پخش میشه...

به نظر من اين ديگه از کوته بينی بود ها !!! ، من مگه قايمکی ميفروشم ؟ من فروشنده ام ، سودم هم نوش جونم ، چون حتی يکی از سريال هايی که مفروشم رو از اشتراک تهيه نميکنم !
شما هم نميخواد جوش اونجاش رو بزنی

نمیدونم دوستان هم اینجوری حس میکنن یا نه... شما خیلی انگار خیلی دلتون میخواد اینجا بیوفته دست شما...
شده باشه خودم بیام پخش کنم عمرا نمیذارم پخش اینجا دست شما بیوفته...

موافقم ، شما پخش کن ، فقط ميگم : کسی پخش نکنه که اين پخش کردن بشه برگ برندش و چوب کنه بزنه تو سر اين و اون ، شما پخش کنی ، کار من هم کمتر ميشه ، دمت گرم عزيز

عزیزانی که به اینجا هایی که کاربر گرامی گفتند نگاه میکنند، به تاریخ ها هم نگاه کنند...دو پست در 16/12/2007 و پست آخر در امروز 18/12/2007
شما به امروز فردا گفتن خودت برس عزیز...
خوب پست زدن اون آقا هم که امروز به صورت خود جوش انجام نشده ، طرف فکر کرده يکی دو روز ، پست ها رو خونده ، حساب کرده ، کتاب کرده بعد اومده ، از مولايم علی مايه گذاشته

ببخشيد، قوانين اينجا كجاش گفته ما نميتونيم پول بگذاريم رو هم، بديم يك سريال تو بازارچه دانلود شه؟ اينم بگذاريد به همون حساب. تازه قبل از وحيد كه گيگي 1200 تومن براي تورنت ميگيرن، ما بايد لااقل گيگي 1800 ميداديم و كارمون هم انجام نميشد!!!! حالا براي پرداخت گيگي 600 تومن، چه سودي جز ضرر ممكنه تو جيب كسي بره؟
شما misunderstanding داری ، چون بحث اصلاً سر اين نيست عزيز

خیلی بده اونهایی که کمتر زحمت میکشند بیشتر هم طلبکارند! ایراد گرفتن و غر زدن کاری نداره مردید شما هم کمک کنید.
حقیقتا بیشتر بار بخش اشتراک با بعضی دوستان مثل ghoghnuse هست و معلوم نیست راندن این افراد از بخش اشتراک به سود چه کسیه! مسلما به نفع کاربرانی مثل من که از ایشون خرید میکردم و کارشون هم همیشه خوب بوده نیست.

اگه ايشون بمونند ما خوشهال ميشيم ، و به نفع اشتراک هم است اما اگه بروند لزوما بدبخت نميشيم ( به اين معنی که مطمئن باشيد که کسانی هستند که جای ايشون رو پر کنند )

جناب آقاي كاربر فعال بازارچه!!:)
منظور شما چيست؟ شايد مي خواهيد بگوييد من عامل اين ها هستم.و از اين حرف ها ؟
آقاي محترم چي شد حرف هاي من حرف حق است كه ناراحت شديد؟:D:blush:
در ضمن شما كه پير بازارچه هستيد بفرمائيدبه تاريخ عضويت من نگاه بندازيد. :lol:
برادر عزيز كسي با نهايت20 پست عامل كسي نيست. من وقتي از اين دو بزرگوار (هادي و وحيد عزيزم((به كوري چشم بدخواهان )) )محبت ديدم و يكرنگي ديدم و صداقت ديدم بايد بگويم ((هاي وحيد )) ((هوي هادي))؟؟!!!!
يا بگويم هادي آقا و وحيد جان ؟ انصاف كجاست؟
نكنه فكر كرده ايد كه بايد به شما بگويم prelude2love خوشكلم و ناز نازيم:lol::lol::lol:
برادر گرامي انسان بنده محبت است شما اگر اين را درك نكرده ايد چه بگويم كه نرود ميخ آهنين در سنگ:eek: واگر ميدانيد
كه فكر مي كنم انشاءالله مي دانيد پس چرا تهمت مي زنيد؟

اگر از دست من رنجيديد معذرت ميخوام . اما عرض کنم که بنده از نظر خودم برنميگردم ، اما اون رو واضحتر ميکنم : من نميگم شما عامل طرف مقابل هستی ، من همونطور که سهراب گفت ، ميگم شما به اين علت که کمتر در جريان بودی نميتونی درست قضاوت کنی !
شايد آس حرف ها رو سهراب زد : دوستانی که زياد در جريان نيستند دخالت نکنند و از تهديد ها هم نهراسند لطفاً !
ممنون ، و بازم معذرت ميخوام
در ضمن دوستان - شما فكر مي كنيد كسي كه كاربر فعال بازارچه است مي توانداز اعضاي فعال بخش اشتراك باشد؟!!!!!!:lol::lol::lol:
دوست عزيزم آقاي prelude2love عزيز شيطنت بس است.:f34r: شما فكر كرده ايد ملت شعور ندارند؟ خوب را از بد تشخيص نمي دهند؟
پس شما به خدا يي كه مي پرستيد اين قدر اختلاف نيندازيد. من نمي دونم هدف شما چيست ؟:cool:

هيچ چيز نشد نداره برادر . کسی رو هم به خاطر گناه نا کرده مجازات نميکنند برادر
شاد باشی

محمد جان این رو به شما قول میدم اگر یه تاپیک رای گبری راه بندازیم اسمشم بزاریم "بهترین گزینه برای حذف(بیرون انداختن) از بخش اشتراک" و اسم تمام اشخاصی رو که شما دوست دارین رو توی گزینه ها + اسم شما رو بزاریم ، شما بیشترین رای رو میارین !
پس با این وجود فکر نمیکنم حرف های شما حتی ارزش خوندن هم داشته باشه ! چه برسه که یکی مثل من بیکار(البته توهین نشه به دیگر دوستان ، اونها هم حتما نتونستن در مقابل حرفهای سود جویانه ایشون کوتاه بیان) بخواد بیاد جواب شما رو بده !

.
بنده شما رو بر عکس برخی ها که باند باز نبودند ، مستقيماً ستايشگر جناب هادی جان ميدونم
ايشون تا قدم به تاپيک survivor گزاشتند شما رفتيد واسه امضاتون خطاتی کرديد ! ، لذا بنده هم متقابلا حرف های شما رو فاقد ارزش ميدونم

آخه شما چه کاره ای که از طرف جمع صحبت میکنی ! هرچی هستی برای خودت تو بازارچه هستی ! جالبه که اونجا هم کسی قبولت نداره !

.

حداقل این قدر تابلو نگو ، بابا میدونیم تو برای پخش نقشه کشیدی !!
آها ، شاید هم میترسی سریال ها رو برای پخش به تو ندن ، البته بعید هم نیست بهت ندنا(آخه صلاحیت که نداری ، فقط اسم کاربر فعالی داری که اونم با زدن پستهای بی ارزش و نیم خطی بهش رسیدی) ، مواضب باش !

.

ترجيح ميدم به اين جملات بی ادبانه پاسخ ندم

محمد جان شما در مورد کاری که در قبالش پول گرفتی تعهدی نداشتی چه طور حالا میتونی در کاری که به قول خودتون بدون سود باید انجام بشه تعهدی داشته باشی !!! اون موقع که تازه اومده بودم تو اشتراک نمیدونم چند ماه پیش میشه اما همون اول یه سفارش فیلم به شما دادم ، اگه یادت باشه شما حدود 10 فیلم برای من نزده بودی (یعنی ده فیلم کسری داشت سفارش بنده) ، البته به اطلاع حضار گرامی برسونم که هنوز اون 10 فیلم به دست بنده نرسیده چون ایشون به من گفتن با سفارش های بعدی براتون میفرستم !!! :دی

حالا چه طور میخوای جوابگوی این همه درخواست باشی ! نمیدونم والا !!

.

شما در اون دستهٔ اول که سهراب خان گفت قرار ميگيری اما با اين وجود جواب ميدم :
شما چون بی اطلاع بودی اين اشتباه رو کردی : بنده برای q*uee هيچ پولی نگرفته بودم ، و مجانی برای دوستان تهيه کردمش .
فيلم های شما کامل به شما داده شد و کم بودن 10 فيلم به خاطر بد حساب کردن تعداد تراک هايی بود که انتخاب کرده بوديد .
و به اين دليل که ديگه سفارش نداديد با سفارش بعدی براتون ارسال نشد

اجازه هست من بگم ؟
.

خير نيست:p ! با شما که صحبت نميکردم

آخ جون
اسم من هم هست ؟ :دی

اضافه میکنم اگه قرار باشه اشتراک بیوفته دست تو و امثال تو خودم به شخصه اشتراک رو میبوسم میزارم کنار.
.

ممنون که خودت اعتراف کردی !
اگه رفتيد براتون آرزوی موفقيت ميکنيم
شاد باشی عزيز
به هر جهت اين نشونه اعتماد بيش از حد و ارادت همه کاربران عزيز اين بخش نسبت به ماست و جواب اعتماد متقابلی هست که ما (به شخصه خوده من) نسبت به اونها داشتيم!!! خيلی خيلی از همگی ممنونم

همه رو يه جا نسوزون خواهر

ببينيد ، من از پشت اين تيريبون اعلام ميکنم که از وقتی متولد شدم ، تا الان ، dvd writer بنده آخ هم نگفته !
rax ميدونه از کدوم dvd رايتر حرف ميزنم ، همون لونه زنبوريه !

بدرود.

کمال تشکر رو از شما به خاطر راهنمايی کردم خانوم فريدا ميکنم بنده !

------------------------

ببخشيد سرتون رو درد آوردم !

PersianLord

Registered User
لایک‌ها
3
اينجا چند نفر هستن كه تسويه حساب شخصي با هم دارن ...

يه بحث ساده رو لطفا اين قدر پيچيده نكنين ...

اين شوراي حل اختلاف سمبليكه ؟

پيشنهاد : يه تاپيك نظر سنجي بزنين نظر كاربران رو جويا بشين

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا