• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

!!! انجمن اصفهانی های پی تی !!!!

ir2sedair

Registered User
لایک‌ها
613
چهار راه عسگریه جنب دکه روزنامه فروشی باشگاه عرفان

بچه های میگن همه تجهیزاتش کامله

ir2sedair

Registered User
لایک‌ها
613
الان خیلی شلوغه

هرچی تهرونیه ریخته اینجا

خواستی بیای بگو 4 تا جای قشنگ بهت بگم سر بزنی

amiryazdani138

Registered User
لایک‌ها
7
سلام دوستان.
الان بازار کار چه کاری توی اصفهان داغه؟
راستش من می خوام یه کاری رو راه اندازی کنم ولی سرمایه ندارم.اگه کسی هست که مایل به همکاری باشه بتونیم با هم یه کاری رو راه اندازی کنیم خوبه.
از طریق پیام خصوصی هم میتونیم با هم در ارتباط باشیم.

mohammad93

Registered User
لایک‌ها
5
سلام دوستان.
راستش من می خوام یه کاری رو راه اندازی کنم ولی سرمایه ندارم.اگه کسی هست که مایل به همکاری باشه بتونیم با هم یه کاری رو راه اندازی کنیم خوبه.

ما اصفهانیا توش موندیم تو که غریبی هیچی دیگه!

اینجا اگه اصفهانی نباشی تو کار و کاسبی خیلی اذیتت میکنن

Hamid-Net

Registered User
لایک‌ها
48
ما اصفهانیا توش موندیم تو که غریبی هیچی دیگه!

اینجا اگه اصفهانی نباشی تو کار و کاسبی خیلی اذیتت میکنن

نه بابا ، این روزا غریب و اینا همش مزه س
پول داشته باشه هیچکی شخمشم نمیتونه بخوره
ولی اگه با سرمایه کم وارد بشه زمینش میزنن .

MkVisual

Registered User
لایک‌ها
99
سلام دوستان.

خوب چه کاری میخوای بکنی ؟!
مهارتت چیه ؟!
سرمایه اولیت چقدره ؟!
به چی علاقه داری ؟

amiryazdani138

Registered User
لایک‌ها
7
خوب چه کاری میخوای بکنی ؟!
مهارتت چیه ؟!
سرمایه اولیت چقدره ؟!
به چی علاقه داری ؟
راستش سرمایه که ندارم.
حسابداری رو بلدم ، به کارهای کامپیوتری علاقه دارم.
چند وقت پیش می خواستم خدمات کامپیوتری سیار ارائه بدم ، خدماتی از قبیل نصب ویندوز،نصب نرم افزار ، ویروس یابی ، پارتیشن بندی در محل کار یا منزل ، به نظرتون برای این خدمات مشتری وجود داره؟
شما اگه سرمایه دارید و می خواهید کاری راه اندازی کنید ، سرمایه از شما کار ازمن.

mohammad93

Registered User
لایک‌ها
5
راستش سرمایه که ندارم.
چند وقت پیش می خواستم خدمات کامپیوتری سیار ارائه بدم ، خدماتی از قبیل نصب ویندوز،نصب نرم افزار ، ویروس یابی ، پارتیشن بندی در محل کار یا منزل ، به نظرتون برای این خدمات مشتری وجود داره؟

من سال 87 ای کارو میکردم

با دوچرخه میرفتم این ور اونور

فقط هم جنوب شهر کار میکردم

فایده ای نداشت.100 تا برگه چسبونده بودم کسی زیاد زنگ نمیزد

amiryazdani138

Registered User
لایک‌ها
7
من سال 87 ای کارو میکردم

با دوچرخه میرفتم این ور اونور

فقط هم جنوب شهر کار میکردم

فایده ای نداشت.100 تا برگه چسبونده بودم کسی زیاد زنگ نمیزد
برگه کجاها چسبونده بودید؟
به نظرم اگه تراکت پخش کنیم بهتره باشه.

MkVisual

Registered User
لایک‌ها
99
راستش سرمایه که ندارم.

اطلاعات بیشتری بدین ...
از کجا اومدین، چند سالتونه، سربازی؟! خونه ؟کجا میشینین ؟! مدرک ؟! گواهینامه ؟! و این چیزا ...

خدمات سیار بد نیست ولی قبلش به نظر من یه مغازه ای چیزی میخواد، دوستانه دیگه این کار رو کردن و دست توش شاید زیاد باشه.
حسابداری کار هست، به شرکت های کاریابی برین، حسابدار میخوان البته مدرک باید داشته باشین.
بهترین کار اگه به کامپیوتر علاقه دارین اینه که برین بازار به کامپیوتر فروش ها بگین این کارها رو بلدم، احتمالا یه چند ماهی کارآموزی بگیرن و بعدش استخدام کنن ...

amiryazdani138

Registered User
لایک‌ها
7
اطلاعات بیشتری بدین ...
از کجا اومدین، چند سالتونه، سربازی؟! خونه ؟کجا میشینین ؟! مدرک ؟! گواهینامه ؟! و این چیزا ...

خدمات سیار بد نیست ولی قبلش به نظر من یه مغازه ای چیزی میخواد، دوستانه دیگه این کار رو کردن و دست توش شاید زیاد باشه.
حسابداری کار هست، به شرکت های کاریابی برین، حسابدار میخوان البته مدرک باید داشته باشین.
بهترین کار اگه به کامپیوتر علاقه دارین اینه که برین بازار به کامپیوتر فروش ها بگین این کارها رو بلدم، احتمالا یه چند ماهی کارآموزی بگیرن و بعدش استخدام کنن ...
21 سالمه ، سربازی نرفتم ، فعلا از معافیت تحصیلی استفاده می کنم ، تابستون از مقطع کاردانی حسابداری فارغ التحصیل شدم ، کنکور کارشناسی رو هم دادم ، خیابان امام ***** میشینم ، گواهی نامه هم موتور و هم ماشین رو دارم ، حسابداری هرجا میرم واسه کار میگند سابقه میخواد.شرکت کاریابی خوب و معتبر کجا هست؟

MkVisual

Registered User
لایک‌ها
99
21 سالمه ، سربازی نرفتم ، فعلا از معافیت تحصیلی استفاده می کنم ، تابستون از مقطع کاردانی حسابداری فارغ التحصیل شدم ، کنکور کارشناسی رو هم دادم ، خیابان امام ***** میشینم ، گواهی نامه هم موتور و هم ماشین رو دارم ، حسابداری هرجا میرم واسه کار میگند سابقه میخواد.شرکت کاریابی خوب و معتبر کجا هست؟

یه راه جلو پات میزارم که شاید مسخرم کنی و شاید هم نه ... خودم این طوری کار در رشته ی خودم رو شروع کردم.

بهترین کار الان کار مجانیه :| شرکت های حسابداری هستند، و چون شما فوق دیپلم داری حتما به عنوان کار آموز میخواند شما رو. بگو میام اینجا هیچی هم حقوق نمیگیرم. البته سعی کن طرف درست حسابی باشه و شرکت هم معتبر یا تقریبا معتبر. این طوری دو حالت برات پیش میاد ...
1. طرف بعد از اینکه شما اونجا کار کردی و با توجه به اینکه دانشجویی کارشناسی هستی، بعد از مدتی یه حقوقی هر چند کم برات در نظر میگیره و اروم اروم میتونی کار رو شروع کنی.
2. بعد از مدتی کار توی اون شرکت، اگه حقوق نداد برو دنبال یه شرکت دیگه ولی این بار سابقه کار داری. مثلا میگی من 1 سال فلان جا کار کردم و 1 سال دیگه هست کارشناسی میگیرم.

مثل معروف هم که هست، یک سال نون و تره بخور ...

پیشنهاد دیگه ای هم بهت نمیکنم، مثلا پیک موتوری و اینها، چون اگه مجانی توی رشته ی خودت کار کنی، بهتر از اینکه که توی یه رشته ی کاملا غیر مرتبط حقوق بگیری.
من الان حسرت اون روزایی رو میخورم که میتونستم برم مجانی یه جا کار تو رشته ی خودم کنم ولی رفتم دنبال پول (بازاریابی کردم، کتاب فروشی کردم، تو موبایلی کار کردم و اینها ...) حدوده چند ماهی از این جور کارا میکردم ... ولی خدا رو شکر بازم یکی مثله رئیسه فعلیم پیدا شد و راه رو بهم نشون داد و گرنه که چند وقته دیگه هم شاید باید دور خودم میچرخیدم ... البته شاید الانم حقوقم زیاد درست و حسابی نباشه ولی اگه هیچی هم حقوق نگیرم باز دلمون خوشه که سابقه کار داره برامون رد میشه ... ولی گذشته ها گذشته و ادم باید درس بگیره از گذشته و افراد دیگه و به اینده نگاه کنه ...

Hamed731

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,329
سلام.
بهترین باشگاه بدنسازی که هم تجهیزات کاملی داشته باشه و هم مربی عالی داشته باشه کجاست؟

ماسیس: نظر شرقی، کوچه آلفرد

البته یه جایی هم سمت مرداویج/آزادی میگن هست که یه سر و گردن بالاتر از همه ایناست و ماهانه ش هم البته چند برابر.

بهترین باشگاه اصفهان "اصفهان جیم" هست توی مرداویج
طبیعتا بالاترین شهریه بین بقیه باشگاه ها رو داره

الان من امپراطور میرم ، باشگاه بدی نیست ... آدرسش هم که هزار جریب هست

ماسیس هم خوبه ، البته کوچیکه واسه همین من با محیطش حال نکردم

باشگاه خاقانی هم خوبه ولی تنها مشکلش اینه که یکم شلوغه
باشگاه رهام توی خیابون میر هم هست که جز باشگاه های تازه تاسیس هست (یک سال و خورده ای) اینجا هم رفتم ، خوبه .. سونای خشک و بخار هم داره ... 3 طبقه اس

:)

همون امپراطوره.

:blink:

:دی

amiryazdani138

Registered User
لایک‌ها
7
یه راه جلو پات میزارم که شاید مسخرم کنی و شاید هم نه ... خودم این طوری کار در رشته ی خودم رو شروع کردم.

بهترین کار الان کار مجانیه :| شرکت های حسابداری هستند، و چون شما فوق دیپلم داری حتما به عنوان کار آموز میخواند شما رو. بگو میام اینجا هیچی هم حقوق نمیگیرم. البته سعی کن طرف درست حسابی باشه و شرکت هم معتبر یا تقریبا معتبر. این طوری دو حالت برات پیش میاد ...
1. طرف بعد از اینکه شما اونجا کار کردی و با توجه به اینکه دانشجویی کارشناسی هستی، بعد از مدتی یه حقوقی هر چند کم برات در نظر میگیره و اروم اروم میتونی کار رو شروع کنی.
2. بعد از مدتی کار توی اون شرکت، اگه حقوق نداد برو دنبال یه شرکت دیگه ولی این بار سابقه کار داری. مثلا میگی من 1 سال فلان جا کار کردم و 1 سال دیگه هست کارشناسی میگیرم.

مثل معروف هم که هست، یک سال نون و تره بخور ...

پیشنهاد دیگه ای هم بهت نمیکنم، مثلا پیک موتوری و اینها، چون اگه مجانی توی رشته ی خودت کار کنی، بهتر از اینکه که توی یه رشته ی کاملا غیر مرتبط حقوق بگیری.
من الان حسرت اون روزایی رو میخورم که میتونستم برم مجانی یه جا کار تو رشته ی خودم کنم ولی رفتم دنبال پول (بازاریابی کردم، کتاب فروشی کردم، تو موبایلی کار کردم و اینها ...) حدوده چند ماهی از این جور کارا میکردم ... ولی خدا رو شکر بازم یکی مثله رئیسه فعلیم پیدا شد و راه رو بهم نشون داد و گرنه که چند وقته دیگه هم شاید باید دور خودم میچرخیدم ... البته شاید الانم حقوقم زیاد درست و حسابی نباشه ولی اگه هیچی هم حقوق نگیرم باز دلمون خوشه که سابقه کار داره برامون رد میشه ... ولی گذشته ها گذشته و ادم باید درس بگیره از گذشته و افراد دیگه و به اینده نگاه کنه ...
ممنون از پاسخ های خوب و مفیدی که ارائه کردید.
منظورتون از شرکت های حسابداری همون شرکت های خدمات حسابداری هستند؟
شما خودتون رشتتون چیه؟شما توی رشته ی خودتون مشغول به کار هستبد؟

mohammad93

Registered User
لایک‌ها
5
برگه کجاها چسبونده بودید؟
به نظرم اگه تراکت پخش کنیم بهتره باشه.

به جاهای شلوغ.ایستگاه اتوبوس و دم سوپر مارکتی ها و همین جور جاها

15 سالم بود و به پولش هم نیاز نداشتم ولی برای پر کردن وقتم تابستون رفتم دنبالش.یادمه اون موقع بیرون نصب ویندوز ویستا رو 5500 میگرفتن من با دوچرخه میرفتم تو خونه ها 5 تومن عوض میکردم.توی یه ماه و نیم حدود 150 زار تومان کار کردم

تو اصفهان باید زرنگ باشی و آشنا داشته باشی

مثلا من

بعضی روزا تو خونم و هیچ کاری ندار

بعضی دیگه روزا از صبح زود تا حدود ساعت 3 میرم برق ساختمون بعدش یه سرویس هست طرف آشناست میبرمش تا تیرون و برش میگردونم و عصرش هم اگه وقت برسه میرم تو مغازه موبایلی احمد آباد تعمیرات نرم افزاری و فروش و هر چی نیاز داشته باشن انجام میدم

من ترم آخر کاردانی برق قدرت ام.برای کار آموزی هنرستانم رفتم پیش یه بنده خدا که تو کار PLC بود.بعد 240 ساعت یه مدت اضافه تر هم ایستادم پیشش تا راه و چاه رو یاد گرفتم.ولی سرمایه نداشتم خودم کارگاه مونتاژ بزنم.ولی خوب همین بلد بودن PLC برای استخدام خیلی جاها به درد میخوره

یه مدت هم میرفتم پیش یه بنده خدایی نصب دوربین یاد میگرفتم.بعدش خودم یه کار گرفتم یه تالار عروسی بود و 8 تا دوربین نصب کردم + سیستم ضبط خودکار مکالمات.طرف سیستم کنترل و حضور غیاب کارکنان رو هم میخواست که من بلد نبودم.بعدشم کلی خرج کرده بودم طرف بهم چک 6 ماهه داد دیدم فایده نداره

یه مدت هم توی لوازم روشنایی تو فردوسی کار میکردم ولی ساعات کارش بالا بود و به من دانشجو نمیخورد و حقوقش هم معمولی بود.مهمتر همه این که آینده چندانی برای من نداشت

چیزی که هست اینه که اگه یه کم زرنگ باشی میتونی خوب پول دربیاری.
اگه معرف نداشته باشی پیدا کردن کار خیلی سخته

amiryazdani138

Registered User
لایک‌ها
7
به جاهای شلوغ.ایستگاه اتوبوس و دم سوپر مارکتی ها و همین جور جاها

15 سالم بود و به پولش هم نیاز نداشتم ولی برای پر کردن وقتم تابستون رفتم دنبالش.یادمه اون موقع بیرون نصب ویندوز ویستا رو 5500 میگرفتن من با دوچرخه میرفتم تو خونه ها 5 تومن عوض میکردم.توی یه ماه و نیم حدود 150 زار تومان کار کردم

تو اصفهان باید زرنگ باشی و آشنا داشته باشی

مثلا من

بعضی روزا تو خونم و هیچ کاری ندار

بعضی دیگه روزا از صبح زود تا حدود ساعت 3 میرم برق ساختمون بعدش یه سرویس هست طرف آشناست میبرمش تا تیرون و برش میگردونم و عصرش هم اگه وقت برسه میرم تو مغازه موبایلی احمد آباد تعمیرات نرم افزاری و فروش و هر چی نیاز داشته باشن انجام میدم

من ترم آخر کاردانی برق قدرت ام.برای کار آموزی هنرستانم رفتم پیش یه بنده خدا که تو کار PLC بود.بعد 240 ساعت یه مدت اضافه تر هم ایستادم پیشش تا راه و چاه رو یاد گرفتم.ولی سرمایه نداشتم خودم کارگاه مونتاژ بزنم.ولی خوب همین بلد بودن PLC برای استخدام خیلی جاها به درد میخوره

یه مدت هم میرفتم پیش یه بنده خدایی نصب دوربین یاد میگرفتم.بعدش خودم یه کار گرفتم یه تالار عروسی بود و 8 تا دوربین نصب کردم + سیستم ضبط خودکار مکالمات.طرف سیستم کنترل و حضور غیاب کارکنان رو هم میخواست که من بلد نبودم.بعدشم کلی خرج کرده بودم طرف بهم چک 6 ماهه داد دیدم فایده نداره

یه مدت هم توی لوازم روشنایی تو فردوسی کار میکردم ولی ساعات کارش بالا بود و به من دانشجو نمیخورد و حقوقش هم معمولی بود.مهمتر همه این که آینده چندانی برای من نداشت

چیزی که هست اینه که اگه یه کم زرنگ باشی میتونی خوب پول دربیاری.
اگه معرف نداشته باشی پیدا کردن کار خیلی سخته
پس همه ی این کارهایی که شما انجام دادید موقت بوده و آینده دار نبوده.
الان وضعیت برق کشی ساختمون چطوره؟درآمدش خوبه؟

mohammad93

Registered User
لایک‌ها
5
پس همه ی این کارهایی که شما انجام دادید موقت بوده و آینده دار نبوده.
الان وضعیت برق کشی ساختمون چطوره؟درآمدش خوبه؟

برق کشی ساختمون بد نیست
یکی از رفیقا بر میداره من و بقیه دوستان هم میریم کمکش

معمولا به یه کارگر ساده که چیز زیادی از برق نمیدونه روزی 10 تومن میدن

استاد کار باشی و وایسی سر ساختمون و همه کاراشو بکنی تا 25 تومن هم بهت میدن.خودت بتونی کار برداری برای یه ساختمون سه طبقه حدود یه ماه وقت میزاری حدود 1.5 در میاری

بالا