برگزیده های پرشین تولز

!!! انجمن اصفهانی های پی تی !!!!

aminq10

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
نیاز به دانلود 12 گیگ فایل ...
قیمت + محل و زمان تحویل ...

DDL

Registered User
لایک‌ها
71
یه سوال دارم
برام خیلی جالبه میخوام بدونم که چند نفرتون تا الان تو هتل عباسی رفتین ؟!!!!!......

DDL

Registered User
لایک‌ها
71
اینجا ایران است...
واقعا چرا باید انقدر گرون باشه که از هر کس بپرسی از هر 100 نفر شاید 1 نفر رفته باشه توش ؟
چه خبر هست حالا ، گرون ترین هتل ایران شناخته شده......
ولی خداییش همه چیش عالیه ، یه عکس از توش گرفته بودم به هرکس نشون میدادم میگفت کودوم شهر/کشوره ؟ :D (چرا همه فکر میکنن ایران این چیزا را نداره ؟ جواب : توانایی مردم ! )
واقعا چرا.....؟؟؟

ir2sedair

Registered User
لایک‌ها
613
صد بار از جلوش رد شدم :دی

ولی توفیق تو رفتن نداشتم

یه کامپیوتر و حدود 6 عدد هارد وتعدادی قطعات , هست که میخوام بفروشمشون جایی رو سراغ دارین اینها رو بخرن ازم راحت و بی دردسر ؟
در جواب اون دوستانی که بازارچه اینجا رو پیشنهاد میدن بگم به دردسرش نمی ارزه اعتبارمم پایینه حال و حوصله اعتماد سازی و این چیزا رو ندارم

طالقانی برو زیر زمین

اونجا من چنبار فروختم جنس اسم فروشگاه یادم نیست

ولی مفت میخرن

DDL

Registered User
لایک‌ها
71
یه کامپیوتر و حدود 6 عدد هارد وتعدادی قطعات , هست که میخوام بفروشمشون جایی رو سراغ دارین اینها رو بخرن ازم راحت و بی دردسر ؟
در جواب اون دوستانی که بازارچه اینجا رو پیشنهاد میدن بگم به دردسرش نمی ارزه اعتبارمم پایینه حال و حوصله اعتماد سازی و این چیزا رو ندارم

گفتن
طالقانی هست ولی واقعا مفت میخرن
هارد ها چند ترا/گیگ هستن ؟ من دنبال هاردم

Hamed731

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,329
GardenResturant.jpg

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
مشخات و قیمت هارد ها رو pm بزن.

Mohammad Yek110

Registered User
لایک‌ها
1,263
سلام
مخابرات اینترنت نامحدود نداره؟:(
کدوم شرکت نامحدود میده؟

DDL

Registered User
لایک‌ها
71
کارم فوریه
ممنون میشم با قیمت و سرعت بگین
محدوده زینبیه:D:D:D

شاتل - شاتر - قاطر نمیدونم اسمش چی بود :)
پارس انلاین هم میده
و.لی قیمتاش گرونه... البته برای سرعت بالا
الان من از همون شاتر 128 نامحدود گرفتم ماهی 30 تومنه سرعتشم خوبه راضی کننده هست یه چیزم اونور تر برای سرعت 128 !!!!

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
دوم هم اینکه به خطوط فیبر نوری فقط adsl مخابرت میخوره یا که کسی جای دیگه میشناسه؟

آریافون. یکی از بچه های فروم تو تاپیک adsl اصفهان میفروشه. فکر کنم با ۲۰۳۵ هم میتونی تماس بگیری خودت.

R@min

Registered User
لایک‌ها
43
طالقانی برو زیر زمین

اونجا من چنبار فروختم جنس اسم فروشگاه یادم نیست

ولی مفت میخرن

گفتن
طالقانی هست ولی واقعا مفت میخرن
هارد ها چند ترا/گیگ هستن ؟ من دنبال هاردم
طالقانی 1 مغازه توی زیر زمین باز بود که اونم گفت نمیخره فکر کنم تعمیرات سخت افزار بود
مجتمع پگاه هم فکر کنم طبقه بالا ش بود یه مغازه , اون کیان کامپیوتر هم که گفتن میرم ببینم چی میشه
هارد ها هم 3 تا 1 اکسترنال یکیش پاسپورتی همگی وسترن , یه 320 یه 500 اینترنال و یه 80 با باکس هارد . ولی اینترنتی نمیفروشمشون , میخوام جایی باشه که جلوم تستش کنه بعد اگه خواست ورش داره اینجوری بهتره به نظرم
این دوستان فعال در بازارچه هیچگدوم مغازه دار نیستن توی اصفهان ؟

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
طالقانی 1 مغازه توی زیر زمین باز بود که اونم گفت نمیخره فکر کنم تعمیرات سخت افزار بود
مجتمع پگاه هم فکر کنم طبقه بالا ش بود یه مغازه , اون کیان کامپیوتر هم که گفتن میرم ببینم چی میشه
هارد ها هم 3 تا 1 اکسترنال یکیش پاسپورتی همگی وسترن , یه 320 یه 500 اینترنال و یه 80 با باکس هارد . ولی اینترنتی نمیفروشمشون , میخوام جایی باشه که جلوم تستش کنه بعد اگه خواست ورش داره اینجوری بهتره به نظرم
این دوستان فعال در بازارچه هیچگدوم مغازه دار نیستن توی اصفهان ؟
اکسترنال 3.5 اینچ چه مدت کار کرده؟گارانتی داره؟اطلاعات چی داره؟
آخرش چند میدی؟برای تست مغازه داریم

R@min

Registered User
لایک‌ها
43
هارد ارشیو بوده , هفته ای , ماهی یبار روشن میشده اطلاعات روش کپی میشده ساعت کار کردش با hd tune معلوم میشه فکر کنم حدود 30-40 ساعت بود, گارانتی هم خیر یه چند ماهه که تموم شده قیمتم ندارم
1400 تا فیلم و سریال , لیست شده با نرم افزار movie collector
حدود 600 گیگ موسیقی ایرانی (mp3)
600-700 گیگ هم بی کلام (mp3)
یه 100 و خورده ای هم خارجی (mp3)
حدود 60 گیگ عکس و والپیپر
یه سری هم چیزای متفرقه مثل بازی و برنامه و مجموعه های اموزشی
البته هارد ها رو اخر میفروشم اول باید کامپیوتر فروش بره پولش تبدیل بشه به هارد 3 ترای اینترنال تمام اطلاعاتم روش کپی شه بعد برم سراغ هارد :)

Last edited:
بالا