برگزیده های پرشین تولز

انجمن طرفداران مرورگر Opera ا

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
من خودم Firefox کار می کنم اما واقعا لذت می برم فکرهای باز می بینم!
به نظر من Opera مرکز خیلی خلاقیتهاست و بعدا در Firefox هم بعضی امکاناتش اضافه می شه حالا چه رسما چه با extension اما Firefox هم نوآوری های زیادی داشته. به هرحال من اولین مشکلی که با Opera دارم اینه که مرورگر خوبیه و حس می کنم باید از سازنده هاش حمایت بشه پس واسه همین کرکش از گلوم پایین نمی ره، اما از طرف دیگه تبیغاشم نمی تونم تحمل کنم :)
امیدوارم زودتر مشکلاتش با فارسی حل بشه هرچند که در این مدت نسبت به قبل خیلی سازگارتر شده ;)
با آرزوی موفقیت برای Opera دوستان :D

thomson762

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
11
ممنون از نظرت ir جان
والا اون سریالی که داره و کرکی که داره واقعا" کرک نیست.من خودم هنوز از سریال نامبر نسخه 7 اش استفاده میکنم.
اگر براش قفل گذاشتن و این جور چیزها خیلی مهم بود می تونستن یک demo خیلی ساده بدن بیرون.

ولی در کل به نظر من Opera بهترین هست و من وقتی Firefox رو می بینم یاده IE میفتم و برای همین کمی از fire بدم میاد.
اگر شرکت های مثل گوگل و لینوکس ها رویه opera سرمایه گذاری کنن و گواهینامش رو بخرن و به کاربران مجانی ارائه کنن.فکر کنم دیگه هیچ مشگلی نخواهیم داشت :)

Niaz

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
16
به نقل از tsotodeh :
...اگر شرکت های مثل گوگل و لینوکس ها رویه opera سرمایه گذاری کنن و گواهینامش رو بخرن و به کاربران مجانی ارائه کنن.فکر کنم دیگه هیچ مشگلی نخواهیم داشت :)
به اميد چنين روزي

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
بچه ها یکی نگاه کنه ببینه اخرین ورسون همینه که من دارم یا نه
Version 8.0
Build 7561

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
به نقل از tsotodeh :
والا اون سریالی که داره و کرکی که داره واقعا" کرک نیست.من خودم هنوز از سریال نامبر نسخه 7 اش استفاده میکنم.
اگر براش قفل گذاشتن و این جور چیزها خیلی مهم بود می تونستن یک demo خیلی ساده بدن بیرون.
خوب اینم یکی از دلایلی که من دلم نمیاد اینجوری استفاده کنم... آدم وقتی با Activation می جنگه بی اختیار انگار از سازنده کینه می گیره اما اینجوری اون واست ارزش قائل شده که شماره سریال رو به کسی نمی دی! خلاصه همه اش عذاب وجدان می مونه واسه من چون شرکت Opera تمرکزش روی مرورگره و خرجش باید از همین طریق در بیاد.
به نقل از Niaz :
به اميد چنين روزي
گاهی تصمیمهایی گرفته می شه که درست یا غلط دیگه نمی شه تغییرشون داد...
یهو همه (افکار عمومی،شرکتها،روزنامه ها و...) تصمیم می گیرن لینوکس رقیب ویندوز بشه. همیطور Firefox جایگزین IE...
اما همیشه این رقابت از این رو به اون رو شده و Opera هرچند با سهم کم باقی مونده :)
موفق باشید

Google

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از artin :
Google
اگه ورژن جدید رو دانلود کنی قسمتی از مشکلاتش حل می شه
یعنی دیگه با قسمت quick replay مشکلی نخواهی داشت
مرسي
با ورژن جديدش اين مشكل رو دارم البته نه توي قسمت quick replay
با Post reply به اين مشكل بر مي خوره

Spiro

Registered User
لایک‌ها
6
به نقل از Google :
مرسي
با ورژن جديدش اين مشكل رو دارم البته نه توي قسمت quick replay
با Post reply به اين مشكل بر مي خوره

گوگل جان اين مشكل همگاني منم دارم
فقط اميدوارم حداكثر تو ورژن 9 ديگه حل شه
حالا شما آشنا نداري تو شركت بشه يه كاري واسه زبان فاسي انجام داد :rolleyes:

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
اشکال از PT است به مرورگرهاتون دست نزنید!
موفق باشید

thomson762

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
11
بله ir جان درست میگه
مشگل اصلی این pt هست و مدیران بزرگ هم مثل همیشه وقت ندارن کارهای بزرگ تری دارن.
pt کیلو چنده!

Spiro

Registered User
لایک‌ها
6
به نقل از tsotodeh :
بله ir جان درست میگه
مشگل اصلی این pt هست و مدیران بزرگ هم مثل همیشه وقت ندارن کارهای بزرگ تری دارن.
pt کیلو چنده!
اه راست ميگينا اصلا حواسم نبود تو Toops دارم مثل آب خوردن ميتاپم :D

sefid

Registered User
لایک‌ها
0
منم با نیات جاه طلبانه ی اسپیرو جانم معتاد Opera شدم!
24.gif

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
نبینم اینجا بره پایین :D

signs5ur.jpg

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اپرا یه قابلیتی داره که که می شه پسوردهارو ذخیره کنه
حالا من که اینو نمی خوام تو ورژن های قبلی مشکلی نبود ولی تو این وژن آخری جاشو پیدا نمی کنم
:(

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
Tools | Advanced | Wand Passwords.

thomson762

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
11
من هم این مشگل رو دارم!
از کجا wand که ربطی نداره؟

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
xPlod
اونجا فقط برای نسون دادنه نه برای disable کردن

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
می خواهید غیر فعال کنید؟
Tools>Preferences بعد تب Wand رو انتخاب کنید و Let the Wand remember passwords رو تیکش رو بردارید.
فکر کنم این راهش باشه.
موفق باشید

Pac_ginobat

Registered User
لایک‌ها
10
میخوام یه کم در وصف اپرا واستون سخنرانی کنم من از زمانی که این اپرا 6 اومد داشتم اسفاده میکردم
شاید تکراری بگم ولی به درد میخوره ، این امکانات جدیدش خیلی عالی هستن مخوصوصا این wand توهر سایتی که میری خودش پسورد رو واستون نگه میداره ، میتونین بزنین
از امکانات باحالش اون زومش هست که هیچی به پاش نمیرسه! امکانات دیگش همون طور که برو بپ گفتن اینهکه میتونین چندید پیج باز کنین.
و یکی دیکه از امکاناتش اینه که اگه اشتباهی یه پیج رو بستین دیگه نیاز نیست برین دوباره بنویسین ودوباره لود کنین! یه آیکون کوچیک اون بغل مغل ها داره روش که کلیک کنین تموم پیج هایی که تا یه حال بستین
رو نشون میده و دوباره میتونین برشون گردونین
از امکانات دیگه اش اون پانلی هست که داره : که پیش از اون چیزی که فکر کنین کاربرد داره
مثلا یه بخش داره مثل نت پد همه چی میتونین توش بنویسین حتی میتونین بعد از نوشتن اگه از امکانات ایمیلش استفاده میکنین اونو ایمیل کنین
قسمت ترانسفرش هم که نیازی به گفتن نداره ، خودتون ببینین همه چیز داره.
قسمت info هم که هر پیجی که باز کنین اطلاعاتی در مورد اون پیج واسه شما مینویسه که خودتون ببینین بهتره وبعد از اون
قسمت لینکش هست ، که همه ی للینک های موجود توی یه پیج رو واستون سفره میکنه
تازه این یه کم از امکاناتش بود ؛ قسمت bookmark هم ببینین میتونین به راحتی هر پیجی که باز میکنین و مورد علاقه تون هست اونجا اضافه کنین.
بعد از اون منوهای مختلفی که داره رو میگم ، که کم و کسری نداره
تموم دکمه هاش رو میتتونین هر جا که میخواین و راحتین بزارین این امکان جابجایی خیلی خوبه.
قسمت فول اسکیرن هم داره که با دکمه F11 هست خیلی خوبه و خیلی مواقع به درد میخوره.
سیو کردن پیج ها هم که میدونین خیلی سریع هست و زود اونا رو سیو میکنه.
قسمت find هم ببینین که خیلی جالبه هم از طریق Ctrl+f میتونین بهش دسترسی داشته باشین هم دا دکمه های / و . روی کیبورد که همون علامت سوال هست که به طور فعال دنبال
اون کلمه ای که توی پیج میخواین میگرده
هر متنی هم که بخواین با سلکت کردن اون و کلیک راس به انتخاب گزینه ی Copy to note به نت پد خودش میبره . وتا زمانی که خودتون بخواین اونجا مبمونه.
یکی دیگه از چیزای باحالش shortcut هاش هست که گفتن نداره خیلی زیاد هستن وا مورد استفادش هم زیاده.
مثلا اگر با اون غلتک موس روی یه لینک کلیک کنین اونو توی یه صفحه ی مجزا باز میکنه ، اگر با غلتک موس یه کلیک روی پیج بزنین میتونین با بالا پایین بردن موس پیج رو بالا پایین ببرین
از امکانات دیگه اش دیکشنری هست که من اونو هنوز ندیدم .و جونم واستون بگه یه قسمت تلفظ کلمه هم داره
هنوز هم چیز باحال داره ولی دیگه حال ندارم بگم
:D

بالا