برگزیده های پرشین تولز

انجمن طرفداران مرورگر Opera ا

hamintori

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
همون نسخه 12 اپرا خیلی خوب بود مرورگر مثل اون نیس
خیلی امکانات جالبی داشت .
بله واقعا بد شد نمیدونم چرا اینکارو کردنو رفتن رو کروم خوده اپرا خیلی خواص بود البته هنوزم من از همون 12 استفاده میکنم هنوزم تکه و حالا حالاها هم تکه

توحید فرهنگ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام دوستان
فونت اپرای من خراب شده
از هر روشی هم بلد بودم زدم درست نشد
با فونت تاهوما و کداک مشکل داره در حالی که این فونت ها تو مرورگرهای دیگم سالمه و مشکلی نداره
فونت هارو مجددا از اینترنت گرفتم و نصب کردم اما درست نشد
از تنظیمات هم انگلوک کردم اما نشد
یکی راهنمایی کنه ممنونم

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
اپرا توربو چرا فقط با فیلترشکن کار میکنه؟ قبلا اینطور نبود

hamintori

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام دوستان مرورگر vivaldi رو تست کنین من روی 8.1 تست کردم مشکل داشت یعنی پیج پیدا نمیکرد

اما خیلی از امکانات اپرا درش هست اما بازم روی کرومیم هست
فکر کنم اپرا باز به فکر افتاده که یه کاری کنه

malekeh

Registered User
لایک‌ها
57
سلام دوستان
فونت اپرای من خراب شده
از هر روشی هم بلد بودم زدم درست نشد
با فونت تاهوما و کداک مشکل داره در حالی که این فونت ها تو مرورگرهای دیگم سالمه و مشکلی نداره
فونت هارو مجددا از اینترنت گرفتم و نصب کردم اما درست نشد
از تنظیمات هم انگلوک کردم اما نشد
یکی راهنمایی کنه ممنونم
فونتتون درست شد؟؟؟؟

توحید فرهنگ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
فونتتون درست شد؟؟؟؟
فونتتون درست شد؟؟؟؟

سلام آره داداش
مشکل از فونت ها بود
تنظیماتای مختلفی رو تست کردم اما نشد
چون مرورگرای دیگه فونتشون مشکلی نداشت باور نمیکردم از فونتای پیش فرض ویندوز باشه ولی خب بود
فونتای اولیه رو از اینترنت دانلود کردم و جایگزین کردم درست شد
البته خیلی وحشتناک حساسه
یعنی چند سری با همین روش هم نشد اما بالاخره جواب داد

malekeh

Registered User
لایک‌ها
57
سلام آره داداش
مشکل از فونت ها بود
تنظیماتای مختلفی رو تست کردم اما نشد
چون مرورگرای دیگه فونتشون مشکلی نداشت باور نمیکردم از فونتای پیش فرض ویندوز باشه ولی خب بود
فونتای اولیه رو از اینترنت دانلود کردم و جایگزین کردم درست شد
البته خیلی وحشتناک حساسه
یعنی چند سری با همین روش هم نشد اما بالاخره جواب داد
ممنون

ASSASSIN_369

Registered User
لایک‌ها
23
من از اپرا یونیت استفاده می کردم واقعا خوبه ...

Arash365

Registered User
لایک‌ها
2,434
بعد از یک دهه استفاده از اپرای قدیم و جدید ، مهاجرت کردم به کروم :general510:
و چون به هیچ مرورگری اجازه نمیداد پیشفرض بشه مجبور شدم از سیستم پاک کنم :general509:

چیزی از دست ندادم چیزای بهتری هم گیرم اومد

توحید فرهنگ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
یعنی قابلیت هایی که اپرای قدیم و جدید دارن رو کروم هم داره؟ مثل بوکمارک به روش اپرا و کلید های کیبورد برای برگردوندن صفحه بسته شده و ... و ...؟
چه قابلیت هایی داره که بشه بهش دل بست؟

FBI_20

کاربر بخش دانلود نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
2,992
Opera
مرورگر اپرا برای کاربری‌ های عمومی اینترنت نظیر نمایش وبسایت‌ها، دریافت و ارسال نامه‌های الکترونیکی، مدیریت ارتباطات، گفتگوی برخط آی‌ آرسی، بارگذاری از طریق پروتکل بیت‌ تورنت و خواندن فیدهای وب مورد استفاده قرار می‌گیرد. اپرا برای رایانه‌های شخصی، تلفن‌های همراه و تبلت‌ها به طور رایگان عرضه می‌گردد. اپرا به صورت یک پروژه تحقیقاتی در شرکت تله‌نور، بزرگترین شرکت ارتباطی نروژی، پا به عرصه وجود گذاشت. اجزای اصلی اپرا عبارتند از مرور بر پایه‌ها تب‌ها، امکانات کوچک و بزرگنمایی صفحات، تنوع اشکال نشانگر موس و یک بخش مدیریت بارگذاری یکپارچه‌است. از نظر امنیتی اپرا دارای یک محافظ داخلی در مقابل حملات فیشینگ و برنامه‌های موسوم به بدافزار (Malware) است، همچنین دارای توانایی حفظ امنیت در هنگام مرور وبسایت‌ ها و حذف اطلاعات شخصی همچون کوکی است.

نسخه 32 بیتی Windows لینک کمکی ( Offical Link )
نسخه 64 بیتی Windows لینک کمکی ( Offical Link )
نسخه Mac نسخه
Linux
Opera GX Gaming Browser 73.0.3856.400
نسخه 32 بیتی
نسخه 64 بیتی
12.18دانلود نسخه 32 بیتی با حجم 10 مگابایت لینک کمکی ( Offical Link )
دانلود نسخه 64 بیتی با حجم 11 مگابایت لینک کمکی ( Offical Link )
نــرم افــزارهای مــرتبط با مــرورگـرهــا بهینه ساز مروگرها پشتیبان گیری از اطلاعات مرورگرها تغییر محل ذخیره سازی کش در مرورگر
نسخه بدون نیاز به نصب ( Portable )
نسخه قابل حمل ورژن 74.0.3911.154
نسخه قابل حمل ورژن 73.0.3856.400 ( Opera GX )
نسخه قابل حمل ورژن 12.18.1873
اطلاعات بیشترتغییرات نرم افزار

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
Opera
مرورگر اپرا برای کاربری‌ های عمومی اینترنت نظیر نمایش وبسایت‌ها، دریافت و ارسال نامه‌های الکترونیکی، مدیریت ارتباطات، گفتگوی برخط آی‌ آرسی، بارگذاری از طریق پروتکل بیت‌ تورنت و خواندن فیدهای وب مورد استفاده قرار می‌گیرد. اپرا برای رایانه‌های شخصی، تلفن‌های همراه و تبلت‌ها به طور رایگان عرضه می‌گردد. اپرا به صورت یک پروژه تحقیقاتی در شرکت تله‌نور، بزرگترین شرکت ارتباطی نروژی، پا به عرصه وجود گذاشت. اجزای اصلی اپرا عبارتند از مرور بر پایه‌ها تب‌ها، امکانات کوچک و بزرگنمایی صفحات، تنوع اشکال نشانگر موس و یک بخش مدیریت بارگذاری یکپارچه‌است. از نظر امنیتی اپرا دارای یک محافظ داخلی در مقابل حملات فیشینگ و برنامه‌های موسوم به بدافزار (Malware) است، همچنین دارای توانایی حفظ امنیت در هنگام مرور وبسایت‌ ها و حذف اطلاعات شخصی همچون کوکی است.

نسخه Mac نسخه
Linux
Opera GX Gaming Browser 73.0.3856.400
نسخه 32 بیتی
نسخه 64 بیتی
12.18دانلود نسخه 32 بیتی با حجم 10 مگابایت لینک کمکی ( Offical Link )
دانلود نسخه 64 بیتی با حجم 11 مگابایت لینک کمکی ( Offical Link )
نــرم افــزارهای مــرتبط با مــرورگـرهــا بهینه ساز مروگرها پشتیبان گیری از اطلاعات مرورگرها تغییر محل ذخیره سازی کش در مرورگر
نسخه قابل حمل ورژن 74.0.3911.154
نسخه قابل حمل ورژن 73.0.3856.400 ( Opera GX )
اطلاعات بیشترتغییرات نرم افزار
نسخه برای گوشی همراه هم لینک دانلود می فرستید

FBI_20

کاربر فعال
لایک‌ها
2,992
نسخه برای گوشی همراه هم لینک دانلود می فرستید

ویژگی های اپرا اندروید

• فشرده سازی ویدئوهای آنلاین و کاهش حجم آنها
  • اضافه کردن وب سایت های مورد علاقه به صفحه خانگی
  • زوم کردن با درصد بسیار بالا بر روی هر سایتی
  • مدیریت تب ها و باز کردن بی نهایت زبانه مختلف
  • کمترین میزان مصرف از دیتای اینترنت
  • وبگردی به صورت خصوصی و کاملا ایمن
  • دریافت آپدیت های جدید و منظم از سوی کمپانی اپرا

Opera browser را بدون شک می توان به عنوان یکی از سریع ترین و حتی شاید بتوان گفت سریع ترین، مرورگر برای اسمارت فونهای اندرویدی دانست که امکانات بی نظیر خود قابلیت وبگردی با سرعت بسیار بالا را فراهم می کند. با کمک مرورگر اپرا امکان مرور سایت های مختلف اینترنت را با سرعت بسیار بالا خواهید داشت. همچنین لازم به ذکر است که مرورگر اپرا از جمله قدیمی ترین مرورگرهای عرضه شده می باشد که توسط کمپانی با نام OPERA عرضه شده است و هم اکنون میلیاردها طرفدار از سراسر جهان دارد.

یکی از قابلیت های جالب مرورگر اپرا، امکان اضافه کردن سایت های مورد علاقه به صفحه اصلی این مرورگر می باشد. با استفاده از این قابلیت می توانید به سادگی، وب سایت هایی که بازدید بیشتری از آنها دارید را به صفحه اصلی مرورگرتان اضافه کنید تا دسترسی سریعی به آنها داشته باشید و تنها با یک کلیک وارد آنها شوید.

قابلیت استفاده از بی نهایت زبانه (TAB) نیز یکی دیگر از ویژگی های مرورگر قدرتمند اپرا اندروید می باشد که با کمک آن دسترسی به وب سایت های مختلف بسیار راحت تر و ساده تر می شود و می توانید سایت ها را با سرعت بیشتری مرور کنید. مرورگر اپرا در بین تمام مرورگرهای اندروید کم ترین میزان مصرف دیتای اینترنت را دارد و به همین دلیل کمترین استفاده را از اینترنت دارد. در ادامه می توانید این مرورگر را با لینک مستقیم از سایت ApkTops دریافت کنید.

FBI_20

کاربر فعال
لایک‌ها
2,992

توضیجات
  • مرورگر Opera GX Gaming Browser دارای پوسته تیره به همراه امکان مدیریت CPU و RAM دستگاه جهت استفاده گیمرهایی که نمیخواهند مرورگر حجم زیادی از منابع سیستم را اشغال کند.

ورژن 75
نسخه Mac نسخه Linux

نسخه قابل حمل ورژن 75.0.3969.149
نسخه قابل حمل ورژن 73.0.3856.424 ( Opera GX )

بالا