برگزیده های پرشین تولز

>>انجمن طرفداران گوگل کروم<<

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121

i557007_Untitled1.jpg

Download it
Download The Last Version

Chrome On Social Networks
Facebook | Last.fm | Wakoopa

Give Chrome As A Gift To Others
GiveChrome.Com

Here
بحث و گفتگو پیرامون مرورگر گوگل کروم

آشنایی با گوگل کروم :

google_chrome_i.gif
کروم​

سلام
دیدم جای همچین تاپیکی این جا خالیه گفتم خودم بزنم ... اگه تکراریه دوستان بگن تا حذفش کنم (هرچی گشتم همچین چیزی پیدا نکردم)

google-chrome-browser-logo.jpg

-------

مقدمه :

همون طور که می دونید مدتی هست که گوگل به بازار رقابت بروزر ها وارد شده . در اوایل نسخه بتای این مرورگر وارد بازار شد که از نظر بنده مشکلات خیلی خیلی زیادی داشت .
اما هم اکنون ورژن جدید این مشکلات را ندارد و به شما دوست عزیز نیز توصیه می کنم آن را امتحان کنید .

--------

لوگو

لوگوی کروم ایده گرفته شده از 5 چیز می باشد . عکس زیر به خوبی نشون می ده که این 5 چیز چه چیزهایی هستند :

chrome-logo-elements.png

-------

اینترفیس :

کروم اینترفیس بسیار ساده و جذابی دارد . در مرورگرهایی مثل فایرفاکس علاوه بر تایتلبار، 3 قسمت دیگر وجود داشت که باعث کم شدن رزولشن برای صفحه ها می شد .
اما کروم شیوه جدیدی را به کار گرفته : تب ها بر روی تایتل بار بارگذاری می شوند . البته چنین شیوه ای رو من توی سافاری 4 نیز دیده بودم اما در سافاری دو قسمت بود : یک- تایتلبار که بر روی اون تب ها وجود داشتن دو-ادرسبار
اما در کروم یک قسمت دیگر اضافه شده که سایت های مورد علاقه تان رو مانند فایرفاکس بر روی آن قرار دهید :
Chrome.jpg

------

سرچبار:

در تقریبا تمامی مرورگرهای امروزی قسمتی بقل ادرسبار وجود دارد که یرچبار نامیده می شود . کروم همچین چیزی ندارد.
برای سرچ کردن به این گونه رو ادرس بار کلیک کرده > کلمه ای که می خواهید جستجو کنید را بنویسید > اولین گزینه می آید که :xxxxx - google search مانند عکسی که گرفتم :
Chromesearch.jpg

حال این سوال پیش می آید که آیا می توان از موتور های جستجوی دیگری نیز استفاده کرد ؟ بله می توان در پست های بعد آموزشش را خواهم نوشت . ;)

-----
دوستان در صورتی که سوالی براشون پیش اومد در همین تاپیک مطرح کنند.

نویسنده : پارسا (Parsa-Undead)

لطفا در صورتی که می خواهید از مطلب کپی برداری کنید حتما به نویسنده (Parsa-Undead) اطلاع دهید
با تشکر
║▌│█│▌║││█║▌│║█║
Cσρуяιgнт ©​

.
[/QUOTE]

Last edited:

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
تشکر عالی هست
این باید انتقال پیدا که به بخش "" سرویس های گوگل ""

amk

Registered User
لایک‌ها
9
ولی فک کنم اصلا یه تاپیکی در باین باره هستش!!!

TURK_AVENGER

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
891
منم از Google Chorme استفاده می کنم. خیلی خوبه. هر چی باشه از safari بهتره !!

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
حمید2دی :
خواهش می کنم .

درسته دوستان ... من اون تاپیکو ندیده بودم ... ببخشید
yahooblushing.gif

یا اونو بیارید این جا یا اینو ببرید اونجا ... البته مثل این که ین جا مدیر نداره !
yahoobiggrin.gif

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
اینی که آپ کردین چه version ی هستش؟

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
خب بنده دو روزه دارم از این مرورگر استفاده میکنم. در کل خیلی خوب‏ه. سرعت لود صفحاتش که از FF بیشتره ولی در کل من FF رو ترجیح میدم.. یه سری مشکلات احمقانه هم داره که امیدوارم در نسخه های بعدی اصلاح بشه!
یه سوال: چرا با کروم نمیتونم توی فروم ها ادیتور پیشرفته [Full] رو داشته باشم!؟

mohammad_p30

Registered User
لایک‌ها
5
منم از گوگل کروم استفاده می کنم واقعاً عالیه . مخصوصاً سرعت خیلی بالاش

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
خب بنده دو روزه دارم از این مرورگر استفاده میکنم. در کل خیلی خوب‏ه. سرعت لود صفحاتش که از FF بیشتره ولی در کل من FF رو ترجیح میدم.. یه سری مشکلات احمقانه هم داره که امیدوارم در نسخه های بعدی اصلاح بشه!
من این مشکل رو ندارم ! یعنی Post Reply نمی تونی بکنی ؟؟؟ :blink:

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
ادیتور پیشرفته چه ارتباط موضوعی با پست ریپلی داره آخه!!
912.gif

شما تشریف ببر اینجا برای نمونه! اون Message Editor Interface رو بذار روی WYSIWYG editing!
ببین کلا شاهد تغییراتی در ادیتور این فروم خواهی بود یا نه! اگر بودی که مشکل از نسخه ی من‎ه! اگر نبودی هم که حق با من‎ه!
912.gif

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
لوگو

لوگوی کروم ایده گرفته شده از 5 چیز می باشد . عکس زیر به خوبی نشون می ده که این 5 چیز چه چیزهایی هستند
جالب بود ، مرسى، هم براى ‌اين و هم براى کل مطلب
00000036.gif

912.gif

شما تشریف ببر اینجا برای نمونه! اون Message Editor Interface رو بذار روی WYSIWYG editing!
ببین کلا شاهد تغییراتی در ادیتور این فروم خواهی بود یا نه! اگر بودی که مشکل از نسخه ی من‎ه! اگر نبودی هم که حق با من‎ه!
912.gif

براى ‌من هم دقيقا همين مشکل با کروم وجود داره و به جاى اديتور پيشرفته، اديتور ساده رو مى بينم و براى همين چون به WYSIWYG عادت کردم واقعا کار کردن باهاش برام سخته چون همه چيز فقط کد و تگه :wacko:

//

راستى اين گوگل کروم، ad-blocker نداره (يه چيزى تو مايه هاى اون adblock plus که براى فايرفاکس هست)؟ آخه من هر وقت براى‌تنوع با کروم ميام تو پى تى و اين آگهى چشم نواز (!!) «عطر» رو اون پايين مى بينما، ميخوام خودمو از پنجره بندازم پايين ×_×

‌‌

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
جالب بود ، مرسى، هم براى ‌اين و هم براى کل مطلب
00000036.gif

براى ‌من هم دقيقا همين مشکل با کروم وجود داره و به جاى اديتور پيشرفته، اديتور ساده رو مى بينم و براى همين چون به WYSIWYG عادت کردم واقعا کار کردن باهاش برام سخته چون همه چيز فقط کد و تگه :wacko:

//

راستى اين گوگل کروم، ad-blocker نداره (يه چيزى تو مايه هاى اون adblock plus که براى فايرفاکس هست)؟ آخه من هر وقت براى‌تنوع با کروم ميام تو پى تى و اين آگهى چشم نواز (!!) «عطر» رو اون پايين مى بينما، ميخوام خودمو از پنجره بندازم پايين ×_×

‌‌

خواهش میکنم :happy:

//

عجـــــــب ! مگه فایرفاکس اون رو برمیداره ؟
yahooraisedeyebrow.gif

912.gif

912.gif

هاا ! راست می میگی مثل معمولی میاره !
حق با توئه ! :p
من که با همین معمولی عادت دارم ! :D

ataamini

Registered User
لایک‌ها
8
عــــــــالي

خيلي وقته استفاده ميكنم

من همه مرورگر ها رو استفاده كردم

هرچي كه فكرشو بكنيد

چون خيلي روي مرورگر حساسم

تنها چيري كه منو راضي نگه داشته همين بوده

حتي به جرات ميگم بهتر از فايرفاكس لعنتيه

شنيدم ورژن4 هم اومده

كسي نداره؟

dariushiraz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
http://rapidshare.com/files/293770475/chrome_installer_Google_Chrome_4-0-221-6.exe

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
خواهش میکنم :happy:
yahooraisedeyebrow.gif

بله اگه اون اکستنشنى که گفتم نصب شده باشه، تمامى تبليغات عکسى رو حذف ميکنه، اگرم عکسى، بنرى يا چيزى باشه که آگهى‌ نباشه، ولى شما خوشتون نياد و دوست نداشته باشيد که ببينيدش هم آدرسشو به اين افزونه ميديد و بلاک ميشه و ديگه براتون به نمايش در نمياد :happy:

به عنوان شاهد هم بخش بالايى و پايينى پى تى که آگهى داره رو تو فايرفاکس و کروم، اسکرين شات گرفتم و اتچ کردم براى مقايسه (البته تو Avant Browser هم اگه گزينه ىad blocker فعال باشه، اونم هيچ کدوم از آگهى ها رو نمايش نميده)، مى بينيد که اثرى ‌از آثار آگهى ها (مخصوصا اون عطره) با اين اکستنشن تو فايرفاکس نيست :p

فایل های ضمیمه

• Firefox with adblock plus.PNG
    Firefox with adblock plus.PNG
    59.5 KB · نمایش ها: 25
  • Chrome.PNG
    Chrome.PNG
    64.7 KB · نمایش ها: 24
  • chrome 2.PNG
    chrome 2.PNG
    134.6 KB · نمایش ها: 24
  • Firefox with adblock plus 2.PNG
    Firefox with adblock plus 2.PNG
    88 KB · نمایش ها: 23

Daneel Olivaw

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
31

با این پستت یه مشکل بزرگ منو حل کردی!
30upn9j.gif
خیلی وقته دارم دنبال ادیتور پیشرفته می گردم، هر چی تنظیمات رو دستکاری می کردم هیچ فرقی نمی کرد. الان تازه فهمیدم مشکل از بروزره
190.gif

ولی از این ایرادش که بگذریم بروزر خیلی خوبیه. به نظر من از نظر سرعت، امکانات و ظاهر و ... از FF و اپرا و IE خیلی سره ...

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
با این پستت یه مشکل بزرگ منو حل کردی!
30upn9j.gif
خیلی وقته دارم دنبال ادیتور پیشرفته می گردم، هر چی تنظیمات رو دستکاری می کردم هیچ فرقی نمی کرد. الان تازه فهمیدم مشکل از بروزره
190.gif

ولی از این ایرادش که بگذریم بروزر خیلی خوبیه. به نظر من از نظر سرعت، امکانات و ظاهر و ... از FF و اپرا و IE خیلی سره ...
30upn9j.gif

IE که جز دسته‎ی گلابی‎ها محسوب میشه!
biggrin.gif
ولی من هنوزم معتقدم این بروزر هیچ برتری نسبت به FF نداره به جز سرعت لودش!

\\

بله اگه اون اکستنشنى که گفتم نصب شده باشه، تمامى تبليغات عکسى رو حذف ميکنه، اگرم عکسى، بنرى يا چيزى باشه که آگهى‌ نباشه، ولى شما خوشتون نياد و دوست نداشته باشيد که ببينيدش هم آدرسشو به اين افزونه ميديد و بلاک ميشه و ديگه براتون به نمايش در نمياد :happy:
شیطونه میگه یه شات بذارم از آدرس آواتارهایی که بلوک کردم!:دی یه 100 تایی میشن!
190.gif

\\

yahooraisedeyebrow.gif
توضیحاتش رو که دادن پرشیانای عزیز، از اینجا میتونی به فایرفاکس اضافه‎ش کنی.
Adblock Plus

بالا