برگزیده های پرشین تولز

انجمن عاشقان و دلسوختگان بلیچ

Huashan

Registered User
لایک‌ها
13
سلام خیلی ممنون از Huashan جان ببخشید من یه سوال داشتم شاید یکم بی ربط باشه
من تازه اومدم تو تاپیک ها به شما می گن خواشان؟درسته ؟
آخه اسم یوزرتون خاشان خونده نمیشه
این چه جوریه؟!:)

خواهش می کنم ...

آره تقریبا ... ولی درست ترش خواشانه ... در اصل این اسم دو قسمته ... Hua و Shan به معنی کوه خوا ...

یه نظریه دارم می خواهم شما هم روش یه کم فکر کنید
ممکنه YUZU خواهر تنی Ichigo نباشه ؟ آخه کاملا متفاوت به نظر می یاد و انگار پدرشون در قبال اون بیشتر اظهار مسئولیت می کنه و سعی می کنه که کنارش باشه ؟
نمی دونم ولی به نظر مشکوک می رسه

73.gif

سلام به همه دوستان
يه سوال؟
كسي چيزي در مورد مادر ايچيگو مي دونه ؟ اخه اگه يادتون باشه مادر ايچيگو مرد چون مي خواست جون پسرشو نجات بده ....يعني تشخيص داده بود كه اون خانمه كه داره مي پره يه هالو ...
خب ...اون جوري كه توي انيمه تعريف شده فقط انسان ها با قدرت بالاي دروني توانايي ديدن هالو ها يا شينيگامي ها رو دارن ....البته اين فقط يه نظركه من بعد از ديدن:
پدر ايچيگو در لباس شينيگامي ها و توانايي خواهرش در ديدن هالو ها و شينيگامي ها
به فكرم رسيده اونم اينه كه مي شه مادر ايچيگو يه قدرتهايي مثل خود ايچيگو داشته باشه؟..مثلا امكان داره يه شينيگامي بوده باشه؟(البته به جورايي سوالم خنده داره...مي دونم ، ولي خب فكريه كه خيلي منو مشغول كرده)
فعلا
حالا جالبیش اینه که من فکر می کنم که مادره احتمالا یه شینیگامی هست یعنی هنوز هم هستش .. احتمالا بیارنش توی داستان ...( البته اگه نیوردنش مسئولیتش گردنه من نیستا ... )

Dead_Man

Registered User
لایک‌ها
3
مدارک بیشتری برای نظریه ام پیدا می کنم مثلا یکی از دیگه از دلایل این فکر اصلا طرز اخلاق متفاوت اون با بقیه خانواده هست

در ضمن فکر نکنم مادرش برگرده ولی مطمئنا یه جریانی داره چون تو روزی که رفته بودن سر قبر مادرشون آخر داستان پدرشون می گه 10 سال از مرک مادرتون می گذره در حالی که 6 سال از اون ماجرا می گذشت حالا این 4 سال اختلاف برای چی بوده معلوم می شه

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
سلام به همه دوستان
يه سوال؟
كسي چيزي در مورد مادر ايچيگو مي دونه ؟ اخه اگه يادتون باشه مادر ايچيگو مرد چون مي خواست جون پسرشو نجات بده ....يعني تشخيص داده بود كه اون خانمه كه داره مي پره يه هالو ...
خب ...اون جوري كه توي انيمه تعريف شده فقط انسان ها با قدرت بالاي دروني توانايي ديدن هالو ها يا شينيگامي ها رو دارن ....البته اين فقط يه نظركه من بعد از ديدن:
پدر ايچيگو در لباس شينيگامي ها و توانايي خواهرش در ديدن هالو ها و شينيگامي ها
به فكرم رسيده اونم اينه كه مي شه مادر ايچيگو يه قدرتهايي مثل خود ايچيگو داشته باشه؟..مثلا امكان داره يه شينيگامي بوده باشه؟(البته به جورايي سوالم خنده داره...مي دونم ، ولي خب فكريه كه خيلي منو مشغول كرده)
فعلا

ولی من از اون صحنه اینجوری برداشت کردم که مادرش از این که ایچی غرق بشه نگران بود( چون هوا بارونی بود اگه اشتباه نکنم) اومد نجاتش بده که اون هالو بهش حمله کرد من تا همینالان هم برداشتم همینه مگر اینگه بخوان مثل پدر ایچی یه چیزی یهویی از خودشون در بیارن.

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
خب , تعریف کن بینیم که چطوری با بلیچ آشنا شدی ؟؟!!! ;) , باید جالب باشه ...

آره , حالا که فکر می کنم ... می بینم همینطوره ... یادت میاد .. یه عکس هم گذاشته بود , مسیرهای حرکتی زن و مرد توی یه فروشگاه ... چه تاپیک خوبی بود ...:happy:...

زاراکی کنپاچی رو معرفی کردم .. یه نگاه بنداز ببین چطوره ...

تو بیمس یه تاپیک درباره این انیمیشن بود( هست) خیلی وقت پیش فکر کنم بیشتراز یک سال من میدیدم بچه ها خیلی تعریف میکنن ازش منم خوشم اومدکه ببینمش اومدم اینجا لینک معرفیشو تو تاپیک معرفی از فریدا گرفتم یه نگاه انداختم دیدم اینجا هم ازش تعریف میکنن دیگه تصمیم گرفتم که از یکی از دوستام بگیرم ولی چون وقت دیدنش رو نداشتم یه 6 ماهی طول کشید تا تصمیمم عملی شد بالاخره ازش گرفتم و 2-3 روزه دیدمش کلا این بود ماجراش.
ولی چیز جالبی توش نداشت:p

155fs306518.jpg

Kenpachi Zaraki

Division: 11th
Height: 202cm
Weight: 108kg
Birthday: November 19th
Blood Type: unknown
Occupation: Shinigami *Captain*
First Seen: Volume 008, Chapter 065
ترسناک .. تشنه ی خون ... کسی که به شدت از مبارزه لذت می بره .. با ظاهری مناسب یه جنگجوی وحشی ... خب معلومه دیگه کسی نیست جز زاراکی کنپاچی

ظاهری ترسناک , جنگو , خونریز .. داره .. ظاهری که مناسب خصوصیاتشه .

روپوش کاپتاین قبلی رو می پوشه که بدون آستینه .و کهنه به نظر می رسه . موهاش رو با زنگ هایی حالت می ده و یک چشم پوش هم به یکی از چشم هاش می زاره .. این چشم پوش بوسلیه کاپتاین دسته ی 12 ساخته شده برای اینکه بتونه توی کنترل انرژی درونیش بهش کمک کنه و مقداری از انرژی رو جذب کنه .

چشم پوش و زنگ ها رو برای این منظور به کار می بره که امتیازی به دشمنانش بده و مبارزه و برای خودش سخت تر بکنه تا بیشتر از مبارزه لذت ببره ..

کنپاچی یکی از بلند قد ترین کراکتراست در بلیچ , با قدی در حدود 202 سانتی متر . Tite Kubo هم بیان کرده که کشیدن موهای کنپاچی خیلی سخته.

155fs312092.jpg

به شدت از جنگ خوشش میاد و برای مبارزه کردن زندگی می کنه ... و از مبارزات سخت و خونی لذت می بره .. حتی در بعضی مبارزات خودش رو ضعیف تر می کنه تا مبارزه بیشتر طول بکشه و لذت بیشتری ببره ... معتقده که خون و مرگ بی ارزش هستن و بهایی که باید برای یه مبارزه ی خوب بدی ...

با توجه به ا ینکه به نظر می رسه که در مبارزات خیلی خودبین هست و از هیچ استراتژی پیروی نمی کنه ولی اکثرا در مبارزات استادانه عمل می کنه و روی نقاط ضعف دشمنان بیشتر کار می کنه

مهارت های شمشیری خیلی بالایی داره ولی هیچ استعدادی در به کارگیری از روش های مورد استفاده ی کاپتاین های دیگه از خودش بروز نمی ده ... حتی از حرکت های فلشگونه ( flash steps ) هم استفاده نمی کنه .. هر چند که دیگران و همچین خودش بیان می کنن که کنپاچی شخصی است که از فکرش کمتر اسفتاده می کنه ولی در جاهای مختلفی می بینیم که باهوش عمل می کنه ..

کنپاچی برای دو چیز از خودش احساسات بروز می ده .
. یکی در مورد ستوانش یاچیرو و نام خودش ... در بعد از مبارزه با ایچیگو هم درباره ی دردناک بودن و نداشتن اسم خاطرات قدیمی رو بیان می کنه ...

زاراکی نام مکانی هست که از اونجا اومده .. مکانی پر از آدم کش ها و رفتارهای خلاف قانون .. اونجا کنپاچی اسمی نداشت و در اون زمان بود که تونست توانایی های شمشیرزنیش رو افزایش بده و خیلی از حریفانش رو بکشه ..

بعد مسافرت کردن از اون مکان با دختر کوچیکی روبرو می شه و بعد از اینکه می بینه , دختر بچه از شمشیرش نمی ترسه اون رو باخودش می بره و اسمش رو یا چیرو می ذاره ... خانواده ی دختر بچه مرده بودن .. و اون زمان اسم کنپاچی رو بهش می دن .. این لقب رو به کسی که شمشیر زن قدرتمندی هست و افراد زیادی رو کشته می دن ... رابطه ی کنپاچی و یاچیرو بیشتر رابطه ی پدر فرزندی هست ...

قبل از اینکه کنپاچی وارد سول سوساستی بشه .. با Ikkaku مبارزه می کنه و شکستش می ده به همین خاطر Ikkaku به خدمت کنپاچی در میاد ...

بعد از این کنپاچی کاپتاین دسته ی 11 رو می کشه و جاش رو می گیره ..

ظاهرا Tite Kubo در یک مصاحبه اشارده کرده که دوست داره عمیقر به شخصیت کنپاچی بپردازه .. ( قابل توجه سهیل ...:happy: )

اسم زانپاکتوی زاراکی شناخته نشده ... خوده کنپاچی هم نمی دونه .. شکل ظاهری شمشیر کنپاچی ناشی از اینه که خودش می خاسته که در مقابل حریفانش ضعیفتر باشه ( لبه ی شمشیر تیز و یکنواخت نیست ) .. ولی من توی انیمه اینطور دیدم که , شمشیرش بدلیل انرژی درونی بالایی که اون داره و نمی تونه کنترلش کنه به این روز در اومده ... تیغه ی شمشیرش بیش از حد استاندارد زانپاکتوها هست ... به راحتی هم می تونه اشیاه رو برش بده .. بدلیل اینکه زارکی انرژی بالایی داره و با انرژی درونیش اینکار رو می کنه .. بعد از اینکه با ایچیگو مبارزه می کنه علاقه پیدا می کنه که بیشتر از شمشیرش بدونه که بتونه قدرت بیشتری کسب بکنه ولی تا متاسفانه نمی تونه اینکار رو بکنه..

بر عکس معرفی اولیه اش که حریفی مرگ آور و وحشتناک معرفی می شه .. در ادامه نقشی کمدی رو به تصویر می کشه .. هر چند که هنوز خشک و متکبر هست ولی رفتارش با زیر دستاش بیشتر به سمت کمدی می ره ...

155fs312239.jpg

8.gif

خیلی خوب گفتی من خیلی دوس دارم نقشش تو انیمه پر رنگ تر بشه اصلا کلاسش از همه کاپیتانا بالاتره :دی

فکر کنم از ویکی ترجمه کرده باشی نه؟ اونجا وزنشو 90 کیلو زده :دی
راستی برا کاپیتان شدن ( همونطور که میدونی برا بقیه میگم:p ) دو تا قانون داره که یا باید بانکای داشته باشن یا باید با کاپیتان یکی از قسمتها مبارزه کنند و شکستش بدن که کنچان از طریق راه دوم کاپیتان شد چون اصلا اسم زانپاکتوشو نمیدونه.

156fs554224.gif

Huashan

Registered User
لایک‌ها
13
تو بیمس یه تاپیک درباره این انیمیشن بود( هست) خیلی وقت پیش فکر کنم بیشتراز یک سال من میدیدم بچه ها خیلی تعریف میکنن ازش منم خوشم اومدکه ببینمش اومدم اینجا لینک معرفیشو تو تاپیک معرفی از فریدا گرفتم یه نگاه انداختم دیدم اینجا هم ازش تعریف میکنن دیگه تصمیم گرفتم که از یکی از دوستام بگیرم ولی چون وقت دیدنش رو نداشتم یه 6 ماهی طول کشید تا تصمیمم عملی شد بالاخره ازش گرفتم و 2-3 روزه دیدمش کلا این بود ماجراش.
ولی چیز جالبی توش نداشت:p
...

[if[/img]

خب , جالب بود ... من هم خیلی وقت پیش ها اون تاپیک بیمس رو دیده بودم ... میگم اونا , انیمه رو از کجا گیرآوردن ؟ ... از این طرف گرفتن یا خودشون دانلود کردن ؟ ...

فکر کنم از ویکی ترجمه کرده باشی نه؟ اونجا وزنشو 90 کیلو زده :دی
آره از ویکی بود ... می خواستم از معرفی توی فیلمش استفاده کنم , که دیدم توی ویکی خیلی کامل و جالب توضیح داده شده ...

اون اطلاعات اولیه رو از ویکی نگرفتم ...
از این سایت بود ...
آخه , 90 کیلو برای همچین شخصیتی کمه ... کاکاشی خودمون 90 کیلوه ... :lol:

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
خب , جالب بود ... من هم خیلی وقت پیش ها اون تاپیک بیمس رو دیده بودم ... میگم اونا , انیمه رو از کجا گیرآوردن ؟ ... از این طرف گرفتن یا خودشون دانلود کردن ؟ ...

آره از ویکی بود ... می خواستم از معرفی توی فیلمش استفاده کنم , که دیدم توی ویکی خیلی کامل و جالب توضیح داده شده ...

اون اطلاعات اولیه رو از ویکی نگرفتم ...
از این سایت بود ...
آخه , 90 کیلو برای همچین شخصیتی کمه ... کاکاشی خودمون 90 کیلوه ... :lol:

خودشون دانلود میکنن:D

خوب اولش که نشونش میده خیلی لاغره شاید اون موقع 90 کیلو بوده :دی

Huashan

Registered User
لایک‌ها
13
بلیچ عکس های قشنگی داره ... سعی می کنم که هر از چند گاهی یه چیزهایی ازش بذارم ...

156fs881227.jpg

156fs880888.jpg

Huashan

Registered User
لایک‌ها
13
خودشون دانلود میکنن:D

خوب اولش که نشونش میده خیلی لاغره شاید اون موقع 90 کیلو بوده :دی

می گم حالا اونا چطوری با بلیچ آشنا شدن ؟....:lol: ... اگه ادامه بدیم به تسلسل می رسیم ...:lol:

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
می گم حالا اونا چطوری با بلیچ آشنا شدن ؟....:lol: ... اگه ادامه بدیم به تسلسل می رسیم ...:lol:

اونو دیگه یادم نیست فکر کنم از طریق مانگاش چون اونجا مانگا خوان زیاد داره :دی

قسمت 132 رو دیدی؟ دیگه بر میگرده موضوع اصلی؟

Smiley

Registered User
لایک‌ها
0

به به .... به به .... تا مغز استخون لذت بردم :happy: اولين عكسي كه از بليچ ديدم همين عكس بود ! خيلي كنجكاو بودم بدونم اينا كي هستن چه كارهايي ازشون بر مياد و اون پسر بچه مو سفيده بينشون چي كار ميكنه :D
وقتي گيرم اومد روزي هشت - نه ساعت ميديدمش ... خلاصه كه خيلي ممنون اخوي كلي خاطره ( !! ) زنده شد :happy:

RoOozbeh

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
25
اینو دیدین ؟اگر تکراری بود دیگه ببخشید

6crp92d.jpg

Huashan

Registered User
لایک‌ها
13
اونو دیگه یادم نیست فکر کنم از طریق مانگاش چون اونجا مانگا خوان زیاد داره :دی

قسمت 132 رو دیدی؟ دیگه بر میگرده موضوع اصلی؟

جدی , مانگا هم می خونن ...

دانلودش کردم , ولی به دلیل امنیتی هنوز ندیدمش .. . اینقدر دارم حرص می خورم ...
164.gif

به به .... به به .... تا مغز استخون لذت بردم :happy: اولين عكسي كه از بليچ ديدم همين عكس بود ! خيلي كنجكاو بودم بدونم اينا كي هستن چه كارهايي ازشون بر مياد و اون پسر بچه مو سفيده بينشون چي كار ميكنه :D
وقتي گيرم اومد روزي هشت - نه ساعت ميديدمش ... خلاصه كه خيلي ممنون اخوي كلي خاطره ( !! ) زنده شد :happy:

بلیچ تو این سبک عکس زیاد داره ... عکس هایی که یه جوری تبلیغاتی هستن ...

اینو دیدین ؟اگر تکراری بود دیگه ببخشید
والا نه ندیدیم ... یه دلیلش اینه که عکس لود نشد :rolleyes:... ظاهرا توی تاینی پیک آپ کردین... با فری شیر کار کنین بهتره ... لینک های مختلف می ده ...

ادیت : الان عکس لود شد ... قشنگه ... ندیده بودمش ...
22.gif
.. این واقعیه یا برای خندست .. بنده خدا ایچیگو رو به چه روزی در اوردن ...

RoOozbeh

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
25
جدی , مانگا هم می خونن ...

دانلودش کردم , ولی به دلیل امنیتی هنوز ندیدمش .. . اینقدر دارم حرص می خورم ...
164.gif

بلیچ تو این سبک عکس زیاد داره ... عکس هایی که یه جوری تبلیغاتی هستن ...

والا نه ندیدیم ... یه دلیلش اینه که عکس لود نشد :rolleyes:... ظاهرا توی تاینی پیک آپ کردین... با فری شیر کار کنین بهتره ... لینک های مختلف می ده ...

ادیت : الان عکس لود شد ... قشنگه ... ندیده بودمش ...
22.gif
.. این واقعیه یا برای خندست .. بنده خدا ایچیگو رو به چه روزی در اوردن ...
نمیدونم شاید واقعی باشه:D
من میخوام یه مردونشو با مارک روکیا بگیرم:lol:

masih_abb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام به همه .
من اولش خیلی با بلیچ حال کردم . از همه قسمت هاش لذت بردم . ولی الان که به قسمت 95 رسیدم . یه جورایی خوشم نیومد . آخه دوباره یه چیزایی داره تکرار می شه . من حس می کنم یه جورایی داره کشش می ده . دوباره همون ماجرا . و هر قسمت یک جنگ .
حرف منو قبول دارین یا نه؟ توضیح بدین . آحه من قسمت های بعد 95 رو ندارم که ببینم .
راستی . می دونم اینجا جاش نیست . ولی یه سوال :
این ناروتو هم مثل بلیچ آخراش این طوری می شه ؟ یعنی کشش میده؟؟

ichigo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه .
من اولش خیلی با بلیچ حال کردم . از همه قسمت هاش لذت بردم . ولی الان که به قسمت 95 رسیدم . یه جورایی خوشم نیومد . آخه دوباره یه چیزایی داره تکرار می شه . من حس می کنم یه جورایی داره کشش می ده . دوباره همون ماجرا . و هر قسمت یک جنگ .
حرف منو قبول دارین یا نه؟ توضیح بدین . آحه من قسمت های بعد 95 رو ندارم که ببینم .
ناروتو اینجوری نیست خیلی قشنگه و خسته کننده نیست
والا منم اول خسته شدم گفتم داره تکراری میشه ولی بعد که دیدم قشنگ شد

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
سلام به همه .

خوب آخه این قسمت هایی که داری میبینی بر اساس مانگا ساخته نشده و فقط برای اینکه انیمه مانگایی نداشته تا از روش درست کنن ساخته شده حس کش دار شدنش هم بخاطر همین موضوع هستش.
اشکال این جور انیمه ها که با مانگاشون زیاد فاصله ندارن همینه.

Huashan

Registered User
لایک‌ها
13
نمیدونم شاید واقعی باشه:D
من میخوام یه مردونشو با مارک روکیا بگیرم:lol:

با مارک روکیا !!...:lol::lol:

سلام به همه .

همینطوره ... من هم به شدت خسته شدم , خب دلیلش هم اینه که همونطور که سهیل عزیز گفتن این قسمت ها fillerهست و جزء داستان نیستن ... فقط برای اینکه کمی داستان رو کش بدن , تا مانگا جلو بره , ساخته شدن ... این مشکل خیلی از انیمه ها هست ....

این پست سیمور رو در این مورد بخون , همچنین پست های بعدیش ...

ناراتو که تو این زمینه رکورد داره ... تقریبا از 130 تا بیش از دویست همه filler هستن ... به شدت هم خسته کننده ..

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
اینم یه عکس از تمامیه اعضای 11th Division

157fs514393.jpg

کدوم یکی از بچه ها از این کچله ( ایکاکو ) خوشش میومد؟
به نظر منم خیلی باحاله :دی

بالا