برگزیده های پرشین تولز

انجمن عاشقان و دلسوختگان بلیچ

Dead_Man

Registered User
لایک‌ها
3
من دیگه احساس می کنم استاد کاکاشی انگار با من قهر باشه یا اینکه نامه هام تو قسمت پست اشتباه داره می ره
آخه تا حالا 2 تا پست خصوصی به ایشون دادم ولی هنوز جواب نگرفتم
شاید هم من خیلی عجول هستم

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
[DB]​_Bleach​_131​_[A1DB4642].avi

64247.jpg

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
والا من کل تاپیک رو خوندم ولی چیزی ندیدم که همونو تکرار کنم! آخه من که توضیح خاصی ندادم ...
سلام خواهر

خوبی؟ ;) خوب برادر خواشن همه سوالاتو جواب داد:) منم منظورم کلی بود چه تو اين تاپيک چه تو تاپيک ناروتو. بچه های اينجا همه اين سريال ها رو تا آخرين قسمتی که در اومده ديدن اگه تو هم هنوز دانلود نکردی ميتونی از بچه ها بگيری.;) برای همين بود گفتم اون تاپيک راهنمای بخش رو بخونی.:rolleyes:
فريدا داره كم كم شلوغ ميشه اينجا. علاقه مندان به انيمه زياد شد
من که کاملن با جا انداختن فرهنگ انيمه ديدن تو ايران موافقم!:D هر چی بيشتر بچه ها رو ميبينم بيشتر خوشحال ميشم. ;) فقط حافظه ام ديگه ياری نميکنه اسم همه بچه ها يادم بمونه! :p

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
بله . منم گفتم شاید فقط جنبه fun داشته باشه . منظورم هم از اون مورد اخلاقی . این نبود که این مورد را کاملا نشون میده . منظورم اون احساس دوست Inoue نسبت به اونه . نمی شه اینو منکر شد که اون یک ه م ج ن س ب ا ز ه . و همانطور که گفتم این شاید فقط برای خنده بوده .
اهمم... چيزه ... راستش تو اين کارتون ممکنه که جنبه fun داشته باشه ولی کلاً اين مسئله به نظر ميرسه که تا هدی تو جامعه ژاپنی جا افتاده باشه! :blink: اينقدر که خيلی راحت کارتون هايی درست ميکنن که به وضوح به اين مسئله ميپردازه و اصلاً اصل داستان حول اين محور ميگرده!:eek: و جالب تر اينکه اين کارتون ها بسيار هم پر بيننده و پر مخاطب هستن!:blink: نمونه بارزش کارتون gravitation هست! :eek:و چندين و چند کارتون ديگه!:f34r:

در کل توی کارتون های عادی هم تو 80% شون ميتونين يه طعنه و کنايه اي در مورد اين مسئله ببينين.:blink: طوری شده که من اگه تو يه کارتون اينو نبينم باعث تعجبم ميشه! :p:lol:

خلاصه اينکه برای من هم جای تعجب داشت که چقدر توی جامعه ژاپنی اين مسئله جا افتاده و چقدر راحت در موردش حرف ميزنن! :cool::blink:

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
من دیگه احساس می کنم استاد کاکاشی انگار با من قهر باشه یا اینکه نامه هام تو قسمت پست اشتباه داره می ره
آخه تا حالا 2 تا پست خصوصی به ایشون دادم ولی هنوز جواب نگرفتم
شاید هم من خیلی عجول هستم

به جان خودم جدیدا یه PM زده بودی که گفتم برا راحتی برو از سهراب بگیر ، بغیر از اون دیگه برا من که PM نزدی که ;)

پ.ن : آقا شرمنده الان چک کردم دیدم یکیش بی جواب مونده :blush: به هر حال شرمنده :happy:

Dead_Man

Registered User
لایک‌ها
3
آقا دشمنت شرمنده باشه
ببخشید که من یه کم عجول هستم و دیگه اینکه هنوز بچه ها رو درست نمی شناسم و همین باعث می شه بقیه رو هم اذیت کنم و بی دلیل مزاحمشون بشم
واقعا متاسفم سعی می کنم زود یاد بگیرم

ichigo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون از همه اگه اشتباهی کردم من رو ببخشید اگرم تند رفتم من رو ببخشید من با کسی جنگ نداشتم!!:rolleyes:

Dead_Man

Registered User
لایک‌ها
3
نتونستم منتظر بمونم يكي از بچه هاي فاميل رو بي چاره كردم به هواي ديدنش روفتم خونشون از صبح تا شب شروع كردم دانلود كارتون آخه منطقه ي ما ADSL‌ نداره ولي براي اونا داره
فعلا تقريبا بيشترش رو ديدم

ichigo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بچه ها این عکس رو تو چه قسمتی نشون میده؟:)

53ouwec.jpg

ichigo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منم با اون سوالام!!
297.gif
خودمم همین الان دیدم!!دقیق نمی دونم یا 124 یا 125 تو 126 کامل میشه
مرسی که به هر حال گفتی
241.gif

Huashan

Registered User
لایک‌ها
13
...

ولی من از طرق فریدا آشنا نشدم :p

فکر کنم اینقدر نگی تا خودم بیام بگم :دی

این جملت منو یاده اولین پست پرشیانا انداخت تو تاپیک افسانه شجاعان اون موقع که اومده بود که پست زد که نصفه صفحه طولش میشد علیرضا ( AFC ) تو جواب پرشیانا همین حرف رو زد :lol:

خب , تعریف کن بینیم که چطوری با بلیچ آشنا شدی ؟؟!!! ;) , باید جالب باشه ...

آره , حالا که فکر می کنم ... می بینم همینطوره ... یادت میاد .. یه عکس هم گذاشته بود , مسیرهای حرکتی زن و مرد توی یه فروشگاه ... چه تاپیک خوبی بود ...:happy:...

زاراکی کنپاچی رو معرفی کردم .. یه نگاه بنداز ببین چطوره ...

Huashan

Registered User
لایک‌ها
13
155fs306518.jpg

Kenpachi Zaraki

Division: 11th
Height: 202cm
Weight: 108kg
Birthday: November 19th
Blood Type: unknown
Occupation: Shinigami *Captain*
First Seen: Volume 008, Chapter 065

ترسناک .. تشنه ی خون ... کسی که به شدت از مبارزه لذت می بره .. با ظاهری مناسب یه جنگجوی وحشی ... خب معلومه دیگه کسی نیست جز زاراکی کنپاچی

ظاهری ترسناک , جنگو , خونریز .. داره .. ظاهری که مناسب خصوصیاتشه .

روپوش کاپتاین قبلی رو می پوشه که بدون آستینه .و کهنه به نظر می رسه . موهاش رو با زنگ هایی حالت می ده و یک چشم پوش هم به یکی از چشم هاش می زاره .. این چشم پوش بوسلیه کاپتاین دسته ی 12 ساخته شده برای اینکه بتونه توی کنترل انرژی درونیش بهش کمک کنه و مقداری از انرژی رو جذب کنه .

چشم پوش و زنگ ها رو برای این منظور به کار می بره که امتیازی به دشمنانش بده و مبارزه و برای خودش سخت تر بکنه تا بیشتر از مبارزه لذت ببره ..

کنپاچی یکی از بلند قد ترین کراکتراست در بلیچ , با قدی در حدود 202 سانتی متر . Tite Kubo هم بیان کرده که کشیدن موهای کنپاچی خیلی سخته.

155fs312092.jpg

به شدت از جنگ خوشش میاد و برای مبارزه کردن زندگی می کنه ... و از مبارزات سخت و خونی لذت می بره .. حتی در بعضی مبارزات خودش رو ضعیف تر می کنه تا مبارزه بیشتر طول بکشه و لذت بیشتری ببره ... معتقده که خون و مرگ بی ارزش هستن و بهایی که باید برای یه مبارزه ی خوب بدی ...

با توجه به ا ینکه به نظر می رسه که در مبارزات خیلی خودبین هست و از هیچ استراتژی پیروی نمی کنه ولی اکثرا در مبارزات استادانه عمل می کنه و روی نقاط ضعف دشمنان بیشتر کار می کنه

مهارت های شمشیری خیلی بالایی داره ولی هیچ استعدادی در به کارگیری از روش های مورد استفاده ی کاپتاین های دیگه از خودش بروز نمی ده ... حتی از حرکت های فلشگونه ( flash steps ) هم استفاده نمی کنه .. هر چند که دیگران و همچین خودش بیان می کنن که کنپاچی شخصی است که از فکرش کمتر اسفتاده می کنه ولی در جاهای مختلفی می بینیم که باهوش عمل می کنه ..

کنپاچی برای دو چیز از خودش احساسات بروز می ده .
. یکی در مورد ستوانش یاچیرو و نام خودش ... در بعد از مبارزه با ایچیگو هم درباره ی دردناک بودن و نداشتن اسم خاطرات قدیمی رو بیان می کنه ...

زاراکی نام مکانی هست که از اونجا اومده .. مکانی پر از آدم کش ها و رفتارهای خلاف قانون .. اونجا کنپاچی اسمی نداشت و در اون زمان بود که تونست توانایی های شمشیرزنیش رو افزایش بده و خیلی از حریفانش رو بکشه ..

بعد مسافرت کردن از اون مکان با دختر کوچیکی روبرو می شه و بعد از اینکه می بینه , دختر بچه از شمشیرش نمی ترسه اون رو باخودش می بره و اسمش رو یا چیرو می ذاره ... خانواده ی دختر بچه مرده بودن .. و اون زمان اسم کنپاچی رو بهش می دن .. این لقب رو به کسی که شمشیر زن قدرتمندی هست و افراد زیادی رو کشته می دن ... رابطه ی کنپاچی و یاچیرو بیشتر رابطه ی پدر فرزندی هست ...

قبل از اینکه کنپاچی وارد سول سوساستی بشه .. با Ikkaku مبارزه می کنه و شکستش می ده به همین خاطر Ikkaku به خدمت کنپاچی در میاد ...

بعد از این کنپاچی کاپتاین دسته ی 11 رو می کشه و جاش رو می گیره ..

ظاهرا Tite Kubo در یک مصاحبه اشارده کرده که دوست داره عمیقر به شخصیت کنپاچی بپردازه .. ( قابل توجه سهیل ...:happy: )

اسم زانپاکتوی زاراکی شناخته نشده ... خوده کنپاچی هم نمی دونه .. شکل ظاهری شمشیر کنپاچی ناشی از اینه که خودش می خاسته که در مقابل حریفانش ضعیفتر باشه ( لبه ی شمشیر تیز و یکنواخت نیست ) .. ولی من توی انیمه اینطور دیدم که , شمشیرش بدلیل انرژی درونی بالایی که اون داره و نمی تونه کنترلش کنه به این روز در اومده ... تیغه ی شمشیرش بیش از حد استاندارد زانپاکتوها هست ... به راحتی هم می تونه اشیاه رو برش بده .. بدلیل اینکه زارکی انرژی بالایی داره و با انرژی درونیش اینکار رو می کنه .. بعد از اینکه با ایچیگو مبارزه می کنه علاقه پیدا می کنه که بیشتر از شمشیرش بدونه که بتونه قدرت بیشتری کسب بکنه ولی تا متاسفانه نمی تونه اینکار رو بکنه..

بر عکس معرفی اولیه اش که حریفی مرگ آور و وحشتناک معرفی می شه .. در ادامه نقشی کمدی رو به تصویر می کشه .. هر چند که هنوز خشک و متکبر هست ولی رفتارش با زیر دستاش بیشتر به سمت کمدی می ره ...

155fs312239.jpg

Huashan

Registered User
لایک‌ها
13
اینم کن چان از اون نوعش ...

155fs645247.jpg

ichigo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خیلی ممنون از Huashan جان ببخشید من یه سوال داشتم شاید یکم بی ربط باشه
من تازه اومدم تو تاپیک ها به شما می گن خواشان؟درسته ؟
آخه اسم یوزرتون خاشان خونده نمیشه
این چه جوریه؟!:)

Dead_Man

Registered User
لایک‌ها
3
یه نظریه دارم می خواهم شما هم روش یه کم فکر کنید
ممکنه YUZU خواهر تنی Ichigo نباشه ؟ آخه کاملا متفاوت به نظر می یاد و انگار پدرشون در قبال اون بیشتر اظهار مسئولیت می کنه و سعی می کنه که کنارش باشه ؟
نمی دونم ولی به نظر مشکوک می رسه

ichigo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
چه جالب من که تا حالا بهش فکر نکرده بودم!ولی فکر نکنم اینجوری باشه

Jini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه دوستان
يه سوال؟
كسي چيزي در مورد مادر ايچيگو مي دونه ؟ اخه اگه يادتون باشه مادر ايچيگو مرد چون مي خواست جون پسرشو نجات بده ....يعني تشخيص داده بود كه اون خانمه كه داره مي پره يه هالو ...
خب ...اون جوري كه توي انيمه تعريف شده فقط انسان ها با قدرت بالاي دروني توانايي ديدن هالو ها يا شينيگامي ها رو دارن ....البته اين فقط يه نظركه من بعد از ديدن:
پدر ايچيگو در لباس شينيگامي ها و توانايي خواهرش در ديدن هالو ها و شينيگامي ها
به فكرم رسيده اونم اينه كه مي شه مادر ايچيگو يه قدرتهايي مثل خود ايچيگو داشته باشه؟..مثلا امكان داره يه شينيگامي بوده باشه؟(البته به جورايي سوالم خنده داره...مي دونم ، ولي خب فكريه كه خيلي منو مشغول كرده)
فعلا

بالا