منتخب بازارچه

انجمن های راه اندازی شده با Xenforo

mehranmns

کاربر تازه وارد
دوستانی که با زن فورو کار می کنند و فعال هستند ما یک انجمت نیاز داریم هرکسی می تونه بیاره بالا و قالب بزنه اطلاع بده البته پ.خ بدید

alalalk71

Registered User
سلام
یه سری اطلاعات می خوام در مورد زن فورو :دی

قابلیت ها و چیزایی که باعث مسشه انگیزه پیدا کنیم از سیستم ای دیگه به زن فورو بریم چیه ممنون میشم اگه حالش رو ندارین لین خارجی شد هم بزارید که مقایس درستی کرده باشه با بقیه سیستم ها ممنون

up-down

Registered User
در این تاپیک انجمن هایی که با زنفورو ساخته شدند رو معرفی می کنیم چه داخلی و چه خارجی!

با تشکر.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
چه شکلی باید بازدید انجمن با عضو هایش رو افزایش داد ؟
forum.up-down.ir

up-down

Registered User
در این تاپیک انجمن هایی که با زنفورو ساخته شدند رو معرفی می کنیم چه داخلی و چه خارجی!

با تشکر.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
چه شکلی باید بازدید انجمن با عضو هایش رو افزایش داد ؟
forum.up-down.ir

saman320

محروم از فعالیت تجاری
دوستانی که استفاده کردن و یا اطلاعات کامل دارن
یک پخ به من بدن چند تا سوال دارم

G A L A X Y

Registered User
دوستان قصد دارم یه انجمن وی بی رو به زنفرو تبدیل کنم اگه کسی انجام میده تو پ خ اطلاع بده...

حسین hosein

Registered User
سلام هر یک از دوستان اگه انجمنی زده من وقت هام خالیه میتونم بخشی از انجمنش رو مدیریت کنم ;)

MOHAMMAD026_1

همکار بخش توسعه وب
همکار انجمن

حسین hosein

Registered User
امری، دستوری، فرمایش دیگه ای نداری؟ :D :D
آخه خیلیا دنبال یه فرد فعال و پر اطلاعات در رابطه با اون ضمینه میگردند تا انجمن خودشون رو گسترش بدن و ازش پول دربیارن...حتی خیلیا بابت این کار به شخص حقوق هم میدن

milad-apk

Registered User
دوست عزیز من زنفورو رو نصب کردم ولی انگلیسیه میتونی فارسی کنی و افزونه و ی استایل خوبم براش نصب کنی؟؟؟
ممنون

بالا