برگزیده های پرشین تولز

اهنگسازی و تنظیم با قیمتی بسیارپایین و کیفیتی عالی

sajjad-1991

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
کدوم شهر هستید؟میشه نمونه کار بفرستید؟

cinemaamooz

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,244
آهنگسازی برای موسیقی متن فیلم می خوام.
آیا تخصص دارید ؟ در این زمینه قیمت های پیشنهادی و در صورت امکان نمونه کار و ... بفرستید.
لطفا و لطفا و لطفا در کمال احترام در صورتی که تخصص ندارید کار رو قبول نکنید.

volfgan

Registered User
لایک‌ها
28
Last edited:

volfgan

Registered User
لایک‌ها
28
آهنگسازی برای موسیقی متن فیلم می خوام.
آیا تخصص دارید ؟ در این زمینه قیمت های پیشنهادی و در صورت امکان نمونه کار و ... بفرستید.
لطفا و لطفا و لطفا در کمال احترام در صورتی که تخصص ندارید کار رو قبول نکنید.
سلام
دوست عزیز واسه چندتا فیلم کوتاه موسیقی ساختم.برای دوستم که رشته اش سینما بود.اما متاسفانه در دسترسم نیستن که بفرستم براتون.
اما بنده به کار خودم مطمئنم و راحت میتونم توی هر سبکی آهنگ بسازم.تضمینی واستون میسازم.
قیمت حداقل موسیقی فیلم پانصد هزار تومان میباشد.بخاطر طولانی و زمان بر بودن کار هست که هزینه این مقدار هست.اگرچه الان همه دارن واسه موسیقی فیلم کوتاه،بالای یک میلیون میگیرن.دیگه چه برسه به فیلم بلند که به چند میلیون میرسه

Old Master

Registered User
لایک‌ها
27
ضمن تقدیر از هنر شما جناب عالی پور،سوالی که دارم:
نمونه کارهایی که گذاشتید حرفه ای ترین کارهای شما بود یا متناسب با قیمتی که عنوان کردید؟؟

volfgan

Registered User
لایک‌ها
28
ضمن تقدیر از هنر شما جناب عالی پور،سوالی که دارم:
نمونه کارهایی که گذاشتید حرفه ای ترین کارهای شما بود یا متناسب با قیمتی که عنوان کردید؟؟
ممنون از شما.حرفه ای ترین کارم رو هفته بعد میذارم!
یه اهنگ دیگه هم ساختم که خیلی از اینا بهتره که متاسفانه خواننده روش نخوند به دلایلی و همینطور مونده.
این کارایی که گذاشتم واس دانلود یکیشون مال 5سال پیشه.بقیه توی این سه چهار سال ساختم.البته الان یک سالی میشه اصلا کار نکردم و گفتم دوره تنظیم و سلفژ و میکس و مسترینگ رفتم و فقط اهنگ گوش میدادم.چون خواستم اصولی تر کار کنم وصبر کردم کاملا آماده شم،بعد مجدداُ شروع بکار کنم.و حالا 1 ماهه شروع کردم و همونطور که گفتم،بنظرم این دو کاری که الان ساختم،خیلی اصولی و حرفه ای تر ساختم که ایشالله خواننده رو یکیشوش میخونه این هفته و اونم میذارم.اون یکی رو هم یه هفته بعد میذارم.
در چواب سوالتونم بگم من اونطور شخصیتی ندارم که واسه اهنگی،کم بذارم و بگم دستمزدش چون کمه،دو سه روزه بسازمش بدمش به طرف،بلکه طوری میسازم که مشتری کاملا راضی باشه.
اما اگه بدونم مشتری بیشتر میخواد هزینه کنه،واسش بیشتر وقت میذارم و در حد بهترین آهنگای معروف ایران،آهنگو میسازمش.انرژی بیشتری میذارم و ساز زنده هم بیشتر و قشنگ تر واسش استفاده میکنم و خودش گوش بده،تشخیص میده که چقد روش وقت و انرژی گذاشتم.البته باز هم میگم،من کلا کم کاری نمیکنم و همه اهنگارو خوب میسازم .طوری که مشتری کاملا راضی باشه.
اما با هزینه بیشتر،سعی میکنم بهتر بسازم و حساسیت بیشتری رو قشنگ شدنش داشته باشم.
آخه این قیمتایی که من گذاشتم،فوق العاده پایینه.دلیلشم اینه که هنوز نتونستم خودمو تو ایران به همه بشناسونم.وگرنه این پول کم به دلیل این نیست که کارم ضعیفه.و اگه منم الان معروف بودم آهنگی یک و نیم میلیون میساختم!
من زیاد تو این کار تلاش کردم و الان به چگونگی کیفیت کار خودم واقفم و قول میدم واسه هرکی آهنگی بسازم،از اون بعد دیگه همه اهنگاشو میسپاره به من تا واسش بسازم.
ایشالله تا چندوقت دیگه،به وسیله کسانی که اینجا نظرشون رو میگن ،چگونگی کیفیت کارم مشخص خواهد شد.

Last edited:

ravi-shahram

Registered User
لایک‌ها
400
دوست گرامی شما تحصیلاتی در زمینه موسیقی هم دارید؟

قصد جسارت ندارم ولی به نظر میاد به صورت تجربی کار یاد گرفتید و امیدوارم ناراحت نشین ولی کارهاتون خیلی مبتدی هستن!
خیلی ایراد توی نمونه کارهایی که گذاشتید بود...

volfgan

Registered User
لایک‌ها
28

قصد جسارت ندارم ولی به نظر میاد به صورت تجربی کار یاد گرفتید و امیدوارم ناراحت نشین ولی کارهاتون خیلی مبتدی هستن!
دوست عزیز من که گفتم اینا کارهای چند سال پیشمه.وقتی که تجربه ای نداشتم.
اما بعدش گفتم برم سلفژ و دوره میکس و مسترینگ رو دقیق یاد بگیرم و کلی مطالعه راجع به این ضمینه کردم.مقالات انگلیسی حتی.
اگه منظور شما تحصیلا هست،من خیلی ها رو میشناسم که لیسانس موسیقی هستن اما من ازشون خیلی جلوترم.ضمنا مردم میرن رشته موسیقی که علمشون تو این ضمینه بره بالا.وقتی من خودم با رفتن به کلاس پیانو و سلفژ و مطالعه کردن تو این موضوع،علمم رو بردم بالا،خب چه فرقی با کسی که دانشگاه موسیقی رفته،میکنم؟درسته اینم مهمه و تاثیر داره،اما من معتقدم وقتی موسیقی تو خونت نباشه،با صد تا دانشگاه رفتن هم قوی نمیشی.موسیقی یه معقولهء جوششیه،نه کوششی!
به هرحال یه نگاه به قیمتا هم بکن،چقد ارزون زدم.اگرچه بازم تکرار میکنم،اینا مال چند سال پیشمه و الان از این موسیقی ها خیلی بهتر میسازم.چون هم vsti ها و نرم افزارا حرفه ای تر شدن و هم تجربم.هیچکسی نیست که اولین آهنگاش فوق العاده باشن.باید تجربه کسب کرد.به هرحال ممنون از نقدتون.خوشحال شدم که راجع به کارم نظر دادی.اما اگه همه رو دان نکردی،بهتره الان این کارو بکنی.چون حجمشون کمه.دو تا ازشون به نظرم خیلی قشنگ ساختم.اونا که آروم و احساس هستن.فقط حیف که تا الان واسه هم شهری هام آهنگ ساختم.و اینجا معمولا همه پاپ لری کار میکنن.
کار فارسی باشه،خیلی بهتر میشه.

ravi-shahram

Registered User
لایک‌ها
400
دوست عزیز من که گفتم اینا کارهای چند سال پیشمه.وقتی که تجربه ای نداشتم.
اما بعدش گفتم برم سلفژ و دوره میکس و مسترینگ رو دقیق یاد بگیرم و کلی مطالعه راجع به این ضمینه کردم.مقالات انگلیسی حتی.
اگه منظور شما تحصیلا هست،من خیلی ها رو میشناسم که لیسانس موسیقی هستن اما من ازشون خیلی جلوترم.ضمنا مردم میرن رشته موسیقی که علمشون تو این ضمینه بره بالا.وقتی من خودم با رفتن به کلاس پیانو و سلفژ و مطالعه کردن تو این موضوع،علمم رو بردم بالا،خب چه فرقی با کسی که دانشگاه موسیقی رفته،میکنم؟درسته اینم مهمه و تاثیر داره،اما من معتقدم وقتی موسیقی تو خونت نباشه،با صد تا دانشگاه رفتن هم قوی نمیشی.موسیقی یه معقولهء جوششیه،نه کوششی!
به هرحال یه نگاه به قیمتا هم بکن،چقد ارزون زدم.اگرچه بازم تکرار میکنم،اینا مال چند سال پیشمه و الان از این موسیقی ها خیلی بهتر میسازم.چون هم vsti ها و نرم افزارا حرفه ای تر شدن و هم تجربم.هیچکسی نیست که اولین آهنگاش فوق العاده باشن.باید تجربه کسب کرد.به هرحال ممنون از نقدتون.خوشحال شدم که راجع به کارم نظر دادی.اما اگه همه رو دان نکردی،بهتره الان این کارو بکنی.چون حجمشون کمه.دو تا ازشون به نظرم خیلی قشنگ ساختم.اونا که آروم و احساس هستن.فقط حیف که تا الان واسه هم شهری هام آهنگ ساختم.و اینجا معمولا همه پاپ لری کار میکنن.
کار فارسی باشه،خیلی بهتر میشه.

خب دوست گرامی چرا کارهای جدیدتو نمیزاری؟
لزوما دانشگاه و کلاس های آکادمیک دلیلی بر برتری نیست و حرف شما درسته و ممکنه فردی با کلاس های خصوصی یا به صورت تجربی بتونه کارهای خیلی بهتری انجام بده!
نمونه این افراد هم کم نیستن...

ولی این بستگی به خود اون فرد داره و اگه توی دانشگاه به درستی موسیقی رو دنبال کنه از نظر اصول و پایه موسیقی در سطح بهتری قرار داره و میتونه با یاد گرفتن تکنیک های روز موسیقی به مراتب بهتری ارائه بده ولی معمولا اینطور نیست و یا درست توی دانشگاه موسیقی رو فرا نمیگیرند یا اینکه نمیتونن با تکنیک های روز وقف پیدا کنن!

به هر حال من در مورد قیمت نظری نمیدم چون معتقدم موسیقی خوب ارزشش خیلی بیشتر از این رقم هاست و اگه واقعا میتونید کار خوب بسازید پیشنهاد میکنم که به کمیت فکر نکنید و دنبال کیفیت باشید و میتونید با خوانندگان بزرگی کار کنید!

من نقدم در مورد زبان ترانه نبود و از صدابرداری تا مستر به نظرم ضعیف کار شده بود و البته شما گفتید کارهای قدیمتون بوده و امیدوارم این مشکلات برطرف شده باشه!

اگه پست هام باعث شد تاپیک از مسیرش خارج بشه لطفا بگید که پاکشون کنم!

volfgan

Registered User
لایک‌ها
28
خب دوست گرامی چرا کارهای جدیدتو نمیزاری؟
ممنون از نقدتون.اتفاقا خوشم میاد انتقاد میکنید.تا انتقاد نباشه،کسی پیشرفت نمیکنه.
خب داداش،من که تو پستای قبلی گفتم بهتون.من یک ماهه شروع کردم دوباره.وگفتم اهنگ ساختم اما هنوز خواننده روش نخونده و قراره این هفته بره استودیو و بخونه.اون موقع میذارمش
ضمنا قابل توجه دوستان.یه شاعر خیلی کار بلد هم سراغ دارم که دوستمه.ترانه این کار جدید رو که میخوام بذارم،اون گفته و گوشش خواهید داد.
به نفع من نیست که دارم تبلیغ میکنم.فقط واسه این میگم چون میدونم خیلی ها مشکلشون نداشتن ترانه خوبه و اتفاقا این فرصت خوبیه،چون تا الان ترانه به کسی نفروخته و به این دلیل ترانه هاشو خیلی ارزون میفروشه.و مطمئنم بعدا گرونش میکنه.پس اگه خواستید اونم اضافه میکنم به سفارشاتتون!
ترانه ها الان 500 به بالا هستن.اما این 70 تومن فقط پول میگیره و کسی خواست واسش نمونه کاراش رو میفرستم تا ببینه چقد ترانه سرای قوی ایه

ravi-shahram

Registered User
لایک‌ها
400
ممنون از نقدتون.اتفاقا خوشم میاد انتقاد میکنید.تا انتقاد نباشه،کسی پیشرفت نمیکنه.
خب داداش،من که تو پستای قبلی گفتم بهتون.من یک ماهه شروع کردم دوباره.وگفتم اهنگ ساختم اما هنوز خواننده روش نخونده و قراره این هفته بره استودیو و بخونه.اون موقع میذارمش
ضمنا قابل توجه دوستان.یه شاعر خیلی کار بلد هم سراغ دارم که دوستمه.ترانه این کار جدید رو که میخوام بذارم،اون گفته و گوشش خواهید داد.
به نفع من نیست که دارم تبلیغ میکنم.فقط واسه این میگم چون میدونم خیلی ها مشکلشون نداشتن ترانه خوبه و اتفاقا این فرصت خوبیه،چون تا الان ترانه به کسی نفروخته و به این دلیل ترانه هاشو خیلی ارزون میفروشه.و مطمئنم بعدا گرونش میکنه.پس اگه خواستید اونم اضافه میکنم به سفارشاتتون!
ترانه ها الان 500 به بالا هستن.اما این 70 تومن فقط پول میگیره و کسی خواست واسش نمونه کاراش رو میفرستم تا ببینه چقد ترانه سرای قوی ایه

دوست گرامی لطفا چند تا از ترانه هاشو برام بفرست!:general406:

Old Master

Registered User
لایک‌ها
27

دوست عزیز شما به عنوان یک موزیسین و اهل فن نظرتون رو بیان کردید؟

ravi-shahram

Registered User
لایک‌ها
400
دوست عزیز شما به عنوان یک موزیسین و اهل فن نظرتون رو بیان کردید؟

دوست گرامی اینجا چون فروم تخصصی موسیقی نیست من هم به عنوان یه یوزر معمولی نظر دادم...

البته خیلی وقته توی زمینه موسیقی در حال یادگیری هستم و اگه زمانی به استاندارد مد نظرم رسیدم من هم کار بیرون میدم....

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
خیلی عالی هستش
موفق باشید

Last edited:
بالا