برگزیده های پرشین تولز

اونايي كه با anetwork.ir‌ كار ميكنن بيان

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
دیر نیست اون روزی که حساب بعضی از دوستانی که این قدر حمایت میکنن مسدود کنه
خدا ازشون نگذره
با سلام و احترام
قصد ما حمایت نیست .
همه ما وبمستر هستیم و به دنبال سود و پول درآوردنیم .
خداییش با دوری که تو سایتای کلیکی ایران زدم ای نتورک هم شمارشش عالی بوده هم قیمت کلیک که میدن
خب شما میگید میبندن حساب رو حرفت درست شاید ببندند اما شما بگید چیکار کنیم ؟
بنر نذاریم ؟ سایت رو همینجوری دست خدا نگه داریم .
یکی از دوستان حرف قشنگی زده بود گفت ای نتورک این ماه که پول من رو داد سه چهار برابر سایر شرکت ها برام شمرد و بهم پول داد جوری که اگه ماه بعد پولمو نده میگم ماه قبل جبران کرده .
وقتی بقیه شرکت های کلیکی نه تو شمارش و نه تو قیمت کلیک درست کار نمیکنند و نمیتونند رقیب خوبی باشند شما پیشنهادتون چیه جز اینکه تو ای نتورک باشیم ؟
پیشنهادتون رو بفرمایید .

rezaweb

Registered User
لایک‌ها
24
با سلام و احترام
قصد ما حمایت نیست .
همه ما وبمستر هستیم و به دنبال سود و پول درآوردنیم .
خداییش با دوری که تو سایتای کلیکی ایران زدم ای نتورک هم شمارشش عالی بوده هم قیمت کلیک که میدن
خب شما میگید میبندن حساب رو حرفت درست شاید ببندند اما شما بگید چیکار کنیم ؟
بنر نذاریم ؟ سایت رو همینجوری دست خدا نگه داریم .
یکی از دوستان حرف قشنگی زده بود گفت ای نتورک این ماه که پول من رو داد سه چهار برابر سایر شرکت ها برام شمرد و بهم پول داد جوری که اگه ماه بعد پولمو نده میگم ماه قبل جبران کرده .
وقتی بقیه شرکت های کلیکی نه تو شمارش و نه تو قیمت کلیک درست کار نمیکنند و نمیتونند رقیب خوبی باشند شما پیشنهادتون چیه جز اینکه تو ای نتورک باشیم ؟
پیشنهادتون رو بفرمایید .
به نظر من تمام سیستم های کلیکی معروف رو بررسی کنین و بعد تصمیم بگیرین

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
به نظر من تمام سیستم های کلیکی معروف رو بررسی کنین و بعد تصمیم بگیرین
والا من تست کردم . هر کدوم مشکلی دارند .
اکثرا شمارش کلیکشون شدید مشکل داره .
با یه مقایسه به این نتیجه رسیدیم که اگر ای نتورک صد تا میشمرد سایر سایت ها حداکثر سی تا میشمارن .
خیلی چرخ زدیم جای مناسبی پیدا نشد .
ای نتورک هم متاسفانه جدیدا اینطور شد .

ppro

Registered User
لایک‌ها
65
من که راضی نبودم از درامد کنسل کردم

seoroot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
دوستان خوب من ای نتورک خوب میشماره کاملا اشتباه هست البته بحث بیشتر دوستان بخاطر عدم پیگیری سایت های مسدود شده هست سایت رو سمدود میکنن بعد هم شما دلیل مدرک سند که کاملا منطقی باشه براشون بیارین ببینین چه جوابی میدن دوستان عزیزی که به این سایت تبلیغ دادن شما تو کمپین هایی که ایجاد کردین شده پولی که از شارژ شما کم شده برگرده؟ میگن ما پول بلاک شده شمارو به تبلیغ دهنده بر میگردونیم دوستان من شما برای تست یک سایت ایجاد کنید و تقلب کنید تقلب کاملا قابل حس ببینین کلیک یاب صبا ویژن و ادنگاه نمونه تقلب شمارو با سند و مدرک ارسال میکنن یا خیر حداقل توضیح میدن که چی شده و چه اتفاقی افتاده ولی ای نتورک چی میپرسیم اقای عزیز چرا سایت مسدود شده میگن سیستم تشخیص داده درخواست مدرک میکنیم نمونه تقلب میخواهیم میگن نمیتونیم بگیم چرا؟؟؟ بخاطر اینکه یاد میگیرین تقلب میکنین خب ما تقلب کردیم سایت مسدود شده پس چرا باید با گفتن شما تقلبی که کردیم یاد بگیریم

toptunes.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
من هم از این شبکه تبلیغات رضایت نداشتم و قشنگ احساس میکردم که شمارش گرش کم که نه تقریبا صفر شده و کنسل کردم متاسفم واقعا

mr.hanzaleh

Registered User
لایک‌ها
361
ای کاش یه پتیشن یا نظرسنجی قابل شمارش از افرادی که ناراضی یا شاکی هستن از سیستم ای نتورک ترتیب داده بشه!

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
صباویژن خوبه
چرا با صبا کار نمیکنین؟
من یه هفته کار میکنم واریزی هم داشتم

hastina

Registered User
لایک‌ها
230
والا هیچکدومشون خوب نیستن.

ali yaghoubi

Registered User
لایک‌ها
323
سلام دوستان.
من توی این انجمن بعضی جاها دیدم که می گن ای نتورک پول ها رو بالا می کشه. بعضی جاها هم میگن که خیلی خوبه.
این تایپیکو زدم تا هرکدوم از دوستان که باهاش کار کردن نظرشونو بگن. پرداختی هم داشتید بنویسید. تا بلاخره معلوم بشه خوب هست یا بد؟ باهاش کار کنیم یا نه؟ و... .
اگه شمارش و پرداختش خوب بود که خدا رو شکر، چون تنوع تبلیغاتش از همه بیشتره. اگرم نه خوب دیگه جایگاه های بنری مونو حیفش نکنیم.
با تشکر.

farhadrohi

Registered User
لایک‌ها
209
سلام دوستان.
من توی این انجمن بعضی جاها دیدم که می گن ای نتورک پول ها رو بالا می کشه. بعضی جاها هم میگن که خیلی خوبه.
این تایپیکو زدم تا هرکدوم از دوستان که باهاش کار کردن نظرشونو بگن. پرداختی هم داشتید بنویسید. تا بلاخره معلوم بشه خوب هست یا بد؟ باهاش کار کنیم یا نه؟ و... .
اگه شمارش و پرداختش خوب بود که خدا رو شکر، چون تنوع تبلیغاتش از همه بیشتره. اگرم نه خوب دیگه جایگاه های بنری مونو حیفش نکنیم.
با تشکر.
من قبلا کار کردم زمانی که بنرشون دو مرحله ای نشده بود.دو بار برداشت داشتم ازشون.ولی جدیدا که تست کرده بودم واقعا شمارشش قابل فهم و هضم نبود.خیلی داغون تر از چیزی که فکرشو بکنی.با این همه تنوع بنری مگه میشه کلیک نشه.من با سیستمی مثل کلیکس کار میکنم روزی 200 تا 230 تا کلیک میخوره اونم دو مرحله ای هست ولی ای نتورک گذاشتم 30 تا رو بزور شمرد.تازه بهترین مکان ها و بهترین سایزها رو قرار داده بودم ولی قبلا با دو تا بنرشون روزی 100 تا شمارش میکرد مال (سه ماه پیش) ولی الان با 6 تا بنر .....

seoroot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
الان چند روزه اصلا نمایش و کلیک های روزانه رو نشون نمیده اما ساعت 12:30 شب نشون میده چقدر کلیک شده و جزییات چیه درامد دیروز هم هنوز به موجودی اضافه نشده

8ali8

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
چرا با وبلاگ ها کار نمی کنن؟

iranipic

Registered User
لایک‌ها
75
سلام ببخشید این تایپیک رو میارم بالا ، دوستان کسی جدیدا از آنتورک دریافتی داشته ؟ از ماه پیش با من تسویه نکردن میگن حساب های شرکت مسدود شده ، باز بشه پولتون رو پرداخت میکنیم ، برای شما هم چنین چیزی گفتن یا منو گذاشتن سره کار ؟
از آنتورک هیچی بعید نیست !

tofanman

Registered User
لایک‌ها
155
با کلیکی 100 تومن چطوری باهاشون کار میکنی !! الان تبلیغات همسان 200 ت هست

iranipic

Registered User
لایک‌ها
75
همسان اونقدرام بالا نیست دارم کار میکنم ، دیگه کار نمیکنم ماه آخر بود کلا بنرهاشون رو برداشتم تسویه نکردن !

tofanman

Registered User
لایک‌ها
155
برای من همسان 200 محاسبه میشه توی مدیا 300تا380ت هم برای بنر
البته از فروش فیلم بیشتر در میارم بنرای تبلیغاتی رو جم کردم

iranipic

Registered User
لایک‌ها
75
مدیاا ادد که حرفشو نزن کلیک خورش خیلی کمه یعنی شمارشش افتضاحه یه مدت خوب شده بود دوباره خراب کردن ، جدای از شمارش پرداختیش داستان داره !
باید فاکتور بفرستی براشون با امضا و اثر انگشت تا بهت پول بدن اونم بعد از یک هفته !!
الان بهترین سیستم محتوایی از نظر من اول یکتانت بعدش مگنت هست ، یکتانت که هر زمان درخواست واریز بدید (هر 10 روز میشه درخواست واریز بالای 150 تومن داد) در عرض 2 روز کمتر مبلغ تو حسابتونه ، مگنت هم تایم زمانی مشخصی داره یعنی تا 11 برج و 23 برج مبالغ تو حسابتون هست !
من به شخصه فعلا فقط با این دو تا کار میکنم ، البته یکتانت هر سایتی رو تایید نمیکنه باید رتبه اتون مناسب باشه به همین علت هم کیفیتش خیلی بالاست و درآمدش هم مناسب و قابل قبول !

امیدوارم آنتورک با من تسویه کنه دوستان نظری دارن ارائه بدن آیا همچین مشکلی کسی با آنتورک داره یا نه ؟

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
من این ماه دریافتی نداشتم.
سلام ببخشید این تایپیک رو میارم بالا ، دوستان کسی جدیدا از آنتورک دریافتی داشته ؟ از ماه پیش با من تسویه نکردن میگن حساب های شرکت مسدود شده ، باز بشه پولتون رو پرداخت میکنیم ، برای شما هم چنین چیزی گفتن یا منو گذاشتن سره کار ؟
از آنتورک هیچی بعید نیست !

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
سایت ما رو تایید نکردش
مدیاا ادد که حرفشو نزن کلیک خورش خیلی کمه یعنی شمارشش افتضاحه یه مدت خوب شده بود دوباره خراب کردن ، جدای از شمارش پرداختیش داستان داره !
باید فاکتور بفرستی براشون با امضا و اثر انگشت تا بهت پول بدن اونم بعد از یک هفته !!
الان بهترین سیستم محتوایی از نظر من اول یکتانت بعدش مگنت هست ، یکتانت که هر زمان درخواست واریز بدید (هر 10 روز میشه درخواست واریز بالای 150 تومن داد) در عرض 2 روز کمتر مبلغ تو حسابتونه ، مگنت هم تایم زمانی مشخصی داره یعنی تا 11 برج و 23 برج مبالغ تو حسابتون هست !
من به شخصه فعلا فقط با این دو تا کار میکنم ، البته یکتانت هر سایتی رو تایید نمیکنه باید رتبه اتون مناسب باشه به همین علت هم کیفیتش خیلی بالاست و درآمدش هم مناسب و قابل قبول !

امیدوارم آنتورک با من تسویه کنه دوستان نظری دارن ارائه بدن آیا همچین مشکلی کسی با آنتورک داره یا نه ؟

بالا