برگزیده های پرشین تولز

اونايي كه با anetwork.ir‌ كار ميكنن بيان

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,710
ک
اینم بگم من که کمپین رو شارژ میکردم هر 300 تومن 30 تومن کم میکرد همین جوری یهویییییییی.میگفتی چرا میگفتن ارزش افزوده است. :|
مگه کلیک هم ارزش افزوده داره !! :general304::general304::general304::general304::general304::general304::general304:
واااااااااااااای مردم از خنده :general304::general304::general304::general304:

file3

Registered User
لایک‌ها
69
o_O:eek::general611::general611:
نگران نباشه؟؟؟؟
همین کلیک یاب یهو میزنه سایتو حذف میکنه به بهونه های عجیب و غریب:general509:

دوستان پرداخت داره ؟
بازی درنمیاره ؟

شوخی میکنی؟؟؟؟

بنده با شما شوخی دارم؟
تا بوده سایتهای کلیکی بازی دراوردن! و چیز جدیدی نیست
تو همین فروم هم چندین و چند نفر نوشتن که همین سایت یا بقیه سایتای کلیک پولشون رو ندادن و به بهانه ی مسخره پولشون رو خوردن

خب داداش منم همینو دارم میگم
کلاهبرداری انتورک اینقدر زیاد و واضح و مبرهن بوده که این سوال تو شبیه یک شوخی بود
همین تاپیک رو کامل بخون متوجه میشی
سیستمشون رو یه طوری برنامه نویسی کردن که مثه آب خوردن همه سایتا رو بلاک میکنه و پولشون رو نمیده بعد هم بهشون بگی مشکل چی بوده میکن سیستم هوشمنده ..... و تمام ... نه پولی بهت میدن نه جووابی
در ضمن اصن اعصاب:mad: نداری ها!!!:eek:

فدات بشم اشتباه فهمیدم:D
باور کن ادم میمونه حرف کیو باور کنه ، از یه طرفم کلی طرفدار سینه چاک دارن این سایتا
همین انتورک کلی طرفدار داره همینجا ، ادمو گمراه میکنن :(

بعضی از آدما اندازه نخودم عقل ندارن
به همین 4 قرون انتورک و بلاک و... راضین
حاضر نیستن یه ماه سیستم های مختلف رو چک کنن و اصلا بالفرض هیچی اون ماه در نیارن
ولی چند سال درآمدشون و حق شون و زحمتشون ضایع بشه
واقعا که راسته میگن:
خلایق هرچه لایق

دوستان در حال حاضر فقط صباویژن مناسبه.
برای من هر هفته پرداختی داشتن و تو شمارش کلیک هم بد نبوده
من تقریبن با تمام سیستم های کلیکی کار کردم بهتر از صبا وجود نداره
اگه با صباویژن نمی تونید کار کنید با همین
anetworkکار کنید بقیشون یا کدهای anetwork رو گذاشتن یا دزد کلاه بردارن
برای شمارش خوب هم حتمن از بنرهای بزرگ استفاده کنید مثل

بنده 18 ماه اسفند بنرشونو برداشتم و از اول فروردین گذاشتم
دیروز هم که روز کاری بود درخواست واریز دادم به 3 ساعت نشده . پول تویه حسابم بود
وشمارش هم خوبه به نظر من .. الان من روز 15-10 هزار تومان هم دارم با نمایش 600 هزار بنر در روز
تا ببینیم این ماه چی میشه :D

دقیقا متوجه نمیشم ! شما دارید میگید درامد کم میشماره یا واریز نمیکنه ؟
من که این ماه نه تنها درامدم کم نشده بلکه به خاطر بازدید بالا به ازای هر کلیک 70 درصد مبلغ کمپین رو میگیرم و درامد هم بیشتر شده جای کاهش o_O

anetwork?

دوستان شما هم تغییرات خوب تو آمار کلیک و درآمدتون تو anetwork رو حس کردید یا نه؟ (از دو هفته پیش)

کلا این جور سایت ها به درد نمیخورن.(بعد از 6 سال تجربه وب مستری)
هم سر نمایش دهنده کلاه میزارن هم تبلیغ دهنده.
هم تجربه نمایش بنرشون رو داشتم هم بهشون تبلیغ دادم.
جفتشون افتضاح بود.اصلا سیستم شفافی ندارند.
وبمسترهای عزیز به نظر من اصلا سایت مون رو بخاطر چندرغاز پول اینا سنگین نکنیم بهتره.

کلا سایت هایی به جز دیجی کالا که دیوار و ... سمت سایت های مانند ای نتورک میرن چون معتبر هستن و ای نتورک برای کسب اعتماد با کلا از خدا شونه با این سایت ها کار کنه.
من یه مدت تبلیغات دادم سایت ای نتورک کلا معلوم نبود کجا نمایش میده سایت هایی نمایش میداد که میرفتی تعرفه تبلیغاتش رو میخوندی زده بود ماهی 10 هزار تومن.
خب چه کاریه خودمون میریم به این سای ها بنر میدیم ماهی 20 تومن 10 تا سایت میشه 200 هزار تومن.دیگه هر 300 تومن 30 تومن از حسابت کم نمیکنن بابت ارزش افزوده.
اینم بگم من که کمپین رو شارژ میکردم هر 300 تومن 30 تومن کم میکرد همین جوری یهویییییییی.میگفتی چرا میگفتن ارزش افزوده است. :|
خوشبختانه بنر از این جور سایت ها زیاد نذاشتم چندرغاز پول بدن کل سایتم رو شلوغ کنم واسه چی؟؟؟؟؟؟
به قول دوستمون کار کردن با این جور سایت های تن به ذلت دادنه.
اینم بگم با سایت های بزرگ کلا خوبن چه تبلیغ دهنده چه تبلیغ گیرنده.
کلا این سیستم ها توی ایران خیلی راحت کلاه برداری میکنند.
از اون اکسین ادز تا ادنتورک و صبا ویژن و .... همشون دزدن.یعنی اگه دزدی نکنن درامدی ندارند

تایید حداکثر 2 روز کاری طول می کشه
هر کلیک حداکثر 80 تومان می دهد، به طور متوسط کلیکی 65 تومان درآمد دارید. حالا خودتون قضاوت کنید که خوبه یا نه
فقط برای کلیک پرداخت می کند.
به نظر من بهترین گزینه برای دریافت درآمد از نمایش بنر کلیکی است. اما خب جذابیتش کمه.

کد پاپ اپ رو بردار و درخواست ثبت کن

مشکل اینه پاپ آپ وردارم
حداقل دوروز طول میکشه بررسی کنن
منم ایم وسط 70 ت ضرر میکنم اگه کد نباشه

مگه کلیک هم ارزش افزوده داره !! :general304::general304::general304::general304::general304::general304::general304:
واااااااااااااای مردم از خنده :general304::general304::general304::general304:

سلام دوستان

عزیزانی که میگید ای نتورک (ANetwork) خوبه، همین دیروز تمام حساب منو (5 تا سایت داشتم) بالا کشیدن بدون هیچ دلیل .
متن تیکت ها هم بد نیست بخونید:
دوست دارم این به گوش خود ای نتورکی ها برسه ببینم مشکل سایت من کجا بوده - فقط یه دلیل بگن و ثابت کنن
شماهاهم اگه از خود ای نتورکی ها هستین حتما بهشون اطلاع بدین - من تا بتونم این پستمو همه فروم ها پخش میکنم

--------------------------------
سلام
من لایت باکس شمارو به تازگی روی همه سایتام قرار دادم اما یدفه سایت ..... مسدود شد !!!
میشه بفرمایین علت چیه و چرا ؟؟؟
اگه موردی هست بفرمایید تا همه لایت باکس های شما رو بردارم.
من دارم با ۳ شرکت بزرگ دیگه کار میکنم سایت هامم هیچ مشکلی ندارند.

--------- رامین شجاعی
با سلام
جناب ... عزیز وبسایت شما به علت ارسال کلیک های غیر واقعی توسط سیستم ضد تخلف مسدود گردیده است.
شما می توانید حداقل پس از گذشت یک ماه از تاریخ انسداد وبسایت تان، درخواست رفع انسداد خود را از طریق تیکت ارسال نمایید.
با احترام
----------
سلام
شما کل درآمد ماه گذشته منو ۰ کردید - سایت بیا ... لایت باکسشو ۲ روزه قرار دادم
لطفا بفرمایید چرا اینکارو کردید؟
از نظر شما قرار دادن لایت باکس کلیک غیر واقعی هست !!!
بدون علت که نمیشه درآمد ۱ ماه گذشتمو ۰ کنید!!!

----------- فرشته نویدی ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۴
جناب آقای .... مشخصاً مسدودیت سایت به معنای تخلف مجموعه شما نیست بلکه به این معناست که کلیک های غیرواقعی از سایت شما دریافت شده و ادامه ی این موضوع مسلماً می تواند موجب افت اثربخشی تبلیغاتی که در این سایت نمایش داشته اند شود.
حال آنکه شما میتوانید پس از بررسی این موضوع پس از یک ماه درخواست رفع مسدودیت سایت خود را از طریق تیکت اعلام نمایید و ما از ادامه همکاری با شما روی این سایت خوشحال خواهیم شد.
با احترام
--------
مگه شما نمیفرمایین:
"مشخصاً مسدودیت سایت به معنای تخلف مجموعه شما نیست"
خب شما کل درآمد سایت منو ۰ کردین !!!! کل درآمد ۱ ماه گذشته رو !!!
لطفا شماره تماس بدین من با مدیر ای نتورک صحبت کنم.

------------- افشین بیداری ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۹
جناب آقای ... "مشخصاً مسدودیت سایت به معنای تخلف مجموعه شما نیست" اما به هر حال از وبسایت شما کلیک های غیر واقعی و تکراری دریافت شده است و از آنجایی انسداد بصورت اتوماتیک و از طرف سیستم ضد تخلف Anetwork صورت گرفته است، متاسفانه امکان رفع انسداد دستی آن حداقل تا ۳۰ روز پس از تاریخ مسدودیت وجود ندارد.
با احترام
----------------
اصلا رفع انسداد مهم نیست برام
کلیک های تقلبی و ... هم کذب محض هست و اصلا تکراری نداشتم چون لایت باکس یبار باز میشه فقط
به هر حال من اصلا و ابدا قصد ادامه همکاری با شما رو ندارم و یه اشتباه بزرگم این بود که به حرف همکارانم تو فروم ها توجه نکردم و فکر کردم اونا دارن الکی میگن که بدون دلیل درآمدمو پرداخت نمیکنید.

تنها حرف منه اینه که چرا درآمد ۱ ماه گذشته من که ... هزار تومان بوده رو ۰ کردین !!!!!!!
چند ماه تبلیغات شما رو پخش کردم هیچ مشکلی نبود همین روزای آخر ماه یهو کلیک تقلبی یافتین...

--------------- فرهاد بهشتی ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۰۰:۲۵
سلام؛ وقت بخیر
جناب آقای ....، شما می توانید پس از ۳۰ روز درخواست رفع انسداد وبسایت خود را از طریق تیکت اعلام نمایید.
با احترام

من صدتا تیکت دیگه هم بزنم مطمعنا همینو میگن

دوستان بازم من نصیحت میکنم که ای نتورک واقعا کلاهبرداره جند ماه درآمد های کمو پرداخت میکنه - اما تعداد سایتاتون که زیاد شه و درآمدتون بیشتر شه یدفه بدون بهانه این بلا رو سرتون میاره

mohammad8745

Registered User
لایک‌ها
18
درامدتون در روز و تعداد کلیک ها و ادرس سایتتون رو بدید

rasoul911

Registered User
لایک‌ها
275
دزدی شاخ و دم که ندارد دوست عزیز.
شرافت، کالای کمیابی است که این روزها کمتر در ای نتورکی ها پیدا می شود.

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,661
سلام دوستان

عزیزانی که میگید ای نتورک (ANetwork) خوبه، همین دیروز تمام حساب منو (5 تا سایت داشتم) بالا کشیدن بدون هیچ دلیل .
متن تیکت ها هم بد نیست بخونید:
دوست دارم این به گوش خود ای نتورکی ها برسه ببینم مشکل سایت من کجا بوده - فقط یه دلیل بگن و ثابت کنن
شماهاهم اگه از خود ای نتورکی ها هستین حتما بهشون اطلاع بدین - من تا بتونم این پستمو همه فروم ها پخش میکنم

--------------------------------
سلام
من لایت باکس شمارو به تازگی روی همه سایتام قرار دادم اما یدفه سایت ..... مسدود شد !!!
میشه بفرمایین علت چیه و چرا ؟؟؟
اگه موردی هست بفرمایید تا همه لایت باکس های شما رو بردارم.
من دارم با ۳ شرکت بزرگ دیگه کار میکنم سایت هامم هیچ مشکلی ندارند.

--------- رامین شجاعی
با سلام
جناب ... عزیز وبسایت شما به علت ارسال کلیک های غیر واقعی توسط سیستم ضد تخلف مسدود گردیده است.
شما می توانید حداقل پس از گذشت یک ماه از تاریخ انسداد وبسایت تان، درخواست رفع انسداد خود را از طریق تیکت ارسال نمایید.
با احترام
----------
سلام
شما کل درآمد ماه گذشته منو ۰ کردید - سایت بیا ... لایت باکسشو ۲ روزه قرار دادم
لطفا بفرمایید چرا اینکارو کردید؟
از نظر شما قرار دادن لایت باکس کلیک غیر واقعی هست !!!
بدون علت که نمیشه درآمد ۱ ماه گذشتمو ۰ کنید!!!

----------- فرشته نویدی ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۴
جناب آقای .... مشخصاً مسدودیت سایت به معنای تخلف مجموعه شما نیست بلکه به این معناست که کلیک های غیرواقعی از سایت شما دریافت شده و ادامه ی این موضوع مسلماً می تواند موجب افت اثربخشی تبلیغاتی که در این سایت نمایش داشته اند شود.
حال آنکه شما میتوانید پس از بررسی این موضوع پس از یک ماه درخواست رفع مسدودیت سایت خود را از طریق تیکت اعلام نمایید و ما از ادامه همکاری با شما روی این سایت خوشحال خواهیم شد.
با احترام
--------
مگه شما نمیفرمایین:
"مشخصاً مسدودیت سایت به معنای تخلف مجموعه شما نیست"
خب شما کل درآمد سایت منو ۰ کردین !!!! کل درآمد ۱ ماه گذشته رو !!!
لطفا شماره تماس بدین من با مدیر ای نتورک صحبت کنم.

------------- افشین بیداری ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۹
جناب آقای ... "مشخصاً مسدودیت سایت به معنای تخلف مجموعه شما نیست" اما به هر حال از وبسایت شما کلیک های غیر واقعی و تکراری دریافت شده است و از آنجایی انسداد بصورت اتوماتیک و از طرف سیستم ضد تخلف Anetwork صورت گرفته است، متاسفانه امکان رفع انسداد دستی آن حداقل تا ۳۰ روز پس از تاریخ مسدودیت وجود ندارد.
با احترام
----------------
اصلا رفع انسداد مهم نیست برام
کلیک های تقلبی و ... هم کذب محض هست و اصلا تکراری نداشتم چون لایت باکس یبار باز میشه فقط
به هر حال من اصلا و ابدا قصد ادامه همکاری با شما رو ندارم و یه اشتباه بزرگم این بود که به حرف همکارانم تو فروم ها توجه نکردم و فکر کردم اونا دارن الکی میگن که بدون دلیل درآمدمو پرداخت نمیکنید.

تنها حرف منه اینه که چرا درآمد ۱ ماه گذشته من که ... هزار تومان بوده رو ۰ کردین !!!!!!!
چند ماه تبلیغات شما رو پخش کردم هیچ مشکلی نبود همین روزای آخر ماه یهو کلیک تقلبی یافتین...

--------------- فرهاد بهشتی ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۰۰:۲۵
سلام؛ وقت بخیر
جناب آقای ....، شما می توانید پس از ۳۰ روز درخواست رفع انسداد وبسایت خود را از طریق تیکت اعلام نمایید.
با احترام

من صدتا تیکت دیگه هم بزنم مطمعنا همینو میگن

دوستان بازم من نصیحت میکنم که ای نتورک واقعا کلاهبرداره جند ماه درآمد های کمو پرداخت میکنه - اما تعداد سایتاتون که زیاد شه و درآمدتون بیشتر شه یدفه بدون بهانه این بلا رو سرتون میاره
من کجا تعریف کردم و گفتم خوبه؟o_O

file3

Registered User
لایک‌ها
69
درامدتون در روز و تعداد کلیک ها و ادرس سایتتون رو بدید
درآمدم ناچیز بوده - کلیک ها هم خیلی کم - کلا ای نتورک بالای 50 تا فکر کنم شمارش نمیکنه آدرس سایتم نگم بهتره
فقط من 2 روز پیش لایت باکس هم قرار دادم و مثلا کلیک ها اگه 50 تا در روز بود - شد 100-120 تا در روز / بعد رباتشون چون دیده یهو کلیک ها از 50 شده 120 حدس زده که تقلب شده و کلا درآمدمو 0 کرده اما حالیش نبوده که لایت باکس به اون بزرگی رو سایتم قرار دادم ...
منکه تا بتونم همین پستمو همه جا پخش میکنم تا همه بفهمن چقد دزدن و چجوری جواب میدن / اصلا پشتیبانی نمایش دهنده ندارن

به دوستانی که سایت با کیفیت دارن (مثلا سایت تخصصی خوب و بازدید صقحات بالا) حتما و حتما پیشنهاد میکنم با کلیک یاب چند روز کار کنن، بعد اگر به هردلیل راضی نبودن تماس بگیرن با پشتیبانیش بگن آقا سایت ما باکیفیته و... اما درآمد خوبی نداره و راضی کننده نیست - حتما تا بتونه مبلغ هر کلیک رو زیادتر میکنه و یکارایی میکنه که درآمدتون بیشتر شه - صباویژن هم بد نیست اونم پیشنهاد میکنم، اگه حتیییی یه روزیم تشخیص بدن شما کلیکاتون غیرواقعیه درآمدتونو تا اون تاریخ میریزن
ولی از لی نتورک حروم خور تر ندیدم

من کجا تعریف کردم و گفتم خوبه؟o_O
من نگفتم شما گفتی خوبه ، گفتم قابل توجه اونایی که معمولا از خود ای نتورک هستن و میان میگن شرکت خوبیه

mohammad8745

Registered User
لایک‌ها
18
شما که در روز 120 تا کلیک میگرفتید حداقل باید 70 الی 80 هزار نمایش بنر داشته باشید

داشتید ؟ این بنای شمارش ctr هست

rezaweb

Registered User
لایک‌ها
24
آدم باید واقعا ... باشه با انتورک کار کنه
معنی ذلت رو فقط با انتورک تجربه کنید
واقعا که با این همه شاکی هرکس این همه شکایت و مدارک رو ببینه و باهاش کار کنه هر بلایی سرش بیاد حقشه

file3

Registered User
لایک‌ها
69
شما که در روز 120 تا کلیک میگرفتید حداقل باید 70 الی 80 هزار نمایش بنر داشته باشید

عزیز کیفیت همه سایت ها مثل هم نیست
سایت مثل babynames.ir
با سایتی مثل javuni.ir
که کلا اسپم هست زمین تا آسمون فرقشه !
بعدم اصلا این دلیل درستی نیست ! من فقط 2 روز لایت باکس قرار دادم اگه تعداد کلیک هام زیاد شده یا مشکلی هست میگفتین آقا کلیک زیاد میشه با ما کار نکن تا منم کار نکنم
اگر هم تخلف کردم و شما دیدین دقیقا تخلف منو بگید تا بدونم خلافم چی بوده!!! بعد مسدود کنید
اما شما الان فقط میگین چون روزانه باید 50 تا کلیک بشه اما 120 تا شده پس حتما تخلفی بوده و مسدود - علاوه بر این من فقط 2 روز لایت باکس قرار دادم !!!!! خب فقط همون دو روز رو که از نظر شما مشکل داره رو 0 کنید چرا کل درآمد 1 ماه رو 0 کردین !!!!!!!

اینکار شما و اینهمه افرادی که از شما شاکین یعنی یجای کارتون اشتباهه
شمام اگه درآمدی که از من 0 کردین رو نگاه کنید اون مبلغ برام ارزشی نداره که اینقد وقت بزارم همه جا این موضوع رو بگم اصلا اگه مشکلی تو کارم بود برای اون مبلغ وقتمو تلف نمیکردم اما چون حقمو خوردین بدون دلیل درآمدمو 0 کردین به این راحتیا کوتاه نمیام.

PrMaster

Registered User
لایک‌ها
401
وب مستر که مستقل نباشد وب مستر نیست ...
بذارید اونا بیان دنبالتون و به چندرغاز قانع نباشید

all of

Registered User
لایک‌ها
416
من تعریف کردم از انتورک؟؟؟؟:confused::confused::confused:

mohammad8745

Registered User
لایک‌ها
18
عزیز کیفیت همه سایت ها مثل هم نیست
سایت مثل babynames.ir
با سایتی مثل javuni.ir
که کلا اسپم هست زمین تا آسمون فرقشه !
بعدم اصلا این دلیل درستی نیست ! من فقط 2 روز لایت باکس قرار دادم اگه تعداد کلیک هام زیاد شده یا مشکلی هست میگفتین آقا کلیک زیاد میشه با ما کار نکن تا منم کار نکنم
اگر هم تخلف کردم و شما دیدین دقیقا تخلف منو بگید تا بدونم خلافم چی بوده!!! بعد مسدود کنید
اما شما الان فقط میگین چون روزانه باید 50 تا کلیک بشه اما 120 تا شده پس حتما تخلفی بوده و مسدود - علاوه بر این من فقط 2 روز لایت باکس قرار دادم !!!!! خب فقط همون دو روز رو که از نظر شما مشکل داره رو 0 کنید چرا کل درآمد 1 ماه رو 0 کردین !!!!!!!

اینکار شما و اینهمه افرادی که از شما شاکین یعنی یجای کارتون اشتباهه
شمام اگه درآمدی که از من 0 کردین رو نگاه کنید اون مبلغ برام ارزشی نداره که اینقد وقت بزارم همه جا این موضوع رو بگم اصلا اگه مشکلی تو کارم بود برای اون مبلغ وقتمو تلف نمیکردم اما چون حقمو خوردین بدون دلیل درآمدمو 0 کردین به این راحتیا کوتاه نمیام.

حالا چرا منو خطاب قرار میدین ، انگار که من حق شما رو خوردم ، روال کاری اینجور شرکت ها هم اینجوریه

file3

Registered User
لایک‌ها
69
حالا چرا منو خطاب قرار میدین ، انگار که من حق شما رو خوردم ، روال کاری اینجور شرکت ها هم اینجوریه

چون شما دفاع میکنی
به من میگن چون خلافی داشته سایتت درآمدتو 0 کردیم - تو قوانین هم گفتین در صورت وجود خلاف درآمدتونو میتونیم بدون اطلاع 0 کنیم
میگم خب خلافم چی بوده همونو بگین تا بدونم چه خلافی بوده بعد پولامو بالا بکشین بخوررین نوش جونتون
اما جوابی نمیدن - خودمم نمیدونم چه مشکلی داشته سایتم - اصلا چه مشکل میتونه داشته باشه لایت باکس !!

بعد ازینکه اینجا اومدم این مشکلو گفتم بقیه سایتام و درآمد ماه بعدمو همه رو 0 کردن

FARID2XF

Registered User
لایک‌ها
89
چون شما دفاع میکنی
به من میگن چون خلافی داشته سایتت درآمدتو 0 کردیم - تو قوانین هم گفتین در صورت وجود خلاف درآمدتونو میتونیم بدون اطلاع 0 کنیم
میگم خب خلافم چی بوده همونو بگین تا بدونم چه خلافی بوده بعد پولامو بالا بکشین بخوررین نوش جونتون
اما جوابی نمیدن - خودمم نمیدونم چه مشکلی داشته سایتم - اصلا چه مشکل میتونه داشته باشه لایت باکس !!

بعد ازینکه اینجا اومدم این مشکلو گفتم بقیه سایتام و درآمد ماه بعدمو همه رو 0 کردن
کاملا تایید میشه.
تاپیک زدم بنده ولی پاک کردن...
بنده بدون اینکه خبر داشته باشم چیکار کردم درامدم صفر شد.
ای نتورک یک کلاه بردار هستش. یک هفته رفتم مسافرت اومدم و وقتی چک کردم دیدم درامدم صفر شده.
گفتم چرا ؟ گفتن کلیک فیک ارسال شده، درصورتی که از خودم مطمئن بودم کاری نکردم. نتونستن ثابت کنن و بی دلیل کل درامدم صفر شد.

همه ازادید از این سیستم استفاده کنید. اما بهتون اطمینان میدم که من کاری نکردم و بی دلیل پول منو خوردن.
موفق باشید.

file3

Registered User
لایک‌ها
69

تو لایت باکس این قانون هست؟؟؟
70-80 هزار بار لایت باکس بازشه 120 کلیک ؟؟؟؟؟؟؟
اینو از کجا آوردی مهندس - هرکار کردم نتونستم اینو متوجه شم !!!

PrMaster

Registered User
لایک‌ها
401
تو لایت باکس این قانون هست؟؟؟
70-80 هزار بار لایت باکس بازشه 120 کلیک ؟؟؟؟؟؟؟
اینو از کجا آوردی مهندس - هرکار کردم نتونستم اینو متوجه شم !!!
از ۷۰ هزار نفر فقط ۸٪ به طور "اشتباهی" روی بنر کلیک میکنند که ۶.۸٪ همون موقع میبندند و ۱.۲٪ باز میمونه یعنی از این اشتباه ها فقط ۸۴۰ کلیک معتبر ! در میاد ! حالا کلیک های main رو اگر حذف کنیم ...
قبل از این که کسی حرف بزنه یاباید تجربشو داشته باشه یا مدیر یک سیستمی باشه .نه از روی حدس و گمان و به زبان عامیانه از روی معده !
البته از این حرف شما معلومه یک نسبتی با این شرکت دارید

linker

Registered User
لایک‌ها
55
دوستان عزيز دليل همكاري اي نتورك و ديجي كالا مشخصه كاملا هر دو متعلق به يك هلدينگ هستند و در واقع سود نهايي به هلدينگ ميرسه .

file3

Registered User
لایک‌ها
69
از ۷۰ هزار نفر فقط ۸٪ به طور "اشتباهی" روی بنر کلیک میکنند که ۶.۸٪ همون موقع میبندند و ۱.۲٪ باز میمونه یعنی از این اشتباه ها فقط ۸۴۰ کلیک معتبر ! در میاد ! حالا کلیک های main رو اگر حذف کنیم ...
قبل از این که کسی حرف بزنه یاباید تجربشو داشته باشه یا مدیر یک سیستمی باشه .نه از روی حدس و گمان و به زبان عامیانه از روی معده !
البته از این حرف شما معلومه یک نسبتی با این شرکت دارید

منکه متوجه نشدم - 70 هزار نمایش لایت باکس فقط میشه 120 کلیک؟؟؟
نحوه جساب شمارو نفهمیدم...
کی من نسبت دارم ؟! خخخ

PrMaster

Registered User
لایک‌ها
401
منکه متوجه نشدم - 70 هزار نمایش لایت باکس فقط میشه 120 کلیک؟؟؟
نحوه جساب شمارو نفهمیدم...
کی من نسبت دارم ؟! خخخ
توضیحم صریح بوده و از روی تجربه
منظورم از نسبت شما نبودید ضمیر نقل قولتون بود !

بالا