برگزیده های پرشین تولز

ايا با اعدام ساكوراي خون اشام موافقيد!؟

چه مجازاتي برا ساكورا مناسبه!؟

• Total voters
    23
  • Poll closed .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
اینم عکسهایی که دلیل وقاعی دفاع استاد کاکاشی از ساکورا رو مشخص می کنه!با توجه به اینکه ساکورا قیلفه نداره احتمالا از سحر وجادو برا اغفال استاد کاکاشی استفاده کرده!;)

فایل های ضمیمه

• untitledGGFFG.bmp
    898.5 KB · نمایش ها: 32

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
جای شينوبی بسيار خاليست:( من به جای شينوبی خدمت هر کسی که هر گونه بدگويی اي از ناروتو بکنه ميرسم .....
36_1_15.gif
:D

هر گونه Challenge رو میپزیریم :lol:
swordplay.gif
showoff.gif

ساکورا دختره!ولی یکی دیگه از جرایمکش اسمشه ساکورا!!:wacko: هم اسمش بیخود هم خودش بیخاصیت!فقط برا این تو داستان اومده که بزنه تو سر ناراتو تا نویسنده ها بتونن به قول خودشون طنز بریزن تو داستان!

آخه مگه تو معنی کلمه "ساکورا" رو میدونی؟ از کجا میدونی بیخوده؟ اگه اون بیخود باشه ، اسم تمامی دخترهایی که اسمشون از روی گلها گرفته شده اونوقت باید بیخود باشه ;) :blink:

ببخشید هدف ساسکه بود !;)
درسته ، هدف ساسکه بود ، ولی برای بردن ساسکه ، دستور داشتن هر کس جلوی راهشونه رو بکشند:cool:

اینو مظلوم طفلکی دوستشو برد بهش عشقشو نشون بده !ولی ساکوراشیطان صفت .........

اولا نبرد نشون بده ، بلکه فقط گفت که دوسش دارم ;) ، ثانیا ، مگه اگه کسی ، کسی رو دوست داشته باشه ، دیگه شش دانگ طرفو باید بزنن به حساب اون خانومه؟:f34r:

اینم رای ناظر بی طرف مبنی بر گناه کاری ساکورا!

که اصلا ساکورا رو نمیشناسه ;)

حق ساورا قدر نشناس اینه که ناراتو می زاشت گارا به خدمتش برسه!یا اون نینجاها غرقش کنن!
126fs2276283.gif

میری کارایی رو که ناروتو تو قسمتهای بعد قسمت 100 انجام داده رو میبینی ، اونوقت میای میگی چرا تو قسمت مثلا 23 ، ساکورا فلان کارو کرد ، قدر نشناسه :blink: ، چون ناروتو تو قسمت 100 و خورده ای اونو نجات خواهد داد :wacko: بابا ، با روند داستان بورو جلو :eek:

دقیقا منم اونجا که روباهکم اشتباهی .. اون دختره رو که نجات داده بود!(همون که دوست پسرش رفته بود روستای سند اخرشم طنماب قلب یکی از همشریاشو برید!)ساکورتا زدش ناراحت شدم!:(

Nanda:blink: ؟ کجا دختره رو زد؟ من چرا اونایی رو که تو میگی یادم نمیاد؟ آهااااااااااااااااااااااااااا ;) حالا دیگه میخوای با بد جلوه دادن قضیه ، اعضای هیئت منصفه رو تحت تاثیر قرار بدی؟ ساکورا چون نمیخواست اون دختره جلو بره و زخمی بشه ، اون کارو کرد ;)

اینم عکسهایی که دلیل وقاعی دفاع استاد کاکاشی از ساکورا رو مشخص می کنه!با توجه به اینکه ساکورا قیلفه نداره احتمالا از سحر وجادو برا اغفال استاد کاکاشی استفاده کرده!;)
من تکذیب میکنم :eek: :blink: :wacko: دروغ محضه :f34r:

حالا دیگه علیه من توطئه میکنی؟ :hmm: حالا که اینجوریه ، Bring It On ;)

فایل های ضمیمه

• naruto.jpg
    naruto.jpg
    37.5 KB · نمایش ها: 10

lord cyah

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18
518853untitled-1.gif

نه اعدام نه تبرئه
تا کار به جاهای باریک تر کشیده نشده و روابط دیگه ای رو نشده تبعیدش کنید.
:happy:

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
من یه سوال دارم :hmm: :

میخوام بدونم مشکل این برادر شیان با ساکورا چیه؟ (دلیل منطقی بیار ، نگی یه وقت از قیافه اش خوشم نمیاد;) ) خیلی از کاراکترها تو انیمه های دیگه هستند که تقریبا شخصیتی مشابه شخصیت ساکورا دارند ، ولی من ندیدم اینقدر یکی از یه کاراکتر متنفر باشه :wacko:

Daneel Olivaw

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
31

میخوام بدونم مشکل این برادر شیان با ساکورا چیه؟ (دلیل منطقی بیار ، نگی یه وقت از قیافه اش خوشم نمیاد;) ) خیلی از کاراکترها تو انیمه های دیگه هستند که تقریبا شخصیتی مشابه شخصیت ساکورا دارند ، ولی من ندیدم اینقدر یکی از یه کاراکتر متنفر باشه :wacko:

احتمالا مشکلش اینه که طفلک شبیه پیشی نیست
4fvfcja.gif

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
آخه مگه تو معنی کلمه "ساکورا" رو میدونی؟ از کجا میدونی بیخوده؟ اگه اون بیخود باشه ، اسم تمامی دخترهایی که اسمشون از روی گلها گرفته شده اونوقت باید بیخود باشه ;) :blink:
نچ منظورم این بود نازرای بی طرف فکر می کنن مرده!:lol:
درسته ، هدف ساسکه بود ، ولی برای بردن ساسکه ، دستور داشتن هر کس جلوی راهشونه رو بکشند:cool:
نه ساکورا هرگز بخاطر ناراتو هم کامریدش حاضر به فدا کاری نمی شد!;)
اولا نبرد نشون بده ، بلکه فقط گفت که دوسش دارم ;) ، ثانیا ، مگه اگه کسی ، کسی رو دوست داشته باشه ، دیگه شش دانگ طرفو باید بزنن به حساب اون خانومه؟:f34r:
وقتی طرف رفیقت باشه قضیه فرق می کنه و خوب بعضی دخترا مثل ساکورا ذاتشون خرابه!;)
که اصلا ساکورا رو نمیشناسه ;)
خوب بیطرف یعنی اشنا نباشه!;)

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2

به قربانیهای این خون اشام تبهکار دقت کنید مثلا ناراتو !محبوبیت قربانی ها در حدیه که فجایع این ساکوکولا (بر وزن دراکولا!) دل هر کسی رو به درد میاره!هرچند ساکورا با جادوگریو انواع رشوه ها و فریب مسئولین کانوها تا حالا موفق به فرار از چنگال عدالت شده!;)

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
من تکذیب میکنم :eek: :blink: :wacko: دروغ محضه :f34r:

حالا دیگه علیه من توطئه میکنی؟ :hmm: حالا که اینجوریه ، Bring It On ;)

اگه ساکورا باعث جدایی ناراتو و هیناتا بشه خودم بی محاکمه کلشو می کنم!
14_6_16.gif

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
احتمالا مشکلش اینه که طفلک شبیه پیشی نیست
4fvfcja.gif

خوب اینم فاکتور مهممیه اصولا دخترا گروههای شرقی یا شبیه گربن که می رن تو گروه شیطانی:happy: یا شبیه روباهن که می رن گروه متحد!;) ولی این یکی شبیه هیچ کدوم نیست بیشتر صورتش شبیه اسبه!:happy:

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
نچ منظورم این بود نازرای بی طرف فکر می کنن مرده!:lol:

ساکورا دختره!ولی یکی دیگه از جرایمکش اسمشه ساکورا!! هم اسمش بیخوده هم خودش بیخاصیت!فقط برا این تو داستان اومده که بزنه تو سر ناراتو تا نویسنده ها بتونن به قول خودشون طنز بریزن تو داستان!
بخاطر این بود:hmm:
نه ساکورا هرگز بخاطر ناراتو هم کامریدش حاضر به فدا کاری نمی شد!;)
پس بخاطر چی بود ؟ بعدا هم که ساسکه میره ، بعدش بخاطر کی اینکارا رو میکنه ( یعنی فداکاری) ؟
وقتی طرف رفیقت باشه قضیه فرق می کنه و خوب بعضی دخترا مثل ساکورا ذاتشون خرابه!;)
پس اون انیم هایی که مثلث عشقی دارن ، چطور باید بشه؟ حتما باید یکی از اون 2 نفر اعدام بشه که تو راحت بشی، نه؟
خوب بیطرف یعنی اشنا نباشه!;)
این نظر سنجی وقتی پتانسیل افراد بیطرف رو داشت که گزینه های نظر سنجی 75% بر علیه موکل من نباشه :hmm:
به قربانیهای این خون اشام تبهکار دقت کنید مثلا ناراتو !محبوبیت قربانی ها در حدیه که فجایع این ساکوکولا (بر وزن دراکولا!) دل هر کسی رو به درد میاره!هرچند ساکورا با جادوگریو انواع رشوه ها و فریب مسئولین کانوها تا حالا موفق به فرار از چنگال عدالت شده!;)
اصلا کم نمیاری ، نه؟ چه ربطی به محبوبیت ناروتو داره ، باز تلاش برای مغشوش کردن نظر هیئت منصفه؟;) ناروتو خودش یک کلمه هم در رابطه با ساکورا نمیگه ، اونوقت شما به خونخواهی ناروتو داری همینجور رو هوا حکم قصاص صادر میکنی؟ آقا تایید خود ناروتو لازمه برای این کار

اگه ساکورا باعث جدایی ناراتو و هیناتا بشه خودم بی محاکمه کلشو می کنم!
14_6_16.gif
پس بگو مشکلت چیه
idea.gif
تو که آخر قصه رو نمیدونی برای چی از همین حالا نتیجه میگیری؟ به این میگن jump to conclusion منم امیدوارم با هیناتا روابطش خوب بشه
kissing.gif
ولی با این خجالتی بودن هیناتا که ...
sad.gif

اینا هم فقط بخاطر تو شیان جان :happy:

6arf409.jpg

54nrzpd.jpg

shadow.arash

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اعتراض دارم
اين دادگاه صلاحيت رسيدگي به اين موضوع رو نداره
اينجا همه (غير از برادر kakashi ) از قاضي تا هيأت منصفه ضد ساكورا هستن!
برادر شيان ساكورا از شما به اتهام تهمت نا روا شكايت كرده:cool: !!

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
پس اون انیم هایی که مثلث عشقی دارن ، چطور باید بشه؟ حتما باید یکی از اون 2 نفر اعدام بشه که تو راحت بشی، نه؟
چند تا انیمیشن دیدی که توش یکی عشقشو به دوستش نشون بده!و بعد یارو رفیقه بیوفته دنبال عشق رفیقش!(چقدر ساکورا بی مرامه!)
پس بخاطر چی بود ؟ بعدا هم که ساسکه میره ، بعدش بخاطر کی اینکارا رو میکنه ( یعنی فداکاری) ؟
درمان بیماران کار سختی نیست از این مو ادامسی چیز بالاتری بر نخواهد اومد!

این نظر سنجی وقتی پتانسیل افراد بیطرف رو داشت که گزینه های نظر سنجی 75% بر علیه موکل من نباشه :hmm:
بجز تبرئه باید چی می زاشتم!گزینه دستت در نکنه نارانو رو زدی خوب بود!;)

اصلا کم نمیاری ، نه؟ چه ربطی به محبوبیت ناروتو داره ، باز تلاش برای مغشوش کردن نظر هیئت منصفه؟;) ناروتو خودش یک کلمه هم در رابطه با ساکورا نمیگه ، اونوقت شما به خونخواهی ناروتو داری همینجور رو هوا حکم قصاص صادر میکنی؟ آقا تایید خود ناروتو لازمه برای این کار
هویت قرباتنی بسیار اهمیت داره اگه بر اثر یکی از اون ضربه هایی که ناراتو می زد روباه مردم تلف مییشد کی می تونست این ضایعه رو جبران کنه!(در ضمن قربانی جادو شده و خوب جرمم جنبه عمومی داره!
)
در ضمن این دختر برخلاف هیناتا و بقیه دخترای انیمه تو سری اول بجز مزاحمت و اشامیدن خون ناراتو هرگز کار دیگه ای نکرده!اصلا اگه از کارتون حذفش می کردن هیچ اتفاقی نمیفتاد !بجز اینکه ناراتو و بقیه اغفل شدگان تنجات پیدلا میرکدن!:happy:

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
اعتراض دارم

من به عنوان مشهور ترین دختر شناس این فروم که بیش بیست مسابقه دختر شایسته رو برگزار کرده می گم دخترایی مثل ساکورا بسیار خطرناکن!ا(حالا خوشگل نیست بگم مثل مار تو استین می مونن!)
و بنابر وظیفه خودم چهره واقعیشو افشا می کنم
hTtp://www.clicksmilies.com/s0105/spezial/Fool/bath.gif

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
اعتراض دارم

تایید میشه ;)

چند تا انیمیشن دیدی که توش یکی عشقشو به دوستش نشون بده!و بعد یارو رفیقه بیوفته دنبال عشق رفیقش!(چقدر ساکورا بی مرامه!)

من موندم تو که دنبال وصال ناروتو و هیناتا هستی ، با اینو چیکار داری؟ خودشم قبل از اینکه اینو بگه که ساسکه رو دوست داره ، ساکورا عاشق ساسکه شده بود ، نه بعدش ;)

درمان بیماران کار سختی نیست از این مو ادامسی چیز بالاتری بر نخواهد اومد!

اگه کار سختی نبود ، تعداد مدیک نینجاها اتونقدر کم نمیشد ، خودشم حتی بزرگترین سم زدای سند هم نتونست کاری رو که ساکورا تو قسمت 11 شیپودن رو کرد ، رو بکنه ( میگم اصلا شیپودن میبینی؟:eek: )

بجز تبرئه باید چی می زاشتم!گزینه دستت در نکنه نارانو رو زدی خوب بود!;)
چرا که نه؟ شاید اصلا کتک خوردن ناروتو براش لازمه بوده؟

هویت قرباتنی بسیار اهمیت داره اگه بر اثر یکی از اون ضبره هایی که ناراتو می زد روباه مردم تلف مییشد کی می تونست این ضایعه رو جبران کنه!

هیچی نمیشد ، ناروتو بجای 7 جون 700 جون داره :D ;)

دئر ضمن این دختر برخلاف هیناتا و بقیه دخترای انیمه تاو سری اول بجز مزاحمت و اشامیدن خون ناراتو هرگز کار دیگه ای نکرده!اصلا اگه از کارتون حذفش می کردن هیچ اتفاقی نمیفتاد !بجز اینکه ناراتو و بقیه اغفل شدگان تنجات پیدلا میرکدن!:happy:

میگم شیان ، کسی بنام اینو رو میشناسی؟ که حتی بعد از 50 قسمت از شیپودن هم فکر نکنم بدرد کسی بخوره ;) خودشم هر نینجایی برای خودش سبکی داره ، هیناتا سبکش تایجوتسو هستش و دارای Advanced Blodline که همون بیاکوگان باشه ، ولی ساکورا سبکش جنجوتسو هستش و کلی با هم متفاوتند;)

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
چرا که نه؟ شاید اصلا کتک خوردن ناروتو براش لازمه بوده؟
عجب استادی !ساکورا بد جوری رفته تو جلد این کاکاشی
من موندم تو که دنبال وصال ناروتو و هیناتا هستی ، با اینو چیکار داری؟ خودشم قبل از اینکه اینو بگه که ساسکه رو دوست داره ، ساکورا عاشق ساسکه شده بود ، نه بعدش ;)
این تحریف واقعیتهاست!اینو بردش عشقش نشون بده ساکروا مثل گرگ تا طعمه رو دید!
اگه کار سختی نبود ، تعداد مدیک نینجاها اتونقدر کم نمیشد ، خودشم حتی بزرگترین سم زدای سند هم نتونست کاری رو که ساکورا تو قسمت 11 شیپودن رو کرد ، رو بکنه ( میگم اصلا شیپودن میبینی؟:eek: )
ببخشید این سندیا می شن خاورمیانه خودمون دیگه معلومه از ژاپنیا تکنولوژیشون کمتره!

هیچی نمیشد ، ناروتو بجای 7 جون 700 جون داره :D ;)

میگم شیان ، کسی بنام اینو رو میشناسی؟ که حتی بعد از 50 قسمت از شیپودن هم فکر نکنم بدرد کسی بخوره ;) خودشم هر نینجایی برای خودش سبکی داره ، هیناتا سبکش تایجوتسو هستش و دارای Advanced Blodline که همون بیاکوگان باشه ، ولی ساکورا سبکش جنجوتسو هستش و کلی با هم متفاوتند;)
اینو تو سری اول فوق العاده مفید تر بود!مثلا تو قسمتی که سه تا نینجای سند رفته بودن سراغ ساسکه اون کارش خیلی مفید تر از گاز گرفتن سندیه توسط ساکورای انوینگ بود که تازه این عمل هم بخاطر گشنگی و بر حسب غریزه انجام شد!در ضمن اینو خوشگلتره!

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
عجب استادی !ساکورا بد جوری رفته تو جلد این کاکاشی
این تیکه رو خیلی حال کردم
auslach.gif

تو فرض کن تو سیزن یک ناروتو هر کاری میکرد ، ساکورا بهش میگفت آفرین
clip.gif
، اونوقت فرقی بین ناروتو و جیراییا نمیموند که ( هر دو آخر منحرف میشدند):wacko: خودشم ساکورا دیروز با من تماس گرفت گفت تو بهش گفتی به ناروتو رو نده و در صورت لزوم کتکشم بزنه ، بلکه ازش منصرف بشه و کمی هم به هیناتا فکر کنه ;)

این تحریف واقعیتهاست!اینو بردش عشقش نشون بده ساکروا مثل گرگ تا طعمه رو دید!

پس برای چی مثل گرگ ناروتو رو اغفال نمیکنه؟ همش میگه ساسکه ساسکه؟ چون فقط ساسکه رو از اول دوست داشت و اینکه دوستش هم از ساسکه خوشش میومد فقط یک اتفاق بود

ببخشید این سندیا می شن خاورمیانه خودمون دیگه معلومه از ژاپنیا تکنولوژیشون کمتره!

به تکنولوژی ربطی نداره ، به Tallent ربط داره ، چون هر دو کشور نحوه استفاده از چاکرا رو بلدن ، خودتم دیدی که ساکورا فقط از آب و چاکرای خودش استفاده کرد :cool:

اینو تو سری اول فوق العاده مفید تر بود!مثلا تو قسمتی که سه تا نینجای سند رفته بودن سراغ ساسکه اون کارش خیلی مفید تر از گاز گرفتن سندیه توسط ساکورای انوینگ بود که تازه این عمل هم بخاطر گشنگی و بر حسب غریزه انجام شد!در ضمن اینو خوشگلتره!

خوب تو آخر های سیزن 1 خودش اعتراف میکنه که Useless هستش :p و همچنین و آخر های سیزن یک خودت میبینی که در حال حاضر تنها 3 مدیک نینجا ( گفتم نینجا ها ، نیای بگی تو بیمارستان هم مدیک هستش;) ) هستش که ساکورا یکیشه که بعد از جریانات زیاد اینو هم بعدا مدیک نینجا میشه ، البته نه به خوبی ساکورا :happy:

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
اعتراض دارم وکیل مدافع به اسپولینگ رو. اورده!باید دادگاهو فعلا تا جناب لرد بقیشو بیفرستن عقب بندازیم!

Capitan7ir

Registered User
لایک‌ها
0
181.gif
چطوری شیان!؟

نظر سنجیهاته که منو کشته.
108.gif

دوستان حدس میزنید نظر سنجی بعدی شیان در چه مورده؟
230.gif

Hamido-san

Registered User
لایک‌ها
0
با عرض konbanwa خدمت همگی onee-sama ها و onii-sama های گرامی

اينجانب بدينوسيله رسما دفاع از متهم رديف اول اين دادگاه، سرکار خانم Haruno Sakura-san رو به عهده ميگيرم :graduated

قبل از هر چيز لازم به ذکر ميدونم که اعلام کنم اين post شامل مقادير متنابهی SPOILER هست و اينکه بنده موکل خودم رو بی گناه ميدونم و در صورت موافقت ايشون اقدام به اقامه دعوی عليه کليه کسانی که لقب "خون آشام" رو به ايشون نسبت دادن خواهم کرد... :hmm:

کيفرخواست تنظيم شده توسط دادستان کل، جناب shian شامل 6 مورد اتهام هست که راجع به هر يک به شرح زير توضيح خواهم داد :

1. ضرب و شتم و تحقير مكرر روباهی "مظلوم" به اسم Naruto :

مورد بالا جزو مشکوک ترين موارد اتهامی هست که بنده در تمام مدت وکالتم با اون برخورد کردم...
اولا که جناب roku-daimei Naruto-sama انسان تشريف دارن، نه روباه
nono.gif
... البته در زمان کودکی يک روباه 9 دم رو ( احتمالا در حين صرف ramen ) قورت دادن که روباه مذکور چون غير قابل هضم بوده در حال حاضر هم در داخل شکم ايشون هست و اگر روباه خشن و خطرناکی نبود ايشون رو به جايگاه شهود دعوت ميکردم
ثانيا همونطور که مستحضر هستيد، جناب Naruto-sama يک shinobi هستن ( که به هيچ وجه جزو موجودات مظلوم جامعه به حساب نميان، به جز Hyuuga Hinita-san و Haku-san که تنها shinobi های "مظلوم" عالم بشريت هستن )
در رابطه با ضرب و شتم و تحقير Naruto-sama هم عرض شود که اين عمل زشت در گذشته به کررات توسط اکثريت قريب به اتفاق اهالی دهکده konoha انجام ميشده ( طبق اسناد به جا مونده از اون دوران ظاهرا روباه 9 دم وسيله تمرين hokage ها بوده و اهالی از دست Naruto-sama که روباه رو قورت داده بوده حسابی دلگير بودن ) و اين عادت رو به فرزندانشون هم انتقال دادن... بنابراين اين اتهام فقط متوجه موکل بنده نيست و حتی اخيرا ايشون با وجود برخورداری از قدرت بدنی بالا، در حال ترک اين عادت هستن...

2. بی استفاده بودن و "ساسوكه ساسوكه" كردن

البته Uchiha Sasuke-kun از جمله نينجا های خائن اجتماع به حساب مياد و تحت پيگرد قانونی هم قرار داره
167.gif
... اما طبق قانون، تکرار يک کلمه بصورت دو بار پشت سر هم به هيچ عنوان جرم محسوب نميشه، حتی اگر کلمه مورد نظر اسم يک shinobi خائن باشه
اتهام "بی استفاده بودن" هم کاملا بی اثاث هست : از طرفی موکل بنده يکی از دلايل مهم پيروزی Naruto-sama در نبرد با Gaara-sama و متعاقبا "مهربون" شدن kazekage Gaara-sama هستن و طبق شهادت kakashi-san خودمون هم اخيرا Sakura-san يکی از خطرناک ترين تبهکاران عضو گروه Akatsuki رو تحويل قانون دادن

3. گاز گرفتن ناجوانمردانه يك نينجای sound كه دليل اصلي جنگ بين sound و sand با konoha شد !

توجه داشته باشيد که حمله گروه های sound و sand به دهکده شلمرود :blink: ببخشيد، دهکده konoha رو Orochimaru ی ملعون طرح ريزی و اجرا کرده بود و "گاز گرفتن" مذکور هم در خاک دهکده konoha و جهت دفاع از وطن صورت گرفته
angelic002.gif

در مورد "ناجوانمردانه" بودن اين حرکت هم استناد می کنم به کتاب قانون "فن shinobi زنی پيشرفته" که توسط داوران اين مبارزات استفاده ميشه : "در مبارزه shinobi ها استفاده از هر وسيله ای برای حمله يا دفاع مجاز هست، از جمله دندان، ناخون، دمپايی، سنجاق سر، spoiler و حتی shanar-no-jutsu و تنها مواردی که با کارت زرد مجازات ميشن cursed seal درجه 2 و قرص قرمز رنگ هستن"
biggrin.gif

4. زشتي مفرط ! و بد لباس بودن !!

اين يکی از اتهاماتی هست که بنده شخصا باهاش مشکل دارم ! به نظر بنده Sakura-san گذشته از ظرافت های شخصيتی شون جزو "خوش رنگ ترين" کاراکتر های اين دهکده هستن و منم اگه جای Naruto-sama بودم و همچين همکلاسی داشتم يک دل نه صد دل عاشقش می شدم
از طرفی هم دهکده konoha مدتهاست که پايبند قوانين حقوق بشر هست و انتخاب لباس رو به سليغه افراد واگذار کرده و افراد "بد لباس" رو هم مجرم به حساب نمياره ( چه برسه به حکم اعدام )

5. نقض حقوق Hinata-san و مانع شدن در رسيدن ايشون به Naruto-sama
6. دزديدن عشق دوستش Ino-san ( که منظور همون Sasuke-kun هست )

هر چند من در اين دو مورد هيچ دفاع محکمه پسندی ندارم، اما از طرفی رسيدگی به شکايات مربوط به امر ازدواج به عهده دادگاه خانواده هست، نه دادگاه جنايی، و از طرفی هم آقا کاريش نميشه کرد !! دخترا هميشه از اين بلا ها سر دوستاشون ميارن
اگر هم اتهامی هست بايد متوجه Ino-san باشه که با وجود داشتن توانايی "انتقال ذهن" اقدام به قهر و کتک کاری با موکل بنده کرده

در انتها عرض کنم که برخی عناصر مشکوک به تازگی عکس هايی رو منتشر کردن ( مبنی بر اينکه Kakashi-san از موکل بنده "رشوه" گرفته تا در اين دادگاه شهادت دروغ ارائه بده، و يا اينکه Sakura-san با تبهکاران حرفه ای مثل Uchiha Itachi در ارتباط هست
read.gif
) و اين عکس ها رو از طرق مختلف به دست شهود اين دادگاه رسوندن...

518853untitled-1.gif

طی بررسی های کارشناسانه عزيزان در واحد تحقيق و بررسی ANBU از اونجايی که استيل نقاشی اين عکس ها با استيل anime و manga تفاوت داره مشخص شد که عکس های مذکور توسط kawarimi no jutsu يا همون replacement technique تهيه شدن و ساختگی هستن !

همونطور که ملاحظه کردين موکل بنده از تمامی اين ادعا ها مبراست، بنابراين با توجه به موارد بالا در اينجا از هيئت منصفه دادگاه تقاضای برائت و اعاده حيثيت موکلم Haruno Sakura-san رو دارم :happy:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا