برگزیده های پرشین تولز

ايراني ها هم بازي 3 بعدي مي سازند...!!!!

msair20033

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببينين تو ايران يك محدوديتهاي وجود داره كه مانع از ساخت بازي هايي مثل GTA ميشه .
حالا ببينين بازيي مثل GTA رو خارجيها ساختن اما حالا تو هر داهات کوره اي هست ما هم اگه بتونيم بازي بسازيم که به در سطح کشور بتونه خوب جلبه توجه کنه اونوقته که کار تازه شروع شده.
يکي از چيزهايي که واقعا من بهش فکر ميکنم و همش باعث حرص خوردنم ميشه اينه که از خارج بازي ميارن ايران اما از ايران نميشه بازي برد خارج چون تو خارج همه ي بازي ها بايد پخش شده توسطه شرکت ناشر باشه.ميينين تو ايران چه مشکلات بزرگي سر راه بازي سازي است.
تو خارج قيمت 50 دلار حکم همون 800 تومن خودمون رو داره اما ما ايرانيها يک عادت بدي که داريم اينه که دونبال پول موفت ميگرديم :x

Blueman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مگر موضوع جنگ چه اشکالی داره! بازی کانتر که در حال حاضر جزو پر طرفدارترین بازی های دنیاست که اصلا" داستان نداره که بخواد تو این مقوله قرار بگیره یا نه . این اشکالی که گرفتید در مورد موضوع بازی به نظر من وارد نیست . در مورد قیمت هم این شرکت سازنده بازی نیست که راجع بهش تصمیم بگیره ، این موضوع رو کمپانی نشر بازی پی گیری میکنه و مثلا" میگه به فلان قیمت میفروشم و فلان درصد فروش رو به سازنده بازی میدم ، تمام قضایای کپی رایت رو هم خود ناشر باید پیگیری کنه نه سازنده . چون تو ایران فیلا" چنین چیزی نداریم برای همین پروژه بازی نویسی صرف نمیکنه ، ولی اگرچنین چیزی راه بیافته برای حمایت از برنامه نویسانش هم که شده من به شخصه حاضرم پول بدم و بازی رو بخرم . در شرایط فعلی کمپانی ساخت بازی باید بتاورژن رو رایگان دست مردم بده تا بازار رو بسنجه ، اگر استقبال شد بازی رو کامل کنه و بفروشه .

dracula_persian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مهم کيفيته يه بازی از لحاضه گرافيک نيست اصل داستان و خوش ساخت

بودنه يه بازی هست

msair20033

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مگر موضوع جنگ چه اشکالی داره! بازی کانتر که در حال حاضر جزو پر طرفدارترین بازی های دنیاست که اصلا" داستان نداره که بخواد تو این مقوله قرار بگیره یا نه
موضوع جنگ كه اشكالي نداره اتفاقا بيشتره بازيهاي پر فروش هم جنگي است ولي بازيه جنگي كه ما بسازيم ديگه معلومه چي در مياد. ;)
اصولا ما ايرانيها فقط دنبال بازي كردنيم اما اگر يكي بلند شه و يكم پول در اختيار برنامه نويسان بگذاره كارهايي ميكنيم كه ممكنه خارجيها هم كه تو ساختن بازي حرفه اي هستند كم بيارن. :shock: :shock: :shock:

بالا