• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

اگر ایرانی نبودی دوست داشتی کجایی بودی؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,091
ای کاش واقعا و از ته دل قبول می کردی نه از روی ظاهر با لبخندی تصنعی

آخه این بنده خداها هیچ رقمه نمیتونن این حرفا رو در دلشون جای بدن.:D

Sent from my Xperia Neo V using Tapatalk 2

amanz

Registered User
لایک‌ها
1,085
عربستان دیگه ته بدبختی هست.باز وضع ما در برابر اونا خعلی عالیه.نمیدونم چرا هر چی کشور اسلامی هست همیشه بدبخت و دنبال شعار دادنه!!یکم به عقلاتون رجوع کنید میغهمید حق چیه ولی چسبیدین به حرف 4 تا امام که تحریف شده.زندیگیتون رو تباه کردین مگه اومدی عذاب بکشین برید اومدین حال کنید یک زندگی تازه ای تجربه کنید نه اینکه دنبال این ک،س شعرا باشید.از من گفتن بود برید هر جور با عقلتون جور در میاد حال کنید اینا همه چرته.
منم هر جا باشه میرم ولی جایی که به عقیدم احترام بذارن...آزادی کامل باشه زندگی خودمه هیچ خری هم نتونه منو از کارایی که میکنم منع کنه چون زندگی خودمه نه شما دوست عزیز!

تایید
شما یه کشور اسلامی درست و حسابی اگه پیدا کردی من اسم مو عوض می‌کنم
اونهایی هم که به یه جایی رسیدن کلا اسلام رو از سیاست و اقتصاد و حتی روابط اجتماعی حذف یا خیلی کمرنگ کردن

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,846
خیر
حق پرست آیا
بسیار هم خوب است و در هر حالتی از ایتالیایی بودن و غربزده بودن بهتر است!
تازه ایتالیا خیلی هم کشور شاخی نیست، جزو کشورهای درجه 2 اروپاست!

نه عزیز همون مرده پرستین نه حق پرست . چون راه حق رو کامل نشونتون داد ولی شماها راهشو نمیرین فقط بلدین تو سر خودتون بزنید
کار به شاخ بودنش ندارم عشقم ایتالیاست

rezat1

Registered User
لایک‌ها
292
کشورهای اسکاندیناوی مثل سوئد یا نروژ

H.A.M.I

Registered User
لایک‌ها
77
استرالیا یا فنلاند :)

pishini

Registered User
لایک‌ها
450
عربستان دیگه ته بدبختی هست.باز وضع ما در برابر اونا خعلی عالیه.نمیدونم چرا هر چی کشور اسلامی هست همیشه بدبخت و دنبال شعار دادنه!!یکم به عقلاتون رجوع کنید میغهمید حق چیه ولی چسبیدین به حرف 4 تا امام که تحریف شده.زندیگیتون رو تباه کردین مگه اومدی عذاب بکشین برید اومدین حال کنید یک زندگی تازه ای تجربه کنید نه اینکه دنبال این ک،س شعرا باشید.از من گفتن بود برید هر جور با عقلتون جور در میاد حال کنید اینا همه چرته.
منم هر جا باشه میرم ولی جایی که به عقیدم احترام بذارن...آزادی کامل باشه زندگی خودمه هیچ خری هم نتونه منو از کارایی که میکنم منع کنه چون زندگی خودمه نه شما دوست عزیز!

ببين برادر شماكه پيروه عقلتون هستيدودلتون ميخادهرغلطي بكنيدبايدبريدمريخ زندگي كنيدجايي كه انسان نباشه ولي جايي كه انسان هست اونجانميتوني هرچي دلت بخادبكني
مثلاعقلت ميگه مشروب بخور بعدازاينكه خوردي اولين كسي كه باهات خداحافظي ميكنه عقلت هست وتوازحالت انساني خارج ميشي هرچي جلوت بياد ياميكشي ياميدزدي وبين خواهروغيرخواهرروتشخيص نميدي درنتيجه نظم زندگي اجتماعي سالم ازبين ميره
فكرنكنم متوجه حرفام بشي!!متوجه شدي؟؟!!

amanz

Registered User
لایک‌ها
1,085
ببين برادر شماكه پيروه عقلتون هستيدودلتون ميخادهرغلطي بكنيدبايدبريدمريخ زندگي كنيدجايي كه انسان نباشه ولي جايي كه انسان هست اونجانميتوني هرچي دلت بخادبكني
مثلاعقلت ميگه مشروب بخور بعدازاينكه خوردي اولين كسي كه باهات خداحافظي ميكنه عقلت هست وتوازحالت انساني خارج ميشي هرچي جلوت بياد ياميكشي ياميدزدي وبين خواهروغيرخواهرروتشخيص نميدي درنتيجه نظم زندگي اجتماعي سالم ازبين ميره

جفنگ نگید لطفا
اتفاقا این گنده کاریهایی که گفتین بیشتر تو کشورهای بسته ای مثل ایران اتفاق می افته تا کشورهای آزاد

Last edited:

masod2000

Registered User
لایک‌ها
314
دوستان بحث رو ادامه ندید این دوستان به اصطلاح مکتبی وقتی کم می آرن بحث رو میکشن به خواهر و مادر و پایین تنه و همه چیز رو به هم می پیچن تا جو رو رو به هم بریزن و از ناراحتی شما به نفع خودشون نتیجه بگیرن
به حمد الله الان انواع مشکلات روانی و.... تو مملکتون به وفور موجوده برادره من تو کدوم کشور مثل ایران همجنس بازی تو مدارس به این شکله افتضاح موجوده؟یا کجای دنیا مثل ایران تجاوز به زن و بچه مردم زیاده>؟اینا نتیجه چی هستن؟

ansar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
247
هیچ کدامتان قدر ایران را نمی دانید.
کافیست یک روز از اتمسفر مقدس ایران اسلامی خارج شوید تا بفهمید ایران چه گوهری بوده است.
همین که سایه مقام معظم ***** و آقا امام زمان بالای سرمان است نعمتیست که خداوند به هیچ ملت و کشوری اعطا نکرده

roteal2007

Registered User
لایک‌ها
804
هیچ کدامتان قدر ایران را نمی دانید.
کافیست یک روز از اتمسفر مقدس ایران اسلامی خارج شوید تا بفهمید ایران چه گوهری بوده است.
همین که سایه مقام معظم ***** و آقا امام زمان بالای سرمان است نعمتیست که خداوند به هیچ ملت و کشوری اعطا نکرده

به به ،بازم ساندیس خور های شش سیلندر والا ماکه تا حالا از جو خارج نشدیم اما بچه ها و دوستان چند تا سفر رفتن تایلند و چین راضی و خوشنود بودن الانم برنامه میریزن واسه اقامت دایم کشور هایی که امثال شماها بهش میگین بلاد کفر و امثال ماها میگیم سرزمین فرصت ها.به لحضات ملکوتی هم نزدیک میشویم التماس دعا.

roteal2007

Registered User
لایک‌ها
804

عزیزم متا بچه بودیم میگفتن هر چیزی رو به اندازش بخوری فایده هم داره...ماکه نخوردیم اما کسایی که خوردن به این حالات که اشاره کردی نرسیدن....احتمالا به نوع و درصد و مقدار الکل بستگی دارد.وسلام.

ansar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
247
به به ،بازم ساندیس خور های شش سیلندر والا ماکه تا حالا از جو خارج نشدیم اما بچه ها و دوستان چند تا سفر رفتن تایلند و چین راضی و خوشنود بودن الانم برنامه میریزن واسه اقامت دایم کشور هایی که امثال شماها بهش میگین بلاد کفر و امثال ماها میگیم سرزمین فرصت ها.به لحضات ملکوتی هم نزدیک میشویم التماس دعا.

به ما بگویید ساندیس خور ما نه تنها ناراحت نمی شویم بلکه بسیار خوشحال هم می شویم.
ما افتخار می کنیم که ساندیس خور ولایتیم هر وقت شما به ما نگفتین ساندیس خور آن روز روزیست که ما باید نگران باشیم.
شما بروید فکری به حال داغان خودتان کنید که راه و منش ما بی نقص و روشن است.

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,091
نه پسرم نشدم!
عزیز من هر چی دزدی و مال خوری و کثافتی بوده از همینایی دیدم که نماز شب میخونن.به عینه دیدم و پیش اومده برای خودم نیازی به نظر شما ندارم.اتفاقا هم هر چی ادم درست دیدم تو همین خارجیای مست بوده که نه نماز میخوندن نه گوشت حلال با پای راست هم میرن دست شویی!!
هرچي جلوت بياد ياميكشي ياميدزدي وبين خواهروغيرخواهرروتشخيص نميدي درنتيجه نظم زندگي اجتماعي سالم ازبين ميره

این مورد رو میشه برام توضیح بدید؟شما چطور میتونید همچنین حرفی بزنید.من موندم بخدا

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,091
به ما بگویید ساندیس خور ما نه تنها ناراحت نمی شویم بلکه بسیار خوشحال هم می شویم.
ما افتخار می کنیم که ساندیس خور ولایتیم هر وقت شما به ما نگفتین ساندیس خور آن روز روزیست که ما باید نگران باشیم.
شما بروید فکری به حال داغان خودتان کنید که راه و منش ما بی نقص و روشن است.
اقا اگر حقوق خوبی میدن دست ما رو هم بگیرید میام براتون مثل چی تبلیغ میکنم که بیشتر از مردم بچاپین

amanz

Registered User
لایک‌ها
1,085
اقا اگر حقوق خوبی میدن دست ما رو هم بگیرید میام براتون مثل چی تبلیغ میکنم که بیشتر از مردم بچاپین

ولی واقعا مملکت و زندگیمونو به گاج دادن ما هم اینجا با زبون خوش باهاشون حرف می زنیم

Mr.sh3ll

Registered User
لایک‌ها
884
برادر انصار سلام علیکم
احتراما به استحضار میرساند:
شما تند تند نفس بکش و اجازه نده این غرب زده های بیگانه پرست اکسیژن مقدس اینجا رو بکشن و دی اکسید غربی از خودشون در کنن
پست نده برادر من.بیشتر از این خود ضایعی نکن

pariseiran

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,860
من عاشق ایرانم همیشه دوست داشتم ایرانی باشم فقط کاش میشد این 1400 سال ننگ ایران رو از روش برداشت کاش قادسیه و نهاوند رو میشد جشن گرفت جای عذا داری

پس عاشق ایرانم ولی اگه سوال جوریه که بعد ایران کجا اسپانیا چون حال اونایی که ایران رو به لجن کشیدن رو گرفت اسپانیا برا من یه ارمانه یه جامعه موفق که جلو عراب وحشی ایستادگی کرد ولی ایران شکست خورد

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا