• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

اگر حساب بانك ملت داريد حتما مطالعه فرماييد

alitotti2010

Registered User
لایک‌ها
81
با اینترنت پرداخت کردم
مثل اینکه سیستمشون قاطی داره

Sent from my Novo10 Hero using Tapatalk 2

amir_y

Registered User
لایک‌ها
15
امروز وام دوم امتيازي رو از بانك ملت گرفتم و چكش پرداخت شد
يه وام 2 تومني گرفتم با 100 امتياز دوباره 100 اميتاز وكه 100 تومن نقدي گرفتم و حالا هم 200 امتياز و 4 تومن وام
خريد خودرو نميرصفه چون نقد كردن پولش دردسر داره

بهره وام هاش چند درصده ؟

bestmusic

Registered User
لایک‌ها
31
به نظر شما بهترین کاری که با امتیاز میشه کرد چیه

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,767
اووووووف چقد امتیازاش محدوده ما که کل یخرید اینترنتی داریم اگه محدودیت نداشت خوب بود:دی
برای معرفی هم که خیلی کم میده
باید حتما کارت ملی بگیریم تا بشه عضو شده ؟ فکرک نم شنیدم با کارتهای شتاب هم میشه عضو شد؟!؟

Yasin1369

Registered User
لایک‌ها
51
برای ارسال درخواست وام چه مدت طول می کشه؟؟
اخه من قبل از عید درخواست دادم اما هنوز جوابی بهم ندادنئ

Yasin1369

Registered User
لایک‌ها
51
lمحترمانه سرتون كلا گذاشتن من وام 2 تومني و 4 تومني رو گرفتم جفتش 36 ماهه 15 درصد بوده ساير دوستان هم همينطور بوده

ببخشید وام 2 میلیونیتون قسطش ماهیانه چند بوده؟؟

M4U

Registered User
لایک‌ها
238
80 تومن

Sent from my Live With Walkman using Tapatalk 2

M4U

Registered User
لایک‌ها
238
بعد من برای ضامن میخوام عموم رو ببرم که رسمی نیست و پیمانکاری شرکنت نفت هست. نامه کسر از حقوقش رو بانک قبول میکنه؟

Last edited:

vahid_itc

Registered User
لایک‌ها
127
نحوه گرفتن وام باشگاه از بانک ملت خیلی جالبه من خودم یکی گرفتم پس تجربم رو در اختیارتون میزارم تا کارتون راحت انجام بشه:
(البته من صفحات قبلی این تاپیک رو نخوندم ولی لازم نبود تاپیک جداگونه بزنم مطالب رو میزارم همینجا که اگه دوستان خواستن وام بگیرن بدونن باید چیکار کنن)

نحوه کسب امتیاز که تو پست یک هست من فقط مراحل گرفتن وام رو توضیح میدم :

اول از همه بعد از اینکه امتیاز شما به حد نصاب رسید و بسته وام رو از داخل پنل کاربری انتخاب کردین باید منتظر بشین تا بررسی توسط شعبه روی بسته شما زده بشه و یک هفته صبر کنید و بعد از یک هفته مثل رئیس شرکتها برین بانک و به مسئول تسهیلات بگین برای وام باشگاه اومدین چون وام از سرپرستی کل صادر میشه و شعبه فقط مسئولیت بررسی مدارک شما رو داره و هیــچ بهونه دیگه ای نمی تونه بیاره درضمن فقط شعبه ای که توش حساب داشته باشید میتونید انتخاب کنید ، اینو هم در نظر داشته باشین بعضی از شعبه های شلوغ ومستقل بهونه گیری میکنن و ممکنه اذیتتون کنن به همین خاطر پیشنهاد من اینه یه شعبه آروم و خلوت رو انتخاب کنید و یه مشکلی که ممکنه با اون مواجه بشین اینه که بعد از حداکثر 10 روز سرکارتون بزارن بگن هنوز نامه شما نیومده ولی شما این کاری که من میگم انجام بدین، یکم ابتکار به خرج بدین و شرایط رو بسنجین (تصمیم اینکه چطوری رفتار کنید با خودتونه) چون طرف میتونه از داخل سیستم نامه شما رو پرینت بگیره پس اصرار کنید که سیستم رو چک کنه اگه بهونه آورد و گفت اگه نامت هم داخل سیستم باشه شماره پیگیری میخواد، طرف خبر نداره چون نامه داخل سیستم شماره پیگیری هم داره پس دیگه هیچ بهونه ای نداره و باید پرونده شما رو تشکیل بده

برای وام 4 میلیونی که 200 امتیاز لازم داره و به عنوان خرید لوازم خانگی با دوام ایرانی واگذار میشه غیر از کپی و مپی باید 5 میلیون تومن پیش فاکتور خرید لوازم خانگی ایرانی ببرین + سفته + ضامن (شرایط ضامن بستگی به شعبه داره چون تصمیم گیرنده رئیس شعبه است) + موقع پرداخت وام باید مبلغ یک میلیون تومن داخل حسابت باشه درضمن، ضامن عزیز که ما رو شرمنده میکنه و میاد ضمانت میکنه حتماً باید تو بانک ملت حساب داشته باشه یا حساب باز کنه و پشت سفته رو هم امضاء کنه :دی

* چک وام در وجه فروشگاهی که پیش فاکتور زدین صادر میشه ، برای این که شما بتونید خرجش کنید باید فروشگاه دو تا مهر و امضاء مثل پیش فاکتور پشت چک بزنه، خلاصه بگم حواستون باشه که طرف آشنا باشه که بعداً سرکارتون نزاره یا بخواد شیرینی ازتون بگیره!
حالا اگه دیدی این هفت خان رستم رو میتونی رد کنی بسم ا... برو دنبال وام ولی در کل شرایطش زیاد هم بد نیست اگه شعبه خلوت باشه و رئیس باحالی داشته باشه زود به وامتون می رسید

Last edited:

vahid_itc

Registered User
لایک‌ها
127
برای ارسال درخواست وام چه مدت طول می کشه؟؟
اخه من قبل از عید درخواست دادم اما هنوز جوابی بهم ندادنئ
پست 633 رو مطالعه کن حتماً کارت راه میفته
اووووووف چقد امتیازاش محدوده ما که کل یخرید اینترنتی داریم اگه محدودیت نداشت خوب بود:دی
برای معرفی هم که خیلی کم میده
باید حتما کارت ملی بگیریم تا بشه عضو شده ؟ فکرک نم شنیدم با کارتهای شتاب هم میشه عضو شد؟!؟
بدون کارت ملی که حساب باز نمی کنن در کل شما باید 18 سال تمام داشته باشی تا طبق قانون بتونی حساب باز کنی و ... با کارت شتاب میشه تو باشگاه عضو شد ولی در نهایت برای گرفتن پاداش ها باید در بانک ملت حساب باز کنید
به نظر شما بهترین کاری که با امتیاز میشه کرد چیه
گرفتن تسهیلات
من هنوز عضو نشدم

اگه بخوام وام 7 تومانی بگیرم و 3میلیون تو حسابم باشه باید چیکار کنم؟
300 امتیاز باید کسب کنی ولی دردسرش زیاده چون شرایطش عین وام خودرو هست
بعد من برای ضامن میخوام عموم رو ببرم که رسمی نیست و پیمانکاری شرکنت نفت هست. نامه کسر از حقوقش رو بانک قبول میکنه؟
گفتم شرایط ضامن در نهایت به رئیس شعبه بستگی داره اگه اصرار کنی حتما قبول می کنن چون دوست خودم که ضامن من شد رسمی نبود ولی سابقه کار قابل قبولی داشت

Last edited:

hamid_khapid

Registered User
لایک‌ها
89
دوستان وام با چند درصد سود هست؟
چه جوری میشه امتیاز گرفت؟

Sent from my GT-I9100

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,767
پست 633 رو مطالعه کن حتماً کارت راه میفته

بدون کارت ملی که حساب باز نمی کنن در کل شما باید 18 سال تمام داشته باشی تا طبق قانون بتونی حساب باز کنی و ... با کارت شتاب میشه تو باشگاه عضو شد ولی در نهایت برای گرفتن پاداش ها باید در بانک ملت حساب باز کنید

گرفتن تسهیلات

300 امتیاز باید کسب کنی ولی دردسرش زیاده چون شرایطش عین وام خودرو هست
گفتم شرایط ضامن در نهایت به رئیس شعبه بستگی داره اگه اصرار کنی حتما قبول می کنن چون دوست خودم که ضامن من شد رسمی نبود ولی سابقه کار قابل قبولی داشت
منظورم از کارت ملی ( کارت بانک بود:D حواسم نبود بانک ملته ):D

vahid_itc

Registered User
لایک‌ها
127
منظورم از کارت ملی ( کارت بانک بود:D حواسم نبود بانک ملته ):D
چه باحال شد :دی
میشه با کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب داخل باشگاه بانک ملت عضو شد ولی همان طور که گفتم در نهایت برای گرفتن پاداش ها باید در بانک ملت حساب باز کنید البته بدک هم نیست داخل بانک ملت حساب باز کنی انصافاً خدمات الکترونیکش مخصوصاً بانکداری اینترنتیش رو خلیی قبول دارم، همراه بانکش هم تقریباً بیشتر کارهای اصلی که اینترنت بانک انجام میده همراه بانک هم انجام میده، من خودم تمام کارهام رو با ملت انجام میدم حتی زیرساخت های شبکش هم خیلی حرفه ای تر است

(فقط یه بدی داره بعضی از شعباتی که قبلاً یک پارچه نبودن و یه طورایی مثل شعبات مستقل بودن مثل بانک خصوصی ها ارباب رجوع رو تحویل نمی گیرین زیاد با اخلاقاشون حال نمی کنم)

vahid_itc

Registered User
لایک‌ها
127
دوستان وام با چند درصد سود هست؟
چه جوری میشه امتیاز گرفت؟

Sent from my GT-I9100

صفحات قبلی بچه ها نوشتن، پست یک هم رو مطالعه کن ولی با این حال بازم میگم وام 4 میلیونی 36 ماهه است با سود 15 درصد که اقساطش ماهیانش میشه 1,386,000 ریال
به نظر من وام 4 میلیونی از همه بهتره چون نه دردسر وام 7 میلیونی رو داره که شرایطش عین وام خودرو هست و نه مثل وام 2 میلیونی که کمه و زیاد ارزش نداره (البته بستگی داره به نیاز شخص)

mx2fix

Registered User
لایک‌ها
313
وقتی امتیاز میخوام بخرم از کجا میشه فهمید فروشنده امتیاز رو میفرسته؟ راهی جز انتظار تا روز تولد هست؟

ساده تر بگم... اعتماد سازی موقع خرید امتیاز چطور انجام میشه؟

alidoran

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
اگه میخواین با امتیازتون وام بگیرین باید بگم سخت در اشتباهید.من نامه کسر از حقوق بردم قبول نکردن و میگن باید یه مشتری شعبه که اعتبار سنجی شده معرفیت کنه و یا کارمند دولت رو باید با مدارک بیاری اینجا!!!
اینا وام بده نیستن.همون نقدی رو روش حساب کنید.

بالا