• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

اگر حساب بانك ملت داريد حتما مطالعه فرماييد

vahid_itc

Registered User
لایک‌ها
127
وقتی امتیاز میخوام بخرم از کجا میشه فهمید فروشنده امتیاز رو میفرسته؟ راهی جز انتظار تا روز تولد هست؟

ساده تر بگم... اعتماد سازی موقع خرید امتیاز چطور انجام میشه؟
فعلاً تنها راه انتقال امتیاز روز تولد هست
متاسفانه داخل باشگاه این امکان برای دوستانی که قصد فروش امتیازشون رو دارن فراهم نیست
ولی تو همین پرشین تولز دوستانی هستند که امتیازشون رو می فروشند می تونید تاپیک بزنید
سلام
اگه میخواین با امتیازتون وام بگیرین باید بگم سخت در اشتباهید.من نامه کسر از حقوق بردم قبول نکردن و میگن باید یه مشتری شعبه که اعتبار سنجی شده معرفیت کنه و یا کارمند دولت رو باید با مدارک بیاری اینجا!!!
اینا وام بده نیستن.همون نقدی رو روش حساب کنید.
همانطور که قبلاً گفتم متاسفانه متاسفانه بعضی شعبه ها خیلی سخت میگیرن ولی اگه می خواهید کارتون زود راه بیفته دنبال شعبه های خلوت باشین قبلش هم مسئول تسهیلات رو یه بررسی کنید ببینید انسان باحالی هست یا نه:دی :D
البته شعبه ای که من ازش وام گرفتم از اون شعبه های خفن هست که به هیچ کسی باج نمیده خدایی منم با یه جنگولک بازی تونستم وام بگیرم اگه شدیداً نیاز نداشتم بی خیال میشدم ولی بعضی دوستان هم بودن که خیلی راحت وام گرفتن

درضمن دوست خود من که ضامنم شد قبلاً تو بانک ملت حساب نداشت که نیاز به اعتبار سنجی داشته باشه و استخدام دولت هم نیست ولی شرکتشون دولتی هست و سابقه کار قابل قبول داره
( اصن یه وضعیه :دی مثلاً بعضی شعبه ها بازنشسته قبول می کنن ولی بعضی شعبه ها نه ... )

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,050
یانک ملت با کد دستوری #712*

خدمات :

به جای دستگاه توکن( رمز یکبار مصرف otp )

گرفتن موجودی
خرید شارژ
پرداخت قبوض

Yasin1369

Registered User
لایک‌ها
51
دوستان اینجور که من حساب کردم با کارمزد 15% و اقساط 36 ماهه وام 2میلیونی 900 هزار تومان کارمزدش هست ...!!!
درسته؟؟؟

savoj

Registered User
لایک‌ها
289
دوستان اینجور که من حساب کردم با کارمزد 15% و اقساط 36 ماهه وام 2میلیونی 900 هزار تومان کارمزدش هست ...!!!
درسته؟؟؟
خیر دوست عزیز
وام دو تومنی در 30 قسط و با سود حدود 410 هزار تومان و هر قسط حدود 81 هزار هست.

M4U

Registered User
لایک‌ها
238
سلام دوستان بعد 27 روز رفتم شعبه برای وام میگه اسمتون تو لیست نیست. گفتش فعلا از سرپرستی نیومده. تا کی باید صبر کنم بیاد. یه ماه شد

Sent from my WT19i using Tapatalk 2

vahid_itc

Registered User
لایک‌ها
127
سلام دوستان بعد 27 روز رفتم شعبه برای وام میگه اسمتون تو لیست نیست. گفتش فعلا از سرپرستی نیومده. تا کی باید صبر کنم بیاد. یه ماه شد
Sent from my WT19i using Tapatalk 2

برادر تو پست 633# دقیقاً نوشتم باید چیکار کنی

زیادی صبر کردین تو بدترین شرایط بیشتر از دو هفته طول نمی کشه شما تشریف ببرید بانک به مسئول تسهیلات بفرمائید از داخل سیستم نامه شما رو پرینت بگیره (البته فکر میکنم بعضی از شعبه ها فقط رئیس و معاون بانک امکان دسترسی به نامه های سرپرستی رو دارند) درضمن حتماً اصرار کنید که سیستم رو چک کنه (اگر باز هم نخواست نامتون رو پرینت بگیره به معاون بانک بگید ) اگر همچنان بهانه آوردند و گفتن اگه نامت هم داخل سیستم باشه برای تشکیل پرونده شماره پیگیری میخواد، طرف خبر نداره چون نامه داخل سیستم شماره پیگیری هم داره پس دیگه هیچ بهونه ای نداره و باید پرونده شما رو تشکیل بده

M4U

Registered User
لایک‌ها
238
سلام دوست عزیز رفتم پیش رئیس جلوی خود من چک کرد. اسم نبود. رئیسش ادم خوبیه.

stifler

Registered User
لایک‌ها
1,410
یکی از فامیلای ما از همینجا واسشون امتیاز گرفتم.15 ام درخواست دادن امروز نوشته در حال بررسی توسط شعبه

onimusha2

Registered User
لایک‌ها
11
بدون قرعه کشی وام و این جایزه هارو میده یا قرعه کشی میکنن؟

vahid_itc

Registered User
لایک‌ها
127
سلام دوست عزیز رفتم پیش رئیس جلوی خود من چک کرد. اسم نبود. رئیسش ادم خوبیه.

ظاهراً شما از منم بدشانس تری
زنگ بزنید به مرکز ارتباط ملت 1556 و مشکلتون رو عنوان کنید از این طریق هم میشه پیگیری کرد

vahid_itc

Registered User
لایک‌ها
127
بدون قرعه کشی وام و این جایزه هارو میده یا قرعه کشی میکنن؟

قرعه کشی نمی کنن، شما باید امتیازتون به 100 و 200 و 300 برسه تا شامل این جوایز بشین در کنار این جوایز باشگاه قرعه کشی هم داره

vazirnia

Registered User
لایک‌ها
80
دوستان درود

برای کنسل کردن تسهیلات باید چکار کنیم ؟

من درخواست تسهیلات 100 امتیازی دادم اما الان تا ضامنمو آماده کردم امتیازم شد 200 . حالا میخوام کنسلش کنم و پول نقد بگیرم .

ممنون:party:

Rezazzzjjj

Registered User
لایک‌ها
219
کسی جدیدا درخواست نقدی داده؟ توی محاسباتش نوشته اگر کسی از 3 مورد استفاده کنه با 100 امتیاز فقط 40 تومن میگیره که واقعا مسخرس

stifler

Registered User
لایک‌ها
1,410
کسی جدیدا درخواست نقدی داده؟ توی محاسباتش نوشته اگر کسی از 3 مورد استفاده کنه با 100 امتیاز فقط 40 تومن میگیره که واقعا مسخرس

آره دیگه الان 40 تومن میدن:D
همینجا میتونی 100 بفروشی

savoj

Registered User
لایک‌ها
289
دوستان درود

برای کنسل کردن تسهیلات باید چکار کنیم ؟

من درخواست تسهیلات 100 امتیازی دادم اما الان تا ضامنمو آماده کردم امتیازم شد 200 . حالا میخوام کنسلش کنم و پول نقد بگیرم .

ممنون:party:
شما باید بری شعبه و بگی واست کنسل کنن. بلافاصله فرداش امتیازت بر می گرده.

Kara Dayi

Registered User
لایک‌ها
173
خواهشا در مورد کیف پول هم توضیح بدید که چیه و چطوری باید ازش استفاده کرد

در مورد کارهای اینترنتی هم کامل توضیح میخوام مثل انواع حواله ها -- پایا ساتانا و ................ اینا چین

بیشترین کاربرد های سامانه اینترنتی ملت کدوم ها هستن

چطور پول انتقال میدن

بالا