• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

اگر حساب بانك ملت داريد حتما مطالعه فرماييد

mr_khodaei2011

Registered User
لایک‌ها
179
این یه طرح هست . بعد از پایان روزها بسته با امتیازهایی که تو این مدت دریافت کردید میتونید پول نقد بگیرید با این تفاوت که اگه 100 امتیاز گرفته باشید فک بیشتر از 100 تومن بهتون میده مثلا 130 تومن . تو منوها برید قسمت محاسبه گر اونجا توضیح داده

vazirnia

Registered User
لایک‌ها
80
"تعداد روزهای باقیمانده برای کسب امتیاز طلایی" یعنی چی؟
بعد از این مدت امتیازهای طلایی چی میشن؟

فکر کنم میشن نقره ای . یعنی دیگه نمیتونید پول نقد بگیرید فقط میشه انتقال داد یا تسهیلات گرفت .

ورزیده

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فکر کنم میشن نقره ای . یعنی دیگه نمیتونید پول نقد بگیرید فقط میشه انتقال داد یا تسهیلات گرفت .

اینجوری که نمیشه همه چی یه هو هوتوطول بشه ! ما این همه وقت گذاشتیم یعنی تو این مدت سابیدیم به الک؟!
چندین وقته که این طرح طلایی هست حالا چرا میخوان برش دارن ؟

stifler

Registered User
لایک‌ها
1,410
اینجوری که نمیشه همه چی یه هو هوتوطول بشه ! ما این همه وقت گذاشتیم یعنی تو این مدت سابیدیم به الک؟!
چندین وقته که این طرح طلایی هست حالا چرا میخوان برش دارن ؟

آخه امتیاز طلایی به چه دردت میخوره؟ 100 امتیاز رو میخوای 40 تومن بدی بهشون؟ بیا همینجا حداقلش 80 تومن میخرن ازت

ورزیده

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آخه امتیاز طلایی به چه دردت میخوره؟ 100 امتیاز رو میخوای 40 تومن بدی بهشون؟ بیا همینجا حداقلش 80 تومن میخرن ازت

تا کسی بیاد مشتری بشه و مطمئن باشه زمانبر نیست؟! امتیاز نقره ای جمع کردن به چه دردی میخوره ؟ فقط برای وام؟ حالا که میخوان طلایی رو بردارن پاداش نقدی دیگه نمیدن؟

Last edited:

hamidak23

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تا کسی بیاد مشتری بشه و مطمئن باشه زمانبر نیست؟! امتیاز نقره ای جمع کردن به چه دردی میخوره ؟ فقط برای وام؟ حالا که میخوان طلایی رو بردارن پاداش نقدی دیگه نمیدن؟

حالا کی گفته میخوان امتیاز طلایی رو بردارن؟ شما جایی دیدی؟

egahmad20

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب انتقال امتیاز طلایی به امتیاز نقره ای یعنی چی؟

سلام
بعد از تموم شدن تعداد روزای باقی مانده یه مهلت 60 روزه ی دیگه بهتون میده تا امتیازات طلایی جمع کنید و اگه تو این 60 روز هم به حد نصاب نرسیدین امتیازات طلایی به نقراه ی تبدیل میشه و یه دوره جدید 180 روزه شرو میشه

Last edited:

egahmad20

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من چندتا 100 امتیازی الان دارم و
برای تیر ماه یه دونه 200 امتیازی
قیمت توافقی
:whistle:

ورزیده

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
بعد از تموم شدن تعداد روزای باقی مانده یه مهلت 60 روزه ی دیگه بهتون میده تا امتیازات طلایی جمع کنید و اگه تو این 60 روز هم به حد نصاب نرسیدین امتیازات طلایی به نقراه ی تبدیل میشه و یه دوره جدید 180 روزه شرو میشه

امتیاز نقره ای قابل انتقال هست (فروش)؟

egahmad20

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
امتیاز نقره ای قابل انتقال هست (فروش)؟

بله دوست عزیز قابل انتقال هست تنها فرق طلایی و نقره ای اینه با امتیازات نقره ای از خود بانک دیگه نمیتونی بجاش درخواست پاداش نقدی بدی

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,050
معرفی برندگان باشگاه مشتریان بانک ملت

پیرو برگزاری قرعه کشی های جشنواره طرح زمستانه و طرح تشویقی ورود به طرح امتیازی۲ باشگاه مشتریان بانک ملت، مراسم تحویل ۵ دستگاه ام وی ام ۳۱۵ و یک دستگاه ام وی ام X۳۳ به برندگان انجام شد.

علی اجاقی از استان اصفهان به عنوان برنده حدنصاب 100 امتیاز ، رضا نوروزی جاویدان از استان تهران به عنوان برنده حدنصاب 200 امتیاز ، محمد علی بنکداری از استان کرمانشاه به عنوان برنده حدنصاب 300 امتیاز و نوید نیکوبخت از استان تهران و یاسین یزدان پناه از استان فارس به عنوان برندگان طرح تشویقی ورود به طرح امتیازی2 برنده 5 دستگاه ام وی ام 315 شدند.
در عین حال علی محمدزاده از استان هرمزگان هم برنده یک دستگاه ام وی امX33شد.
بر این اساس و پس از انجام هماهنگی های لازم، مراسم اهدای جوایز برندگان در مقابل شعبه مستقل مرکزی بانک ملت انجام و خودروهای مذکور، به تحویل برندگان شد.

homo

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
40
سلام

من 128.24 امتیاز طلایی و5 امتیاز نقره ای و 46 روز فرصت دارم به نظر دوستان چیکار کنم به نفعم باشه؟

ممنون

egahmad20

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

من 128.24 امتیاز طلایی و5 امتیاز نقره ای و 46 روز فرصت دارم به نظر دوستان چیکار کنم به نفعم باشه؟

ممنون

به این مربوط میشه که تو هر ماه چند امتیاز میتونی جور کنی!
اگه 30 امتیاز میتونی جور کنی که نگش دار 200 امتیاز شه بعد نقدش کن یا بفروشش
اگه 20 میتونی بگیری باز میشه کاریش کرد ولی سخته
اگه کمتر هست 100 امتیازتو بفروش یا پاداش نقدی باهاش بگیر

egahmad20

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راستی من میتونم امتیاز خرید اینترنتی رو جور کنم کسی خواست خبر بده:cool:

hamid_khapid

Registered User
لایک‌ها
89