• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

اگر حساب بانك ملت داريد حتما مطالعه فرماييد

egahmad20

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

aftab66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

aftab66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تو باشگاه بانک اسم کسی که روی کارت باید نوشته بشه؟چیز دیگه ای هم لازمه؟

feri23

Registered User
لایک‌ها
193
ببخشید اگه مثلا با کارت ملی تو اینترنت خرید کنیم اما خرید رو از درگاه بانک ملت انجام بدیم ،باز هم امتیاز می گیریم؟ چقدر؟

mr_khodaei2011

Registered User
لایک‌ها
179
در صورتی با کارتهای دیگه میتونید امتیاز بگیرید که تو باشگاه ثبتشون کرده باشید.

از امروز یه طرح جدید تو باشگاه شروع شده

shkeyvan

Registered User
لایک‌ها
8
1.برای وام 7 تومنی ماهیانه چقدر باید پرداخت کنم؟
2.چند تا ضامن لازمه؟
3.ضامن بازنشسته با حقوق حدود 700 قبول مب کنن؟
4. کسی که چک بانک ملت و سابقه خوب داشته باشه قبول می کنن؟ اگه تو شعبه خودم نباشه چی؟
5.حتما باید خودروی صفر و از کارخونه بخرم؟
6.اگه بخوام 200 امتیاز بخرم چجوری میتونم به کسی اعتماد کنم؟ 29 تیر تولدمه. چطور میتونم مطمدن شم کسی که پول رو به حسابش میریزم همون موقع برام امتیاز رو میریزه؟ باید برم کنارش بشینم تا ببینم امتیاز رو میده؟؟؟
7. خودم شاغل نیستم. بانک از خودم مدرک نمیخواد؟؟؟

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,210
ضامن پدربازنشسته قبول میکند؟
بعد چک به اسم کی میده حتما فاکتور خرید باید برد؟ به اسم فروشنده بزنه فروشنده دبه دربیاره بعد چی؟
دیگه برای ضمانت میخواد؟ کارمند باشم نامه بیارم از اداره چطور؟ وام که دارم میگیرم ملت شعبه رشت محل کارم بندرعباس قبول میشه؟

کسی اطلاعاتی نداره؟
الان 10روز شده هنوز درخواست نیومده؟
چه مدارکی میخواد؟چک وام به اسم کی میدهند؟الان من مشخصات و... پر کنم وبرم بقیه کارها مثلا پدرم میتونه انجام بده؟

بیمه فرهبد 5815

Registered User
لایک‌ها
4
کسی اطلاعاتی نداره؟
الان 10روز شده هنوز درخواست نیومده؟
چه مدارکی میخواد؟چک وام به اسم کی میدهند؟الان من مشخصات و... پر کنم وبرم بقیه کارها مثلا پدرم میتونه انجام بده؟

سلام نه بازنشسته قبول نمیکنه
ضامن حتما باید کارمند رسمی باشه
شناسنامه و کارن ملی متقاضی و ضامن +فیش حقوقی ضامن
چک وام رو به اسم فروشگاهی که شما ازش فاکتور خرید میبرید مینویسند
روز اخری که میخوان چک رو تحویل بدن حتما باید خود متقاضی بره تحویل بگیره

egahmad20

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تو باشگاه بانک اسم کسی که روی کارت باید نوشته بشه؟چیز دیگه ای هم لازمه؟

دوست عزیز فک کنم شما تو باشگاه ثبت نام نکردید
اول تو قسمت "عضویت در باشگاه" برید و شماره مشتری و شماره ملی رو وارد کنید و پبت نام کنید بعد شرو به امتیاز جمع کردن کنید

shkeyvan

Registered User
لایک‌ها
8
سلام. اینجا دوستانی هستند که دارن امتیاز باشگاه رو میفروشن. کسی هست بتونه به من کمک کنه بگه چجووری میشه اعتماد کرد؟ چون این دوستان اصولا نه تعداد پست بالایی دارن نه امتیاز بالایی. مدیران و با تجربه ها کمکککککک تولد من نزدیکه من 200 امتیاز کم دارم هنوز

bestpars

Registered User
لایک‌ها
22
سلام. اینجا دوستانی هستند که دارن امتیاز باشگاه رو میفروشن. کسی هست بتونه به من کمک کنه بگه چجووری میشه اعتماد کرد؟ چون این دوستان اصولا نه تعداد پست بالایی دارن نه امتیاز بالایی. مدیران و با تجربه ها کمکککککک تولد من نزدیکه من 200 امتیاز کم دارم هنوز

می توانید یک نفر را به عنوان واسطه انتخاب کنید

shkeyvan

Registered User
لایک‌ها
8
می توانید یک نفر را به عنوان واسطه انتخاب کنید

باز هم سخت شد! فرض بگیریم دوستی میاد با تعداد پست 2000 تا یکی رو پیشنهاد میکنه. من هم 200 تومن به حساب نفر دوم واریز می کنم. و نفر دوم امتیاز رو برای من واریز نمی کنه. نفر دوم 10 پستی که دیگه هم تو سایت پیداش نمیشه و احتمالا با آیدی جدید میاد اینجا رو از کجا گیر بیارم. اون دوست 2000 پستی مسئول اون 200 تومن هست؟ رو چه حسابی؟ اینجا محیط مجازیه!!! مگه اینکه طرف خودش فروشنده باشه. یا اینکه معرف واقعا تو سایت کاره ای باشه. یا معرفی کردنش تو پ خ نباشه.
یا اینکه پرداخت پول و واریز امتیاز حضوری باشه.

نمیدونم اصولا چجوری انجام میشده.؟
اصلا این کار قانونیه تو پی تی؟؟

shkeyvan

Registered User
لایک‌ها
8
2.چند تا ضامن لازمه؟
4. کسی که چک بانک ملت و سابقه خوب داشته باشه قبول می کنن؟ اگه تو شعبه خودم نباشه چی؟
6.اگه بخوام 200 امتیاز بخرم چجوری میتونم به کسی اعتماد کنم؟ 29 تیر تولدمه. چطور میتونم مطمدن شم کسی که پول رو به حسابش میریزم همون موقع برام امتیاز رو میریزه؟ باید برم کنارش بشینم تا ببینم امتیاز رو میده؟؟؟
7. خودم شاغل نیستم. بانک از خودم مدرک نمیخواد؟؟؟​

bestpars

Registered User
لایک‌ها
22
باز هم سخت شد! فرض بگیریم دوستی میاد با تعداد پست 2000 تا یکی رو پیشنهاد میکنه. من هم 200 تومن به حساب نفر دوم واریز می کنم. و نفر دوم امتیاز رو برای من واریز نمی کنه. نفر دوم 10 پستی که دیگه هم تو سایت پیداش نمیشه و احتمالا با آیدی جدید میاد اینجا رو از کجا گیر بیارم. اون دوست 2000 پستی مسئول اون 200 تومن هست؟ رو چه حسابی؟ اینجا محیط مجازیه!!! مگه اینکه طرف خودش فروشنده باشه. یا اینکه معرف واقعا تو سایت کاره ای باشه. یا معرفی کردنش تو پ خ نباشه.
یا اینکه پرداخت پول و واریز امتیاز حضوری باشه.

نمیدونم اصولا چجوری انجام میشده.؟
اصلا این کار قانونیه تو پی تی؟؟

قانونی بودنش را نمی دانم ولی داره خرید و فروش می شود

bestpars

Registered User
لایک‌ها
22
2.چند تا ضامن لازمه؟
7. خودم شاغل نیستم. بانک از خودم مدرک نمیخواد؟؟؟​

فقط حواست باشه که این وام هفت میلیونی را به حساب خودت نمی ریزند به حساب خودرو ساز می ریزند ولی وام های 2 و 4 میلیونی را به حساب خودت می ریزند
لازم نیست که امتیاز را روز تولدتان ارسال کند الان هم می تواند بفرستد روز تولدتان به حسابتان واریز می شود

shkeyvan

Registered User
لایک‌ها
8
فقط حواست باشه که این وام هفت میلیونی را به حساب خودت نمی ریزند به حساب خودرو ساز می ریزند ولی وام های 2 و 4 میلیونی را به حساب خودت می ریزند
لازم نیست که امتیاز را روز تولدتان ارسال کند الان هم می تواند بفرستد روز تولدتان به حسابتان واریز می شود

الان اپه بریزند میتونم ببینم که ریختن؟ یعنی توی امتیازام میزنه که ریخته شده؟؟؟
خب من که هنوز تصمیم نگرفتم چی میخوا بخرم. از اون بدتر هنوز وقت خرید ماشین نیست. قیمتا خیلی بالاست! تو فکر ایم بودم بدم وام رو برام امضا کنن و نقدش کنن!!!
خوب شد گفتین!
حالا من میتونم دو تا 4 میلیونی با فاصله زمانی بگیرم؟ مثلا طی 2 ماه؟ به بهانه لوازم منزل؟ یا حتما باید یه تایمی بگذره از هر وام؟؟؟

ir_hbm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خیلی خوش خیالی
شما فقط یک وام می تونی بگیری و وقتی اینو تسویه کردی می تونی یکی دیگه بگیری در ضمن چرا اینقدر خودتونو مشغول این وام ۲ یا ۴ یا ۷ تومنی کردی یه راه خیلی ساده برای گرفتن وام از بانک ملت هست تا مبلغ 50میلیون با همین سود وام باشگاه راهش هم همینه که یه سند ۶ دانگ ببری بانک تکمیل پرونده کنی ارزیاب میفرسته بعد وام رو بهت می دن اسم این وام هم هست وام کارت اعتباری ضامن هم نمی خواد

بالا