برگزیده های پرشین تولز

اگر حساب بانك ملت داريد حتما مطالعه فرماييد

bigman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
اگر رمز همراه بانک ملت را ( که هزینه 5000 تومانی داره ) فعال کنیم
محدودیت 3 ملیون سقف انتقال توی اینترنت بانک برداشته میشه ؟؟ یا فقط توی گوشی محدودیت برداشته میشه ؟؟
یه سوال دیگه :
مثلا اگر 10 میلیون پول توی حساب باشه اگر برای شارژ حساب بورسی بخوایم فعال کنیم باز هم نیاز هست این رمز همراه را فعال کنیم ؟؟ یا فقط برای انتقالات بین بانکی مورد نیاز هست ؟؟

912

Registered User
لایک‌ها
472
باید از عابربانک ملت بگیرید

metamorphosis_h

Registered User
لایک‌ها
433
سلام دوستان، وام 7 ميليوني كه از طريق باشگاه داده ميشه، حتما بايد براي خودرو باشه!!؟ من شنيدم فقط در وجه شركت خودرو ساز داده ميشه!! درسته؟

Web_Site

Registered User
لایک‌ها
261

mmf66

Registered User
لایک‌ها
417
سلام دوستان، وام 7 ميليوني كه از طريق باشگاه داده ميشه، حتما بايد براي خودرو باشه!!؟ من شنيدم فقط در وجه شركت خودرو ساز داده ميشه!! درسته؟
سلام بله باید برای خودرو باشه من خودم گرفتم پارسال چون با این وام بود ماشین رو 2 ماهه تحویل دادند فروش نقدی ها رو یک ماهه میدادن
البته یک کار دیگه هم میشه کرد که برای یکی از اقوام این کار رو کردیم یه پیش فکتور پیش فروش 111 گرفتیم 10 میلیون تومان و 7م وام و 3م هم نقدی دادیم بعد از یک ماه از صدور پیش فاکتور میتونید اون رو بازخرید کنید یا به یکی دیگه انتقال بدین البته چون بازار خراب بود کسی نخرید و خود شرکت سایپا هم تا پول بازخرید رو بده یه 2 ماهی طولش داد کلا دردسرهای خودش رو داره

chama

Registered User
لایک‌ها
241
اگر رمز همراه بانک ملت را ( که هزینه 5000 تومانی داره ) فعال کنیم
محدودیت 3 ملیون سقف انتقال توی اینترنت بانک برداشته میشه ؟؟ یا فقط توی گوشی محدودیت برداشته میشه ؟؟
یه سوال دیگه :
مثلا اگر 10 میلیون پول توی حساب باشه اگر برای شارژ حساب بورسی بخوایم فعال کنیم باز هم نیاز هست این رمز همراه را فعال کنیم ؟؟ یا فقط برای انتقالات بین بانکی مورد نیاز هست ؟؟
فقط محدودیت اینترنت برداشته میشه که الآن از سه به یک میلیون کاهش یافته!
اما برای حساب بورسی شما فقط به کارت شتابی و رمز دوم نیاز دارید و سقف انتقال 5000000000 ریال هست که از جدای از اینترنت بانک هست.

chama

Registered User
لایک‌ها
241
من 250 امتیاز دارم که 200 تا را میتونم منتقل کنم.
اگر کسی خواست بفرماید.

nima-1390

Registered User
لایک‌ها
16
فروش بسته 100 و 200 امتیازی باشگاه مشتریان
09375657297

شیب منفی

Registered User
لایک‌ها
239
خبر خوب برای اعضای باشگاه اینکه سقف ولن ها دوبرابر شده با همون سقف امتیاز سابق سودشم یک درصد (دقت کنید یک درصد) کم شده
با دویست امتیاز هشت میل وام ۳۶ قسطه جذابه

chama

Registered User
لایک‌ها
241
خبر خوب برای اعضای باشگاه اینکه سقف ولن ها دوبرابر شده با همون سقف امتیاز سابق سودشم یک درصد (دقت کنید یک درصد) کم شده
با دویست امتیاز هشت میل وام ۳۶ قسطه جذابه
پدر آدم را در میارند تا وام بدند!
این وام که میگید باید فاکتور خرید کالا ببرید و یک یا دو میل هم کف حساب باشه،بعد بهتون یک چک در وجه فروشگاه صدور فاکتور میدن،گواهی درآمد در بانک های دیگر برای شغل آزاد خود شخص می نویسه اما ملت باید ببری مسجد محل مهر شورا بگیری، بدترین بانکی بوده که تا حالا رفتم!

912

Registered User
لایک‌ها
472
اگر بخوایم وام 15 تومانی رو بگیریم ک 300امتیاز نیاز داره ایا با خرید امتیاز میشه؟
سریع ترین راه چیه؟
ممنون میشم کسی ک اطلاعاتی داره ی توضیحی بده

شیب منفی

Registered User
لایک‌ها
239
40%امتیاز یعنی 120 تاش رو میتونین بخرین بقیش یعنی 180 تا رو باید خودت کسب کنی اونم که خریدی روز تولدت بهت واریز میشه

Kara Dayi

Registered User
لایک‌ها
173
این وام ها چند درصد هستند؟
یکی هم امتیاز ها رو معمولا چند میفروشن ؟
من 381 امتیاز نقره ای دارم
هیچ وقت هم نتونستم امتیاز طلایی ام رو 100 کنم
این امتیاز ها آخر سر بدردم میخورن یا نه ؟
با تشکر

sarbandar2011

Registered User
لایک‌ها
109
این بانک ملت هم رفت تو کار هرمی ها:D

خرید از دستگاه های کارت خوان اگر میگذاشت از همه دستگاه ها خوب بود
چون من با کارت ملتم خرید میکنم ولی از انجاهایی که خرید میکنم کارت خوان ملت ندارند

موافقم. دستگاههای کارت خوان .گل گفتی

ehsan6239

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام دوستان من مدت زیادی از ملت کارتم استفاده نکردم. و به خاطر همین اینترنت بانکم غیر فعال شد.
این غیر فعال شدن همراه شد با منقضی شدن کارتم
رفتم بانک گفتم کارتم منقضی شده و اینترنت بانک غیر فعال شده که کارت جدید صادر شد اینترنت بانکم فعال شد.
حالا از اینترنت بانک یا موبایل بانک فرق نمیکنه هر دو یک پیغام میده
وقتی میخواهم هر مبلغی انتقال بدهم مینویسه "خطای امنیتی رخ داده است"
جدیدا برای همین حسابم در ملت درگاه پرداخت اینترنتی هم گرفتم که متاسفانه مشتریها وقتی میخواهند مبلغی را پرداخت کنند در صفحه پرداخت بعد از وارد کردن اطلاعات کارت خودشون و تایید زدن خطا میده که
"دارنده کارت مجاز به این تراکنش نمیباشد."
رفتم شعبه میگه باید رمز هات رو همه ریست کنیم گفتم مشکلی نیست ریست کنین ریست کردن رمز جدید دادن .
مشکل حل نشد ، گفتن با شماره 82488 تماس بگیر ، تماس گرفتم همه چیو توضیح دادم در اخر که نتونست کاری کنه گفت مشکل از به پرداخت هست (همون درگاه پرداخت اینترنتی) زنگ زدم درگاه گفت مشکل از ما نیست از شعبه هست . دوباره رفتم شعبه مسئول باجه گفت راحت کارت فعلیت رو مسدود کن یه کارت جدید بگیر درسته میشه .
کارت جدید گرفتم بازم درست نشده نمیدنم چکار کنم اگه کسی تا حالا به چنین مشکلی برخورده ممنون میشم من رو هم راهنمایی کنه
با تشکر

davod.

Registered User
لایک‌ها
308
سلام.دوستان من تو باشگاه مشتریان تقریبآ 200 و خورده ای امتیاز دارم و وام هم نیازمه.کسی شرایط دقیق وام باشگاه مشتریان ملت رو میدونه؟جزییات دقیق؟؟؟؟؟؟؟/درصد؟تعداد اقساط و اینا......

sarbandar2011

Registered User
لایک‌ها
109
سلام دوستان من مدت زیادی از ملت کارتم استفاده نکردم. و به خاطر همین اینترنت بانکم غیر فعال شد.
این غیر فعال شدن همراه شد با منقضی شدن کارتم
رفتم بانک گفتم کارتم منقضی شده و اینترنت بانک غیر فعال شده که کارت جدید صادر شد اینترنت بانکم فعال شد.
حالا از اینترنت بانک یا موبایل بانک فرق نمیکنه هر دو یک پیغام میده
وقتی میخواهم هر مبلغی انتقال بدهم مینویسه "خطای امنیتی رخ داده است"
جدیدا برای همین حسابم در ملت درگاه پرداخت اینترنتی هم گرفتم که متاسفانه مشتریها وقتی میخواهند مبلغی را پرداخت کنند در صفحه پرداخت بعد از وارد کردن اطلاعات کارت خودشون و تایید زدن خطا میده که
"دارنده کارت مجاز به این تراکنش نمیباشد."
رفتم شعبه میگه باید رمز هات رو همه ریست کنیم گفتم مشکلی نیست ریست کنین ریست کردن رمز جدید دادن .
مشکل حل نشد ، گفتن با شماره 82488 تماس بگیر ، تماس گرفتم همه چیو توضیح دادم در اخر که نتونست کاری کنه گفت مشکل از به پرداخت هست (همون درگاه پرداخت اینترنتی) زنگ زدم درگاه گفت مشکل از ما نیست از شعبه هست . دوباره رفتم شعبه مسئول باجه گفت راحت کارت فعلیت رو مسدود کن یه کارت جدید بگیر درسته میشه .
کارت جدید گرفتم بازم درست نشده نمیدنم چکار کنم اگه کسی تا حالا به چنین مشکلی برخورده ممنون میشم من رو هم راهنمایی کنه
با تشکر

سلام . شما کارتت مسدود کن و کارت جدید بگیر مشکلت حل میشه . کارت شما شماره حسابت غیر فعال شده

بالا