برگزیده های پرشین تولز

اگر یک میلیارد تومان بهت بدن

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
چرا هر موضوعی بدون شناخت کافی بهم ربط میدی ؟

الان یوان خودش چه ارزشی داره که حالا بر بستر بلاکچین بیاد ؟

مثل این میمونه دلار یا یورو یا لیر بیاد بربستر بلاکچین ! چقدر نوسان داره ؟ اصلا چه ربطی بازار فیات به بیت داره که انقدر صد در صد میگی بیت قراره سقوط کنه ؟

یا علی , داداش تو دیگه خیلی عقبی!
منظورم از ارز ملی چین , ارز دیجیتالی بر بستر بلاک چین هست که داره به صورت کوین روانه ی بازار میکنه ! کی حرف از یوان زد!
شما خودت به این حرفی که زدی شک نکردی؟ یوان اصلا میتونه تهدید باشه واسه بیت ؟ بعد چین که خودش رو بیت مانور داده میاد رو چیزی مانور بده که پول ملی خودش رو به عنوان یک پول مثلا بی ارزش به ثبات برسونه ؟
و الا یوان که قدمتش به چند صد سال قبل بر میگرده ؟ به نظر خودت قراره یوان در آینده بیاد ؟ ارز ملی چند صد ساله ؟ که با بیت کوین مقابله کنه ؟
من نمیدونم چرا اینجا همه اصرار به دانایی زیاد دارن ولی وقتی هم صحبت میشیم میبینیم اصلا داستان یه جوره دیگست!
آقا من اگه چیزی رو ندونم یا راجبش نظر نمیدم یا قبل از نظر دادن میرم تحقیق میکنم یا اگه حوصلشو نداشته باشم با افتخار میگم نمیدونم!
ولی اینجا طور دیگست.. شما برو یه تحقیق کوچیکی راجب حرفهایی که اینجا زدم بکن , اون موقع متوجه میشی که راست میگم یا دارم از خودم در میارم!
خواهشا قبل از جبهه گیری بپرسید که آقا این حرفو برای چی زدی منم باز تر کنم مساله رو!

Last edited:

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
شمام بری تحلیل های منو تو تاپیک های دیگه بخونی به این نتیجه میرسی که از 100 درصد تحلیل هام 95 ٪ شون درست از آب در میاد , حرف علم و دانش شد ! من زمانی که بیت کوین 155 دلار آمریکا بود داشتم توش سرمایه گذاری میکردم. موضوع حرف من این نیست که کسی سرمایه گذاری نکنه , ولی همه مثل شما خوش شانس نیستن که بتونن به قول خودت خونه و ماشین بخرن از این راه !
همه چی به اقتصاد جهانی بر میگرده , یکی تو این راه شانس میاره و یکی نمیاره. بذار یه مثال واست بزنم که بیشتر این قصه در بیاد !
سال 2017 که شما داری میگی توش سود بوده برات , سالی بود که بیت کوین یک ریزش شدید 1060 درصدی داشت که قیمت هر بیت از 27 هزار دلار آمریکا به 6 هزار دلار رسید ..
کسایی که تو این راه سرمایه گذاشته بودن به کل نابود شدن .. ولی آره اگه سرمایه رو تا امروز که سال 2021 هست نگه میداشتن شاید به یه نوایی میرسیدن که هیچکس نمیاد 4 سال صبر کنه سرمایش آیا برگرده آیا بر نگرده چون مردم گرفتارن و دنبال سود کوتاه مدت هستن !
بنابراین خطر ریزش و سوخت شدن سرمایه همیشه وجود داره , و این تو همه ی بازار ها هست و مختص بیت کوین نیست !!!
شما نمیتونی بگی همه ی تحلیل ها چرت و پرت محض هست و فقط سرمایه گذاری مهمه ! سرمایه تا حدی مهمه !
من نمیخواستم موضوع رو باز کنم ولی مثل اینکه مجبورم با این پست شما اون 160 خطی که ازش حرف میزدم رو اینجا بنویسم !
اولین و مهم ترین دلیل جلوگیری از بیت کوین , دولت های بزرگ و ابر قدرت ها هستن .. همین چین که ازش حرف زدم به خاطر گرفتن آمریکا تو اقتصاد , اومد روی بیت کوین نوین سرمایه گذاری کرد و قیمت هر بیت از 155 دلار به 48 هزار دلار رسید که آخرینش هم ایلان ماسک بود که با سرمایه ی 1.5 میلیارد دلاری وارد این بازار شد ..
ولی شما اینو مطمئن باش آمریکا جلوی این کار رو میگیره و همچنین متحدانش اجازه ی رشد بیش از حد این کوین رو نمیدن .. علتش هم به خطر افتادن ارزش دلار و بقیه ارز های بین المللی و پول شویی هایی که از طریق بیت کوین توسط کشور های تحریم شده در حال انجام هست .. از روسیه گرفته که به خاطر حرارت بیش از حد ماینینگ , ابزار ماینینگ رو توی سیبری میبندن که از لحاظ فنی جلو بیفتن , تا همین ایران که قطعی مداوم برق ها رو شاهد هستیم !
شما حرفت اینه که دانش تو این راه حکم پشمک حاج عبدالله رو داره , ولی اینطور نیست برادر ..
اگه تو خودت شانس باهات یار بود دلیل بر این نیست با همه یار باشه .. آره یه زمانی سرمایه گذاری تو این راه بسیار پر سود بود , ولی زمانی که قیمت بیت تا این حد بالا نرفته بود !
من نمیگم الان سرمایه گذاری توی این مارکت اشتباست ! اتفاقا برعکس , کاملا درسته .. منظور حرف من اینه که سرمایه گذاری بیشتر از 50 میلیون تو این مارکت با شرایط حال حاضر اشتباست !
ببین برادر من یه شعاری داره سرمایه گذاری ک میگه مبلغی رو سرمایه گذاری کنید که توانایی از دست دادن ان را داشته باشید این یکی از اصول اصلی بازار سرمایه هست .
اگر کسی به این اصل پایبند باشه که بدبخت نمیشه واگر پایبند نباشه که بیتجربگی و نااگاهی خودش بوده . ضمنا هر بازاری یه سقف و یه کف داره که وقتی مثل من 7 سال تو این بازار باشی میفهمی سقف کجاست و کف کجاست حدودشو پس اگر تو سقف قیمت میاد ورود میکنه مشکل از بازار نیست مشکل از نداشتن علم بازار سرمایه هست و باید بره تجربه و اطلاعاتشو بیشتر کنه بله وقتی شانسی و تخمی وارد بشی این مشکلات پیش میاد اونی که میره خونشو میفروشه و به اصل سرمایه گذاری در حد توان از دست دادن عمل نمیکنه خوب همچین بلاهایی هم سرش میاد بنده 7 ساله تو این بازارم شانسی سرمایگذارینمیکنم و یا شانسی تو کف ورود نمیزنم و تو سقف بفروشم
حتما یه قوانینی برا خودم دارم ک بفهمم حدود کف کجاست حدود سقف کجاست چرا من میگفتم همه جا برا 2021 اماده باشید چرا نمیگفتم برا 2019 اماده باشید یا 2020 حتما یه تحلیلی پشتش بوده و شانسی نبوده 2017 هم همینطور اواخر 2013 هم که اشنا شدم با بازار همین منوال بود و لایتکوین 60 دلاری به 1 دلار ریزش کرد باید اطلاعات و تجربه کافی داشته باشی و مطالعه در مورد میزان و نحوه سرمایگذاری و برای ترید اگر میخوای اصول روانشناسی رو باید مطالعه کنی.

تخمی وارد شدن و رعایت نکردن به اصول سرمایگذاری عواقب بدی داره یارو اومده بدون اینکه بفهمه بیتکوین چیه حتی نمیتونه خرید بزنه خودش رفته بوده خونشو فروخته بوده تو سقف ورود کرده بوده ایا این حرکت اشتباه مقصرش کیه بازاره یا اون شخص ناگاه .
بازار سرمایه اصولی داره نهایتش وقتی تجربه کسب کردی و اطلاعات و اگاهی بعد مبلغی رو وارد میکنی که توانایی از دست دادن اونو داری در نهایت تهش ضرر میکنی باز مشکلی برا زندگیت پیش نمیاد چون مبلغی رو وارد کردی که توانایی از دست دادنشو داشتی حالا یکی توانش 5 میلیونه یکی 5 میلیارد .

این حرفا چیه اخه قرار نیست بازار تا اخر همینجوری صعود کنه طرف اومده 2017 بیتکوین 20 هزار دلاری خریده مقصر خودشه من الان اومدم گفتم برج 6 2020 خرید بزنید و زمان فروش حداکثر اواخر 2021 شما باید با تحلیلت وقتی مثلا آرک میخری 10 سنت باید تحلیل کنی و یه مبلغی رو برای خروج در نظر بگیری ن اینکه وایسی تا سقف سقف بفروشی چون قرار نیست معلوم باشه سقفش چقدره مثلا من 10 سنت میخرم ارک رو و 10 دلار تحلیل میکنم برا فروش مد نظر میگیرم و میفروشم حالا ممکنه تا 100 دلارم بالا بیاد مهم نیست من قوانین خودمو انجام دادم به شانس تکیه نمیکنم .

بازم پیشنهاد میکنم بهت هنوز دیر نیست و ارزهای خوبی هستند ک میتونی بخری و برا زمان خوب بفروشی و زمانی که فروختی باید ولش کنی تا بازار کارشو بکنه صعود و در نهایت ریزششو تا باز یه موقع زمان خرید برای هولد برسه برای ترید مارجین هم که بازار صعودی و نزولی هر دو امکان درامد بالا هست من خودم بچسبم به مارجین با 2 بیتکوین راحت ماهی نیم بیت در میارم که تا برج 2 کار میکردم حتی سیگنال رایگانم میدادم ماهی تقریبا 6 تا سیگنال نهایت ولی به خاطر شرایط و فشار روحی تو این سبک درامد فعلا برا چند سالی کشیدم کنار و فعلا به هولد بسنده کردم بازم میگم از دست نده زمانو موع خریده بخر و تا نهایت اخر 2021 دیگه همه رو بفروش و خارج بشو باز هم خوددانی و میتونی به این افکار منفی از بازار دور بمونی ک کارت اشتباهه .مجبور نیستی کل داراییتو بکین تو بازار یارو توانش 500 هزار تومن بود داد به من الان با 500 تومن براش 20 میلیون سود کردم هر کسی توانش یه چیزه ولی اگر 500 تومنشم میرفت قرار نبود خدشه ای بهش وارد بشه مبلغی بزار ک توانایی از دست دادن ان را داشته باشی
چیزی به نام شانس وجود نداره اگر تحلیلاتون 95 درصد درسته پس الان باید بدونی و تحلیل درستو بدونی که خرید در این مقطع خیلی خوبه و فروش تا نهایت 10 ماه دیگه بهترین زمان و بازدهی با کمترین خطر و متوجه سرمایته .
اگر نظرت غیر اینه و تحلیلت اینه ک این بازار ضرر میده پس تحلیلتو بگو که کی خطر داره و باید خروج زد از این بازار و ایا الان موقع خرید هست یا نه تا ببینیم این 95 درصد چقد درسته زمان تعیین کنندست

Last edited:

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
Is Cryptocurrency legal in China ?

Interestingly, it is not illegal to hold Bitcoins and other cryptocurrencies or even to buy or sell them in China. The Chinese government also encourages the development and application of blockchain technology, but made it clear that blockchain technology must service the real economy.

اینم یه مقاله دیگه فارسی شده :

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,442
دیگه حرفی ندارم چون بحث کردن فایده ای نداره , کسی یا کسانی که نخوان بفهمن اگه 100 سالم توضیح بدم نمیفهمن ! چون مقابل فهمیدن تلاش میکنن !
شما بیا بگو یوان دیجیتال ( ارز ملی چین ) چطور میخواد با بیت و دیگر رمز ها مبارزه کنه !!

بعد میای میگی 100سالم توضیح بدی نمیفهمن !

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,050
منظورت 40 هزار دلاره؟ .. :rolleyes:

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
ببین برادر من یه شعاری داره سرمایه گذاری ک میگه مبلغی رو سرمایه گذاری کنید که توانایی از دست دادن ان را داشته باشید این یکی از اصول اصلی بازار سرمایه هست .
اگر کسی به این اصل پایبند باشه که بدبخت نمیشه واگر پایبند نباشه که بیتجربگی و نااگاهی خودش بوده . ضمنا هر بازاری یه سقف و یه کف داره که وقتی مثل من 7 سال تو این بازار باشی میفهمی سقف کجاست و کف کجاست حدودشو پس اگر تو سقف قیمت میاد ورود میکنه مشکل از بازار نیست مشکل از نداشتن علم بازار سرمایه هست و باید بره تجربه و اطلاعاتشو بیشتر کنه بله وقتی شانسی و تخمی وارد بشی این مشکلات پیش میاد اونی که میره خونشو میفروشه و به اصل سرمایه گذاری در حد توان از دست دادن عمل نمیکنه خوب همچین بلاهایی هم سرش میاد بنده 7 ساله تو این بازارم شانسی سرمایگذارینمیکنم و یا شانسی تو کف ورود نمیزنم و تو سقف بفروشم
حتما یه قوانینی برا خودم دارم ک بفهمم حدود کف کجاست حدود سقف کجاست چرا من میگفتم همه جا برا 2021 اماده باشید چرا نمیگفتم برا 2019 اماده باشید یا 2020 حتما یه تحلیلی پشتش بوده و شانسی نبوده 2017 هم همینطور اواخر 2013 هم که اشنا شدم با بازار همین منوال بود و لایتکوین 60 دلاری به 1 دلار ریزش کرد باید اطلاعات و تجربه کافی داشته باشی و مطالعه در مورد میزان و نحوه سرمایگذاری و برای ترید اگر میخوای اصول روانشناسی رو باید مطالعه کنی.

تخمی وارد شدن و رعایت نکردن به اصول سرمایگذاری عواقب بدی داره یارو اومده بدون اینکه بفهمه بیتکوین چیه حتی نمیتونه خرید بزنه خودش رفته بوده خونشو فروخته بوده تو سقف ورود کرده بوده ایا این حرکت اشتباه مصرش کیه بازاره یا اون شخص ناگاه .
بازار سرمایه اصولی داره نهایتش وقتی تجربه کسب کردی و اطلاعات و اگاهی بعد مبلغی رو وارد میکنی که توانایی از دست دادن اونو داری در نهایت تهش ضرر میکنی باز مشکلی برا زندگیت پیش نمیاد چون مبلغی رو وارد کردی که توانایی از دست دادنشو داشتی حالا یکی توانش 5 میلیونه یکی 5 میلیارد .

این حرفا چیه اخه قرار نیست بازار تا اخر همینجوری صعود کنه طرف اومده 2017 بیتکوین 20 هزار دلاری خریده مقصر خودشه من الان اومدم گفتم برج 6 2020 خرید بزنید و زمان فروش حداکثر اواخر 2021 شما باید با تحلیلت وقتی مثلا آرک میخری 10 سنت باید تحلیل کنی و یه مبلغی رو برای خروج در نظر بگیری ن اینکه وایسی تا سقف سقف بفروشی چون قرار نیست معلوم باشه سقفش چقدره مثلا من 10 سنت میخرم ارک رو ورو 10 دلار تحلیل میکنم برا فروش مد نظر میگیرم و میفروشم حالا ممکنه تا 100 دلارم بالا بیاد مهم نیست من قوانین خودمو انجام دادم به شانس تکیه نمیکنم .

بازم پیشنهاد میکنم بهت هنوز دیر نیست و ارزهای خوبی هستند ک میتونی بخری و برا زمان خوب بفروشی و زمانی که فروختی باید ولش کنی تا بازار کارشو بکنی صعود و در نهایت ریزششو تا باز یه موقع زمان خرید برای هولد برسه برای ترید مارجین هم که بازار صعودی و نزولی هر دو امکان درامد بالا هست من خودم بچسبم به مارجین با 2 بیتکوین راحت ماهی نیم بیت در میارم که تا برج 2 کار میکردم حتی سیگنال رایگانم میدادم ماهی تقریبا 6 تا سیگنال نهایت ولی به خاطر شرایط و فشار روحی تو این سبک درامد فعلا برا چند سالی کشیدم کنار و فعلا به هولد بسنده کردم بازم میگم از دست نده زمانو موع خریده بخر و تا نهایت اخر 2021 دیگه همه رو بفروش و خارج بشو باز هم خوددانی و میتونی به این افکار منفی از بازار دور بمونی ک کارت اشتباهه .مجبور نیستی کل داراییتو بکین تو بازار یارو توانش 500 هزار تومن بود داد به من الان با 500 تومن براش 20 میلیون سود کردم هر کسی توانش یه چیزه ولی اگر 500 تومنشم میرفت قرار نبود خدشه ای بهش وارد بشه مبلغی بزار ک توانایی از دست دادن ان را داشته باشی
چیزی به نام شانس وجود نداره اگر تحلیلاتون 95 درصد درسته پس الان باید بدونی و تخلیل درستو بدونی که خرید در این مقطع خیلی خوبه و فروش تا نهایت 10 ماه دیگه بهترین زمان و بازدهی با کمترین خطر و متوجه سرمایته .
گر نظرت غیر اینه و تحلیلت اینه ک این بازار ضرر میده پس تحلیلتو بگو که کی خطر داره و باید خروج زد از این بازار و ایا الان موقع خرید هست یا نه تا ببینیم این 95 درصد چقد درسته زمان تعیین کنندست

با بیشتر حرفهات موافق هستم و همون اول هم گفتم , من اصلا با سرمایه گذاری تو این وادی مخالفت ندارم و مخالف نیستم ولی حرف من این بود که سرمایه گذاری های سنگین توی این راه ضرر هایی هم به همراه داره .. ببین برادر , من و شما شاید اطلاعاتمون تا یه حدی باشه که تو این داستان شکست نخوریم , اما اون بنده خدایی که به قول خودت میره خونشو میفروشه میاد بیت میخره میخواد فقط به سود برسه !
براش مهم نیست چطوری .. روی حرف من با اون دسته از افراد هست , اگه کسی علم این راهو نداره مجبور نیست تو این راه سرمایه گذاری کنه چون به باد هوا میره .. یکی این
و مساله ی بعدی حرفم به روی کار اومدن ارز های دیجیتالی ( دیجیتالی بگم بهتره که باز مثل سری پیش واسه یه سری دوستان ابهام به وجود نیاد ) ملی هست که نمیدونم چقدر در جریان این موضوع هستید !
طبیعی هست که سال 2021 قیمت بیت کوین بالا میرفت چون ریوارد هر بلاک ماین تقسیم میشد .. و طبیعتا این روند هر 4 سال ادامه داشته و داره و به همین منظور قیمت بالاتر از این هم میره .. امروز 28 بهمن ماه سال 1399 هست و این تاپیک میمونه ..
تا پایان سال میلادی 2021 قیمت هر بیت کوین به بالای 70 هزار دلار میرسه , اینم یه تحلیل دیگه از من که اینجا موندگار میشه و قابل حذف نیست ..
همونطوری که قبلا گفتم من با کسی دعوایی ندارم و قصد توهین , جسارت و یا .. اصلا ندارم .. من فقط به عنوان کسی که تو این مارکت بوده نظرمو میدم ..
حرف من از اول این بود که بیت کوین تا ابد پایدار نمیمونه و براش نقشه هایی کشیده شده .. اگه بخوایم خیلی دقیق تر به این مساله نگاه کنیم , پشت کل این مسائل ایلومیناتی خوابیده که باز اون بحثش خیلی طولانی تر از اینه ..
بازم میگم , حرف من با اون دسته از کسایی هست که بدون داشتم علم به این موضوع وارد این کسب و کار میشن و سرمایشون میره..

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
شما بیا بگو یوان دیجیتال ( ارز ملی چین ) چطور میخواد با بیت و دیگر رمز ها مبارزه کنه !!

دیگه شما اگه اینکاره باشی , وقتی میگم ارز ملی چین , دوزاریت میفته که منظورم کدوم ارزه !

ما تا جایی که دیدیمو شاهد بودیم مدیر یا همکار انجمن کارش این بود که تو تاپیک اگه جنجالی صورت گرفت بقیه رو به آرامش دعوت کنه , نه اینکه خودش آتیش بیار معرکه بشه !

من حتی تکستی که نوشته بودم رو پاک کردم که تاپیک به بیراهه نره , اما شما دلت چیزه دیگه میخواد ..

به هر حال تا جایی احترام میذاریم که احترام ببینیم ..

موفق باشید

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
.

%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7[/URL]
ادیت شد
اگر به قول شما کسی خونشو میفروشه اون از نادانی خودشه دوست من ن مشکل بازار اگر کسی از ریسک بازار نااگاهی ناگاهی خودشه کسی اگر فک کنه چیزی بدون ریسک هست تو این دنیا نادان هست شما یه سوپری بری بزنی ریسکه ممکنه کارت نگیره و با ضرر مجبور بشی جمع کنی پس ریسک کم یا زیاد در همه حالات وجود داره و انسانهای نادان در همه زمینها و همه جا وجود دارند
متوجه نمیشم اخه کدوم بازاری باشه که سرمایتو تضمین کنه . منم نمیگم که چیزی به نام 100 درصد داریم من ریسک پذیرم و ریسک میکنم البته با تجربم ازین بازار . من نمیام به واسطه حرفای منفی کل زندگیم بشینم کنار به خاطر اینکه مثلا این مقاله میگه نرو یهو میبینی ضرر میکنی تضمینی نیست .
تضمین من تجربمه و ریسک پذیریم . من وقتی ورود میکنم ریسکو میپذیرم و از ریسکهای بازار اگاه هستم و به خاطر همینه که همه زندگیم رو نمیزارم و میام حدود300 یا 500میلیون میزارم مثلا این عکس یکی از والتهای من که کیوتوم توش دارم برا اینکه گفتی ممکنه دروغ بگم و کسی پولدار نشده اینم بگم قبل از ورد به این بزار وسیله نقلیه موتور داشتم یه موتور هوندا معمولی عکس بالانسمو با پشت زمینه پرشین تولز گرفتم که نگید یه وقت مال من نیست یه سرمایگذار با در نظر گرفتن میزان ریسک ورود میکنه و در حد توانش ریسک میکنه بعد شما به ما میگی ریسک داره ممکنه پولت از دست بره؟؟؟ این چ حرفیه یعنی ما خودمون نمیدونیم و ریسکو درک نمیکنیم؟؟

فایل های ضمیمه

• 2021-02-16_200556.gif
    2021-02-16_200556.gif
    32.4 KB · نمایش ها: 19
Last edited:

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,442
دیگه شما اگه اینکاره باشی , وقتی میگم ارز ملی چین , دوزاریت میفته که منظورم کدوم ارزه !

ما تا جایی که دیدیمو شاهد بودیم مدیر یا همکار انجمن کارش این بود که تو تاپیک اگه جنجالی صورت گرفت بقیه رو به آرامش دعوت کنه , نه اینکه خودش آتیش بیار معرکه بشه !

به هر حال تا جایی احترام میذاریم که احترام ببینیم ..

موفق باشید
دعوت به ارامش ؟ چاله بازار مگه ؟

کوت کردم جمله ات گفتی قراره چین با ارز ملیش مبارزه کنه با بیت کوین !

فیات چطور میخواد نابود کنه ؟

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117

«یک کمربند - یک جاده» و یوان دیجیتال ( ارز ملی چین - اینم بذار گوشه ی دفترت سالار )

این ارز همچنین می‌تواند برای حل و فصل معاملات تجاری بین شرکای چین در مسیر راه ابریشم نوین (یک کمربند - یک جاده) و توافقات تجاری و بازرگانی مورد استفاده قرار گیرد. در چنین حوزه هایی کشورها باید از ارزهای مختلف بهره بگیرند اما داشتن یک ارز واحد آن هم دیجیتالی طبیعتا مورد استقبال خواهد بود.

اینکه توافقات با همین ارز اجرایی شود کار را برای طرفین آسان می‌کند، در واقع برای انجام معامله دیگر نیازی به استفاده از ارزهای ثالث نیست. بنابراین پول دیجیتال چین که بتدریج بین المللی می‌شود، باعث تغییر شکل **** پرداختی در فرامرزها خواهد شد.

در حال حاضر، تسویه حساب های یوانی چین در خارج از مرزهای این کشور با استفاده از سوییفت (SWIFT) آمریکا انجام می شود اما این روندهای پرداخت بانکی و فرامرزی از سوی ایالات متحده مصادره شده است و این کشور به آسانی با همین ابزار تحریم های مالی را علیه کشورهای دیگر در نظر می گیرد. یوان دیجیتالی راهی برای مقابله با این تحریم ها و گریز از یکجانبه گرایی و تحریم های مالی آمریکا است، پول دیجیتال چین می تواند جایگزینی مستقل برای پرداخت های فرامرزی باشد.

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
دعوت به ارامش ؟ چاله بازار مگه ؟

کوت کردم جمله ات گفتی قراره چین با ارز ملیش مبارزه کنه با بیت کوین !

فیات چطور میخواد نابود کنه ؟

واقعا خدایی کجای حرفمو نمیگیری ؟ چون داره خنده دار میشه خداییش ! از چی ایراد میگیری دقیقا ؟ وقتی موضوع بحث راجب بیت کوین هست , و من دارم میگم ارز ملی چین , طبیعتا دارم ارز دیجیتالی بر بستر بلاک چین رو میگم ! طبیعتا اگه بخوام بگم یوان میگم یوان .. اینکه تو یه داستانی رو طور دیگه برداشت میکنی مقصر منم ؟ الان مثلا تو داری رو این قضیه مانور میدی فکر میکنی اتفاقی میفته میفته یا کسی پیش خودش میگه وای اینو ببین ؟!
چون واقعا من هر چی فکر میکنم نمیتونم به یه نتیجه برسم که چرا داری چیزی رو کش میدی که به خودت ضربه میزنه ؟ تو یه جوره دیگه برداشت کردی بعد رو من داری مانور میدی ؟! :D

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,442
واقعا خدایی کجای حرفمو نمیگیری ؟ چون داره خنده دار میشه خداییش ! از چی ایراد میگیری دقیقا ؟ وقتی موضوع بحث راجب بیت کوین هست , و من دارم میگم ارز ملی چین , طبیعتا دارم ارز دیجیتالی بر بستر بلاک چین رو میگم ! طبیعتا اگه بخوام بگم یوان میگم یوان .. اینکه تو یه داستانی رو طور دیگه برداشت میکنی مقصر منم ؟ الان مثلا تو داری رو این قضیه مانور میدی فکر میکنی اتفاقی میفته میفته یا کسی پیش خودش میگه وای اینو ببین ؟!

طبیعتا اگه بخوام بگم یوان میگم یوان .

مثلا من بگم یوان دیجیتال در عمل فرق میکنه با اینی که میگی ارز ملی چین ؟؟ :D

فایده اش برای تو سرمایه گذار گفتم چیه ؟
نسبت به دلارامریکا میخواد در اخر رشد کنه ! چقدر میشه یک یوان میشه 1000 دلار یا 50هزار دلار؟
در حال حاضر، تسویه حساب های یوانی چین در خارج از مرزهای این کشور با استفاده از سوییفت (SWIFT) آمریکا انجام می شود اما این روندهای پرداخت بانکی و فرامرزی از سوی ایالات متحده مصادره شده است و این کشور به آسانی با همین ابزار تحریم های مالی را علیه کشورهای دیگر در نظر می گیرد. یوان دیجیتالی راهی برای مقابله با این تحریم ها و گریز از یکجانبه گرایی و تحریم های مالی آمریکا است، پول دیجیتال چین می تواند جایگزینی مستقل برای پرداخت های فرامرزی باشد.

lol

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
ادیت شد
اگر به قول شما کسی خونشو میفروشه اون از نادانی خودشه دوست من ن مشکل بازار اگر کسی از ریسک بازار نااگاهی ناگاهی خودشه کسی اگر فک کنه چیزی بدون ریسک هست تو این دنیا نادان هست شما یه سوپری بری بزنی ریسکه ممکنه کارت نگیره و با ضرر مجبور بشی جمع کنی پس ریسک کم یا زیاد در همه حالات وجود داره و انسانهای نادان در همه زمینها و همه جا وجود دارند
متوجه نمیشم اخه کدوم بازاری باشه که سرمایتو تضمین کنه . منم نمیگم که چیزی به نام 100 درصد داریم من ریسک پذیرم و ریسک میکنم البته با تجربم ازین بازار . من نمیام به واسطه حرفای منفی کل زندگیم بشینم کنار به خاطر اینکه مثلا این مقاله میگه نرو یهو میبینی ضرر میکنی تضمینی نیست .
تضمین من تجربمه و ریسک پذیریم . من وقتی ورود میکنم ریسکو میپذیرم و از ریسکهای بازار اگاه هستم و به خاطر همینه که همه زندگیم رو نمیزارم و میام حدود300 یا 500میلیون میزارم مثلا این عکس یکی از والتهای من که کیوتوم توش دارم برا اینکه گفتی ممکنه دروغ بگم و کسی پولدار نشده اینم بگم قبل از ورد به این بزار وسیله نقلیه موتور داشتم یه موتور هوندا معمولی عکس بالانسمو با پشت زمینه پرشین تولز گرفتم که نگید یه وقت مال من نیست یه سرمایگذار با در نظر گرفتن میزان ریسک ورود میکنه و در حد توانش ریسک میکنه بعد شما به ما میگی ریسک داره ممکنه پولت از دست بره؟؟؟ این چ حرفیه یعنی ما خودمون نمیدونیم و ریسکو درک نمیکنیم؟؟

من نگفتم ریسک نکن برادر , پول خودته اختیارشو داری ! شما اگه دوست داشته باشی میتونی پولت رو آتیش بزنی یا نزنی .. بازم من نه خوشحال میشم نه ناراحت. نمیدونم چند باره دیگه باید اینو تکرار کنم ولی بازم میگم , توی پست اولم من گفتم که با سرمایه گذاری مخالف نیستم ولی با سرمایه گذاری با رقم بالا مخالفم ! اونم برای کی ؟ برای کسی که تو این مارکت تجربه نداره , حالا شما میگی داری عکسم از والتت گرفتی , نوش جونت , ایشالا بیشتر شه!
اصلا موضوع چیزه دیگه ای بود , یک باره دیگه پست اول و دوم من رو بخون برادر تا بهتر متوجه بشی ..
حتی تاکید کردم که خطرات سرمایه گذاری فقط تو بیت نیست و به همه ی شاخه ها میگیره !

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
مثلا من بگم یوان دیجیتال در عمل فرق میکنه با اینی که میگی ارز ملی چین ؟؟ :D
lol

ساقیتو عوض کن برادر.. من نمیدونم چند سالته ولی یه 7 . 8 سال دیگه این ریپلای هاتو ببینی خندت میگیره , فازت واقعا بالاس!

آقا تو خوبی من بدم , تو اصلا اینکاره ای , بیت کوین رو از رو تو ساختن ! والا دیگه نمیدونم چی بگم !

فقط اینو بگمو دیگه ریپلای هام رو تو تموم شه چون داره دیگه واقعا حوصله سر بر میشه برام .. ( اونایی که باید حرفمو میگرفتن , گرفتن )

حالا تو بیا از توش غلط املایی بگیر دلت خوش شه .. بدبختی غلط املایی هاییم که میگیری بر میگرده به IQ خودت چون مبحثی که راجب بیت کوین هست , بیت کوین با این عظمت 10 12 سال قدمت داره , یوان چند صد سال بعد داری حرفمو ربط میدی به اینکه چون گفتم ارز ملی چین , یعنی یوان رو دارم میگم !

خیلی خوبی برادر ;):D

یعنی اینو حتی سارا 8 ساله از تهران هم میدونه که وقتی صحبت از ارز ملی چین میشه تو این وادی میشه منظور چی هست !

شما به عنوان همکار انجمن , شان و منزلت این مقام رو پایین آوردی چون بین کاربرهای سایت در حال به وجود آوردن دو دستگی هستی ! مشکلی هم نداره نهایت بر میگردیم به این تکست از بودا که میگه :

بحث کردن با احمق؛
مثل کشتن پشه
روی صورت خودته
شاید پشه رو بکشی یا نه
اما در نهایت یه سیلی
به صورت خودت زده‌ ای

موفق باشید ..

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
جا داره اضافه کنم من 15 سال پیش با رویای کسب درامد اینترنتی و پولدار شدن وارد بازار کسب درامد اینترنتی شدم با خرید یه سی دی اموزشی و با سایتهای کلیکی ک روزی 2 سنت درامدشون بود و هایپهای سرمایه گذاری که یه بار 2500 دلار ک قرض کرده بودم تو یه هایپ از دست دادم رویاهام بزرگ بود درامدم کم موقعیت و پارتی صفر و تنها راه و امیدم رویای کسب درامد اینترنتی بود اینترنت دایال اپ بود کار سخت بود اونموقع بیتکوین نبود البته و من اواخر 2013 با بیت اشنا شدم . بعد از سالها تو زمینه سایت مانیتور تونستم 5 هزار تومن درامد کسب کنم و بکشم بیرون با کسر کردن هزینه اینترنت و بعد از همونجا پیشرفت من شروع شد سالها در جا میزدم و یا در حال عقبگرد بودم ولی تونستم با سایت مانیتورم یه درامد نسبی در بیارم که بعد با بیت اشنا شدم ضررهای هم کردم ولی به هیچ کی چیزی نمیگفتم چون قبلا که گفته بودم مورد تمسخر قرار میگردم اونزمان کسی باور نمیکرد اینترنت درامد داشته باشه ولی امروز برای من درامد از اینترنت برام مثل اب خوردنه و فقط هر وقت بخوام و نیاز داشته باشم میام یه پولی بر میدارم از اینترنت میرم عین بانک من شده و کسب سه میلیون و 5 میلیون برا من خیلی راحته از اینترنت

ولی دنبال حجم بالا هستم اینبار چند ده میلیارد و همه اینا رو از اینترنت دارم و از این کشور و شرایط و شغل و دولت هیچ نفع و پولی به من نرسیده کل داراییم از محیط فیزیکی شاید 50 میلیون بوده باشه و بقه داراییم از اینترنته و مدیون اینترنتم ولی خوب خیلیا بودن که از خانوادم اونزمان مسخره میکردن که اگر میشد همه اینکارو میکردن و سر کار نمیرفتن ولی من میدونستم میشه فقط من نمیتونم و باید سعی کنم تا بتونم و بالاخره تونستم تو خیلی زمینها فعالیت کردم تو سایتای امریکایی یا کلیکی یا هایپ یا سایت داری وبلاگداری تا به امروز رسیدم البته شاید دیگه سال 2021 سال اخری باشه که فعالیت میکنم تو زمینه کسب درامد اینترنتی و شاید برا همیشه باهاش خدافظی کنم و سهممو میگیرم و میرم باز برمیگردم تو درامد تو دنیای فیزیکی .
ولی همیشه جرات داشتم و همیشه امید داشتم علاقه داشتم رویا داشتم دلسرد حرف دیگران نشدم ولی شد خیلی طول کشید ولی شد گفتم که فکر نکنی ازونایی هستم که یه ساله اومدم تو اینترنت و کلم داغه و رویا بافی میکنم و کله شقم
موفق باشید

Last edited:

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,442
ساقیتو عوض کن برادر.. من نمیدونم چند سالته ولی یه 7 . 8 سال دیگه این ریپلای هاتو ببینی خندت میگیره , فازت واقعا بالاس!

آقا تو خوبی من بدم , تو اصلا اینکاره ای , بیت کوین رو از رو تو ساختن ! والا دیگه نمیدونم چی بگم !

فقط اینو بگمو دیگه ریپلای هام رو تو تموم شه چون داره دیگه واقعا حوصله سر بر میشه برام .. ( اونایی که باید حرفمو میگرفتن , گرفتن )

حالا تو بیا از توش غلط املایی بگیر دلت خوش شه .. بدبختی غلط املایی هاییم که میگیری بر میگرده به IQ خودت چون مبحثی که راجب بیت کوین هست , بیت کوین با این عظمت 10 12 سال قدمت داره , یوان چند صد سال بعد داری حرفمو ربط میدی به اینکه چون گفتم ارز ملی چین , یعنی یوان رو دارم میگم !

خیلی خوبی برادر ;):D

یعنی اینو حتی سارا 8 ساله از تهران هم میدونه که وقتی صحبت از ارز ملی چین میشه تو این وادی میشه منظور چی هست !

شما به عنوان همکار انجمن , شان و منزلت این مقام رو پایین آوردی چون بین کاربرهای سایت در حال به وجود آوردن دو دستگی هستی ! مشکلی هم نداره نهایت بر میگردیم به این تکست از بودا که میگه :

بحث کردن با احمق؛
مثل کشتن پشه
روی صورت خودته
شاید پشه رو بکشی یا نه
اما در نهایت یه سیلی
به صورت خودت زده‌ ای

موفق باشید ..

والا تو ریپلا ها مشخص میشه کاملا حوصله داری و صبر و حوصله برای قصه سرایی و مغلطه داری

یک من میفهمم بقیه نمیفهمن خاصی هست ! مشکلی نیست تو ذات همه ایرانیا هست

سال 2018 نوشته یک میلیارد چه کارکنم

این رفیقمون گفته بیت بگیر @shahrokh2008 .... که دمشم گرم همون 2018 پیام هاشو دارم از توصیه هاش استفاده کردم نئو و کیوتیوم خریدم مسیر زندگی عوض شد

حالا تو میای میگی قراره ارز ملی چین کمونیست خودش و روسیه که رو هم رفته تولید ناخالصشون نصف امریکا هستن قراره دنیا رو تحول کنن..تحریم هارو دور بزنن lol

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
جا داره اضافه کنم من 15 سال پیش با رویای کسب درامد اینترنتی و پولدار شدن وارد بازار کسب درامد اینترنتی شدم با خرید یه سی دی اموزشی و با سایتهای کلیکی ک روزی 2 سنت درامدشون بود و هایپهای سرمایه گذاری که یه بار 2500 دلار ک قرض کرده بودم تو یه هایپ از دست دادم رویاهام بزرگ بود درامدم کم موقعیت و پارتی صفر و تنها راه و امیدم رویای کسب درامد اینترنتی بود اینترنت دایال اپ بود کار سخت بود اونموقع بیتکوین نبود البته و من اواخر 2013 با بیت اشنا شدم . بعد از سالها تو زمینه سایت مانیتور تونستم 5 هزار تومن درامد کسب کنم و بکشم بیرون با کسر کردن هزینه اینترنت و بعد از همونجا پیشرفت من شروع شد سالها در جا میزدم و یا در حال عقبگرد بودم ولی تونستم با سایت مانیتورم یه درامد نسبی در بیارم که بعد با بیت اشنا شدم ضررهای هم کردم ولی به هیچ کی چیزی نمیگفتم چون قبلا که گفته بودم مورد تمسخر قرار میگردم اونزمان کسی باور نمیکرد اینترنت درامد داشته باشه ولی امروز برای من درامد از اینترنت برام مثل اب خوردنه و فقط هر وقت بخوام و نیاز داشته باشم میام یه پولی بر میدارم از اینترنت میرم عین بانک من شده و کسب سه میلیون و 5 میلیون برا من خیلی راحته از اینترنت

ولی دنبال حجم بالا هستم اینبار چند ده میلیارد و همه اینا رو از اینترنت دارم و از این کشور و شرایط و شغل و دولت هیچ نفع و پولی به من نرسیده کل داراییم از محیط فیزیکی شاید 50 میلیون بوده باشه و بقه داراییم از اینترنته و مدیون اینترنتم ولی خوب خیلیا بودن که از خانوادم اونزمان مسخره میکردن که اگر میشد همه اینکارو میکردن و سر کار نمیرفتن ولی من میدونستم میشه فط من نمیتونم و باید سعی کنم تا بتونم و بالاخره تونستم تو خیلی زمینها فعالیت کردم تو سایتای امریکایی یا کلیکی یا هایپ یا سایت داری وبلاگداری تا به امروز رسیدم البته شاید دیگه سال 2021 سال اخری باشه که فعالیت میکنم تو زمینه کسب درامد اینترنتی و شاید برا همیشه باهاش خدافظی کنم و سهممو میگیرم و میرم باز تو درامد تو دنیای فیزیکی .
ولی همیشه جرات داشتم و همیشه امید داشتم علاقه داشتم رویا داشتم دلسرد حرف دیگران نشدم ولی شد خیلی طول کشید ولی شد گفتم که فکر نکنی ازونایی هستم که یه ساله اومدم تو اینترنت و کلم داغه و رویا بافی میکنم و کله شقم
موفق باشید

ولی خداییش با این پستت حرف دل منو زدی ! آره این واسه منم پیش اومد تو خانواده زیاد سر این مسائل مسخره شدم .. حتی حدود 8 سال قبل یکی اومد برگشت گفت از اینترنت نون در نمیاد , فقط باید بری کار کنی ! استدلال خیلی پوچ و مسخره ای داشت .. حالا وضع طوری شده که به دستم نگاه میکنن ببینن چیکار میکنم ! واقعا راسته میگن زمین گرده ! من همین الان تو ترید هستم و اگه اغراق نکنم قشنگ دارم روزی 50 60 دلار میزنم .. زیاد نیست ولی واسه من این مقدار واقعا کفاف میده .. بعضی روزا 20 تا , بعضی روزا تا مرز 50 , 60 ..
البته هنوز برای هولدینگ برنامه ای نچیدم ولی حتما این کار رو انجام میدم .. هولدینگ سود خیلی خوبی توش داره !

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
والا تو ریپلا ها مشخص میشه کاملا حوصله داری و صبر و حوصله برای قصه سرایی و مغلطه داری

یک من میفهمم بقیه نمیفهمن خاصی هست ! مشکلی نیست تو ذات همه ایرانیا هست

سال 2018 نوشته یک میلیارد چه کارکنم

این رفیقمون گفته بیت بگیر @shahrokh2008 .... که دمشم گرم همون 2018 پیام هاشو دارم از توصیه هاش استفاده کردم نئو و کیوتیوم خریدم مسیر زندگی عوض شد

حالا تو میای میگی قراره ارز ملی چین کمونیست خودش و روسیه که رو هم رفته تولید ناخالصشون نصف امریکا هستن قراره دنیا رو تحول کنن..تحریم هارو دور بزنن lol

ببین من نمیخوام ریپ بزنم ولی مجبورم میکنی :D

تو اسمشو بذار قصه سرایی , من اسمشو میذارم تجربه ..

اینکه به یه جایی رسیدی , بهت تبریک میگم ! من با تو مشکلی ندارم ولی این تویی که با من مشکل داری و نمیدونم چرا !

ولی باز مجبورم بهت توصیه کنم بری یه سرچ راجب پول شویی هایی که داره از این طریق میشه انجام بدی .. همین ایران که تا 3 سال پیش سایتهای اکسچنج رو میبست یا ف ی ل تر میکرد , الان خودش 1600 تا کارگاه رو سر تا سر ایران اختصاص داده برای ماینینگ !

و بذار اطلاعاتتو بیشتر از این بالا ببرم , برو دنبالش ببین تو دارک وب از چه کوینی داره استفاده میشه !

اگه خواستی بگو واردت کنم تو دارک وب تا خودت با چشمای خودت همه چیز رو از نزدیک ببینی و متوجه شی که چرا آمریکا و متحدانش جلوی بیت رو میگیرن .. شاید امروز نه شاید فردا نه ولی این واقعه یه روز اتفاق میفته !

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,442
ولی باز مجبورم بهت توصیه کنم بری یه سرچ راجب پول شویی هایی که داره از این طریق میشه انجام بدی .. همین ایران که تا 3 سال پیش سایتهای اکسچنج رو میبست یا ف ی ل تر میکرد , الان خودش 1600 تا کارگاه رو سر تا سر ایران اختصاص داده برای ماینینگ !

و بذار اطلاعاتتو بیشتر از این بالا ببرم , برو دنبالش ببین تو دارک وب از چه کوینی داره استفاده میشه !

اگه خواستی بگو واردت کنم تو دارک وب تا خودت با چشمای خودت همه چیز رو از نزدیک ببینی و متوجه شی که چرا آمریکا و متحدانش جلوی بیت رو میگیرن .. شاید امروز نه شاید فردا نه ولی این واقعه یه روز اتفاق میفته !

علامه دهر هم هستی برادر ! اطلاعات کاملی داری ! تبریک میگم بهت !

دوست گرامی ، از 2018 که بیت وارد نزدک و یا بورس امریکا شد .. بیت محبوبیتش را کم کم از دست داد ! به دلیل سانسور و ره گیری تراکنش ها توسط دولت ها

مونرو جایگزین بیت شده .. که نتیجه اش هم این بود از یک صرافی امریکایی مثل کوین بیس دلیست شده از همان 2018 ! درمورد بقیه صرافی های امریکایی که صد در صد احراز هویت میشن اطلاع ندارم ! درصورتی که وقتی احراز هویت شدی ! زیر نظر هستی

خلاصه این دارک وب ها به دلیل دخالت های دولت در تراکنش های بیت و طی شدن روند قانونی ! رو اوردن به xmr و تمام ..

قوانین سخت گیرانه بانک ها ، جلو پول شویی میگیره !!

ایران هم عضو fatf نیست و بهشت پول شویی شده به ظاهر ولی در باطن تحریم ها که حکومت و مردم فلج کرده !!

حتی پاکستان هم عضو این گروه ویژه اقدام مالی هست ...

حالا شما به عنوان یک پاکستانی یا ترک یا اروپایی یا امریکایی ! چطور میتوانی پول شویی کنی ؟ وقتی تراکنش هات زیر نظر بانک هست ؟

شما که اقوامی در اروپا یا ترکیه هر کشوری که عضو این گروه هست بگو برات معادل صد دلار بیت کوین خریداری کنن با کارتشون ببینن چطور احراز هویت میشه !

Last edited:

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
علامه دهر هم هستی برادر ! اطلاعات کاملی داری ! تبریک میگم بهت !

دوست گرامی ، از 2018 که بیت وارد نزدک و یا بورس امریکا شد .. بیت محبوبیتش را کم کم از دست داد ! به دلیل سانسور و ره گیری تراکنش ها توسط دولت ها

مونرو جایگزین بیت شده .. که نتیجه اش هم این بود از یک صرافی امریکایی مثل کوین بیس دلیست شده از همان 2018 ! درمورد بقیه صرافی های امریکایی که صد در صد احراز هویت میشن اطلاع ندارم ! درصورتی که وقتی احراز هویت شدی ! زیر نظر هستی

خلاصه این دارک وب ها به دلیل دخالت های دولت در تراکنش های بیت و طی شدن روند قانونی ! رو اوردن به xmr و تمام ..

قوانین سخت گیرانه بانک ها ، جلو پول شویی میگیره !!

ایران هم عضو fatf نیست و بهشت پول شویی شده به ظاهر ولی در باطن تحریم ها که حکومت و مردم فلج کرده !!

حتی پاکستان هم عضو این گروه ویژه اقدام مالی هست ...

حالا شما به عنوان یک پاکستانی یا ترک یا اروپایی یا امریکایی ! چطور میتوانی پول شویی کنی ؟ وقتی تراکنش هات زیر نظر بانک هست ؟

شما که اقوامی در اروپا یا ترکیه هر کشوری که عضو این گروه هست بگو برات معادل صد دلار بیت کوین خریداری کنن با کارتشون ببینن چطور احراز هویت میشه !

در یک کلام !

ماینینگ !

بالا