برگزیده های پرشین تولز

اگر یک میلیارد تومان بهت بدن

Rogfan

Registered User
لایک‌ها
40
به قول اساتید مربی خارج از تشک داد میزنه که لنگش کن!
توصیه ها و پیشنهادات بعضی از دوستان چه اواز خوشی داره! البته از دور شنیدنش

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,996

srx190d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
5,894
باید توالت عمومی زد

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117

تو پست های قبلی که گذاشتم گفتم , ولی مثال میزنم براتون ..

فروپاشی اقتصاد جهانی در آینده ای نه چندان دور از طریق ارز های دیجیتال
به خاطر افتادن ارزش دلار و ارز های با ارزش دنیا
به دست گرفتن بازار دیجیتال توسط کشور های مورد تحریم و کمونیست
پولشویی های تروریستی از طریق بیت کوین و سایر ارز ها ( که البته این دوستمون بحث احراز هویت در خارج از کشو رو به میون آوردن که جواب خیلی سادست ! یک دولت با ابزار و نفوذی که داره نیازی به تایید هویت نداره و حتی در این صورت که خیالی بیش نیست , کافیه به ماینینگ رو بیاره که همینطور که در حال حاضر در کشور میبینید داره این اتفاق صورت میگیره )

این چند خط زیر رو بخونید :

کیایی فر ادعای مطرح شده درباره اینکه ۵ تا ۶ درصد کل بیت کوین در ایران تولید می‌شود را ادعا‌هایی نامستند و بیشتر حدس و گمان عنوان کرد و گفت: "حداقل من مستندی در این خصوص ندیده‌ام. چون اساسا هنوز بخش بزرگی از صنعت ماینینگ در کشور ما بصورت زیرزمینی است و هنوز هم هر روزه در اخبار می‌شنویم که در استان‌های مختلف، محل‌های استخراج بیت‌کوین شناسایی و پلمپ می‌شوند؛ بنابراین نمی‌توان به آمار شفافی در این خصوص استناد کرد. اما در اینکه استخراج رمز ارز در ایران با توجه به قیمت برق و ارزش فعلی هر بیت کوین یک سرمایه گذاری به صرفه با بازدهی مطلوب است شکی وجود ندارد".

و این رو هم بخونید :

ارزهای دیجیتال: میدان جنگ بعدی آمریکا و چین/ ایران، چین و روسیه به دنبال پایان بخشیدن به سلطه دلار

این هم از مشرق نیوز براتون کپی کردم که خوندنش خالی از لطف نیست :

چین در حال حاضر بیش از نیمی از ظرفیت استخراج دیجیتال در دنیا را داراست. عکس: خبرگزاری فرانسه

2917820.jpg

پکن مسیر متفاوتی را در پیش گرفته است. چین در حال حاضر بیش از نیمی از ظرفیت استخراج دیجیتال در دنیا را داراست. با اینکه چین به دنبال تبدیل شدن به اقتصاد برتر دنیاست، اما یوان هنوز همگانی نشده و یک تهدید فوری برای سلطه دلار محسوب نمی‌شود. با این وجود، صحه گذاشتن چین بر نوعی شیوه پرداخت مبتنی بر یک ارز دیجیتال ملی چالش مستقیمی متوجه آمریکا می‌کند. اندازه بازار داخلی چین در کنار استفاده گسترده مردم این کشور از شیوه پرداخت موبایلی و برتری این کشور در حوزه تجارت جهانی می‌تواند به استفاده گسترده از «یوان دیجیتال» بیانجامد.

بانک مرکزی چین در ماه آوریل یک برنامه آزمایشی ارز دیجیتال ارائه نمود که به چهار شهر شنزن، سوجو، چنگدو، و شیونگان محدود می‌شد. تجربه چین در حوزه ارزهای دیجیتال می‌تواند به ایران کمک کند، به ویژه از آن جهت که ایران روز به روز بیشتر به این غول آسیایی وابسته می‌شود. با این حال، ارزهای دیجیتالی که این دو کشور مدنظر دارند کاملاً با هم تفاوت دارند.

حالا بحثی که میمونه اینه , آیا آمریکا اجازه ی پیشی گرفتن اقتصادی از بازار دیجیتال رو به چین و کشور های متحدش از جمله ایران و روسیه میده یا خیر ؟!
و آیا چین با این حجم از سرمایه ای که برای خودش جمع کرده از این وادی کنار میکشه ( یا ارز دیجیتالی ملی خودش رو وارد بازار میکنه و روی بیت کوین سرپوش میذاره ) ؟!

کافیه بیت کوین برای 24 ساعت تو چین ممنوع اعلام بشه , اون موقع میتونید ببینید قیمتش از حال حاضر که روی 48 هزار دلار هست , روی چه مقداری میاد !

چون همونطوری که تو پست اول عرض کردم , این چین بود که بیت کوین رو بیت کوین کرد و از چند سنت ه ناقابل به 48 هزار دلار تبدیل کرد ! و همنطور گروه های وال استریت که وظیفه ی پامپ و دامپ های کوین های دیگه از جمله لایت رو داشتن و 95 ٪ شون هم چینی بودن !

تمام این حرفها زده شد که بگم , هر کسی اختیار پولش رو داره ولی دلم برای اون کسایی میسوزه که برای یک شبه پولدار شدن دست به هر کاری میزنن ! مورد داشتیم طرف رفته زندگیشو تبدیل به اسکناس کرده که بره تو سایت شرط بندی و رفته و علاوه بر اون همه رو هم باخت داده ! آدمای اینطوری زیادن ..

من اگه اینقدر دست و پا میزنم دلیلش فقط و فقط همین هست .. قبل از انجام هر کاری باید راجبش تحقیق کرد , اطلاعات رو بالا برد و بعد دست به انجام اون کار با سرمایه ای محدود زد ..

به هر حال بازم میگم هر کسی اختیار پولش رو داره .. این آخرین پست من تو این تاپیک بود ! دیگه قضاوت تمام پست هایی که تو این تاپیک ارسال شد پای دوستان !

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,996

Nimalo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اگه میشد چی میشد:rolleyes:
زندگی خیلیا با همین یه میلیارد عوض میشد من جمله خودم

tofanman

Registered User
لایک‌ها
155
اگه میشد چی میشد:rolleyes:
زندگی خیلیا با همین یه میلیارد عوض میشد من جمله خودم
خب یکی هست همین فردا بهت یک میلیاردو بده چطور طی یکسال دومیلیاردش میکنی بهش برگردونی؟ یه چیزیم تو جیبت بره؟

Nimalo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
خب یکی هست همین فردا بهت یک میلیاردو بده چطور طی یکسال دومیلیاردش میکنی بهش برگردونی؟ یه چیزیم تو جیبت بره؟
نمیدونم والا فکرشم دیوونم میکنه فعلا نمیشه به اما و اگرها فکر کرد ولی وقتی قطعی بشه مغزم سریع تر کار میکنه تو دو سه روز اول به نتیجه میرسم;)

mmafunian

Registered User
لایک‌ها
196
یک میلیاردا بزار جلو آینه میشه دو میلیارد🤣

mohs3n27

Registered User
لایک‌ها
155
من یه ملیارد سرمایه دارم ریختم تو بورس البته همین پولو و هم از بورس دراوردم.ولی جدیدا سهما خیلی رو اعصاب رفتن .تا آخر سال 50 درصد سود کنم عالیه

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
سلام دوستان شما فکر کنید مبلغ یک میلیارد تومان بهتو وام بدن و بگن طی یک سال باید دو میلیارد بهمون برگردونی چه کاری راه اندازی میکردین ؟؟
سرمایه گذاری در حوزه بلاک چین و ارز دیجیتال و تمام ....
اگر به حرف این دوستمون گوش داده باشی الان:

May 27, 2018 ‌برابر بوده با ۶ خرداد ۱۳۹۷:
bitcoin price: 7,371.31 قیمت اون زمان بیت
now: 61,000 الان
dolar: 7500 قیمت اون زمان دلار
now: 27000 الان

1,000,000,000 / 7500 = 133,000 dolar تبدیل یک میلیارد به دلار
133,000 / 7370 = 18 btc تعداد بیتی که میتونستی بخری
18 * 61,000 = 1,098,000 dolar قیمت بیتها در حال حاضر (یک میلیون دلار)
= 29,600,000,000 toman به تومان
yearly 9,880,000,000 toman میانگین سود سالانه​

298.gif

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,306
اگر به حرف این دوستمون گوش داده باشی الان:

May 27, 2018 ‌برابر بوده با ۶ خرداد ۱۳۹۷:
bitcoin price: 7,371.31 قیمت اون زمان بیت
now: 61,000 الان
dolar: 7500 قیمت اون زمان دلار
now: 27000 الان

1,000,000,000 / 7500 = 133,000 dolar تبدیل یک میلیارد به دلار
133,000 / 7370 = 18 btc تعداد بیتی که میتونستی بخری
18 * 61,000 = 1,098,000 dolar قیمت بیتها در حال حاضر (یک میلیون دلار)
= 29,600,000,000 toman به تومان
yearly 9,880,000,000 toman میانگین سود سالانه​

298.gif

میگه زمیناتو بفروش و برو شمال از این صحبتا که سکه هارو بکن دلار سرمونو خوردی وا بده توروخدا اینجا مکانه کسب نه سونا بخار
1212067475.gif

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
میگه زمیناتو بفروش و برو شمال از این صحبتا که سکه هارو بکن دلار سرمونو خوردی وا بده توروخدا اینجا مکانه کسب نه سونا بخار
1212067475.gif
اینایی که گفتی به سن من قد نمیده باید شماعی زاده بذاری متوجه بشم
157fs40954.gif

بالا