برگزیده های پرشین تولز

اگزوز بازای پراید بیان تو...!

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
سلام دادا..

کاتاله ک ندارم یکسرست منبع اگزوز پیکان روی پراید تو این لینک هست

http://host13.aparat.com//public/us...61/9f8136d46c0a242c3f288cd33f84920e782504.mp4

http://host11.aparat.com//public/us...61/b676ec1b93b2139b257cf15cdc41d887782509.mp4

اگه دقت کنید آخر فیلم اون فیلمی ک در جا تست کرده 3تا گاز آخری یعنی دو تا گاز ک میده یکی ب آخری خیلی صدای مزخرفی میده منظورم سر گازه بنظرم دور موتورش از 1تا نزدیک ب 2 خیلی صدای چرندی مدیده//

توی حرکتش هم ببین استارت مزخرفه از 2.5 هزار ب بالا صداش خوبه //

دقیقا مث ماشین من پس زیاد جالب نیست از نظر من منبع آخرو نباید تغییر بدم کارش تو بمی صداست//

شما هم نمیدونم چجور منبع تون پیوسیده بود ولی ای کاش ی نگاه مینداختی زیرش قسمت های پوسیدشو میدونشتی(ولی شما گفتید در جا بد بود و یخورده نیاز به ذور موتور داشت)

من چیزی میخوام درجا عادی2 ب بالا صدا شروع بشه حتی 2.5 ب پایین پس گاز داشته باشم بدون هیچ صدای بمی

اره برا منم تو عادی فقط پت پت هوا میکرد ضایع بود پت پت پت پت پت پت:D
بقل لوله خروجی رو از بس پوسیدو ورق جوش دادم حفظم
ولی بابام گفت وقتی منبع باز کردن زیرش پوسیدگی های ریز ریز داشت کم
ولی پشت منبع تقریبا میگفت 5 سانت به 5 سانت هم ورق نبود
چند بار هم لوله اصلیم شکسته بود فکر کنم داخل منبع هم توری هاش ریخته بود
بدون کاتالیست معاینه رفتی تاحالا؟

architect67

Registered User
لایک‌ها
308
ایشالا موفق باشی
سر اگزوز سوتی میخوای؟
باسکیا گراب قبل پل جدیده دور برگردون سیاهکل یه اسپورتی بود داشت از اون سر اگزوز 4 پرا اگه منظورت باشه!

نه دادا پست شماره 12 رو بخون صفحه اول////میتونم با اتوکد و اسکتچاپ واستون درست کنم تا دقیقا دستتون بیاد چی میگم

architect67

Registered User
لایک‌ها
308
بدون کاتالیست معاینه رفتی تاحالا؟

آره ماشین قبلیمو بدونه کاتاله بردم تازه شیشه شم دودی بود ولی کم البته از بیرون از خجالتش در اومدم چون داخل دوربین داشت تازه اونم فقط برای دودی بودن مشکلی نیس فقط صدا زیاد بخوره ضایع هست//

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
آره دیدم چنتا فیلماشو دانلود کردم//
.
بچها ی سراگزوز میخوام دوتایی که تهش یکی میشه جفت اومده جلو سرش رفته بالا بعد عمودی کات شده//

ی چیزی شبیه این لینکیه که میذارم ولی این منبع هست من منظورم سر اگزوز هست.
هر کی داره رو کنه

http://host15.aparat.com//public/us...62/1465e2b623647c7097253310b85ceeae184999.mp4
اینو پیدا نکردی؟
مطمعنی؟
میچرخم بهت خبر میدم

jalal92

Registered User
لایک‌ها
350
این سر اگزوزی که میخوای تو بازار تهران هست
کاتالیست رو برداری گیر نمیدن چون کلا کاتالیست ماشینای داخلی مرخصن بخاطر بنزین با کیفیتمون!!!
ولی اگر منبع اولو برداری در صورتیکه کاتالیست رو برداشته باشی بخاطر اینکه فشار خروجی دود احتراق بالا میره توی تست اگزوز معلوم میشه و ممکنه معابنه رو ندن...الان خودم تا پشت منبع آخر رو یکسره کردم برج 12 میرم معاینه نمیدونم گیر بدن ندن...البته پارسال یارو زیر سیبیلی ترمز عقب ماشینمو رد کرد درجا رفتم درستش کردم حالا اگه امسال هم اون باشه که ردیفه

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
سر اگزوز میخوای اینطوری باشه ولی مثل این منبع نباشه دو تا سر بدون منبع یکی شه وصل شه به منبع خودت
درسته؟;)

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
کاتالیست رو برداری گیر نمیدن چون کلا کاتالیست ماشینای داخلی مرخصن بخاطر بنزین با کیفیتمون!!!
ولی اگر منبع اولو برداری در صورتیکه کاتالیست رو برداشته باشی بخاطر اینکه فشار خروجی دود احتراق بالا میره توی تست اگزوز معلوم میشه و ممکنه معابنه رو ندن...الان خودم تا پشت منبع آخر رو یکسره کردم برج 12 میرم معاینه نمیدونم گیر بدن ندن...البته پارسال یارو زیر سیبیلی ترمز عقب ماشینمو رد کرد درجا رفتم درستش کردم حالا اگه امسال هم اون باشه که ردیفه
الان که بیشتر فکر میکنم یادم میاد چرا یارو وقتی ماسماسکشو کرده بود تو منبع میگفت هوا میده میگفتم به خدا تازه ورق جوش دادم راستم میگفتم یه ساعت قبلش صافکاری بودم دادم ورق جوش بدن نگو من سرشو دارم
درست میکنم اونطرف تهش پوسیده:D
کلا به قول شما رو اگزوز زیاد سخت گیری نمیکنن مگه اینکه شدیدا دست کاریش کرده باشی

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
اینو میخوای میثم دادا؟
دو سال پیش اگه یه کامیون ازش میخریدی دونه ای 20 تومن الان میلیونر شما سیاوش برزیلی که اومده فروشه تهرانه داره میدتش 75 تومن اینجا پس زیر 80 پیدا نمیکنی.
جدی میخوای انقدر پول سر اگزوز بدی؟!!!!

architect67

Registered User
لایک‌ها
308
سر اگزوز میخوای اینطوری باشه ولی مثل این منبع نباشه دو تا سر بدون منبع یکی شه وصل شه به منبع خودت
درسته؟;)

آفرین همینجور ولی اون شکستی که سر اگزوز رو داده بالا زاویش بیشتر باشه تا گردی خروجی بصورت بیضی دیده بشه// اگه ی لوله رو مورب ببریم میشه بیضی دیگه //اینی که نشون دادی زاویه شکستش یا همون خمیدگی ب سمت بالا کمه باید بیشتر باشه تا بشکل بیضی دیدیه بشه از روبرو

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
اینو میخوای میثم دادا؟
دو سال پیش اگه یه کامیون ازش میخریدی دونه ای 20 تومن الان میلیونر شما سیاوش برزیلی که اومده فروشه تهرانه داره میدتش 75 تومن اینجا پس زیر 80 پیدا نمیکنی.

دیگه از این خم تر بشه به درد نمیخوره خروج دودو سخت میکنه ها!!

architect67

Registered User
لایک‌ها
308
اینو میخوای میثم دادا؟

بیخیال بابا من با 20 تومن یکی درست میکنم از اینا دو تا اگزوز موتور هوندا میگیرم قسمتی ک کوچکمیشه و به لوله میرسه رو برش میدم وسطشو هفتی میبرم خم میکنم جوش میدم میشه مث همین تازه چون قسمت تهتانی کوچک و قسمت خروجی بزرگتره خیلی هم زیبا تر میشه///ولی امان از رطوبت ک قسمت جوش داده رو....

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
بیخیال بابا من با 20 تومن یکی درست میکنم از اینا دو تا اگزوز موتور هوندا میگیرم قسمتی ک کوچکمیشه و به لوله میرسه رو برش میدم وسطشو هفتی میبرم خم میکنم جوش میدم میشه مث همین تازه چون قسمت تهتانی کوچک و قسمت خروجی بزرگتره خیلی هم زیبا تر میشه///ولی امان از رطوبت ک قسمت جوش داده رو....

دمت گرم به قول خودت بابت این چیزا نباس پول داد
سر اگزوز منم از این پرده دارا بود
رطوبت
گرده رو که پوسوند ریخت هیچ داخل سر اگزوز هم پوسید زمینو میشه دید
بیرونشم کامل یه ماهه زنگ زده فقط ندارم برم بازش کنم آبرو ریزی هست (یارو میگفت 3 سال پیش اگه تا 10 سال دیگه زنگ زد بیا منو فحش بده)
بهترین راه به نظرم اینه ادم سر اگزوزو چرب نگه داره نظرت چیه؟روغن مالیش کنیم همش فکر نکنم زنگ بزنه فقط براق نمیمونه دیگه:(

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182

ولی اگه گذرت طرف بازکیا گراب افتاد اسپرتیه بپرس فکر کنم داشته باشه از این دو لولا قیمتاشم خیلی با انصافه

architect67

Registered User
لایک‌ها
308
دمت گرم به قول خودت بابت این چیزا نباس پول داد
سر اگزوز منم از این پرده دارا بود
رطوبت
گرده رو که پوسوند ریخت هیچ داخل سر اگزوز هم پوسید زمینو میشه دید
بیرونشم کامل یه ماهه زنگ زده فقط ندارم برم بازش کنم آبرو ریزی هست (یارو میگفت 3 سال پیش اگه تا 10 سال دیگه زنگ زد بیا منو فحش بده)
بهترین راه به نظرم اینه ادم سر اگزوزو چرب نگه داره نظرت چیه؟روغن مالیش کنیم همش فکر نکنم زنگ بزنه فقط براق نمیمونه دیگه:(

آره باید روغنی کرد گریس نسوز خوبه///راستی سر اگزوز میخوای؟ ازین پختها سال 88 خریدم 18تومن از کمربندی لنگرود واسه فروش درش آوردم//اصلا زنگ نزده فقط رنگ روش بخاطر گرما رفته///ی سر اگزوز دیگه هم دارم ک پیدا کردم خیلی تمیزه اصلا زنگ نداره انگار 1ماه کارکرد از ماشین افتاده

architect67

Registered User
لایک‌ها
308

دادا شما ی فیلم از صدای اگزوزت میذاری جیگرمون حال بیاد:cool:

jalal92

Registered User
لایک‌ها
350
الان که بیشتر فکر میکنم یادم میاد چرا یارو وقتی ماسماسکشو کرده بود تو منبع میگفت هوا میده میگفتم به خدا تازه ورق جوش دادم راستم میگفتم یه ساعت قبلش صافکاری بودم دادم ورق جوش بدن نگو من سرشو دارم
درست میکنم اونطرف تهش پوسیده:D
کلا به قول شما رو اگزوز زیاد سخت گیری نمیکنن مگه اینکه شدیدا دست کاریش کرده باشی

بله دیگه ماشین بازی این دردسرا رو هم داره...البته سالی یه باره زیادم خرج نداره بازوبستش که تو معاینه گیر نیوفتی...اگرم طرف اهل دل باشه که یه زیر میزی میدی و حله

jalal92

Registered User
لایک‌ها
350
دادا شما ی فیلم از صدای اگزوزت میذاری جیگرمون حال بیاد:cool:

تغییر خاصی نکرده چون من منبع آخرو دست نزدم...ماشینم پرشیاست...ولی خیلی خوشگل شده صداش
من کلا اینکارو برای بالا بردن راندمان و بازدهی ماشین کردم نه برای صداش ولی خوب صداشم تا حدودی رو آدم تاثیر میذاره

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
آره باید روغنی کرد گریس نسوز خوبه///راستی سر اگزوز میخوای؟ ازین پختها سال 88 خریدم 18تومن از کمربندی لنگرود واسه فروش درش آوردم//اصلا زنگ نزده فقط رنگ روش بخاطر گرما رفته///ی سر اگزوز دیگه هم دارم ک پیدا کردم خیلی تمیزه اصلا زنگ نداره انگار 1ماه کارکرد از ماشین افتاده

اگه خواستم حتما بت ندا میدم پخت برا 132 به درد نمیخوره بیضی گنده باس بندازم
فعلا یکی دوستم داره ماشینشو فروخته برم تو کار چت بازی:rolleyes:

jalal92

Registered User
لایک‌ها
350
دوستان کسی نظری نداره؟

دیگه چقدر نظر میخوای ... ردیفش کن بره حالشو ببر
بهترین کار همونیه که گفتم ... با منبعتو 206بنداز یا پیکانی...سر اگزوز اون مدلی هم بازار تهران داره خواستی برات میگیرم میفرستم

بالا