برگزیده های پرشین تولز

اگزوز بازای پراید بیان تو...!

architect67

Registered User
لایک‌ها
308
سلام دوستان!!!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
دوستان میخوام اگزوز پرایدمو اسپرت کنم//

صدای بم نمیخوام صدای ریز میخوام//

مث موتور هوندا ک پرده اگزوزو برمیدارن دارن با گاز دادن صدا میخوره و
دست از گاز برداشتن پس گاز ریز میخوره//

اصلا مثل اگزوز اسپرت نیسان وانت اگه شنیده باشد پس گازشو//

کاتالیزورو برداشتم لوله انداختم ولی فقط زمانی ک موتور خنک هست صدا میخوره
اونم تو دور موتور معین 2.5تا3هزار و پس گاز هم نداره موتور هم گرم باشه صداکم میده/
.
.
کسی از دوستان بلده راهنمایی کنه لطفا:blush:

jalal92

Registered User
لایک‌ها
350
درود
شما علاوه بر کاتالیست برو منبع اولتم بردار از سر هدرز تا پشت منبع دوم رو لوله یک تیکه بنداز بعد منبع دومتو چندتا ضربه شدید بزنی ردیف میشه صداش.یا بده اگزوز ساز یه جا مخصوص هست که سوراخ میکنن درست میشه

hadihacher

Registered User
لایک‌ها
8
سلام دوستان!!!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
دوستان میخوام اگزوز پرایدمو اسپرت کنم//

صدای بم نمیخوام صدای ریز میخوام//

مث موتور هوندا ک پرده اگزوزو برمیدارن دارن با گاز دادن صدا میخوره و
دست از گاز برداشتن پس گاز ریز میخوره//

اصلا مثل اگزوز اسپرت نیسان وانت اگه شنیده باشد پس گازشو//

کاتالیزورو برداشتم لوله انداختم ولی فقط زمانی ک موتور خنک هست صدا میخوره
اونم تو دور موتور معین 2.5تا3هزار و پس گاز هم نداره موتور هم گرم باشه صداکم میده/
.
.
کسی از دوستان بلده راهنمایی کنه لطفا:blush:

ی منبع دست ساز دارم گازو ک ول میکنی عین نیسان قل قل میکنه خواستی 35 +هزینه پست با شما در خدمتتم

dr.asphalt

Registered User
لایک‌ها
28
دوست عزیز جسارتا میدونی اون پس زدن های ریز چه فشاری به موتور وارد میکنه اونم موتور ضعیف پراید ؟؟؟؟؟
اون پس زدن ها به دلیل عدم تخلیه درست دود از اگزوز و فشار به سوپاپهای دود هستش !!!
شما صدای ریز دوست داری یه سر اگزوز سوت دار بگیر که موقع شتاب گرفتن صدای ریز و شبیه سوت توربو ایجا میکنه !!!

architect67

Registered User
لایک‌ها
308
درود
شما علاوه بر کاتالیست برو منبع اولتم بردار از سر هدرز تا پشت منبع دوم رو لوله یک تیکه بنداز بعد منبع دومتو چندتا ضربه شدید بزنی ردیف میشه صداش.یا بده اگزوز ساز یه جا مخصوص هست که سوراخ میکنن درست میشه

دادا متوجه نشدم:wacko:
.
کلا پراید 3تا منبع داری
.
1) کاتالیزور(دارای پیچ و مهره قابل جداشدن)
.
2)منبع وسطی(بدون پیچ و مهره و یکسره با لوله اگزوز)
.
3)منبع آخری(ک روش سراگزوز میزاریم ب نظرم کارش فقط از بین بردن صدای بم هست چون هر نوع دستکاری کردم فقط رو صدای بم تاثیر داشت)
.
منظور شما اینه ک وسطی هم مث کاتاله یکسره کنم؟

architect67

Registered User
لایک‌ها
308
دوست عزیز جسارتا میدونی اون پس زدن های ریز چه فشاری به موتور وارد میکنه اونم موتور ضعیف پراید ؟؟؟؟؟
اون پس زدن ها به دلیل عدم تخلیه درست دود از اگزوز و فشار به سوپاپهای دود هستش !!!
شما صدای ریز دوست داری یه سر اگزوز سوت دار بگیر که موقع شتاب گرفتن صدای ریز و شبیه سوت توربو ایجا میکنه !!!

گرفتم چی میگین ولی سر اگزوز ازینایی ک توش پره پره داره صدای سوت میده؟ خب خیلی تابلو تابلو هست(راه حل دیگه ای ندارین)

architect67

Registered User
لایک‌ها
308
ی منبع دست ساز دارم گازو ک ول میکنی عین نیسان قل قل میکنه خواستی 35 +هزینه پست با شما در خدمتتم

از منبع نیست داداش ی چیزی قبل منبع آخری دارید یا اصلا چیزی قبل منبع آخری نیست

momaii

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه اگزوز زنبوری بزار خلاص از اون اول که روشن میکنی صدای ریز داره دور موتور از 2.5 به بالا که میره صدای نازی داره:D
معکوس که میدی صدای باحالی داره

jalal92

Registered User
لایک‌ها
350
آره دیگه کلا از سر هدرز تا پشت منبع آخری رو یکسره کن
اونوقت صدای خیلی خوبی میده....منبع آخر هم اگر بتونی 206 بندازی روش خیلی صداش قشنگ میشه

architect67

Registered User
لایک‌ها
308
آره دیگه کلا از سر هدرز تا پشت منبع آخری رو یکسره کن
اونوقت صدای خیلی خوبی میده....منبع آخر هم اگر بتونی 206 بندازی روش خیلی صداش قشنگ میشه

دمت گرم//کلا ک واسه اینکارا پول خرج نمیکنم خودم باز میکنم از اوراقی هه وسیله جمع میکنم ی کی از بچها جوش کاری داره میبندم منبع اگزوز 206 قیافشو ندیدم تا حالا آکش چنده؟

dr.asphalt

Registered User
لایک‌ها
28
با منبع اخر پیکان هم صدای جالبی میتونی بگیری تو اپارات سرچ کن ( صدای اگزوز پراید با منبع پیکان ) فیلمش هست !!!!

architect67

Registered User
لایک‌ها
308
آره دیدم چنتا فیلماشو دانلود کردم//
.
بچها ی سراگزوز میخوام دوتایی که تهش یکی میشه جفت اومده جلو سرش رفته بالا بعد عمودی کات شده//

ی چیزی شبیه این لینکیه که میذارم ولی این منبع هست من منظورم سر اگزوز هست.
هر کی داره رو کنه

http://host15.aparat.com//public/us...62/1465e2b623647c7097253310b85ceeae184999.mp4

jalal92

Registered User
لایک‌ها
350
دمت گرم//کلا ک واسه اینکارا پول خرج نمیکنم خودم باز میکنم از اوراقی هه وسیله جمع میکنم ی کی از بچها جوش کاری داره میبندم منبع اگزوز 206 قیافشو ندیدم تا حالا آکش چنده؟

حالا یکسرشم نکردی نکردی همون منبع آخرتو بردار یه 206 بنداز خیلی خوب میشه
قیمت ندارم والا

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
میثم جان میدونی که شماله اینجا رطوبت زیاده منبع زود میپوسه
من منبع فابرکم جلوش عقبش تهش وسطش پوسیده شده بود آخ صدا برگشت میداد اساسی اصلا در حالت عادی صدا بم نبود فقط شاید یه خورده موقع خلاص بودن بهش توجه میکردی انگار یکی پر گاز رو خلاص واستاده
ولی موقع برگشت صدا آخ
رو دو و سه فقط دور موتورو میرسوندی به رد لاین چنان قرشو پت پتی میکرد انگار نیسانه
هر کی میپرسید میگفت چه کردی میگفتم به خدا دست نزدم:Dانگار اصولی پوسیده بود برا صدا دادن:D
تا یه روزهمین تابستون رفتم ماشین استارت زدم دیدم وا ماشین شده مثل موتور سوپر رکاب بی صداست دیدم بابام اومده میخنده ... میگه منبع رو عوض کردم منم تو بهت حیرت موندم.
گفتم منبع خودمون کجاست گفت داده یارو دیگه جا سالم نداشت کلا ورق حلب نبود پشتش
منبع فهمیدم یارو کیه میونه خوبی باهاش نداشتم دیگه دنبالش نرفتم
بعدش واشار روامتحان کردم حالم بهم خورد انقدر صدا بم بود مخ ادم میترکید ولی برا معکوس کشیدن بد نبود
دور ور صدا سوتی هم نباش انبردست برداری لوله انگزوزتو جمع کنی بری یه دوری امتحانی باهاش صدا سوت میده عجیب که هیچ سر اگزوز سوتی اونطوری صدا نمیده هر چی بیشتر لولو جمع کنی سوت بیشتر تا 1000 متر اونور تر هم گوش مردم سوت میکشه
ولی جلو خروجی دودو گرفتی داری پدر موتورو در میاری
فقط در حد یه روز حال کردن امتحان کن تجربشو داشته باشی همیشگی نباشه
بهترین راه برداشتن کاتالیست هستش با یه منبع آخر پیکانی جایگزین منبع آخر خودت کنی اینطوری میری تو مایه های ریز بازی فکر کنم
راستی هر چی توری های پرده آخرو بیشتر پاره کنی به نظرم صدا بم تر میشه
هر کاری هم کنی مثل نیسان نمیشه
یه پرایده هسته یشمی تو لنگرود قبلا پشتش نوشته بود منتظران ظهور زیر ماشین هم مهتابی زده بود
الان همه رو جمع کرده فقط یه صدا ریز عجیب قشنگی میده نمیدونم چیکار کرده ولی صداش نه گوش خراش نه بم عالی ریسی هست عجیب

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182

پراید درسته ضعیفه ولی بر خلاق بدنه و تموم اجزای بیرونی دیگش موتورش جز خر کارترین موتورای موجود تو ایرانه که با این همه بلایی که مردم سرش میارن موتورش جز کم خرج تریناست
به ماشینای دیگه دقت کنین میبینین خیلی هاشون موتوری گرفتارن
ولی خدارو شکر پراید موتوریش چوب خورش ملسه:D
هر بلایی خواستین سرش بیارین تجربه رو باید رو موتور پراید کسب کرد از ما گفتن بود تجربه در اوردن رو اون موتور سخت جون از دست ندین ... تو تی تی یکی از بچه ها با جای روغن جامد براش هواکش اسپرت درست کرده بود:cool:منظورم اینه که نترسین ایده هاتونو روش پیداه کنین;)

jalal92

Registered User
لایک‌ها
350
پراید درسته ضعیفه ولی بر خلاق بدنه و تموم اجزای بیرونی دیگش موتورش جز خر کارترین موتورای موجود تو ایرانه که با این همه بلایی که مردم سرش میارن موتورش جز کم خرج تریناست
به ماشینای دیگه دقت کنین میبینین خیلی هاشون موتوری گرفتارن
ولی خدارو شکر پراید موتوریش چوب خورش ملسه:D
هر بلایی خواستین سرش بیارین تجربه رو باید رو موتور پراید کسب کرد از ما گفتن بود تجربه در اوردن رو اون موتور سخت جون از دست ندین ... تو تی تی یکی از بچه ها با جای روغن جامد براش هواکش اسپرت درست کرده بود:cool:منظورم اینه که نترسین ایده هاتونو روش پیداه کنین;)

ولی انصافا تو سرعت جلوش مثل پر قو تو یه دست انداز اینور و اونور میشه و انگار نه انگار فرمون تو دستته

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
ولی انصافا تو سرعت جلوش مثل پر قو تو یه دست انداز اینور و اونور میشه و انگار نه انگار فرمون تو دستته

1500 در 100 باهاتون موافقم پراید جز موتوروش که قابل تحمله بقیه چیزاش افتضاحه از طراحی تا ...
چون ارتفاع ماشین ما کارخونست ارتفاع کارخونه هم واقعا افتضاحه
عملا بعد سرعت 125 دیگه با ارتفاع کارخونه هیچ تسلطی رو ماشین نداری وقتی فرمون رو تکون میدی قدرت مانور یه موتور سیکلتو داری سریع منحرف میشی حس پرواز به آدم دست میده
من فقط همون سه چهار ماه اول بعد گواهینامه شاید حس پروازو تجربه کردم وقتی که عقده رانندگی رو داری بعد 18 سال خالی میکنی
الان که فکر کردم دیدم نزدیک یه سال شایدم بیشتر بالاتر از 110 تا نرفتم!!
من چه کردم با خودم شدم یه پا بابا بزرگ:blink:110:wacko:
از موضوع تاپیک منحرف شدیم که هیچ انگار با بار گوجه فرنگی چپ کردیم تو خاکی:D

architect67

Registered User
لایک‌ها
308
میثم جان میدونی که شماله اینجا رطوبت زیاده منبع زود میپوسه
من منبع فابرکم جلوش عقبش تهش وسطش پوسیده شده بود آخ صدا برگشت میداد اساسی اصلا در حالت عادی صدا بم نبود فقط شاید یه خورده موقع خلاص بودن بهش توجه میکردی انگار یکی پر گاز رو خلاص واستاده
ولی موقع برگشت صدا آخ
رو دو و سه فقط دور موتورو میرسوندی به رد لاین چنان قرشو پت پتی میکرد انگار نیسانه
هر کی میپرسید میگفت چه کردی میگفتم به خدا دست نزدم:Dانگار اصولی پوسیده بود برا صدا دادن:D
تا یه روزهمین تابستون رفتم ماشین استارت زدم دیدم وا ماشین شده مثل موتور سوپر رکاب بی صداست دیدم بابام اومده میخنده ... میگه منبع رو عوض کردم منم تو بهت حیرت موندم.
گفتم منبع خودمون کجاست گفت داده یارو دیگه جا سالم نداشت کلا ورق حلب نبود پشتش
منبع فهمیدم یارو کیه میونه خوبی باهاش نداشتم دیگه دنبالش نرفتم
بعدش واشار روامتحان کردم حالم بهم خورد انقدر صدا بم بود مخ ادم میترکید ولی برا معکوس کشیدن بد نبود
دور ور صدا سوتی هم نباش انبردست برداری لوله انگزوزتو جمع کنی بری یه دوری امتحانی باهاش صدا سوت میده عجیب که هیچ سر اگزوز سوتی اونطوری صدا نمیده هر چی بیشتر لولو جمع کنی سوت بیشتر تا 1000 متر اونور تر هم گوش مردم سوت میکشه
ولی جلو خروجی دودو گرفتی داری پدر موتورو در میاری
فقط در حد یه روز حال کردن امتحان کن تجربشو داشته باشی همیشگی نباشه
بهترین راه برداشتن کاتالیست هستش با یه منبع آخر پیکانی جایگزین منبع آخر خودت کنی اینطوری میری تو مایه های ریز بازی فکر کنم
راستی هر چی توری های پرده آخرو بیشتر پاره کنی به نظرم صدا بم تر میشه
هر کاری هم کنی مثل نیسان نمیشه
یه پرایده هسته یشمی تو لنگرود قبلا پشتش نوشته بود منتظران ظهور زیر ماشین هم مهتابی زده بود
الان همه رو جمع کرده فقط یه صدا ریز عجیب قشنگی میده نمیدونم چیکار کرده ولی صداش نه گوش خراش نه بم عالی ریسی هست عجیب

سلام دادا..

کاتاله ک ندارم یکسرست منبع اگزوز پیکان روی پراید تو این لینک هست

http://host13.aparat.com//public/us...61/9f8136d46c0a242c3f288cd33f84920e782504.mp4

http://host11.aparat.com//public/us...61/b676ec1b93b2139b257cf15cdc41d887782509.mp4

اگه دقت کنید آخر فیلم اون فیلمی ک در جا تست کرده 3تا گاز آخری یعنی دو تا گاز ک میده یکی ب آخری خیلی صدای مزخرفی میده منظورم سر گازه بنظرم دور موتورش از 1تا نزدیک ب 2 خیلی صدای چرندی مدیده//

توی حرکتش هم ببین استارت مزخرفه از 2.5 هزار ب بالا صداش خوبه //

دقیقا مث ماشین من پس زیاد جالب نیست از نظر من منبع آخرو نباید تغییر بدم کارش تو بمی صداست//

شما هم نمیدونم چجور منبع تون پیوسیده بود ولی ای کاش ی نگاه مینداختی زیرش قسمت های پوسیدشو میدونشتی(ولی شما گفتید در جا بد بود و یخورده نیاز به ذور موتور داشت)

من چیزی میخوام درجا عادی2 ب بالا صدا شروع بشه حتی 2.5 ب پایین پس گاز داشته باشم بدون هیچ صدای بمی

architect67

Registered User
لایک‌ها
308
حیف الان سرم شلوغه دارم پایان نامه ردیف میکنم وگرنه تخصصی میرفتیم توکارش///

هیشکی سر اگزوزی ک گفتم ندیده؟؟؟

دوسال پیش لنگرود داشت 20 تومن اشتباه کردم نگرفتم/دو هفته پیش رودسر با لنگرود زیرو رو کردم پیدا نشد

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
حیف الان سرم شلوغه دارم پایان نامه ردیف میکنم وگرنه تخصصی میرفتیم توکارش///

هیشکی سر اگزوزی ک گفتم ندیده؟؟؟

دوسال پیش لنگرود داشت 20 تومن اشتباه کردم نگرفتم/دو هفته پیش رودسر با لنگرود زیرو رو کردم پیدا نشد
ایشالا موفق باشی
سر اگزوز سوتی میخوای؟
باسکیا گراب قبل پل جدیده دور برگردون سیاهکل یه اسپورتی بود داشت از اون سر اگزوز 4 پرا اگه منظورت باشه!

بالا