برگزیده های پرشین تولز

ایردراپ 600 دلاری لیست شده در پنکیک سوآپ (واریز بعد از 2 ساعت)

obamast

Registered User
لایک‌ها
6,561

mahmoudezoj

Registered User
لایک‌ها
267
اون سه تا نقطه رو من ندارم
چطوری باید تبدیل کنم به اسمارت چین؟
اون سه تا نقطه سمت راست هم چیزی به اسم اسمارت چین نداشت
داداش اون لینک سایت که توی توضیحات گذاشتم کپی کن (روش راست کلیک کن و copy link address رو بزن)
بعد برو توی تراست والت === قسمت Dapp بالای صفحه توی قسمتی که جای search هست paste کن
و بزن بره تو سایت

DM.JAGUAR

Registered User
لایک‌ها
331
اون ایردراپ قبلی که توی همین تاپیک معرفی کرده بودید واریزی داشت؟؟ یا هنوز هیچ خبری نیست؟؟

obamast

Registered User
لایک‌ها
6,561
داداش اون لینک سایت که توی توضیحات گذاشتم کپی کن (روش راست کلیک کن و copy link address رو بزن)
بعد برو توی تراست والت === قسمت Dapp بالای صفحه توی قسمتی که جای search هست paste کن
و بزن بره تو سایت
تمام مراحل رو با دقت چند دفعه چک کردم
نمدونم مشکلش دیگه چیه
شاید بعد از مراحل رو از قلم انداختید

mahmoudezoj

Registered User
لایک‌ها
267
اون ایردراپ قبلی که توی همین تاپیک معرفی کرده بودید واریزی داشت؟؟ یا هنوز هیچ خبری نیست؟؟

دوستان این یکی ایردراپم که حدود ۱۰ روز قبل ثبت نام کرده بودم بهم پرداخت کرد و مثل ایردراپ بالایی ارزشش در حال حاضر حدود ۵۵۰ دلار هست. ثبت نامش ساده هست فقط گروه و کانال تلگرامش ی کمی گیره. برا خودم نزدیک یکساعت طول کشید تا عضو شدم. )بنظر این ایردراپها که ارزش خوبی داره مردم از همه جای دنیا حجوم می برن برا ثبت نام برا همین سرعت پایین میاد
اینم لینک تلگرام ثبت نام در ایردراپ

مهلت ثبت نام تا ۲۰ مارس یعنی ۸ روز دیگست

این پرداخت داره خودشون میگن 7 روز طول میکشه به حساب بیاد ولی بنظرم برا من 10 روز طول کشید. عکسشو زیر میزارم
photo5881800941726971782.jpg

mahmoudezoj

Registered User
لایک‌ها
267
تمام مراحل رو با دقت چند دفعه چک کردم
نمدونم مشکلش دیگه چیه
شاید بعد از مراحل رو از قلم انداختید
نه عزیز کامل توضیح دادیم ممکنه یکی از موارد انجام نشده باشه
برام بنویس بات تلگرام بهتون کد رو داد یا نه؟

DM.JAGUAR

Registered User
لایک‌ها
331

obamast

Registered User
لایک‌ها
6,561
نه عزیز کامل توضیح دادیم ممکنه یکی از موارد انجام نشده باشه
برام بنویس بات تلگرام بهتون کد رو داد یا نه؟
خیر نداد
رفتم تو گروه meta ufo ii نوشتم کد نیامد ربات منو برای یک ماه مسدود کرد
...

DM.JAGUAR

Registered User
لایک‌ها
331
خیر نداد
رفتم تو گروه meta ufo ii نوشتم کد نیامد ربات منو برای یک ماه مسدود کرد
...
توی گروه متن گفته شده رو نوشتید؟؟
توی ریتوییت ها ۳ نفر رو تگ کردید؟؟
لینک ریتوییت رو برای ربات ارسال کردید؟؟

DM.JAGUAR

Registered User
لایک‌ها
331
meta ufo رو نوشتم
خوب شما چرا به حرف های دوستمون دقت نمیکنید که گفته شده مراحل رو دقیق انجام بدید؟؟ متنی که باید توی گروه ارسال کنید یک متن دیگری هست که ربات برای شما ارسال میکنه.

obamast

Registered User
لایک‌ها
6,561
خوب شما چرا به حرف های دوستمون دقت نمیکنید که گفته شده مراحل رو دقیق انجام بدید؟؟ متنی که باید توی گروه ارسال کنید یک متن دیگری هست که ربات برای شما ارسال میکنه.
تا مرحله نازک کاری رفتم اما تو پست اول آخرش موقع یاد دادن بنزین دوستمون تموم شد نفس کم آورد
کلا ایرانی ها همیشه همینجوری هستند چه تو جنگ چه آموزش چه دانش گوه چه فوتبال چه کشتی اولش خوب شروع میکنن آخرش انرژی کم میارن بنزین شون تموم میشه
آموزش واقعی باید گام به گام با تصویر باشه مثل لوازم صوتی و تصویری که میخری تو دفترچه اش گام به گام با تصویر آموزش داده چکار کنی

DM.JAGUAR

Registered User
لایک‌ها
331
تا مرحله نازک کاری رفتم اما تو پست اول آخرش موقع یاد دادن بنزین دوستمون تموم شد نفس کم آورد
کلا ایرانی ها همیشه همینجوری هستند چه تو جنگ چه آموزش چه دانش گوه چه فوتبال چه کشتی اولش خوب شروع میکنن آخرش انرژی کم میارن بنزین شون تموم میشه
آموزش واقعی باید گام به گام با تصویر باشه مثل لوازم صوتی و تصویری که میخری تو دفترچه اش گام به گام با تصویر آموزش داده چکار کنی
شما اگه پیام هایی که ربات براتون ارسال کرده بود رو با دقت میخوندید متوجه این ریزه کاری ها میشدید. اگه میتونید با یک اکانت دیگه شروع کنید.

Last edited:

obamast

Registered User
لایک‌ها
6,561
شما اگه پیام هایی که ربات براتون ارسال کرده بود رو یا دقت میخوندید متوجه این ریزه کاری ها میشدید. اگه میتونید با یک اکانت دیگه شروع کنید.
من کاری به ربات ندارم روی آموزش پست اول تکیه کردم که فارسی بود

mahmoudezoj

Registered User
لایک‌ها
267
من کاری به ربات ندارم روی آموزش پست اول تکیه کردم که فارسی بود
خب عزیز من توی آموزش نوشتم وارد ربات @MetaUFO_AIRDROP_BOT بشین و پس از عضویت در صفحات ایردراپ بهتون کد میده
شما باید در گروه و کانل هایی که ربات گفته عضو بشین و همینطور در توئیتر و پستی رو که در توئیتر پین کردن لایک کنی، ریتوئیت کنی و 3 نفر رو تگ کنی بعد توئیتر اسپانسر رو هم لایک و ریتوئیت کنی . بعد لینک ریتوئیت پست پین شده رو از پروفایل خودت کپی کنی و توی ربات تلگرام بزاری تازه میرسی به اونجا که کد بهت میده!
البته مشکل از نحوه توضیح دادن من بود چون فکر می کردم کسایی که میخوان این کار رو انجام بدن قبلا در ایردراپهای دیگه هم شرکت کردن

DM.JAGUAR

Registered User
لایک‌ها
331
بالا