برگزیده های پرشین تولز

اینترنت رایگان برای گوشیهای سونی اریکسون بااستفاده از بلوتوث

mhentezari

Registered User
لایک‌ها
0
آره منتظرم ممنون
حالا.......
:cool: آقا اگه سیمبیان داشتیم چه میشد :p
دیروز یه گوشی نوکیای 5700 برای داداشم گرفتیم ..توووپ:eek:
یک تصویر عالی یک تصویر عالی داره :p دیشب تو سه سوت به اینترنت وصل شد ...چه راحت بود بابا :(
من موندم که چرا یکی پیدا نمیشه یه برنامه بنویسه مثل GNUBOX که روی جاوا هم نصب بشه (.jar باشه ) اونقدر آسون بود که نگو این دنگ و فنگای دانلود 200 مگی و ..... هیچکدومو نداره
میدونی چطوری کار میکنه؟ gnubox کاری میکنه گوشی بفهمه که از طریق com port به اینترنت پی سی وصل شه همین..:hmm:. این دقیقا چیزیه که من میگفتم یعنی امکانات سخت افزاری نمیخواد و از طریق ساخت یه incoming connection کار تمومه ... تموم اوپرا ها هم عالی کار میکنن مخصوصا این بتاهه :p زوم میکنه
ایکاش یه بنده خدایی پیدا میشد این برنامه رو برا گوشیای جاوا دار مینوشت :( خلاصه داریم باهاش ورمیریم :cool: عالیه
ببینم برای uiq هم میشه؟

majidjix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
mhentezari
عزیز من uiq و w950 ندارم وگرنه با اونا که خیلی راحت میشه به اینترنت وصل شد برای سیمبیان gnubox عالی جواب میده چون داداشم سه چارروزه مونیتورشو سوزونده و همیشه با موبایلش ) 5700 (کارای اینترنتشو انجام میده ما سعی میکردیم با سیستم عامل جاوا اینکارو بکنیم و نشد که راحت اینکارو کرد ولی تو گوشیای جدید اینکار آسونتر شده ولی باید بگردی پیداا کنی بگرد دنبال gnubox و mrouter موفق باشی

mhentezari

Registered User
لایک‌ها
0
m-Router داره. موبایل هم pan داره، خیلی هم باهاش ور رفتم حتی یکم سند و ریسیو هم دارم اما وارد سایتی نمیشه! کسی میتونه راهنمایی کنه؟

majidjix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اینو امتاحان کن نتیجشو بگو :
It is definately possible to connect via bluetooth PAN, ... here goes

You must bridge your Bluetooth network with whatever your default internet connection happens to be (see step 4).
PC Setup
Skip steps 1 and 2 if you have already installed the Bluetooth (from now on Bluetooth = BT) device on your PC.
1 - Install supplied BT drivers for your device.
2 - Start and configure your BT device. Choose a name such as “Computer”
3 - In the case of the Belkin drivers, ensure that you have enabled and configured 'Network Access' amongst your BT services. The following steps may be different to those illustrated below, depending on the drivers for your BT device. But you get the idea.
THIS NEXT PART IS REALLY IMPORTANT
When configuring Network Access, make sure that you allow other devices to connect through your device rather than create a 'Private Area Network':

In Windows, click Start > Settings, and double click on 'Network Connections'

Your connections should now include your newly-created BT network connection, in my case called 'Bluetooth Network'.

You now need to create a network bridge to bind the BT connection with your default internet connection, ifind it just easy to bridge them all...
Drag a selection over your default internet connection and your BT connection, right click and select 'Bridge Connections':

Phone Setup (Sony Ericsson W950i)
Add a new BT device:

[MAIN MENU] > [CONTROL PANEL] > [CONNECTIONS] > [BLUETOOTH] > [DEVICES] tab > [NEW DEVICE], wait for your phone to find the BT device you set up on your PC ... > Connect, now pair your phone and your PC as you would any BT device.
Create a new internet profile:

[MAIN MENU] > [CONTROL PANEL] > [CONNECTIONS] > [INTERNET ACCOUNTS] > “More” > [NEW ACCOUNT] > [BLUETOOTH INTERNET (PAN)]

Name: 'My Bluetooth Internet Connection'
Connect Using: “Computer”

And that's it. Use this profile as your default when you're within range of your BT device.

منبع:
http://developer.sonyericsson.com/thread.jspa?messageID=109753

mhentezari

Registered User
لایک‌ها
0
ممنون دوست عزیز!
مشکل اینه که من نمی تونم بین adsl و BlueTooth network یک bridge یزنم!
این چیزی هم که گفته خیلی مهمه نمی فهمم منظورش چیه!

mehdi819

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان عزیز بالاخره تونستم اینترنت adsl ام رو با گوشی share کنم و opera خوب کار کرد بزودی براتون آموزش قدم به قدمشو میزارم :)

من متاسفانه دو برنامه سنگینی که دوست عزیزمون فرموده بودند دانلود کردم.حتی موفق شدم که موبایل K750 خودم رو به روشی که دوستمون زحمت کشیده بودند و عنوان کرده بودند با بلوتوث وصل کنم. اما در عین ناباوری با وجود اینکه پروفایل اینترنت مربوط به ایرانسل رو پاک کرده بودم و یک پروفایل دیگر مطابق با
http://www.tashnet.com.my/articles/connecting_sony_ericsson_k700i.html درست کرده بودم، بعد از باز کردن چند سایت در مرورگر مینی اپرا و چک کردن اعتبار متوجه شدم مبلغی در حدود 200 تومان از اعتبار من کاسته شده. توجه داشته باشید در این مدت اس ام اس نفرستاده بودم و تماس هم نگرفته بودم.در ضمن بعد از پاک کردن پروفایل ایرانسل، گوشی رو خاموش روشن کرده بودم.به هر صورت اگه نظر من رو بخواید با نهایت تاسف باید بگم که دنبال این روش نرید.

majidjiz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
?:eek:
عزیز یه جایی اشتباه کردی والا کاری که ما کردیم ربطی به gprs نداره تا اعتبارتو بپرونه

mehdi819

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
?:eek:
عزیز یه جایی اشتباه کردی والا کاری که ما کردیم ربطی به gprs نداره تا اعتبارتو بپرونه

با عرض سلام مجدد.بله شما دقیقا راست میگی من یه جا اشتباه کرده بودم.اشتباه من این بودش که برنامه اپرا رو با گوشی نصب کرده بودم الان گوگل رو به روشی که نوشته بودی باز کردم دستت درد نکنه خیلی روش عالی هستش.فقط یه سوال؟؟
اگه یهو وسط کار دیگه پیجی رو اپرا باز نکرد مشکل از چیه لطف می کنی توضیح بدی:blush:

majidjiz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ریستارت چک کردن همه چیز از اول ...

ali82ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مطابق تصویر:
چرا من ریسیو ندارم ؟

1.jpg