برگزیده های پرشین تولز

اینترنت رایگان برای گوشیهای سونی اریکسون بااستفاده از بلوتوث

alizali

Registered User
لایک‌ها
20
شما یه بار از اول همه برنامه ها و دراایوورهای مربوط رو uninstall کن بعد ازز ااول نصبشون کن در ضمن یا از bluesoleeil ویا از widcomm استفاده کن همزمان نصبشون نکن شاید شما به عنوان نفر سوم تو اینن forum تونستی اینترنتو تموو گووشیت داشته باشی:)

خوب من اصلا به خاطر یه مشکل مجبور شدم ویندوز رو کلا عوض کنم
و من دلم میخوام با کابل راه بندازم
چون بلوتوث ندارم فعلا

majidjix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چون بلوتوث ندارم فعلا

سعی کنید درایور بروز و اپدیت شده برای کابل usb رو از خود سایت سونی اریکسون دانلود و نصب کنید اگر هنگام وصل شدن کابل با پیغام usb device cannot be recognized یا یه چیزی شبیه این روبرو شدید ولی با اینهمه myphoneexplorer گوشی را میشناسد به احتمال زیاد به مشکل برخواهید خورد پس باید حتما usb device درست شناسانده شود میتوانید از پورتهای دیگر usb در پشت کیس استفاده کنید. سعی کنید حتما موفق میشید;)

se-k750i

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تنها چیزی که بنظرم میرسه اینه که شما هر کانکشنی که تو گوشیت ایجاد کردی پاک کن (برای اینترنت و جاوا و...) و یه بارم این اوپرای روسی دوستمون DK رو امتحان کن شاید فرجی حاصل شد:)
آقا دستت درد نکنه بالاخره راهنمایی کار خودش رو کرد و موفق شدم..
سرعتش نسبتا خوب بود .. و همه موارد کار میکرد و خلاصه حال داد!
حالا یه سوال دارم که جوابش رو هم میتونم حدس بزنم ولی باز میگم: آیا میشه کاری کرد که با بروزر خود گوشی بشه کار کرد؟
در ضمن چند تا سایت خفن بدین ما هم ببینیم!!!!

majidjix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حالا یه سوال دارم که جوابش رو هم میتونم حدس بزنم ولی باز میگم: آیا میشه کاری کرد که با بروزر خود گوشی بشه کار کرد؟

:rolleyes: ایول به پشتکارت :rolleyes:
سوالتم که خودت میدونی هنوز به جایی نرسیدیم ولی داریم سعیمونو میکنیم فقط چند روزیه که DK جان نیست:(
سایتم فعلا google.com:lol:

DKzeit

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام چاکرم...درگیر انتخاب واحدم بودم که آخرم نشد ، ماجرایی داشتم به خدا بدبخت شدم...

بچه ها سایت خاصی وجود نداره که به اصطلاح رو گوشی حال بده ، هر سایتی که رو pc میری تو گوشی هم میشه رفت ، درسته که wap هم میشه رفت اما از wap نمیشه dl کرد ، اگه چیزی رو بخوای با گوشی dl کنی باید با html دانلود بشه نه با wap...

یه سر به این سایت بزنین : wap.getjar.com .... باز هم میگم راه اصلی dl تو گوشی از طریق wap هستش اما تو این سایت برای هر دانلود به غیر از لینک wap یه لینک html هم میده که باید با این dl کرد...

در مورد PAN...من با یه P990 ور رفتم...خوبیش اینه که بر خلاف K800 تو P990 میشه تنطیمات کانکشن رو set کرد مثل IP و Gateway و ...

dial-up رو برای pan تو کامپیوتر share کردم ، بعد تو p900 یه کانکشن جدید pan ساختم با این تنظیمات :

PC Bluetooth PAN network connection IP : 192.168.0.1
P990 client IP : 192.168.10 and subnet mask : 255.255.255.0
P990 default Gate way: 192.168.0.1
P990 DNS server : 192.168.0.1

و این کانکشن رو به عنوان First Priority ( اولویت اول) تنظیم کردم.
بعد تو pc تو My Bluetooth Places گوشی رو Pair کردم و یه mRouter connection ساختم(نمیدونم چیه این اما فکر کنم یه چیزی شبیه serial port باشه ، دوستانی که میدونن ، نه؟)

و در آخر توی گوشی بروزر رو باز کردم و اسم یه سایت مثلا wap.esato.com رو زدم...
آقا اینجا تقریبا موفق شده بودم...یه عکس کره اومد و گوشی شروع کرد به load کردن page . اما این error رو داد :

یادم نیست error چی بود دقیقا :D
can't locate server...یه چیزی تو این مایه ها.

خلاصه نشد ، البته اون سماجت لازم رو به خرج ندادم و از این بابت پشیمونم ، گرچه وقت نبود..

مشکل اصلی میدونین چیه؟ من میدونم :happy:
اینکه من از network هیچی بارم نیست...یه مشکل دیگه هم هست...اونم این که آقا این کار با dial-up نمیشه :(

به حر حال از یه دوست که شبکه بلده خواهش کردم یه روز بیاد اینجا ، هر وقت اومد نتیجه رو مینویسم

DKzeit

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چون بلوتوث ندارم فعلا

سلام...
حالا که ویندوز رو عوض کردی بهترین فرصت تا همه چیز رو از نو انجام بدی چون هیچ تنظیمات قبلی وجود نداره...

این خیلی مهمه ، قبل از هر کاری مطمئن شو ، باز هم میگم مطمئن شو که درایور های usb برای گوشیت نصب شده.اگه درست نصب باشه دلیلی نداره که نتونی...SE PC Suit رو نصب نکن ، فقط گوشیتو وصل کن cd رو بذار و درایورهایی رو که میخواد install کن...هر موقع گوشیت با myphoneexplorer به خوبی کار کرد اون وقت میتونی مطمئن باشی که حله ;)

DKzeit

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من بلاخره این فایلها رو دانلود کردم %}

برای من کار نکرد :/
با USB وصل شدم همه کارهایی که گفتی رو هم انجام دادم ولی اپرا اینترنت رو نمیشناسه و تستش میگه کانکشنی وجود نداره و اجازه بقیه کارها رو نمیده :/

یکی از دلایلی که operamini این رو میگه اینه که احتمالا Serial Networking رو توی device explorer فعال نکردی.
یه دلیل دیگه میتونه استفاده از هر operamini غیر از operamini 2.0 باشه...

DKzeit

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

تبریک...
کاش من هم یه خورده از خصوصیت debate در majidjix رو داشتم ;)

se-k750i

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تبریک...
کاش من هم یه خورده از خصوصیت debate در majidjix رو داشتم ;)
مرسی عزیز...
ولی برای من که از dial-up استفاده میکنم اصلا به صرفه نیست.. فقط میخواستم تجربه شو داشته باشم..

majidjix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:rolleyes: سلام :rolleyes:
:D dk جان هم که اومد :cool:
ما یه روز موفق میشیم... مطمئنم:eek:
من تا به حال pc suite سونی اریکسون رو نصب نکرده بودم یه networking wizard داشت که وسوسم کرد ببینم چیه خلاصه.... اونم برای share کردن اینترنت گوشی برای pc هستش
راستی یه سوال :
من با اوپرا روسی نمیتونم دانلود کنم ارور میده فک کنم جایی که برای save کردن انتخاب میشه تو گوشی من وجود نداره ( c:/ ) :eek:
شما save as میکنین؟ مشکل از کجاست؟
من قبلا کافینت داشتم یه ذرررره شبکه میدونم ولی مشکل اینجاست که بیشتر کارای شبکه رو اکس پی بصورت خودکار انجام میده و طرف دوم ما که گوشی هستش همچین امکاناتی نداره بقول DK ما احتیاج به یه (شبکه ایست) :D ماهر داریم که اینا رو برامون مشخص کنه:
ip address که توی گوشی ما بهش دستی عدد میدیم برای چیه؟ آیا همون ip کامپیوتر باید باشه؟ یا ip پان نتورک ؟
dns server چیه؟ البته تو کافینت من دستی به کامپیوترام ip میدادم و شبکه رو کار مینداختم (فایلها و پرینتر share میشد) ولی اینترنت رو به کامپیوترای دیگه نمیداد حتی اگه اونو توی سرور share میکردی ...(dk جان مثل اینکه شما میگفتی pan رو راه میندازی و کلی send و receive داره ولی اینترنت نداری به این dns بیشتر توجه کن :) )
apn چیه؟ آیا نمیشه apn رو روی ویندوز xp شبیه سازی کرد؟
proxy server چیه و تو گوشی به چه دردی میخوره؟ و اون http و port به چه کار میان؟
ایا کسی میتونه یه برنامه ای بنویسه که روی گوشی های جاوا یه گزینه مثل pan internet یا serial connection internet و یا یه چیزی شبیه اینو کنار نوع کانکشنی که میخایم ایجاد کنیم (GPRS .. GSM ) اضافه کنه تا اینهمه دنگ و فنگ اعداد رو نداشته باشیم؟ (ببین احاطه کرده است عدد!!!:grrr: فکر خلق را : نامجو :p )
با زبان افتضاحی که دارم سعی کردم developer های سونی اریکسون رو تشویق کنم تا همچین کاری رو بکنن ولی نشد :lol::goatee:
مثل اینکه انجام اینکار خیلی سخت تر از اونیه که فکرشو میکنیم چون هیچ کس تو دنیا تا به حال نتونسته (یا نخاسته :blink:)اینترنت رو برای یه گوشی جاوا از یه PC بگیره :p
یه نفر هم پیدا نمیشه که رک و راست بگه که اینکارممکن نیست چون امکان سخت افزاریش توی گوشی های با سیستم عامل جاوا وجود نداره :f34r: (با اینکه مطمئنم اینطور نیست )
و در آخر یه نفر پیدا بشه تا این incoming connection رو بهمون یاد بده و توضیح بده که به چه دردی میخوره و چطوری به این گوشی لامصب میشه فهموند که با اون اینترنتو از کامپیوتر بگیره ...........و هزاران سوال دیگه :lol:
وضعیت فعلی من :wacko:

majidjix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
DK جان
اون ویدئویی که قرار بود برامون بذاری چی شد ؟ ;) من شدیدا منتظرم :cigar:

DKzeit

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
@majidjix

سلام...اه اون ویدئو ، مطمئن باش هر موقع بشه حتما میذارمش ، شرمنده.

راجع به operamini download....چه پیامی میده؟؟؟ آره بهتره که save as بکنی ، file manager باز میشه و یه مسیر انتخاب کن و save here رو بزن...درست مثل pc دیگه.

هییییییییییییییییییییی ... خیلی سر در گم شدی...و احتمالا مسئله رو خیلی پیچیده گرفتی.
بذار به ترتیب بگم:

شما مطمئنی که تو گوشی به صورت دستی IP ADDRESS میدی؟؟؟؟؟تا اونجایی که من میدونم فقط تو UIQ میشه تنظیمات رو عوض کرد نه تو جاوا....حداقل تو گوشی من جایی برای IP دادن وجود نداره.

راجع به DNS .. من از چند نفر پرسیدم..DNS ADDRESS باید آی پی اون کامپیوتری باشه که اینترنت رو HOST میکنه.باز هم تو گوشی جایی برای IP دادن وجود نداره.

APN : این فقط یه اسمه ... مهم نیست

proxy server هم که معلومه دیگه...یه سرور کهproxy اعمال میکنه...مثلا اگه شما اینترنتت proxy داشته باشه برای رد شدن از proxy باید پورت و آدرس اون سرور رو وارد کنی...البته این هم مهم نیست چون زمانی باید این ها رو تو گوشی بدی که تامین کننده ی GPRS شما proxy داشته باشه ، که اصلا ما اینجا با GPRS کاری نداریم...

راجع به یه برنامه برای جاوا...این چیزی نیست که یکی بشینه بنویسه و پخش کنه...این رو باید سازنده ی گوشی توی FIRMWARE بذاره......
که گذاشته ، همین PAN دیگه...اون کانکشن که عکس بلوتوث داره کنار کانکشن های GPRS میاد .(متاسفم که گوشی شما نداره این PAN رو)

این آخری رو دیگه قبول ندارم ، در اشتباهی...این کار اصلا سخت نیست.و خیلی ها تو دنیا تونستن اینترنت PC رو برای یه گوشی جاوا SHARE کنن...تو همون ESATO چند نفر کردن این کارو ، max_wedge یا pedrobs یا ... خودت برو ببین.
برای اینکه ببینی اصلا سخت نیست راهشو تو پست بعدی مینویسم...

و اون آخر که گفتی چطوری به گوشی میشه فهموند که اینترنت رو از pc بگیره ، شما تو گوشی برای وصل شدن به اینترنت باید یه internet profile داشته باشی درست؟؟؟ و internet profile هم از یه data account استفاده میکنه ، یعنی مثلا وقتی شما یه irancell داری میری یه data account به همین اسم میسازی و توی تنظیمات internet profile میزنی Connect using : Irancell....
حالا ما میایم میزنیم Connect using : همون data account که عکس بلوتوث کنارشه...نتیجه این که وقتی گوشی میخواد به اینترنت وصل شه از طریق بلوتوث به pc وصل میشه.این اتصال اسمش هست PAN.و وقتی توی کامپیوتر کانکشن اینترنت رو برای PAN connection ه share کنی ، اون وقت چی میشه ؟ میدونی چی میشه ;)

حالا گرفتی گوشی چطوری باید بفهمه که از اینترنت کامپیوتر استفاده کنه؟؟؟

و اما مشکل ما اینجا چگونگی share کردن اینترنت کامپیوتر برای PAN هستش ، که من نمیتونم...ما با گوشی کاری نداریم.

DKzeit

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

چیزایی که لازمه :

الف. یه دستگاه بلوتوث ( حدود 10 تومان :happy: )
ب.برنامه ی بلوتوث widcomm (که لینک های dl و راهنمای نصب رو چند صفحه قبل گذاشتم)
ج.یه اینترنت پر سرعت به صورت LAN ه (LAN or High Speed Internet Connection)
د.یه گوشی جاوا Sony Ericsson که دارای قابلیت PAN باشه ( فکر کنم از k800 به اینور همه دارن )

****این مراحل توسط max_wedge در Esato forum نوشته شده . منبع : http://www.esato.com/board/viewtopic.php?topic=124714&start=120

1.گوشی رو با کامپیوتر pair کنین . (وقتی گوشی و pc از طریق بلوتوث ارتباط پیدا کنن یه رمز رو باید هم تو گوشی هم تو pc بزنین تا این دو تا با هم pair بشن)

2.windows----> control panel---->network connections.....اینجا Bluetooth Network رو فعال کنین ( آداپتورش اینه : Bluetooth LAN Access Server Driver)

3.دو کانکشن Bluetooth Network و LAN Internet رو bridge کنین...برای بعضی ها bridge کار میکنه و برای بعضی ها sharing به این صورت که باید LAN Internet رو برای Bluetooth Network ه Share کنین.

4.در My Bluetooth Places روی گوشیتون که قبلا pair شده کلیک راست کرده و properties رو بزنین.زیر Authorization Tab بغل Network Acces یه تیک بزنین و OK.بعد از این ، در My Bluetooth Services روی Network Access کلیک راست و properties و از توی drop list سومی رو انتخاب کنین ، یعنی این : Allow other devices to access the LAN/Internet via this computer

5.توی گوشی : menu ---> settings ---> bluetooth ---> my devices برای کامپیوتر بذارین : Allow Connection :
Always Allow

6.در My Bluetooth Places روی گوشی دوبار کلیک کنین و سعی کنین تا سرویس PAN Network Acces Point رو شروع کنین...کار نمیکنه error میده اما با این حال توی گوشیتون یه data account به اسم کامپیوترتون و با یه عکس بلوتوث کنارش ، ساخته میشه.

7.توی گوشی : menu --> settings --> internet settings --> internet profiles ---> New profile -->connect using --> همون data account که تو مرحله قبل ساخته شد........و بعد این internet profile رو به عنوان default انتخاب کنین...

8.حالا فقط کافیه که دکمه ی internet روی گوشی رو بزنین...

majidjix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
@majidjix

سلام...اه اون ویدئو ، مطمئن باش هر موقع بشه حتما میذارمش ، شرمنده.

راجع به operamini download....چه پیامی میده؟؟؟ آره بهتره که save as بکنی ، file manager باز میشه و یه مسیر انتخاب کن و save here رو بزن...درست مثل pc دیگه.

هییییییییییییییییییییی ... خیلی سر در گم شدی...و احتمالا مسئله رو خیلی پیچیده گرفتی.
بذار به ترتیب بگم:

شما مطمئنی که تو گوشی به صورت دستی IP ADDRESS میدی؟؟؟؟؟تا اونجایی که من میدونم فقط تو UIQ میشه تنظیمات رو عوض کرد نه تو جاوا....حداقل تو گوشی من جایی برای IP دادن وجود نداره.

راجع به DNS .. من از چند نفر پرسیدم..DNS ADDRESS باید آی پی اون کامپیوتری باشه که اینترنت رو HOST میکنه.باز هم تو گوشی جایی برای IP دادن وجود نداره.

APN : این فقط یه اسمه ... مهم نیست

proxy server هم که معلومه دیگه...یه سرور کهproxy اعمال میکنه...مثلا اگه شما اینترنتت proxy داشته باشه برای رد شدن از proxy باید پورت و آدرس اون سرور رو وارد کنی...البته این هم مهم نیست چون زمانی باید این ها رو تو گوشی بدی که تامین کننده ی GPRS شما proxy داشته باشه ، که اصلا ما اینجا با GPRS کاری نداریم...

راجع به یه برنامه برای جاوا...این چیزی نیست که یکی بشینه بنویسه و پخش کنه...این رو باید سازنده ی گوشی توی FIRMWARE بذاره......
که گذاشته ، همین PAN دیگه...اون کانکشن که عکس بلوتوث داره کنار کانکشن های GPRS میاد .(متاسفم که گوشی شما نداره این PAN رو)

این آخری رو دیگه قبول ندارم ، در اشتباهی...این کار اصلا سخت نیست.و خیلی ها تو دنیا تونستن اینترنت PC رو برای یه گوشی جاوا SHARE کنن...تو همون ESATO چند نفر کردن این کارو ، max_wedge یا pedrobs یا ... خودت برو ببین.
برای اینکه ببینی اصلا سخت نیست راهشو تو پست بعدی مینویسم...

و اون آخر که گفتی چطوری به گوشی میشه فهموند که اینترنت رو از pc بگیره ، شما تو گوشی برای وصل شدن به اینترنت باید یه internet profile داشته باشی درست؟؟؟ و internet profile هم از یه data account استفاده میکنه ، یعنی مثلا وقتی شما یه irancell داری میری یه data account به همین اسم میسازی و توی تنظیمات internet profile میزنی Connect using : Irancell....
حالا ما میایم میزنیم Connect using : همون data account که عکس بلوتوث کنارشه...نتیجه این که وقتی گوشی میخواد به اینترنت وصل شه از طریق بلوتوث به pc وصل میشه.این اتصال اسمش هست PAN.و وقتی توی کامپیوتر کانکشن اینترنت رو برای PAN connection ه share کنی ، اون وقت چی میشه ؟ میدونی چی میشه ;)

حالا گرفتی گوشی چطوری باید بفهمه که از اینترنت کامپیوتر استفاده کنه؟؟؟

و اما مشکل ما اینجا چگونگی share کردن اینترنت کامپیوتر برای PAN هستش ، که من نمیتونم...ما با گوشی کاری نداریم.

:blush:
خوب انیوه سوالات بالاخره کار خودشو کرد و من مجبور شدم برم و در مورد شبکه یه کم بیشتر مطالعه کنم ;)
کامپیوترم با کامپ برادرم تو طبقه بالا شبکه هستش و من اینترنتو ازش میگیرم :D
تقریبا بیشتر چیزایی که میخواستم رو یاد گرفتم ;) ازجمله مبانی شبکه و tcp/ip
DK جان یه چیز اضافه تری که باید بگم اینه که DNS SERVER کامپیوتری هستش که مسوول ترجمه نام سایت به IP بوده و یه کامپیوتر دیگه با یه IP متفاوته البته اینم بگم که کامپ برادرم با ADSL به ISP همارا سیستم تو شهر ما وصله که IP اون سرور (همارا) 90.0.255.254 هستش ولی DNS SERVER برای اون دو تاست با IP های 85.185.3.22 و 85.185.3.21 . ip کامپ برادرم اینه 90.0.255.254 یعنی وقتی ما میخایم بصورت دستی و نه اتوماتیک( DHCP ) کامپ رو به اینترنت وصل کنیم باید اون اعداد رو وارد کنیم و وقتی dns رو وارد نکنی یا اشتباه وارد کنی کامپیوتر به همارا وصل میشه ولی اینترنت نداره :
دو حالت برای شیر کردن کامپ من و برادرم وجود داره یکی اینکه اون کانکشن همارا رو با کارت شبکه خودش بریج میکنه و حله دومی اینکه همارا رو شیر میکنه و اونوقت کارت شبکه خودشو برای شیر انتخاب میکنه هر دو حالت برا من اینترنت share میشه ولی فرق دو حالت تو IP رنج هستش یعنی تو حالت بریج ای پی من یه چیزی مثل 90.0.255.155 میشه ولی در حالت دوم 192.168.0.100 یه چیزم بگم که من وقتی DNS میدم هم اون 85.185..... ها کار میکنن همم default gateway یعنی 192.168.0.1 :)
default gateway همون کامپیوتر روتر یا سروری هست که به من اینترنت میده که اونم dhcp server هست

تکرار مکررات بود؟ :lol: ولی من بیشتر دونستم;)

majidjix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
واما.....
مشکل بزرگی که من دارم اینه که گوشی من PAN رو ساپورت نمیکنه و خیلی دست و بال منو میگیره نمیتونم باهاش کار کنم بنابراین من سعی میکردم که با ای پی و dns و اینا ور برم که نمیشه:p
خوب تو menu/setting/connectivity/data comm/data accounts. گوشی من میرم تا یه نیو اکانت بسازم و اون از من میپرسه gprs یا gsm مه من اولی رو میزنم اسمشو به دلخواه وارد میکنم و apn - usename - password رو خالی میذارم و از اونجا میرم به INTERNET SETTING/ INTERNET PROFILES / NEW PROFILES و یه اسم دلخواه وارد میکنم و برای CONNECT USING همون اکانتی که تو مرحله اول ساختمش وارد میکنم .
تو همون مرحله اول که اکانتو ساختم میرم به EDIT اکانت که اونجا جایی که میتونی اینا رو تغییر بدی
APN
USERNAME
PASSWORD
LOGIN REQUEST
ALLOW CALLS
IP ADDRESS
DNS ADDRESS
AUTHENTICATION
DATA COMPRESSION
HEADER COMPRESSION
تا اینجا درست؟
اینا مشخصات اکانت GPRS که ما ساختیم و میتونیم تغییرش بدیم
حالا سوال من اینه که آیا میشه کاری کرد که این اکانت کامپیوتر مارو از طریق بلوتوث پیدا کنه؟ یعنی اون IP و DNS و .. رو تغییر دادو.....

DKzeit

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

من باید زود برم و وقت نمیشه همه چیز رو بنویسم اما یه چیز کوچیک :

تا حالا فکر کردین چرا فقط با operamini2 میشه connect شد؟؟؟ فکر نکنین به خاطره اینه که operamin2 چیزه خارق العده ای داره یا یه همچین چیزایی ، بر عکس دلیلش اینه که operamini 2 یه چیزی رو نداره :happy:

به طور کلی operamin نمیتونه connection رو از طریق bluetooth شناسایی کنه ( وقتی نصبش میکنین دفعه ی اول که اجرا میشه دیدین اول تست میکنه؟اونجا رو میگم ) چه operamin2 چه operamini 4
حالا دلیل اینکه ورژن 2 به ما جواب میده اینه که این ورژن اصلا درست حسابی تست نمیکنه...

خوب چی کار باید کرد تا بشه از آخرین ورژن یعنی operamin4 استفاده کرد؟؟؟
هیچی فقط یه ایرانسل لازمه ، بدون کامپیوتر ، ایرانسل رو بذارین ، بعد operamini رو اجرا کنین و بذارین تست کنه ، وقتی تست ok داد ، حالا با device explorer برین تو اینترنت . تموم ;)

majidjix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

من باید زود برم و وقت نمیشه همه چیز رو بنویسم اما یه چیز کوچیک :

تا حالا فکر کردین چرا فقط با operamini2 میشه connect شد؟؟؟ فکر نکنین به خاطره اینه که operamin2 چیزه خارق العده ای داره یا یه همچین چیزایی ، بر عکس دلیلش اینه که operamini 2 یه چیزی رو نداره :happy:

به طور کلی operamin نمیتونه connection رو از طریق bluetooth شناسایی کنه ( وقتی نصبش میکنین دفعه ی اول که اجرا میشه دیدین اول تست میکنه؟اونجا رو میگم ) چه operamin2 چه operamini 4
حالا دلیل اینکه ورژن 2 به ما جواب میده اینه که این ورژن اصلا درست حسابی تست نمیکنه...

خوب چی کار باید کرد تا بشه از آخرین ورژن یعنی operamin4 استفاده کرد؟؟؟
هیچی فقط یه ایرانسل لازمه ، بدون کامپیوتر ، ایرانسل رو بذارین ، بعد operamini رو اجرا کنین و بذارین تست کنه ، وقتی تست ok داد ، حالا با device explorer برین تو اینترنت . تموم ;)

من ایرانسل ندارم :blush:

DKzeit

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من ایرانسل ندارم :blush:

منم ندارم...اما یکی از دوست های بد بختم یکی داره :happy: ...
حتما آشنایی داری که ایرانسل داشته باشه...وگرنه این 5.000.000 کاربر کجان؟؟؟

راستی دلیل اینکه جواب اون 2 تا پستتو نمیدم اینه که منتظر یه فرصت هستم تا بتونم اون ویدئو رو ضبط کنم یا حداقل یه عکس بگیرم...چون شدیدا لازمه تا ببینی و فکرت متمرکز شه تا اینقدر درگیر چیزای بیهوده مثل APN و غیره نشی ;)

majidjix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منم ندارم...اما یکی از دوست های بد بختم یکی داره :happy: ...
حتما آشنایی داری که ایرانسل داشته باشه...وگرنه این 5.000.000 کاربر کجان؟؟؟

راستی دلیل اینکه جواب اون 2 تا پستتو نمیدم اینه که منتظر یه فرصت هستم تا بتونم اون ویدئو رو ضبط کنم یا حداقل یه عکس بگیرم...چون شدیدا لازمه تا ببینی و فکرت متمرکز شه تا اینقدر درگیر چیزای بیهوده مثل APN و غیره نشی ;)

آره منتظرم ممنون
حالا.......
:cool: آقا اگه سیمبیان داشتیم چه میشد :p
دیروز یه گوشی نوکیای 5700 برای داداشم گرفتیم ..توووپ:eek:
یک تصویر عالی یک تصویر عالی داره :p دیشب تو سه سوت به اینترنت وصل شد ...چه راحت بود بابا :(
من موندم که چرا یکی پیدا نمیشه یه برنامه بنویسه مثل GNUBOX که روی جاوا هم نصب بشه (.jar باشه ) اونقدر آسون بود که نگو این دنگ و فنگای دانلود 200 مگی و ..... هیچکدومو نداره
میدونی چطوری کار میکنه؟ gnubox کاری میکنه گوشی بفهمه که از طریق com port به اینترنت پی سی وصل شه همین..:hmm:. این دقیقا چیزیه که من میگفتم یعنی امکانات سخت افزاری نمیخواد و از طریق ساخت یه incoming connection کار تمومه ... تموم اوپرا ها هم عالی کار میکنن مخصوصا این بتاهه :p زوم میکنه
ایکاش یه بنده خدایی پیدا میشد این برنامه رو برا گوشیای جاوا دار مینوشت :( خلاصه داریم باهاش ورمیریم :cool: عالیه

بالا