برگزیده های پرشین تولز

اینترنت رایگان برای گوشیهای سونی اریکسون بااستفاده از بلوتوث

DKzeit

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
@ MAJIDJIX & ALL

اقا سلام چاکرم ، خواستم یه نکته راجع به PAN بگم...

وقتی یه دستگاه PAN داره یعنی اینکه میتونه به یه دستگاه دیگه با بلوتوث وصل بشه و از سرویس های اون استفاده کنه ...

حالا دو حالت پیش میاد :

1-گوشی من PAN داره ، یعنی میتونم به pc با بلوتوث وصل بشم و از سرویس اینترنت اون استفاده کنم.(که ما دنبال اینیم)

2-کامپیوتر من PAN داره ، یعنی اینکه کامپیوتر میتونه با بلوتوث به گوشیم وصل بشه و از سرویس GPRS به عنوان اینترنت استفاده کنه.(که شما به طور اتفاقی تونستی این اتصال رو به وجود بیاری با bluesoleil)

خوب، حالا این دو تا کی فرق میکنن ..
اگه بخوای از گوشی یه PAN به کامپیوتر ایجاد کنی حالت اول پیش میاد ، برای این کار هم باید یه internet profile تو گوشی بسازی و اون data account که عکس bluetooth بغلش داره رو به عنوان Connect Using ست کنی .

و اگه بخوای PAN رو از تو کامپیوتر Start کنی حالت دوم پیش میاد(که شما این کارو کردی)
البته این حالت بی استفاده هم نیست چون اون data account با عکس بلوتوث که صحبتش رو میکنم از این طریق ساخته میشه...

خلاصه ی کلام این که ما باید PAN رو از داخل گوشی start کنیم نه از توی pc...دلیل اینکه bluesoleil رو باید پاک کنی همینه چون bluesoleil این قابلیت رو نداره که یه دستگاه رو با PAN به pc وصل کنه ، فقط میتونه pc رو با PAN به اون دستگاه وصل کنه(که بازم میگم شما این کارو کردی)
اما widcomm اجازه ی این کار رو میده...

امیدوارم تونسته باشم واضح بگم...حداقل خیلی سعی کردم :D

Mohcn

Registered User
لایک‌ها
0
خوب..این operamini دستکاری شده است ، سازنده اش گفته کپی رایت داره اما اینجا ایرانه :happy:

حتی اونایی که GPRS دارن هم از این استفاده میکنن نه از ورژن های دیگه..

یه چیز جالب راجع به این operamini اینه که نه تنها FTP-Manager بلکه File Manager هم داره درست مثل MobyExplorer یا MiniCommander...حالا من نمیدونم از کدوم یکی از این سه تا استفاده کنم ، هر سه تا خوبن گرچه من MiniCommander رو ترجیح میدم ، شما چی؟؟
نکته ی دیگه اینه که میتونین چند تا page رو همزمان باز کنین ، مثل چند تا پنجره ی internet explorer..(یا اگه مثل من از internet explorer متنفرین و از Opera Browser استفاده میکنین چند تا tab)

باز هم هست ، با یه دکمه operamini از حالت Portrait به Landscape در میاد یا بر عکس.
میتونین page رو save کنین یا تو catch نیگر دارین.
میتونین عکس هارو Save کنین...

و در آخر چیزی که از همه جالب تره اینه که ...................................

میتونین DOWNLOAD کنین:cool: ... روی هر link که قرار دارین اگه دکمه ی 1 رو بزنین پنجره ی download باز میشه و میپرسه که file رو کجا save کنه ... سرعت download و elapsed time رو هم نشون میده...

http://rapidshare.com/files/53441428/opera204.jar.html

ازش استفاده کنین و هر نظری دارین همینجا پست کنین..
گرچه حتی این چیزا هم برام کافی نیست تا PAN رو بیخیال شم :blush:

واسه‌ی من کار نمیده.اپرای قبلی هم کار نمی‌ده دیگه:(

DKzeit

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

واسه‌ی من کار نمیده.اپرای قبلی هم کار نمی‌ده دیگه:(

بعید میدونم این جدیده مثل قبلیه کار نکنه..
شما که میگی قبلیه هم کار نمیکنه پس مشکل از operamini نیست از تنظیماته...دقیقا چی میشه؟

majidjix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
DK جان
احسنت :blush:
عالیه مثل اینکه سماجتی که من قبلا ازش حرف زدم شما هم داری (چون خودمم اینطوریم:p)
الان پستاتو خوندم عالی بودن میرم که اپرا رو دان کنم :cool:
چیزایی که در مورد PAN فرمودی خوب بود یه جمع بندی عالی فقط من یه خواهش دارم میشه از اون قسمتی که گفتی یه شرح کامل با عکس بذاری؟منظورم اونجایی از گوشیه که بغل connection یه علامت بلوتوث میاد اگه اینطوری باشه که ایول میشه :lol:
یه خواهش دیگه: میخواستم ببینم آیا میشه با کامپیوتر خودمون کار بکنیم تا برامون یه APN بسازه؟البته این یه ایده است اصلا من نکات فنی کار رو نمیدونم ولی اگه بشه با بلوتوث یه APN محلی ایجاد کنیم گوشی براحتی به کامپیوتر و اینترنتش وصل میشه:p

DKzeit

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
DK جان
احسنت :blush:
عالیه مثل اینکه سماجتی که من قبلا ازش حرف زدم شما هم داری (چون خودمم اینطوریم:p)
الان پستاتو خوندم عالی بودن میرم که اپرا رو دان کنم :cool:
چیزایی که در مورد PAN فرمودی خوب بود یه جمع بندی عالی فقط من یه خواهش دارم میشه از اون قسمتی که گفتی یه شرح کامل با عکس بذاری؟منظورم اونجایی از گوشیه که بغل connection یه علامت بلوتوث میاد اگه اینطوری باشه که ایول میشه :lol:
یه خواهش دیگه: میخواستم ببینم آیا میشه با کامپیوتر خودمون کار بکنیم تا برامون یه APN بسازه؟البته این یه ایده است اصلا من نکات فنی کار رو نمیدونم ولی اگه بشه با بلوتوث یه APN محلی ایجاد کنیم گوشی براحتی به کامپیوتر و اینترنتش وصل میشه:p

خواهش میکنم بابا این حرفا چیه ما اینجاییم تا با هم کار رو پیش ببریم...
چشم یه عکس و حتی یه فیلم از اون data account اینجا میذارم(تو فکرم هم بود اتفاقا چون باید ببینیش) ولی خوب من دوربینی جز k800 ندارم ، هر وقت یکی با لنز قابل فکوس پیدا کردم ازش عکس میگیرم...

در مورد APN باید بگم ، با این که من نمیدونم دقیقا چی هست اما خوب موقع ساختن یه Data Account باید value داشته باشه...یه نکته راجع به اون Data Account با علامت بلوتوث : اون رو من نمیسازم که بخوام بهش APN بدم یا ندم ، اون رو کامپیوتر میسازه ، در ثانی وقتی ساخته شد قفل میشه (یعنی قابل edit کردن نیست ، فقط میشه پاکش کرد)

نظرت راجع به operamini 2.00 چیه ؟ :)

majidjix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خواهش میکنم بابا این حرفا چیه ما اینجاییم تا با هم کار رو پیش ببریم...
چشم یه عکس و حتی یه فیلم از اون data account اینجا میذارم(تو فکرم هم بود اتفاقا چون باید ببینیش) ولی خوب من دوربینی جز k800 ندارم ، هر وقت یکی با لنز قابل فکوس پیدا کردم ازش عکس میگیرم...

در مورد APN باید بگم ، با این که من نمیدونم دقیقا چی هست اما خوب موقع ساختن یه Data Account باید value داشته باشه...یه نکته راجع به اون Data Account با علامت بلوتوث : اون رو من نمیسازم که بخوام بهش APN بدم یا ندم ، اون رو کامپیوتر میسازه ، در ثانی وقتی ساخته شد قفل میشه (یعنی قابل edit کردن نیست ، فقط میشه پاکش کرد)

DK جان

APN همونیه که برا اتصال به GPRS از اون استفاده میشه مثلا IRANCELL برای ایرانسل:rolleyes: البته بعید میدونم که با چیزی که ایده منه جور در بیاد چون اون از طریق امواج خود مخابرات کار میکنه و شاید رنج فرکانسش اختصاصی باشه در هر صورت این یه فرضه... اگه مطلب خاصی در مورد APN و طریقه پیکر بندی اون پیدا کردی مارو بینصیب نذار
در مورد اپرای شما: متاسفانه من اکانت rapidshare ندارم و همیشه منتظر میشم تا ساعتش تموم بشه چون خیلی دانلود میکنم بیشتر وقتا wait time برای من 200 - 300 دقیقه است :wacko: و من منتظر میشم الانم منتظرم اگه دان کردم تست میکنم میام خبرشو میدم ;)

DKzeit

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بعضی وقت ها گیج بازی در میارم ببخشید :D

فایل های ضمیمه

• opera204.zip
    214.9 KB · نمایش ها: 22

alizali

Registered User
لایک‌ها
20
خوب ، من نمیدونم شما اونجا چیکار میکنی اما اینا کارایی هست که من کردم و جواب میده ، شاید کمکت کنه :

1-کابل رو وصل کردم و PhoneMode رو انتخاب کردم.
2-توی MyPhoneExplorer از تو منو Options رو زدم و روی Search For Device کلیک کردم.
3-com های مختلف رو تست کرد و آخر K800 رو روی COM18 شناخت ( البته هر بار که کابل رو در میاری و دوباره میزنی ممکنه اینCOM عوض شه)
4-MyPhoneExplorer رو بستم ،ConnectionProxy رو باز کردم توی setting برای port name گذاشتم COM18 بعد OK...حالا connect رو زدم و اون پایین نوشت : Connected to K800 at COM18
مهم نیست عکس گوشیت بیاد یا نه چون اون موقع که این J2ME SDK نوشته شده گوشی های ما وجود نداشته که بخوان عکسشو بذارن)
5-حالا Device Explorer رو باز کردم و از توی اون Operamini رو اجرا کردم...(البته Serial Networking رو قبلا فعال کردم ، اینو یادت نره)

تموم...اگه تو این مراحل مشکلی داری بگو

توی my phone explorer روی com 4 شناسایی میکنه و اگر تیک اول که قبلا هم گفتم رو نزنم میگه گوشی قابل شناسایی نیست
توی connection proxy هم روی com4 ارور میدهد که قادر به وصل شدن نیست و باید تنظیمات را چک کرد

واقعا نمیدانم عیب از کجاست؟

majidjix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

:eek:
روسیه؟ :D ایول به این روسا ولی حیف که من روسی بلد نیستم :p زیاد نتونستم باهاش وربرم کار دارم باید برم ولی یه سوال چطور میشه google رو انگلیسی کرد؟:eek:
در ضمن روی یه گوشی سونی اریکسون z530 فارسی امتحان کردم فارسیش جواب نمیده حروف جدا میفتن

DKzeit

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:eek:
روسیه؟ :D ایول به این روسا ولی حیف که من روسی بلد نیستم :p زیاد نتونستم باهاش وربرم کار دارم باید برم ولی یه سوال چطور میشه google رو انگلیسی کرد؟:eek:
در ضمن روی یه گوشی سونی اریکسون z530 فارسی امتحان کردم فارسیش جواب نمیده حروف جدا میفتن

اره روسیه مثل خیلی برنامه های دیگه ی موبایل ، نمیدونم این روسا چی تو مخشون میگذره اما خیلی بارشونه...

اما مشکلی نیست که ، چون همه ی settings و منو ها english هستن...گوگل هم یه لینک هست English بزنیش انگلیسی میشه...

se-k750i

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز
آیا تو کانکشن پروکسی عکس گوشی شما ظاهر میشه؟ آیا تو device explorer محتویات (برنامه های) داخل گوشی شما رو نشون میده؟ آیا opera رو با device explorer روی گوشیتون نصب کردین؟ آیا opera رو از device explorer اجرا میکنین؟(از خود گوشی اجرا کنی جواب نمیده).
اگه تمام موارد بالا رو انجام دادی و درسته کدوم ورژن از اوپرا رو رو گوشیت نصب کردی؟ برای من دقیقا ورژن 2 جواب میده و همون اوپرای افقی که لینکاشو دادم اگه جوابت بازم مثبته از اوپراهای دیگه هم استفاده کن و یادت نره از طریق device explorer باید نصب و اجرا کنی ....
اگه error خاصی تو کامپیوترت میبینی بگو ...منتظرم
من همه موارد رو انجام دادم
اون ورژنی که شما گذاشته بودید رو هم دانلود کردم و 2 ورژن دیگه هم خودم داشتم که با هیچ کدوم جواب نداد!
بله عکس گوشی رو نشون میده.. کانکت میشه و سرعت کانکشن رو هم مینویسه.. محتویات گوشی رو هم میبینم .. از کامپیوتر اجرا میکنم.. بعد از اجرا تا 100% پیش میره و صفحه اصلی میادولی هر آدرسی رو که وارد میکنم و هر چی رو که سرچ میکنم این ارور رو میده .. ولی نکته اینجاست که من از دیال آپ استفاده میکنم! شاید به این دلیله.. کسی نیست که این مشکل رو داشته باشه؟
من بازم امتحان میکنم و اطلاع میدم..

majidjix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اون ورژنی که شما گذاشته بودید رو هم دانلود کردم و 2 ورژن دیگه هم خودم داشتم که با هیچ کدوم جواب نداد!
بله عکس گوشی رو نشون میده.. کانکت میشه و سرعت کانکشن رو هم مینویسه.. محتویات گوشی رو هم میبینم .. از کامپیوتر اجرا میکنم.. بعد از اجرا تا 100% پیش میره و صفحه اصلی میادولی هر آدرسی رو که وارد میکنم و هر چی رو که سرچ میکنم این ارور رو میده .. ولی نکته اینجاست که من از دیال آپ استفاده میکنم! شاید به این دلیله.. کسی نیست که این مشکل رو داشته باشه؟

تنها چیزی که بنظرم میرسه اینه که شما هر کانکشنی که تو گوشیت ایجاد کردی پاک کن (برای اینترنت و جاوا و...) و یه بارم این اوپرای روسی دوستمون DK رو امتحان کن شاید فرجی حاصل شد:)

DKzeit

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

من که چیزی به ذهنم نمیرسه ، همه چیز درسته و باید کار کنه ، اما نمیکنه ( درست همون حالتی که من با PAN دارم ، میبینی چقدر حرس داره)
متاسفم ، ولی حتما یه راهی هست ، فکرم نمیکنم مشکل از usb باشه ، اگه تونستی یه بار با bluetooth امتحان کن اگه شد مشکل از جای دیگست ، اگه هم نشد اینو بگم که چیز زیادی رو از دست نمیدی..

نا امید نشو ;)

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
تنها چیزی که بنظرم میرسه اینه که شما هر کانکشنی که تو گوشیت ایجاد کردی پاک کن (برای اینترنت و جاوا و...) و یه بارم این اوپرای روسی دوستمون DK رو امتحان کن شاید فرجی حاصل شد:)
سلام
من بلاخره این فایلها رو دانلود کردم %}

برای من کار نکرد :/
با USB وصل شدم همه کارهایی که گفتی رو هم انجام دادم ولی اپرا اینترنت رو نمیشناسه و تستش میگه کانکشنی وجود نداره و اجازه بقیه کارها رو نمیده :/

ABSSS

Registered User
لایک‌ها
0
نوکیا رو چیکار می شه کرد؟

se-k750i

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من که چیزی به ذهنم نمیرسه ، همه چیز درسته و باید کار کنه ، اما نمیکنه ( درست همون حالتی که من با PAN دارم ، میبینی چقدر حرس داره)
متاسفم ، ولی حتما یه راهی هست ، فکرم نمیکنم مشکل از usb باشه ، اگه تونستی یه بار با bluetooth امتحان کن اگه شد مشکل از جای دیگست ، اگه هم نشد اینو بگم که چیز زیادی رو از دست نمیدی..

نا امید نشو ;)
من با بلوتوث انجام دادم ولی با یو اس بی امتحان نکردم...
نا امید نشدم فقط بی خیالش شدم!! دستتون درد نکنه از بابت راهنماییها...
بای

alizali

Registered User
لایک‌ها
20
توی my phone explorer روی com 4 شناسایی میکنه و اگر تیک اول که قبلا هم گفتم رو نزنم میگه گوشی قابل شناسایی نیست
توی connection proxy هم روی com4 ارور میدهد که قادر به وصل شدن نیست و باید تنظیمات را چک کرد

واقعا نمیدانم عیب از کجاست؟

کسی تونست راهی چیزی کمکی برای ما پیدا کنه

majidjix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کسی تونست راهی چیزی کمکی برای ما پیدا کنه

شما یه بار از اول همه برنامه ها و دراایوورهای مربوط رو uninstall کن بعد ازز ااول نصبشون کن در ضمن یا از bluesoleeil ویا از widcomm استفاده کن همزمان نصبشون نکن شاید شما به عنوان نفر سوم تو اینن forum تونستی اینترنتو تموو گووشیت داشته باشی:)

majidjix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نوکیا رو چیکار می شه کرد؟

دوست عزیز برای نوکیا با سیستم عامل سیمبیان mrouter رو امتحان کن ویا از gnubox استفاده کن من چون گوشی نوکیا دم دست ندارم نمیتونم کمک کنم اگه روزی شد حتما یه تاپیک جدا براش میزنم.:)

بالا